برگزیده های پرشین تولز

نمايش نامه - فيلم نامه

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
همين "ماهي عشق نور" كردن "موز ماهي" واقعا بي احترامي به داستان بود به نظرمن.(ربطي هم به بومي سازي و اين مسخره بازي ها نداره مگه بيايم ثابت كنيم موز يه ميوه ي غربيه!!) بعد وقتي قضيه جالب ميشه كه علي مصفا اين ماهي عشق نور رو آخر فيلم ميبينه! در حالي كه توي داستان موز ماهي يه ماهي خياليه كه سيمور از خودش ساخته و اون دختره تو ساحل (چي بود اسمش؟) اون براي دل سيمور ميگه آره من الان يكي از همين موز ماهي ها رو ديدم.
اينجاي داستان خيلي قشنگه ولي با اين گند كاري مهرجويي همه چيز ريخته به هم...
اون پروژه كله پاچه به جاي سوپ مرغ هم كه ديگه آخر مسخره بازي بود. اصلا نميدونم چرا يكي نيست به اين مهرجويي بگه بشين سرجات....

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي موز با نور يه ويژگي مشترك دارن و اونم اينه كه هر دوتاشون زردند !!
:rolleyes:

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هه! دوستان من هم باهاتون موافقم. اما "هامون"ش رو با همه حرفها دوست دارم و به نظرم فيلم خوبی است.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نمايشنامه كه مجموعه نمايشنامه فيلمهاي حاتمي كيا رو دارم كه خوب هميشه ميخونمشون . فقط حيف كه نمايشنامه روبان قرمز كامل نيست و درواقع طرح اصلي و بدون شاخ و برگ فيلمه بدون جزئيات داستاني و ... ! چه حيف ! و چه زيباست خوندن نمايشنامه آژانس شيشه اي ! و برج مينو .
خارجكي هم گرين مايلو خوندم و بعدشم ديدم كه خيلي چسبيد بهم ! اين هنكس عجب بازيگريه !

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز چقدر عتيقه پيدا مي كنم !
( اسم نمايشنامه نيست ها !! )

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نشر نی چهل و چهارمین فیلم نامه اش را چاپاند :
پیشخدمت ( هارولد پینتر / جوزف لوزی )

karagah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
The shining رو که حتما دیدیدن ،ساخته کوبریک بر اساس کتابی از stephen king. اینجا کتابش رو می تونید دانلود کنید(به همراه 5 کتاب دیگه) :
http://dragon.rulez.cz/e-buk/Stephen King - 6 Books.pdf
7.8 مگابایت

بالا