برگزیده های پرشین تولز

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
زمانی که از fontface@برای افزودن فونت به سایت خود استفاده می‌کنید ، باید چندین فایل را آماده کنید تا مرورگر‌های مختلف بسته به نیاز و تکنولوژی خود ، یکی را دانلود کنند. حجم این فایل‌ها هم از ۲۰ کیلوبایت تا ۶۰ کیلوبایت متغیر است .
در این آموزش فصد دارم تا به نحوه فشرده سازی فونت‌ها یا استفاده از Gzip برای فونت‌ها بپردازم . اگر از افزونه‌های کش استفاده میکنید ، احتمالا این کار را برای شما انجام دهند . اما در غیر این صورت ، حتما این روش را به کار گیرید.
fontface.png

اولین کاری که باید انجام دهید ، این است که از فایل htaccess خود بک آپ بگیرید تا اگر مشکلی پیش آمد ، بتوانید سریع آن را برطرف کنید . سپس کد زیر را درون فایل htaccess خود کپی کنید:
AddType x-font/otf
AddType x-font/ttf
AddType x-font/eot
AddType x-font/woff​
سپس ، کد زیر را بیافزایید که gzip برای فونت‌ها فعال شود.​
AddOutputFilterByType DEFLATE x-font/otf x-font/ttf x-font/eot x-font/woff
با همین کار کوچک ، توانستید فونت‌های خود را فشرده کنید و سرعت لود و رندر صفحات خود را کمی‌افزایش دهید .

منبع : چگونه فونت های وبسایتمان را فشرده کنیم ؟

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
پست بروز شد و تا پایان خرداد هیچ پروژه ای قبول نمیشود.

ebyjon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز این سایت هایی که شما به عنوان نمونه کار میگید اصلا رتبه ای به اون خصوص ندارن و فقط چند تا کیوور رو آوردین بالا به نظر شما این کیورد ها اصلا سرچ خور هستند که شما میگید سئو شده است ؟
بعدشم سایتی که سئو میشه باید تمامی کیوردهاش بالا بیاد نه اینکه چندتا کیورود خاص ! که شما قید کردید
قصد تخریب کار شما رو ندارم آقای فاطمی ممنون میشم جواب بدید من خودم قانع حرف های خودم شم...
سپاس

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
سلام دوست عزیز این سایت هایی که شما به عنوان نمونه کار میگید اصلا رتبه ای به اون خصوص ندارن و فقط چند تا کیوور رو آوردین بالا به نظر شما این کیورد ها اصلا سرچ خور هستند که شما میگید سئو شده است ؟
بعدشم سایتی که سئو میشه باید تمامی کیوردهاش بالا بیاد نه اینکه چندتا کیورود خاص ! که شما قید کردید
قصد تخریب کار شما رو ندارم آقای فاطمی ممنون میشم جواب بدید من خودم قانع حرف های خودم شم...
سپاس

اتفاقا خوشحال میشم که انتقاد بشه ازم.
هر مشتری یه سری کیورد خاص میخواد . مثلا Fxmarketcenter بیشتر از این کیورد نخواست چون همین 3 4 تا نیازشون بود .
بسته به نیاز مشتری باید عمل بشه . منم هر جا بحث نمونه کار شده گفتم که نه نمونه کار زیادی دارم نه این که نمونه کار هام بازدید فوق العاده ای دارن . با توجه به شرایطی که دارم نمیتونم دنبال پروژه های خیلی بزرگی باشم.
دنبال مشتری نمیرم ، به جز این فروم و وبهاستینگ تاک جای دیگه ای تاپیک نزدم ، اینجا هم اوج تایم آزادم بود که زدم.
امیدوارم جواب سوالاتتون رو داده باشم.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
همینطور که می دونید اغلب پوست های وردپرس مشکل دارن به جهت همگون سازی با html و به خصوص html5 که می تونه رو سئو درونی یا قالب تاثیر ناگواری بذاره
کسانی که تو این زمینه واردن یا تجربیاتی دارن مطرح کنن می تونه یه مبحث اموزشی مناسبی باشه برای همه ما

abbas15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و عزیزان.
بنده با 2 سال تجربه و تخصص در زمینه بهینه سازی وب سایت ، افزایش فروش، بازاریابی اینترنتی و غیر اینترنتی، تخصص در لینک بیلدینگ ... قصد راه اندازی یک شرکت طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت رو دارم.
عزیزانی که شرایط کافی رو برای همکاری در این کار دارن و یا قصد سرمایه گذاری جهت مشارکت در کار حرفه ای ما دارن لطفا با ایمیل زیر تماس حاصل کنند و بعد از تایید شدن شماره تماس داده خواهد شد.

