برگزیده های پرشین تولز

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام بیاین تلگرام لطفا ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
با قیمت مفت و تضمین شده در خدمتیم ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ بیاین تلگرام لطفا
سلام دوستان میخوام سایتمو سئو کنم

به کدوم تیم بدم wedesign.ir یا seomoz.ir لطفا هر کسی اطلاعی در مورد این دو سئو کار داره بگه ممنون میشم

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
دوست عزیز من واست سئو حرفه ای و تضمینی انجام میدم با هزینه بسیار پایین بدون خرید حتی یک لینک
سلام دوستان.
میشه به من بگید این سایت سئوش چند درصده؟
و چه نکاتی توش رعایت نشده؟
ممنون
بادا | آیفون | آندروید | ویندوز فون | سیمبین | دانلود بازی | دانلود نرم افزار

teknikalweb

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوست عزیز

لازمه تا دو نکته مهم رو خدمتتون عرض کنم. اول اینکه هیچ تضمینی در سئو وجود نداره و دو اینکه سایت هایی که خدمات سئو ارائه میدن هزینه بسیار بالایی دریافت میکنند. حالا بماند که گاهی از طریق روش های غیر قانونی سایت شما رو سئو میکنند و شما بعد از چند وقت توسط گوگل جریمه شده و از نتایج حذف میشید.

پس سعی کنید خودتون سایت خودتون رو سئو کنید. کاری نداره. باید کمی مطالعه داشته باشید و روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو رو یاد بگیرید. شما رو دعوت میکنم تا مقاله سئو سایت رو از سایت تکنیکال وب مطالعه کنید. خیلی جامع به مسئله سئو سایت پرداخته. موفق باشید

http://www.teknikalweb.com/seo-website

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
نیاز به سئو کار داشتم که سایت با موضوع دانلود رو سئو کنه آدرس سایت : yon.ir/9HoQ
قبلا روی سئو قالب و وردپرس کار شده اما بیشتر میخوام مطالب سایت تو صفحات اول گوگل باشه ( به جای بالا اومدن تو کلمات خاصی ! )
خواهشن اول سایت رو بررسی کنید و مشکلاتشو ببینید بعد راه حل هاتون رو ارائه بدید ، نمونه کار هم باید قبل از شروع کار ببینم
سلام
نیاز به سئو کار داشتم که سایت با موضوع دانلود رو سئو کنه آدرس سایت : yon.ir/9HoQ
قبلا روی سئو قالب و وردپرس کار شده اما بیشتر میخوام مطالب سایت تو صفحات اول گوگل باشه ( به جای بالا اومدن تو کلمات خاصی ! )
خواهشن اول سایت رو بررسی کنید و مشکلاتشو ببینید بعد راه حل هاتون رو ارائه بدید ، نمونه کار هم باید قبل از شروع کار ببینم
سلام
سلام
سئو و بهینه سازی حرفه ای و تضمینی با قیمت مفت در خدمتیم ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ بیابن تلگرام لطفا

teknikalweb

Registered User
لایک‌ها
13
سلام عزیزانِ دل
بهترین کار یادگیری مباحث سئو توسط شما و سپس پیاده سازیِ آن در سایتِ خودتان است. مقاله ای کامل در این زمینه به شما پیشنهاد میکنم : سئو وبسایت

behzadpinkboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و عرض ادب
در صورت نیاز به سئو سازی سایت با شماره بنده تماس حاصل فرمایید
09303030552
صادقی

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان.
میشه به من بگید این سایت سئوش چند درصده؟
و چه نکاتی توش رعایت نشده؟
ممنون
بادا | آیفون | آندروید | ویندوز فون | سیمبین | دانلود بازی | دانلود نرم افزار
درود هموطن : 09370501685 من واستون با کم ترین هزینه تضمینی و حرفه ای روی تمام کلمات میارم صفحه اول , با فاکتور های پیشرفته بهینه سازی , تضمین میدم بهتون

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
:D یعنی میخوای بگی انقدر سفارش گرفتی که تا آخر خرداد سفارش جدید نمیگیری ؟
درود هموطن : 09370501685 بیاین تلگرام من به صورت تضمینی و حرفه ای انجام میدم با کم تزین هزینه , فاکتور های نوین بهینه سازی ,

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
کلا سایت نقشه نداره.
می خوام یکی برام درست کنه بلد نیستم
فایل sitemap.xml بسازه و افزونه رو نصب کنم و سالم باشه
می تونید شما؟
درود هموطن : بنده به صورت کامل سایت شما رو بهینه سازی خواهم کرد 09370501685 تلگرام

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان تگ های h1 و h1 و .. جدی نگیرید و روش وقت صرف نکنید , گوگل هوشمند شده و این جور موارد مال عهد دایناسور ها هستند , فقط روی بهینه سازی عنوان و توضیحات و چگالی شون تمرکز کنید , همین طور تگ زنی که کار هر کی هر کی نیست , تگ زنی خوب و حرفه ای باعث افزایش بازدید کاملا طبیعی از گوگل خواهد شد , اما قبلش سایت باید کامل بهینه سازی شده باشه , برای بهینه سازی با قیمت توافقی تلگرام 09370501685

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان يه سئو كار حرفه اي مي خوام كه بتونه امتياز سئو سايتم رو بالاي 90 كنه
LikAk.ir - Lik Ak
كسي هست اينجا بگه با با ايديم تماس بگيره
iranadsgah
سلام عزیز بنده به صورت حرفه ای و تضمینی سایت شما رو روی کلمات میارم صفحه اول لینک اول نمونه کارم توی زمینه تور دارم , با هزینه بسیار پایین واستون انجام میدم تلگرام لطفا 09370501685

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان

من نیازمند کمک کسی هستم که بتونه وبلاگمو سئو کنه تا هم سرعت لوود وبلاگ و هم تعداد بازدیدکنندگانشم زیاد شوند.کسی هست کمکم کنه؟/
بهترین سایت های کسب درامد
درود هموطن : بنده به صورت حرفه ای سئو on page واسه شما انجام خواهم داد با هزینه بسیار پایین 09370501685

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
آخه سرویس های پولی خیلی گرونه دوست عزیز
درود هموطن بنده با هزینه 20 تومان سایت شما رو به صورت کامل بهینه سازی خواهم کرد 09370501685 تعداد 100 وبلاگ با اتوریتی بالا هم برای شما بک لینک میزنیم و لینک بیلدینگ میکنیم همه موارد 20 هزار تومان

بالا