برگزیده های پرشین تولز

نيازمند راننده بدون ماشين در مشهد.ماشين از ما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
اولا ممنون که مثل بعضی از دوستان عادلانه قضاوت کردید نه مثل یک عده بچگانه.من اگر ببینم درامد راننده صرف نداره براش و نون کمی واسه خانوادس میبره اصلا سودی خودم بر نمیدارم.من روزی 18 تومن باید بذارم کنار واسه قسطام.12 تومن سود دارم.در هر صورت من 2 طرفه نگاه میکنم به اون بنده خدا هم حال میدم نگران نباشید در این مورد

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
منم كاملا حرف هاي استارتر رو تاييد ميكنم
نميشه كه همينجوري آدم ماشين بده دست كسي
شرايط به نظرم منصفانه هست
من نميدونم دوستان بر چه اساسي ميگن هيچي نبايد از راننده گرفته بشه
راستي دادا ماشين چيه پرايد؟

Last edited:

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
از شما هم ممنون که عرایض بنده رو تایید کردید.والا نیم ساعت پیش یکی از بچه ها حرف جالبی زد گفت همینا که میگن سخته و فلان و بهمان اگه نخوان ماشین بدن دست کسی کار کنه 2 برابر تو سفته میگیرن.راستم میگه اما چه کنیم که ایرانی هستیم.دفعه قبلی پراید گرفتیم زیاد خوب نیست تنها مزیتش اینه که کم مصرفه ولی زود از هم میپاشه خودشو ول میکنه.ایشالا این دفعه برای دوم اردیبهشت قرار پیکان صفر بگیرم.دوم اردیبهشت باید بریم انبار رو ببینیم اگه خوب بودن ماشینا که از همون پیکان های صفر میگیرم و گرنه یک پیکان درست حسابی میگیرم اذیت نداشته باشه

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
البته ایشون توی شهرهای بزرگن و اتفاقات عجیب زیاد میفته حق باهاشونه که اطمینان کامل حاصل کنن من از پدرم پرسیدم تلفنی اینو گفتن که کار خوبی میکنه اینکه منم معذرت میخوام اگه حرفی زدم
اون دوستیم که گفت اف هاش 200 م کجاس مام بخریم الان دیگه قیمتا رفته بالای 230 ت هی خدا تا همین 2 سال پیش 130 ت بود
شمام استاتر یه اگهی بزن سریع پیدا میکنی فرد مورد نظر رو چند تا برگه چاپ کن بزن جاهای شلوغ شهر

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ممنون از شما و پدر شما

آپپپپپپپپپپ

بالاااا

Last edited:

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
از شما هم ممنون که عرایض بنده رو تایید کردید.والا نیم ساعت پیش یکی از بچه ها حرف جالبی زد گفت همینا که میگن سخته و فلان و بهمان اگه نخوان ماشین بدن دست کسی کار کنه 2 برابر تو سفته میگیرن.راستم میگه اما چه کنیم که ایرانی هستیم.دفعه قبلی پراید گرفتیم زیاد خوب نیست تنها مزیتش اینه که کم مصرفه ولی زود از هم میپاشه خودشو ول میکنه.ایشالا این دفعه برای دوم اردیبهشت قرار پیکان صفر بگیرم.دوم اردیبهشت باید بریم انبار رو ببینیم اگه خوب بودن ماشینا که از همون پیکان های صفر میگیرم و گرنه یک پیکان درست حسابی میگیرم اذیت نداشته باشه

اين قضيه پيكان صفر چيه؟
شنيدم يه تعداد ايران خودرو تو انبار داشته حالا مي خواد بفروشه؟درسته؟
قيمت داري دادا؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
یکی از دوستام قرار گذاشته که بریم ببینیمشون داداش.قیمتم گفته 4 تومن.اما یکی از بچه ها دیگه که باهاش رفته خیلی بد تعریف میکرد میگه داشبوردا ترک خوردن رنگاشون رفته همونجوری زیر آفتاب افتادن.حالا باید برم خودم ببینم با چقدر رو به راه میبشه

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
یکی از دوستام قرار گذاشته که بریم ببینیمشون داداش.قیمتم گفته 4 تومن.اما یکی از بچه ها دیگه که باهاش رفته خیلی بد تعریف میکرد میگه داشبوردا ترک خوردن رنگاشون رفته همونجوری زیر آفتاب افتادن.حالا باید برم خودم ببینم با چقدر رو به راه میبشه
من قيمت 3100تا3500دارم
چيزي كه من شنيدم اينه كه بعد از اينكه توليدش متوقف شد ايران خودرو غير مجاز 1000تا توليد كرده سال 83بعد الان اورده داره ميفروشه جريمه هم شد به خاطر اين حركتش
بعد از 7سال كه از توليدشون ميگذره همينطوري زير آفتاب بودن توي اين مدت البته يه سري هاشونم زير سايه بودن كه سالم موندم تا الان ولي اكثرشون زير افتاب كه بودن به فنا رفتن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا