برگزیده های پرشین تولز

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
سلام دوستان عزیز هرکسی به سئو کار حرفه ای نیاز داشت بهم خبر بده ، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جوگر با قیمت مفت و تضمینی ، seo on page و seo of page به صورت دلخواه انجام میگیرد + پروسه لینک بیلدینگ و افزایش طبیعی ctr و فعالیت های social و smo و افزایش بازدید و کاهش الکسا تضمینی ، بک لینک از سایت های اتوریتی و رنک بالا ، ایجاد محتوای مفید و منظم ، بک لینک از سایت های هم موضوع و وسایت های ویکی مثل ویکی پدیا ، درج لینک در سایت های web2 و shrine ها ، تگ زنی ، رپرتاژ ، بهینه سازی نقشه سایت ، پسوندهای rewrite , آشنایی کامل با الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مرخ مکس خوار و کبوتر گوگل ، رفع اسپم و پنالتی ، افزایش سرعت سایت و بهینه سازی کامل on page و of page و سئو مطالب .قیمت تمام این کارها فقط و فقط ۱۰۰ صد هزارتومان میباشد .نمونه کار ها : android30t.com - که سئو کامل انجام شد و تمامی پست ها به صدر نتایج رفتند .cooldownload.ir با کیوردهای : دانلود سریال شهرزاد ، دانلود فیلم فروشنده ، دانلود فیلم من سالوادور نیستم ، دانلود فیلم فی المدت المعلوم ، چت روم بیتوته چت با کیورد : چت ، چت روم صفحه اول میباشند . سئو‌انواع سایت های موزیک و فیلم و چت روم‌ و هاستینگ و شارژ و فروشگاهی و آموزشی و رقابتی با کیورد مد نظر فقط صد هزارتومان لطفا تماس بگیرید باتشکر ۰۹۳۸۵۸۱۶۹۴۱
عزیز یاهو یا تلگرام ارسال کن
ممنون

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
سلام . امیدوارم حالتون خوب باشه .
راستش نیاز دارم یکی از دوستان سئو کار قالب سایتمو سئو کنند و گوگل وبمستر وو وردپرس سئو سایتمو تنظیم کنند .
ممنون میشم دوستان حرفه ای رو معرفی کنید .

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
راستش نیاز دارم یکی از دوستان سئو کار قالب سایتمو سئو کنند و گوگل وبمستر وو وردپرس سئو سایتمو تنظیم کنند .
سلام
توصیه می کنم از خدمات سئوی شرکت معتبر فراسو استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر : http://www.faraso.org/seo

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام در حال حاظر سئو کار برتر پرشین تولز هستم و با هزینه مفت کار میکنم کیفیتم بالاست لطفا بیاین تلگرام ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵

behi16

Registered User
لایک‌ها
556
سلام در حال حاظر سئو کار برتر پرشین تولز هستم و با هزینه مفت کار میکنم کیفیتم بالاست لطفا بیاین تلگرام ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵
این رتبه رو خودتون به خودتون دادین؟ سئوکار برتر پرشین تولز؟؟!!!
بهترین سئوکارهای دنیا هم اینجوری به خودشون عنوان و مقام نمیدن؟
بهترین سئوکار هیچ وقت سئو داخلی رو با 60 تومن انجام نمیده!
تو همین پی تی سئوکارهایی هستن که شما حالا حالاها باید پیششون کار آموزی بکنید.
لطفا چند نمونه از سایتهایی که سئو کردید رو اینجا بذارید

mehran0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
نیاز به سئو کار داشتم که سایت با موضوع دانلود رو سئو کنه آدرس سایت : yon.ir/9HoQ
قبلا روی سئو قالب و وردپرس کار شده اما بیشتر میخوام مطالب سایت تو صفحات اول گوگل باشه ( به جای بالا اومدن تو کلمات خاصی ! )
خواهشن اول سایت رو بررسی کنید و مشکلاتشو ببینید بعد راه حل هاتون رو ارائه بدید ، نمونه کار هم باید قبل از شروع کار ببینم

parsa2

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
نیاز به سئو کار دارم که سایتم رو سئو کنه . البته میخوام مطالب سایت تو صفحات اول گوگل باشه . نیاز ندارم که کلمه ای خاص بیاد صفحه اول
یعنی سئوی کلی سایت برای تمام مطالب نه برای عنوان و کلمه ای خاص
لطفا درخواست بدید تا آدرس سایت رو داخل خصوصی ارسال کنم و سایت رو مشاهده کنید و صحبت های لازم رو داخل خصوصی انجام بدیم

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم

djmani2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوست من خودم با قیمت مفت و کیفیت بالای سئو در خدمتم ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ بیا تلگرام صحبت کنیم منتظرتم

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان کسی میتونه سایت منو تو کلمات کلیدی که میخوام صفحه اول گوگل بیاره ؟
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ جدید
دانلود موزیک
سلام دوست عزیز من خودم هم سئو کار حرفه ایم و هم در زمینه موزیک حرفه ایم با من تماس بگیرید یا بهتره بیاین تلگرام ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ قیمت مناسب درخرخدمتم

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
۰[۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ تلگرامQUOTE="ali.dante, post: 11857434, member: 185947"]عزیز یاهو یا تلگرام ارسال کن
ممنون[/QUOTE]

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵ درخدمت شماییم
با سلام
برای یک سایت معتبر و بزرگ که رقبای بسیار قوی و مشهور داره نیاز به سئوکار حرفه ای و مجرب داریم .
موضوع سایت خودرو هست.
فقط کلمات کلیدی مطرح نیست و باید کل سایت روش کار بشه و برندش تثبیت بشه نیاز به سئو مشاوره ای ماهیانه داریم
فقط کسانی رو که حرفه ای هستند در پ.خ معرفی کنید .
ممنون

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سئو و بهینه سازی حرفه ای و تضمینی با هزینه مفت در خدمتیم ۰۹۳۷۰۵۰۱۶۸۵
سلام دوستان میخوام سایتمو سئو کنم

به کدوم تیم بدم wedesign.ir یا seomoz.ir لطفا هر کسی اطلاعی در مورد این دو سئو کار داره بگه ممنون میشم

بالا