لطفا از دادن پست الکی خود داری کنید ممنون میشم.
هر کی هم انتقادی داره نظر خوبشون رو برای خودش نگه داره ، کمال تشکر رو دارم.
ممنون.

[email protected]
عباس ترانه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
این جا هر کسی واسه خودش 1 پا سئوکار هست
شما شرایط کاری رو بگو، کسایی که میخوای چه خصوصیت هایی مد نظرت هست، حقوق و غیره رو بگو ما در خدمتیم

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
یه شرکتی که امتحانش پس داده باشه و شما ازش نتیجه گرفته باشین برای انجام سئو سایتم معرفی کنید.

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
من در حال حاضر دارم رو سئو این وب سایت کار میکنم از 2 هفته گذشته Atracard
از 24 میلیون شروع شده
الان 2 میلیون الکسا هست.

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
من وقتی پستی توی سایتم میزنم و در پلاگین سئو به قسمت Page Analysis میرم چند مطلب گفته که با چراغهای زرد و قرمز و سبز نمایش داده میشن
حالا این مطالب رو اینجا قرار میدم که ممنون میشم راهنمایی کنید چکار کنم که این چراغها هم سبز بشن

چراغ قرمز

1
The keyword density is 11.72%, which is over the advised 4.5% maximum, the keyword was found 15 times

2
There are 128 words contained in the body copy, this is below the 300 word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers

چراغ زرد

3
The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning

4
No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate

5
The page title contains 22 characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy

6
The meta description is under 120 characters, however up to 156 characters are available. The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet

7
No heading tags appear in the copy

wolf144grz1

Registered User
لایک‌ها
46
1- اولی می گه درصد تکرار کلمه کلیدیت 11 درصده که استانداردش 4 درصده و شما 15 بار کلمه کلیدی رو تکرار کردی

2- دومی هم می گه مطلبت 128 کلمه داره که استانداردش 300 کلمه است طولانی ترش کن

3- می گه عنوان مطلبت کلمه کلیدی داره ولی سعی کن اینو بیاری اولش و جاش و تغییر بده.

4-

5- می گه عنوان مطلبت 22 کارکتر است که کمینه استاندارش 40 کارکتر است بیش ترش کن

6- تگ description یا همون توضیحاتت 122 کلمه است که تا 156 کلمه در دسترسه و می تونی استفاده کنی...

7-

4 و 7 سئو کارهای حرفه ایی جواب بدن...

jahan654

Registered User
لایک‌ها
46

canadaexpert

Registered User
لایک‌ها
2
من وقتی پستی توی سایتم میزنم و در پلاگین سئو به قسمت Page Analysis میرم چند مطلب گفته که با چراغهای زرد و قرمز و سبز نمایش داده میشن
حالا این مطالب رو اینجا قرار میدم که ممنون میشم راهنمایی کنید چکار کنم که این چراغها هم سبز بشن

چراغ قرمز

1
The keyword density is 11.72%, which is over the advised 4.5% maximum, the keyword was found 15 times

2
There are 128 words contained in the body copy, this is below the 300 word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers

چراغ زرد

3
The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning

4
No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate

5
The page title contains 22 characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy

6
The meta description is under 120 characters, however up to 156 characters are available. The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet

