برگزیده های پرشین تولز

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
نیازمند یک سئو کار حرفه ای هستیم که تضمینی کار کنه و بگه دقیق چیکارا میخواد بکنه چون قبلا یه کارایی روش کردم ...
09370501685 به صورت تضمینی و حرفه ای در خدمتیم با هزینه بسیار پایین

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
از سئو کارا کی الان به درد بخور کار می کنه؟!
سئو و بهینه سازی حرفه ای و تضمینی با هزینه اندک طبق جدید ترین الگوریتم ها و متد های لینک بیلدینگ در خدمتیم عزیز 09370501685

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
من خودم میخوام سایتم رو بدم سئو کنن. تا الان فراسئو رو انتخاب کردم ولی هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم.
سئو و بهینه سازی حرفه ای و تضمینی با هزینه مفت در خدمتیم 09370501685 لینک بیلدینگ حرفه ای و اصولی

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
09370501685 تلگرام لطفا . سئو و بهینه سازی حرفه ای و تضمینی با هزینه اندک طبق جدید ترین الگوریتم ها و متد های لینک بیلدینگ و گوگل , ساخت بک لینک های dofollow edu and gov با پیچ رنک بالای 8 , لینک بیلدینگ حرفه ای و اصولی , سئو داخلی کامل و بهینه سازی ساختار سایت و دفع کد های هسته منسوخ شده سایت , بهینه سازی کد ها طبق اصول سئو . در نظر داشته باشید که ما کار سئو و بهینه سازی سایت رو به صورت کاملا حرفه ای انجام خواهیم داد نه موارد نقشه سایت و فایل ربوت و تگ های heading و rewrite url و بک لینک و تگ , مهم ترین فاکتور ها بک لینک های دولتی و آموزشی با اتوریتی بالا میباشند . همچنین ctr روزانه 100 کلیک به صورت کاملا طبیعی با کلمات در گوگل روی سایت.انجام سیگنال های لینک بیلدینگ حرفه ای.لینک بیلدینگ رو با نرم افزار به هیچ عنوان انجام نمیدیم و scrape نمیکنیم و فقط به صورت دستی در سایت هایی با پیچ رنک بالا خواهیم ساخت نه کامنت گذاری و پست مهمان و...درکل سئو و بهینه سازی سایت رو با هزینه بسیار پایین تضمین شده صفحه اول گوگل پایدار در خدمتیم با روش های نوین سئو

nfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
نیاز به سئو کار داشتم که سایت با موضوع دانلود رو سئو کنه آدرس سایت : yon.ir/9HoQ
قبلا روی سئو قالب و وردپرس کار شده اما بیشتر میخوام مطالب سایت تو صفحات اول گوگل باشه ( به جای بالا اومدن تو کلمات خاصی ! )
خواهشن اول سایت رو بررسی کنید و مشکلاتشو ببینید بعد راه حل هاتون رو ارائه بدید ، نمونه کار هم باید قبل از شروع کار ببینم
سلام عزیزم
من خودم بهینه سازی انجام میدم ... وقتی قالب شما و وردپرس شما بهینه باشه مطلبی هم که میزارید کپی نباشه محتوای خوبی هم داشته باشه مطمعن باشید بهترین نتیجه میگیرید ...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

behib0b0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این قسمت می توانید سفارش سئو سایت خود را برای ارتقا رتبه گوگل ارسال کنید ، پیشنهاد می کنیم اگر با این موضوع سئو آشنایی ندارید مطلب آشنایی با بهینه سازی سایت را مطالعه بفرمایید. با توجه به این که انجام بهینه سازی سایت کار دشوار و پیچیده ای می باشد ما نمی توانیم قبل از سفارش شما قیمت دقیقی به شما بیان کنیم. زیرا تعرفه بهینه سازی بسته به ترافیک سایت شما ، فیلد کاری شما ،استعداد وب سایت شما، رقبای شما که در آن کلمات کلیدی مورد نظرتان فعال هستند ، کیفیت محتوای فعلی وب سایت شما ، تعداد صفحات و مطالب آن ، زبان برنامه نویسی آن ، مشخصات سرور و … متفاوت است.

سئو تبریز برای مشتریان خود خدمات ذیل را انجام می دهد؟

• معرفی سایت شما به موتورهای جستجوی مطرح
  • اجرای پیش تنظیمات حرفه ای سئو
  • انجام روش های جدید و قانونی سئو
  • بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
  • انتخاب عناوین مناسب برای مطالب
  • بهینه سازی ساختار وب سایت
  • راه اندازی افزونه های بهینه سازی
  • رفع خطاهای وب سایت براساس استاندارد W3C
  • ایجاد و فعالیت صفحات اجتماعی
  • سئوی قالب سایت (حذف یا ویرایش کدها)
  • بهینه سازی سایت با کلمه (۱ الی ۳ کلمه – هزینه جدا)
  • تولید محتوا ( هزینه جداگانه)
  • بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
  • حل مشکلات سئو سایت (در صورت عدم پنالتیبودن سایت)
  • پشتیـــبانی، راهنــمایی و پاسخ به ســولات
  • تبلیغات در گوگل (هزینه جداگانه)
  • و انجام سایر امورات دیگر که جزء اسرار کاری سئو تبریز میباشد.
آیا سئو تبریز بطور رایگان سایتها را سئو میکند؟

بلی؛ سئو تبریز سایتهای که تولید محتوا میکنند و موضوع فرهنگی، اسلامی یا اجتماعی دارند را بطور رایگان بهینه سازی میکند. (در برخی وب سایت ها رایگان نبوده و تنها شامل تخفیف میشود) همچنین برای دریافت خدمات سئو رایگان می توانید به بخش سئو رایگان مراجعه نمایید.

