برگزیده های پرشین تولز

نيازمند اكانت ورفراي شده paypal با 10 دلار موجودي

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چرا . میشه از طریق Doante به یک حساب پیپال با CC موجودی اضافه کرد .

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خئب وقتی ادد کرده باشی به حساب خودت میتونی از CC از داخا حسابت اضافه کنی که ممکنه چند روزی طول بکشه ! یا برای حساب خودت یه Donate درست کنی و پرداخت کنی! :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
شما اگه داخل Paypal که متصل به حساب بانکی هم هستش مبلغی داشته باشید .و اکانت لیمیت بشه ..!!! بعد از 6 ماه paypal اجازه میده مبلغ رو خارج کنید ..

این مورد مربوط به همه اکانتهاست کشورش فرقی نمیکنه و لازم هم نیست بانک بهش اد شده باشه فقط هم میتونی به بانک آمریکایی خروجی بگیری.
با موجودی 2 دلار هم میشه ولی اگر همچین کارتی گیر بیاری بازم باید 5 تا 6 دلار از طرف بخریش.

اکانت اختصاصی irvpn خوبه به شرطی که نزاری expire شه که ip ت میپره و نمیتونی دوباره همون ip بگیری. البته فکر کنم در حال حاضر تنها همین سرویس دهنده ip اختصاصی داریم و چاره ای نیست برای شما مگه اینکه بخوای برای خودت خرج بتراشی و یک vps بگیری.

A-P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اگه داخل Paypal که متصل به حساب بانکی هم هستش مبلغی داشته باشید .و اکانت لیمیت بشه ..!!! بعد از 6 ماه paypal اجازه میده مبلغ رو خارج کنید ..

این مورد مربوط به همه اکانتهاست کشورش فرقی نمیکنه و لازم هم نیست بانک بهش اد شده باشه فقط هم میتونی به بانک آمریکایی خروجی بگیری.
با موجودی 2 دلار هم میشه ولی اگر همچین کارتی گیر بیاری بازم باید 5 تا 6 دلار از طرف بخریش.

اکانت اختصاصی irvpn خوبه به شرطی که نزاری expire شه که ip ت میپره و نمیتونی دوباره همون ip بگیری. البته فکر کنم در حال حاضر تنها همین سرویس دهنده ip اختصاصی داریم و چاره ای نیست برای شما مگه اینکه بخوای برای خودت خرج بتراشی و یک vps بگیری.

والا من فکر میکنم این قضیه آی پی الکیه و اصلا پی پل روی آی پی حساس نیست.
من دو ساله پی پل دارم و تا 1 ماه پیش بدون وی پی ان وارد سایتش میشدم !
الان که وی پی ان گرفتم (تازه آی پی غیر اختصاصی!) دو بار پی پل لیمیتم کرده که ظرف کمتر از دو ساعت با فرستادن مدارک ریستور شد اکانتم.
1 هفته س دوباره بدون وی پی ان میرم خیلیم عالیه !
در ضمن اکانت من وریفای شده هم با حساب بانکی هم با کردیت کارد فیزیکیه.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آقا امين دستت درد نكنه
اكانت رو از ايشون گرفتم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

خوب من یه مستر کارت قابل شارژ دارم . میتونم ادد کنم و بعد از 180 روز بریزه به مستر ! :-؟ یا حتما باید یه حساب بانکی باشه .. (مبلغ مورد بحث حدود 590 تا بیشتر نیست )

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
خوب من یه مستر کارت قابل شارژ دارم . میتونم ادد کنم و بعد از 180 روز بریزه به مستر ! :-؟ یا حتما باید یه حساب بانکی باشه .. (مبلغ مورد بحث حدود 590 تا بیشتر نیست )

فقط حساب بانکی به همین راحتی هم نیست بستگی داره اکانتت به چه خاطری لیمیت شده باشه.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
خئب وقتی ادد کرده باشی به حساب خودت میتونی از CC از داخا حسابت اضافه کنی که ممکنه چند روزی طول بکشه ! یا برای حساب خودت یه Donate درست کنی و پرداخت کنی! :D
چه جوری میشه پول رخت داخل حساب؟
من میرم فقط از حساب بانکی میشه ریخت که

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
چه جوری میشه پول رخت داخل حساب؟
من میرم فقط از حساب بانکی میشه ریخت که
فقط میشه از حساب بانکی اد فاند زد نسبت به کشور چند روزی طول میکشه ../.
کردیت باشه ..فقط میشه خرج کرد یا همین Donate بزنی به اکانت خودت /.

