برگزیده های پرشین تولز

نورهود

Last_Lost

Registered User
لایک‌ها
12
اتفاقا منم قدیم (یکی از اولین بارهایی که برای بار چندم داشتم بازی می کردم! همونجاش گیر کردم)
ولی کلا Neverhood به حل کردن معماهاش هست که شده Neverhood!!
به هر حال این راهنمای فارسی این بازی کاری از نیما دادگر :

کد:
http://www.4shared.com/file/113243109/ec3fd4e6/The_Neverhood.html

متشكرم.بازي رو تموم كردم.درسته كه پيداكردن رازهاي اين بازي واقعا جذابه اما ميخواستم ببينم چيزي كه 7سال پيش منو الاف خودش كرده بود چيه!بازي جالبي بود بدون كمك اين راهنما عمرا نميتونستم تا اخرش برم!
قسمتاي جالب هم زياد داشت اما هيچ قسمتش به اندازه اون قسمت اخر توپ نبود:تو مهموني يكي از اين ادمكا رو اون يكي اب ميپاشه طرف بار اول هيچي نميگه دوم و سومم همينطور اخرش عصبي ميشه سرش يارو رو ميكنه زير اب!:lol:واقعا تيكه باحالي درست كرده بودن!:lol:

Love milan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام واقعا ممنونم
از این سبک بازی ها اگه چیز دیگه ای هست معرفی کنید مرسی

mahan88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
mishe be man ye ki rahnamayi kone bege oon ghesmate baziye neverhood dar otaghe mojasameha ke miri bala be oon mashin zarde robero mishy vaghty savar shodym chi bayad kard mer30:happy:

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
چند سال پیش یه بازی گرفتم به نام neverhood 2 بعد بازی رو نصب کردم دیدم rayman 3 . کفم برید
رفتم تو اینترنت دیدم تو یتبلیغاتش زده بودن forget NEVERHOOD 2 play rayman 3 رفقای ایرانی عزیز هم جز NV2 همه رو سانسور کرده بودن.
من بعد از نورهود بازی به باحالی اون ندیدم البته اگه اهل بازی ادونچر باشید lucas Arts بازی monkey island 2 رو بازسازی کرده با گرافیک توپ در ضمن حیا بازی می تونی نسخه قدیمی بازی رو هم در همون لحظه ببینی.

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
البته نورهود بازی شاهکاری بود . machinarium هم تا حدی تونست حس نورهود رو به من بده .

mahan88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
bebakhshid kasi nemitoone be mankomak kone oon ghesmatemoosh va panir che bayad kard

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
:wacko:

Last edited:

takdns*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بازی چطوری نصب میشه

بالا