7
No heading tags appear in the copy

سلام دوست عزیز، شما از چه plugin برای page analiz استفاده میکنید ؟

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
1. چگالی کلمات کلیدی شما خیلی بالا هست.در هر 100 کلمه که به کار مبرید هر تعداد که اون کلمه کلیدی به کار ببرید چگالی بالا میره.با توجه به این که مطلب شما کوتاه هست حتما تا تونستید تگ زدید.کم کنید تعداد تگ ها را
2. مطلبتون خیلی کوتاه است.توصیه همیشه اینه که تعداد کلمات به کار رقته در پست به 300 برسه حداقل اما شما خیلی کوتاه نوشتید
3. اون کلمه کلیدی که انتخاب کردید در ابتدای عنوان پست نیست
4. هیچ لینک خارجی استفاده نکردید میگه سعی کنید لینک داخلی هم به پست اضافه کنید.
5. عنوان پستتون هم خیلی کوتاه هست سعی کنید برسونید به 40 کاراکتر
6. میگه توضیحات پست هم کوتاه هست سعی کنید به 156 کاراکتر برسونید
7. از تگ ها هدینگ میگه استفاده کنید. h1 h2 h3 h4 h5 h6
با توجه به شناختی که از وبمسترها من توی این مدت پیدا کردم مورد های 1 2 5 و 6 قابل انجام هست
یک نکته ی دیگه هم این که حتما لازم نیست تمامی اون موارد سبز بشه

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
1. چگالی کلمات کلیدی شما خیلی بالا هست.در هر 100 کلمه که به کار مبرید هر تعداد که اون کلمه کلیدی به کار ببرید چگالی بالا میره.با توجه به این که مطلب شما کوتاه هست حتما تا تونستید تگ زدید.کم کنید تعداد تگ ها را
2. مطلبتون خیلی کوتاه است.توصیه همیشه اینه که تعداد کلمات به کار رقته در پست به 300 برسه حداقل اما شما خیلی کوتاه نوشتید
3. اون کلمه کلیدی که انتخاب کردید در ابتدای عنوان پست نیست
4. هیچ لینک خارجی استفاده نکردید میگه سعی کنید لینک داخلی هم به پست اضافه کنید.
5. عنوان پستتون هم خیلی کوتاه هست سعی کنید برسونید به 40 کاراکتر
6. میگه توضیحات پست هم کوتاه هست سعی کنید به 156 کاراکتر برسونید
7. از تگ ها هدینگ میگه استفاده کنید. h1 h2 h3 h4 h5 h6
با توجه به شناختی که از وبمسترها من توی این مدت پیدا کردم مورد های 1 2 5 و 6 قابل انجام هست
یک نکته ی دیگه هم این که حتما لازم نیست تمامی اون موارد سبز بشه

ممنون دوست عزیز
مورد اول که من برای هر پست فقط 5 تگ میزنم،
تگ های هدینگ چی هست؟ میشه یه کم توضیح دهید چطوری این تگها رو بزنم؟ اصلا ضروری هست؟
یعنی اگه مواردی قرمز یا زرد باشه در سئوی سایت تاثیر نداره؟
شرمنده توی سئو مبتدی هستم، کتابی چیزی نیست که بهم پیشنهاد کنید یه کم اطلاعاتم بالا بره؟

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
ممنون دوست عزیز
مورد اول که من برای هر پست فقط 5 تگ میزنم،
تگ های هدینگ چی هست؟ میشه یه کم توضیح دهید چطوری این تگها رو بزنم؟ اصلا ضروری هست؟
یعنی اگه مواردی قرمز یا زرد باشه در سئوی سایت تاثیر نداره؟
شرمنده توی سئو مبتدی هستم، کتابی چیزی نیست که بهم پیشنهاد کنید یه کم اطلاعاتم بالا بره؟
در مورد بخش اول پس حتما پستی که مینویسید خیلی اسپم هست که با 128 کلمه 11 درصد چگالی یک جاش میلنگه
تگ های هدینگ گفتم که h1 h2 h3 h4 h5 h6 به اینها میگن تگ هدینگ این که از کجا استفاده میشه کرد من شخصا اگر بخوام کلمه را در تگ هدینگ بزارم از طریق ادیتور html قرار میدم به این صورت
</h3 > < h3 >
اینها مواردی هست که پیشنهاد میشه به شما که رفع کنید تا مطلب شما اصولی باشه لزوما شما نباید همه موارد را رعایت کنید مثلا پست بدون تگ هدینگ هم میتونه پست خوبی باشه

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
با سلام.
به یک سایت مپ یا همون نقشه سایت ساز برای وردپرس و سایتم نیازمندم.
هزینه هم پرداخت می کنم.
می خوام با افزونه Googel XML Sitemap و به صورت زیر باشه:
http://www.zarrinshop.com/sitemap.xml
آدرس سایت مذکور:
FuniFa.com
لطفا هرکی میتونه حتما اطلاع بده
هزینه هم میدم.

بالا