• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با شرایط خاص امکان نقد کردن چک در ایران با سرعت بالا امکان پذیر هستش !
جهت اطلاع لطفا برای همین آدرس یک پیام بگذارید.

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان این آقا که 35 درصد برای چک میگیره
من دارم میگم که حساب بانکیم میتونه بدون مالیات و کارمزد پول هاتون رو بگیره
البته پدرم در اومد بازش کنم
ولی به هر حل اگر گوگل مالیاتی نگیره حساب من به دلیل نون اسپانیش بودن من مالیاتی نخواهد گرفت

فقط بگید گوگل مالیات میگیره خودش یا نه

alireza_naeemy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر منطقي بخوايم فكر كنيم :
قرار نيست گوگل بابت پولي كه به ما ميده پولي كسر كنه
همه چي به قوانين مالياتي و ويژگي حساب اون كشور و بانك برميگرده
مثلا فلان كشور براي اينكه ارز وارد كشورش بشه مالياتي نميگيره ولي كشور ديگه براش مهم نيست موقع تحويل پول مقداري رو به عنوان ماليات كسر ميكنه و بعد تقديم ميكنه
نظر من اينه

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اینجوری که نمیشه :(
پس من چجوری پول بگیرم از گوگل ؟ هیچ فامیلی هم خارج از ایران ندارم :(
البته تو کانادا دارم ولی خوب مالیاتش بالاست :hmm:
من میخوام یه سایت بزنم , مطمئنم بازدیدش خیلی زیاد میشه , راه درست حسابی وجود نداره که من بدون اینکه مجبور باشم مالیات بدم , یا از طریق واسطه عمل کنم و اونا هم کلی پول ازم بگیرن ,
پول به خودم برسه ؟

kingofrings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم مشکل تو رو دارم و نمی خوام خیلی خرج بیفتم چون قدرت ریسک پذیریم کمه ولی مطمئنم می تونم این مشکلات رو حل کنم و به خواسته هام برسم. امیدوار باش دادا. نا سلامتی ما ایرانی هستم، کسی جلودارمون نیست و به هدف می رسیم.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب فکر کنم راهش این باشه , که اول چک بدستمون برسه , بعد این چک رو میشه نقد کردش .
راهش هم فکر کنم همین باشه که یکجوری چک رو بدستمون برسونیم , بعدش راحت میشه :D

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
خوب فکر کنم راهش این باشه , که اول چک بدستمون برسه , بعد این چک رو میشه نقد کردش .
راهش هم فکر کنم همین باشه که یکجوری چک رو بدستمون برسونیم , بعدش راحت میشه :D
اشتباه نکن. چک که به دستت برسه امکان نقد کردنش بسیار پایین هست و اگر هم ممکن باشه خیلی طول میکشه. سعی کن آشنایی که چک رو برات تو خارج میگیره خودش نقد کنه. (اکانت به نام اون باشه یا با EFT بگیره). مالیات هم داد اینقدر مهم نیست که چک اصلاً نقد نشه.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اشتباه نکن. چک که به دستت برسه امکان نقد کردنش بسیار پایین هست و اگر هم ممکن باشه خیلی طول میکشه. سعی کن آشنایی که چک رو برات تو خارج میگیره خودش نقد کنه. (اکانت به نام اون باشه یا با EFT بگیره). مالیات هم داد اینقدر مهم نیست که چک اصلاً نقد نشه.
اخه من نمیخوام مالیات بدم :(
20-30 درصد مالیات میگیرن :blink: خوب کلی پول از بین میره .
این طرحم خیلی گندست , نمیدونم بگیره یا نگیره , ولی اگه کسی ازم میخواست بنویسمش , کلی پول ازش میگرفتم :D:D نمیخوام پولم هدر بشه سر این مالیات مسخره !
ببینم گوگل باکو رو قبول داره ؟ اونجا هم یه آشنا دارم .

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
اخه من نمیخوام مالیات بدم :(
20-30 درصد مالیات میگیرن :blink: خوب کلی پول از بین میره .
این طرحم خیلی گندست , نمیدونم بگیره یا نگیره , ولی اگه کسی ازم میخواست بنویسمش , کلی پول ازش میگرفتم :D:D نمیخوام پولم هدر بشه سر این مالیات مسخره !
ببینم گوگل باکو رو قبول داره ؟ اونجا هم یه آشنا دارم .
باكو چك ميفرسته و EFT نداره. اما حداقل كاري كه به نظر من بايد بكني بايد يه آشناي قابل اعتماد داشته باشي كه اكانت رو به نام اون ثبت كني (چك فقط به نام صاحب اكانت مياد اما حساب رو ميتوني اسم يه نفر ديگه رو بدي) و اون فرد وقتي چك ميرسه خودش چك رو نقد كنه و پول رو واست بفرسته. به نظر من يه درصدي بهش بده كه خيالت راحت تر باشه.

kingofrings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این اخباری که این چند روزه در مورد فعالیت بانک های خارجی تو ایران هست رو حتما شنیدید. دانش جعفری ، وزیر اقتصاد خیلی راحت می گفت شعبه هاشون می تونن فعالیت کنن ولی خدا می دونه کی؟ و اصلا چه بانک هائی؟ حالا میرن با بانک های در پیت عربی و آفریقائی کار می کنن می گن اقتصاد در حال ترقی هست.
ولی خودمونیم یه کم میشه امیدوار بود.
اگه بشه چی میشه.!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
سی تی بانک آماده فعالیت هست
اگه این آمریکای بی پدر مادر بزاره.....