میشه بگین این فقط مال آمریکا رو از کجا فهمیدین ؟؟!!؟! منبع معتبره ؟
- در مورد کارت هم من خودم از حساب بانکی ویرچال گنریت میکنم ..خواستی به قیمت بالانس میدم بهت :rolleyes:

والا من فکر میکنم این قضیه آی پی الکیه و اصلا پی پل روی آی پی حساس نیست.
من دو ساله پی پل دارم و تا 1 ماه پیش بدون وی پی ان وارد سایتش میشدم !
الان که وی پی ان گرفتم (تازه آی پی غیر اختصاصی!) دو بار پی پل لیمیتم کرده که ظرف کمتر از دو ساعت با فرستادن مدارک ریستور شد اکانتم.
1 هفته س دوباره بدون وی پی ان میرم خیلیم عالیه !
در ضمن اکانت من وریفای شده هم با حساب بانکی هم با کردیت کارد فیزیکیه.
- با IP ایران لوگین میکردین ؟؟؟:blink:
- اکانتی که یکبار از لیمیت در بیاد دیگه اصلا به IP حساس نیست ...من الان به راحتی با IRVPN شیر پرداخت انجام میدم ...

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
ممنون از دوستان
کلی چیز یاد گرفتم:D

اکانتی که یکبار از لیمیت در بیاد دیگه اصلا به IP حساس نیست

ولی فکر کنم به IP ایران حساس باشه درسته؟
پس با این حساب یه بار از لیمیت در بیاد دیگه نیازی به IP اختصاصی نیست؟

کسی از دوستان از این کارت های 3 4 دلاری نداره؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
فقط میشه از حساب بانکی اد فاند زد نسبت به کشور چند روزی طول میکشه ../.
کردیت باشه ..فقط میشه خرج کرد یا همین Donate بزنی به اکانت خودت /.

میشه بگین این فقط مال آمریکا رو از کجا فهمیدین ؟؟!!؟! منبع معتبره ؟
- در مورد کارت هم من خودم از حساب بانکی ویرچال گنریت میکنم ..خواستی به قیمت بالانس میدم بهت :rolleyes:

- با IP ایران لوگین میکردین ؟؟؟:blink:
- اکانتی که یکبار از لیمیت در بیاد دیگه اصلا به IP حساس نیست ...من الان به راحتی با IRVPN شیر پرداخت انجام میدم ...
چه جوری میشه دونات درست کرد؟
با اکانت personal هم میشه؟
ایرادی نداره به اکانته خودت دونات کنی؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
اکانت آلمانی 1- personal نداره فقط پریمیوم و بزینس داره با کارت هم وریفای میشه 100%
خب حالا ما که میخوایم مال آلمان بگیریم جریانش چیه؟! برای یک شخص حقیقی یعنی پریمیوم میدن؟:blink:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بله . یک شخص حقیقی در المان باید حساب Premier استفاده کنه . یا از حساب Business استفاده کنه که دردسرهای خاص خودش رو داری برای تایید کردنش

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
پس با این حساب اگه برای باز کردن حساب از آلمان اقدام کنیم نسبت به سایر کشورها مثل هند یا مجارستان خیلی ارزش داره. چون مزیتهای این نوع از Personal بیشتره!

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
پس با این حساب اگه برای باز کردن حساب از آلمان اقدام کنیم نسبت به سایر کشورها مثل هند یا مجارستان خیلی ارزش داره. چون مزیتهای این نوع از Personal بیشتره!
فرقی نداره شما میتونید اکانت Personal رو ارتقاع بدین به Premier یا Business ..در مورد همه کشور ها صادق هستش ..
منتها چون هنگام دریافت پول به این اکانتها مبلغی به عنوان کارمزد پی پال کم میکنه .اکثرا دنبال اکانت Personal هستند ..
شما برای مبلغ 800 دلار باید تقریبا 30دلار کارمزد بدین !!

بالا