• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

Tony.65

Registered User
لایک‌ها
0
نمیدونم این پست شما چه ربطی به این تاپیک داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
می خواستم بپرسم مالیات نقد کردن چک در آمریکا چقدر هست ؟

( این جور که من تو صفحه های قبل خوندم مثل اینکه 20 تا 30 درصد هست!!! درسته ؟ کسی دقیق می دونه ؟ آیا همون موقع از چک کم می شه یه آخر سال ؟ )

من یکی از دوستام آمریکا هست حالا یه چندتا چک هست ( به نام خودش ) که می خوام اون برام نقد کنه ... براش بعدا دردسری نمیشه ؟ بعدا لازم نیست مالیات یا ... پرداخت کنه ؟

خیلی ممنون

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
کسی نمی دونه ؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
ببین شركتهای هاست به چه بدبختی افتادن كه اسپمر شدند ؟!

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
من قدیما برای نقد کردن چکهای امریکایی از این سایت استفاده میکردم. چک را به نام سایت میگرفتم و به آدرس این سایت می فرستادم.بعد از کسر 2.8 دلار + 4 درصد به حساب ایگلد واریز میکرد.فکر میکنم برای کسی که میخواد در نهایت به ایران منتقل کنه به صرفه تره.
http://www.cyfrocash.com
ظاهرا هنوزم این کارو میکنه
اگر گوگل رو در نظر بگيريم چک ها به اسم صاحب اکانت صادر ميشه ! ./ تا جايي که من ميدونم نميشه به اسم شخص دومي تغيير داد ./

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
میخواستم بدونم چه حساب بانکی از ایران باز کنم که بدون دردسر هر مقدار پول خواستم برام بفرستند.
e-gold , paypal که *** مخصوص میخواهد
moneybookers چطوره ؟
webmoney چطوره؟
قراره یکی از یونان برام پول بریزه ، کدومش بهتره ، بی دردسره ، من پاسپورت و هیچی ندارم و میخوام پول تو این بانکها رو سریع بکشم بیرون ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بانک سامان و توسعه صادرات هست.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
میخواستم بدونم چه حساب بانکی از ایران باز کنم که بدون دردسر هر مقدار پول خواستم برام بفرستند.
e-gold , paypal که *** مخصوص میخواهد
moneybookers چطوره ؟
webmoney چطوره؟
قراره یکی از یونان برام پول بریزه ، کدومش بهتره ، بی دردسره ، من پاسپورت و هیچی ندارم و میخوام پول تو این بانکها رو سریع بکشم بیرون ؟

بسته به نوع کارت، ولی اگر بی دردسر بخواهی وب مانی و مانی بوکرز خوبه، وب مانی هدفش روسی زبان هاست بیشتر الان 4 ملیون عضو داره، مانی بوکر تو انگلیسه و 3 ملیون عضو داره، ولی از همه جامع تر پی پال هست، که هم ریسک داره هم درده سر، ولی کامل تره!
می تونی هم با 90 تومان یه کارت بگیری (فیزیکی تا 25000 دلار تایید خاصی نمی خواد) ولی نمی دونم دبیت هست یا کردیت، (فکر می کنم دبیت باشه) و به نام خودت،بعد با این کارت و حساب مانی بوکر کل کارات تقریبا حل میشه!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
بانک سامان و توسعه صادرات هست.

هواست باشه هم بانک سامان و هم صادرات همه شعبه هاشون سویفت نداره این برا مانی بوکر و وب مانی خیلی مهم، تا اونجایی هم که من می دونم پی پال و ایگولد با صادرات و سامان کار نمی کنند.!
(البته شنیدم سامان تازگی ها یه واسطه پیدا کرده!اگر تهرانی هستی یه سر به صرافی سامان بزن)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هواست باشه هم بانک سامان و هم صادرات همه شعبه هاشون سویفت نداره این برا مانی بوکر و وب مانی خیلی مهم، تا اونجایی هم که من می دونم پی پال و ایگولد با صادرات و سامان کار نمی کنند.!
(البته شنیدم سامان تازگی ها یه واسطه پیدا کرده!اگر تهرانی هستی یه سر به صرافی سامان بزن)

این چرندیات چیه سره هم کردی،ایگولد و پی پال چه ربطی به بانک توسعه صادرات داره .. :lol: :lol:

بانک توسعه صادرات سوئیفت نداره ؟ تازه از روستا اومدی شهر؟:lol: :lol:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
منم یه جوری شدم با خودم گفتم یعنی من اشتباه میکردم آخه خیلی وقته اینا همشون سوئیفت دارن :D

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
این چرندیات چیه سره هم کردی،ایگولد و پی پال چه ربطی به بانک توسعه صادرات داره .. :lol: :lol:

بانک توسعه صادرات سوئیفت نداره ؟ تازه از روستا اومدی شهر؟:lol: :lol:
عزیزه من گناه من چیه که شما معنی علایم فارسی رو نمی دونید!!! :D
! یعنی تعجب!وقتی من میگم فکر نمی کنم و یه علامت تعجب جلوش می زارم یعنی اینکه از حرف شما در عجب هستم.
در مورد دوم هم به عنوان مثال فقط دو تا از شعبه های بانک سپه شهر ما سویفت داره، نیازی هم نیست که همه شعبه ها سوییفت داشته باشند:happy:
راستی می دونی سویفت چیه؟!:blink:

زیاد ناراحت نشو،شوخی کردم

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من متوجه شدم در واقع بعضی از شعبه های این بانکها سویفت ندارند من خودم هم خیلی وقت پیش برخورد کرده بودم با بعضی شعبه های بانکها که از این امکان برخوردار نبودن و یا اگه میگفتن داریم تحقیق میکردم میدیدم از شعبه های دیگه استفاده میکنند و این زمان آدم رو خیلی میگیره
ولی من خیال میکردم که دیگه تا حالا این امکانات رو فراهم کرده باشن واقعا جای بسی تاسفه اونوقت انتظار داریم امکانات جدید دیگه رو که بانکهای دنیا دارن ما هم داشته باشیم این که دیگه سالهاست تو دنیا برقراره

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
عزیزه من گناه من چیه که شما معنی علایم فارسی رو نمی دونید!!! :D
! یعنی تعجب!وقتی من میگم فکر نمی کنم و یه علامت تعجب جلوش می زارم یعنی اینکه از حرف شما در عجب هستم.
در مورد دوم هم به عنوان مثال فقط دو تا از شعبه های بانک سپه شهر ما سویفت داره، نیازی هم نیست که همه شعبه ها سوییفت داشته باشند:happy:
راستی می دونی سویفت چیه؟!:blink:

زیاد ناراحت نشو،شوخی کردم

ملت رو دست نندازید :lol: پس فردا حالا میره اینجور حرفی تو بانک می زنه و حراست گیر میده بهش:lol:

من که ناراحت نمیشم.. :D ولی اگه حوس شوخی کردن کردی،برو بخش گفتگوی آزاد!:D

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
سوئيت يعني چه؟
بانك هاي ايراني هم مگه از اين جينگول بازي ها دارن؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
سوئيت يعني چه؟
بانك هاي ايراني هم مگه از اين جينگول بازي ها دارن؟

سوئیت نه عزیزم سوئیفت :D
اگه نباشه پس چجوری میخوای حسابهای خارجیتو با حساب ارزی ارتباط بدی عزیز :cool:

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
آقا به نظر شما اگر بخواهیم حساب ارزی باز کنیم، کدام بانک بهتره؟راستی بانک های ایران(منظور حساب های ارزی) امکان وایر ترانسفر و کنترل از طریق وب رو دارند؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اين كار صراف ها هست
ما كه چيزي سر در نمياريم
پس بهتره دخالت نكنم

بالا