ولی امکانش صفر هست که فعالیت کنند
چون ما ایرانی ها از این شانس ها نداریم...

kingofrings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا امروز یعنی یکشنبه ، مجلس هم موافقت خودش رو اعلام کرد. همۀ سایت های خبری مثل بی بی سی هم خبرش رو منتشر کردن ، من فکر می کنم یکی ار دلائل اصلی که تاحالا نبودن سیستم بانکداری ضعیف خودمون و حمایت از بانک های داخلی بوده و فقط دخالت های آمریکا نبوده. یه مارکتر که این همه با بدبینی نگاه نمی کنه. نشدم نشد. میریم سراغ روش های فعلی.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
اقا امروز یعنی یکشنبه ، مجلس هم موافقت خودش رو اعلام کرد. همۀ سایت های خبری مثل بی بی سی هم خبرش رو منتشر کردن ، من فکر می کنم یکی ار دلائل اصلی که تاحالا نبودن سیستم بانکداری ضعیف خودمون و حمایت از بانک های داخلی بوده و فقط دخالت های آمریکا نبوده. یه مارکتر که این همه با بدبینی نگاه نمی کنه. نشدم نشد. میریم سراغ روش های فعلی.
من که بعید میدونم فایده ای واسه ی ما داشته باشه. باز اگه چند تا سخنرانی در تأیید هولوکاست می کردند یه چیزی.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
به نام یکتا
از امروز ما هم اومدیم!اگر خدا بخواد
من فکر می کنم ایجاد etf زیادم سخت نباشه کافی به سایت wirecard مراجعه کنید و در خواست ایجاد حساب کنید بعد که حساب رو باز کردید 10 یورو به حسابتون از ایران حواله کنید!!! شما یک eft در آلمان دارید!!!البته بعد از یکسال شما باید حسابتون رو تایید verify کنید که با ارسال ترجمه شناسنامه یا .. فکر کنم اینکار رو بکنه البته احتمالا بعد از یکسال یک نفر هم ضامن باید داشته باشید
2. یک نفر به اسم علی دادگر
ایمیل: [email protected]
تلفن: 09122990598
یه زمانی اینکار را می کرد البته نمی دونم هنوز هم اینکار را می کند یا نه!
راستی یک نکته مهم:من هنوز هیچ کدام از این دوروش رو امتحان نکردم:lol: :D
اگر کسی امتحان کرد نتیجه رو اینجا بزاره خوشحال می شم!!!
یا حق

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
به نام یکتا
از امروز ما هم اومدیم!اگر خدا بخواد
من فکر می کنم ایجاد etf زیادم سخت نباشه کافی به سایت wirecard مراجعه کنید و در خواست ایجاد حساب کنید بعد که حساب رو باز کردید 10 یورو به حسابتون از ایران حواله کنید!!! شما یک eft در آلمان دارید!!!البته بعد از یکسال شما باید حسابتون رو تایید verify کنید که با ارسال ترجمه شناسنامه یا .. فکر کنم اینکار رو بکنه البته احتمالا بعد از یکسال یک نفر هم ضامن باید داشته باشید
2. یک نفر به اسم علی دادگر
ایمیل: [email protected]
تلفن: 09122990598
یه زمانی اینکار را می کرد البته نمی دونم هنوز هم اینکار را می کند یا نه!
راستی یک نکته مهم:من هنوز هیچ کدام از این دوروش رو امتحان نکردم:lol: :D
اگر کسی امتحان کرد نتیجه رو اینجا بزاره خوشحال می شم!!!
یا حق
شما بهتر بود یه کمی بیشتر در مورد Wirecard تحقیق میکردید . که این بانک هم جدیدا به هیچ مشتری ایرانی سرویس دهی نمی کنه و سوئیفت های ایران رو قبول نمی کنه . کلیه مشتریانی هم که با هویت ایرانی ثبت نام کرده بودن حسابشون تا تاریخ 15 می بسته میشه .

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
شما بهتر بود یه کمی بیشتر در مورد Wirecard تحقیق میکردید . که این بانک هم جدیدا به هیچ مشتری ایرانی سرویس دهی نمی کنه و سوئیفت های ایران رو قبول نمی کنه . کلیه مشتریانی هم که با هویت ایرانی ثبت نام کرده بودن حسابشون تا تاریخ 15 می بسته میشه .

من خبرم مال حدود یک ماه نیم پیش است. می شود شما بگید این مطلب رو از کجا فهمیدید؟چون المان که ایران رو تحریم نکرده!
در صورت در ست بودن تکلیف ما چیست؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا چک ها CJ رو چجوری میتونم نقد کنم؟
تو ایتالیا آشنا دارم میشه چک به اسم خودم بره اونجا؟ بعد اونا میتونن نقد کنن؟ یا میشه چک رو فامیامون بفرسته ایران و من خودم اینجا نقد کنم؟
لطفا یه راهنمایی بکنین
چک باید حتما به اسم فامیلمون باشه؟
میشه همونطور که بالا پرسیدم به اسم من باشه و cj بفرسته به فامیلنمون و اونم چک رو بفرسته به من و منم اینجا نقدش کنم؟

بالا