قبلا از ارسال سفارش سئو دقت داشته باشید که :

۱- به دلیل داشتن سایتهای مشابه در زمینه “طراحی سایت”و ” خدمات هاست ” بهینه سازی سایتها به اساس کلمه با این ۲ موضوع امکان پذیر نیست.

۲ – از آنجایی که مطالب و محتوای حرف اصلی را در سئو میزند، بهینه سازی وب سایتهای که محتویات کپی و اسپم دارند و یا مطلبیجهت ارائه ندارند (مانند سایتهای تفریحی) امکان پذیر نخواهد بود.

۳- سئوی وب سایت های غیر اخلاقی امکان پذیر نیست.

۴ – بهینه سازی داخلی وساختاری وب سایت بین ۳ هفته تا ۳ماه طول خواهید کشید، بنابرین صبور باشید.

۵ – هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد، ما به صورت کامل اصولی کار میکنیم و هیچ صدمه ای به سایت نخواهیم زد، ما با انجام موارد فوق برای سایت شما، رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو ارتقاء می دهیم، ولی ما رتبه سایت شما را در گوگل تعیین نمیکنیم، این گوگل است که رتبه سایت شما را معین میکند. پس از انجام مراحل سئو طی مدت قرارداد، سایت به شما تحویل داده خواهد شد و این شما هستید که سایت خود را مدیریت میکنید.

۶- در صورت اینکه بخواهید وب سایتتان در رتبه بدست آمده ثابت بمانید، ما طی قرارداد پشتیبانی جداگانه وب سایت شما را طی یک الی پنج سال پشتیبانی می کنیم.

جهت ارسال سفارشات با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۴۴۰۹۹۹۱۴

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19

nfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من برای سایتم که در زمینه تور تایلند هست سئو کار میخوام
کسی از دوستان هست که بتونه سایتمو اوکی کنه
آدرس هم
https://thailandtor.com/
هست
من بهت یاد میدم که خودت سایت خودتو بیاری بالا
و دیگه به هیچکس نیازی نداشته باشی
http://www.gostaranweb.ir
سئو چیزی نیست که انجام بدی و تموم بشه چیزی هست که مدام در حال تغییر هستش .

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

nakisaaa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ali00000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز فقط مقالات گوگل را بخوانید و عمل کنید کفایت کار شما در زمینه سئو میشود .

touryab.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا سایت من را بررسی و سئو کارهای که با قیمت ارزان میتوانند در کوتاه مدت به من کمک کنند قیمت بدهند.
تور یاب

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
لطفا سایت من را بررسی و سئو کارهای که با قیمت ارزان میتوانند در کوتاه مدت به من کمک کنند قیمت بدهند.
تور یاب
درود هموطن : 09370501685 از طریق تلگرام با بنده در ارتباط باشید مطمعینا , با کیفیت ترین و با دوام ترین و ارزان ترین و تضمینی ترین سئو را برای شما طی زمانی مناسب انجام خواهیم داد باتشکر فراوان

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
یک پیشنهاد سرویس سئوی خوب و مطمئن با قیمتی ویژه !

لطفا در ابتدا در گوگل کلمه ارزشمند " پرشین تولز " را سرچ کنید تا
www.FeedMap.ir
را در صفحه اول گوگل ببینید.
حالا می توانید سرویس های پیشنهادی بسیار مناسب و با کیفیت را در همین سایت ببینید !
محتوای سئوی اختصاصی شده - بک لینک ارگانیک و...

البته لطفا توجه داشته باشید که نمونه کار سئوی بالا فقط با یک نوشته در سایت در صفحه اول گوگل امده !

نمونه کارها:

در یک دعوت خصوصی و برای بهبود مستمر سیستم تنها چند نمونه کار که در سیستم عضو شدند رو لطفا ببینید. محل اصلی پروژه سایت www.FutureFarmOnline.com هست که رتبه 8 از 10 گوگل رو داشت و بخش فارسی این پروژه سایت www.FeedMap.ir هست.

کافیه در گوگل هر یک از کلمات کلیدی پایین رو به تنهایی در گوگل جستجو کنید تا یکی از این دو سایت رو در صفحه اول و دوم گوگل ببینید:

تجهیزات نظافتی

تخفیف بازار

پین پول

تبلیغات در منطقه 22

و لطفا حتما توجه داشته باشید که این کلمات کلیدی تنها با یک نوشته در صفحه اول گوگل هستند!

صفحه اختصاصی خود را با کلمه کلیدی اصلی خود پیش از دیگران رزرو کنید!

bahartours

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی دوست دارم سئو رو یاد بگیرم تا سایت بهارتورز رو سئو کنم.
یه سایتم دارم که روی کلمه ی کلیدی تورکیش دارم کار میکنم اونم میخام سئو کنم.

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
من برای سایتم که در زمینه تور تایلند هست سئو کار میخوام
کسی از دوستان هست که بتونه سایتمو اوکی کنه
آدرس هم
https://thailandtor.com/
هست
درود هموطن : شما این لینک هایی رو که در امضاء قرار میدهید اسپم هستند و در الگوریتم پنگوئن 4 موجب حذف سایت شما میشوند از گوگل.

bahartours

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم برای سایتم که در زمینه تورکیش هست نیاز به یه سئو کار خوب دارم!

بالا