برگزیده های پرشین تولز

نيازمند راننده بدون ماشين در مشهد.ماشين از ما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوستان عزيز سلام ما نيازمند دو راننده با مشخصات زير براي کار مسافر کشي در شهر هستيم ماشين هم از ما
تاريخ تولدشون کمتر از 62 باشه.يعني بالاي 27 سال سن داشته باشه
داراي گواهينامه پايه 2 با سابقه ي زماني بالا باشد
آشنايي با رانندگي در شهر رو داشته باشد
ترجيحا متاهل باشه
شرايط کار اين هست که اين راننده عزيز صبح ساعت 7 مياد دم در خونه من ماشين رو برميداره ميره تو يک سري مسير هاي از قبل تايين شده شروع به کاسبي ميکنه و ساعت 7 شب هم مياد و ماشين رو به من تحويل ميده
ايشون بايد هر روز مبلغ 30 تومن به من تحويل بده (ميانگين درآمد يک راننده تو شهر روزانه 45 تا 60 تومن هست) و بقيه درامد بسته به تلاش ايشون بين 15 تا 30 تومن هست که براي خودش برميداره.پول گاز و بنزين از مبلغ بدست آمده بايد داده شود
در صورت تصادف و جريمه و يا خداي نکرده دزديده شدن در زمان کار راننده موظف جبران خسارات هست
در صورت خرابي قطعات ماشين بنده موظف تعمير هستم به جز شرايطي که به دليل حواس پرتي راننده ماشين داراي عيب شده باشه (به طور مثال رينگ چسبوندن رو راننده بايد پرداخت کنه چون ايشون بايد حواسش رو جمع کنه که ماشين جوش نياره)
مدارک مورد نياز و مقدمات کار:
به مقدار ارزش ماشين از فرد سفته گرفته ميشه و تا پايان همکاري سفته ها پيش ما امانت ميمونه
کارت ملي يا شناسنامه راننده تا پايان همکاري پيش ما امانت ميمونه
براي شروع همکاري فرد مورد نظر همراه با شناسنامه با من قرار ميذاره بعد از ملاقات حضوري و تست مهارت رانندگي ايشون قرار داد بسته ميشه و 15 روز بعد از عقد قرار داد ماشين تحويل داده ميشه (15 روز زمان براي خريد ماشين جديد هست و نميشه اين زمان رو کمتر کرد)
اگر شما شرايط فوق رو داريد يا کسي رو ميشناسيد که اين شرايط رو داره و به دنبال کار هست به بنده معرفي کنيد هم ثوابي کرديد هم اون بنده خدا تو اين جامعه به يک کاري رسيده
برخي شرايط به صورت توافقي قابل تغيير هست
بنده حقوق بین 400 تا 900 تومن رو برای راننده تضمین میکنم(بسته به تلاشش)

پ.خ بديد

يا علي

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
اووووو وه خيلي سخت گرفتي دادا ،
خوبه دو تا ماشين ميخواي بدي دست بدبختا باهاش كاسبي كنن .
اينجوري طوري استر س بهشون وارد ميكني كه بدبختا جرات نميكنن اصلا ماشين رو بچرخونن ( عين خانوم دكترا بايد باهاش بريد مطب
و برگرديد ) .
الان خيليا ماشين ميدن دست راننده اما چك و سفته و كارت ملي و انتظار درآمد ثابت و غيره رو ندارن .( لا اقل اطراف ما اينجوريه )
اونجا رو نميدونم شايد قانون مشديا اينشكليه !

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
سلام.چرا استرس؟ شما بد متوجه شدی داداش.
ما سفته میگیریم چون به اندازه همون مبلغ دست راننده سرمایه میدیم.در مورد شناسنامه هم که شما بخوای بری شاگرد هم بشی در مغازه شناسنامت پیش صاحب مغازه میمونه پس اینم غیر طبیعی نیست و یک عرفه.
در مورد تعمیر هم هزینش با منه جز 2 3 تا خرابی که تو قرارداد قید میشه راننده باید بده مثل همین رینگ چسبوندن خوب اگر راننده دلش بسوزه آب ماشین رو چک کنه زیاد بهش گاز نبنده مشکلی نیست این وسط میمونه پول لاستیک دیسک و صفحه و غیره که من میدم.حالا این کجاش استرس داره؟ در مورد درآمد هم من نمیدونم شما کجایی اما تو مسیر هایی که ما میگیم روزانه بین 45 تا 60 تومن درآمد هست خوب من پایه درامد در نظر گرفتم یعنی 30 تومن بقیه بستگی به تلاش اون آدم داره میخواد یک روز 10 تومن کاسب شه میخواد یک روز 30 تومن کاسب شه.
ما الان حدود 9 ماهه که با یک بنده خدایی داریم کار میکنیم هر روز میاد ماشین رو تحویل میگیره تا شب حدود 60 تومن کاسبه که 30 به من میده بقیشم نوش جونش ماهی 900 تومنم درمیاره 2 تا بچه هم داره سفته هاشم با شناسنامش پیش ماست هیچ مشکلی هم نداشتیم تا الان هم هرچی تعمیر بوده به عهده من بوده چون دلش واسه ماشین میسوزه و مراقبش هست تو این 9 ماه هم یک تصادف داشته که یک گلگیر خورده و چون طرف مقابل مقصر بود بیمه همه پول رو داد.اونجوریا هم که فکر میکنی سخت نمیگیریم اما مراحل و شرایط کار اینه.دوستان میتونند هم پ.خ بدند هم ایمیل بزنند
mehrdad_lejeuner20{at}yahoo.com

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
روزی 60 تومن تو مشهد !؟ بعد شما حساب کردی اگه 60 تومن کار کنه بین 10 تا 15 تومن پوله بنزینشه ؟ 30 تومن بده به شما ! 15 هم بده بنزین ! 15 تومن خودش برداره ؟ میشه ماهی 450 تومن :دی

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
دوست عزیز فکر نکنم کسی اینجور قبول کنه به نظر من که شما یه حقوق ثابت تعیین کنید برای کار و کل درامد رو خودتون ببرید بعدشم تصادف جزئی از کاره راننده موظف نیست پدر من خودش چندتا دستگاه داره ولی اینجوری فکر نکنم کسی برای شما کار کنه ما دستگاه داریم که نوش 380 میلیون پولشه (هرچند الان دیگه الان نوش پیدا نمیشه به دلیل تحریم)ولی راننده نه سفته میده نه قبول خسارات میکنه حقوقم ثابته شما مثلا 450 تومن حقوق ثابت بذار و ماشین رو بده دست راننده اینجوری به نفع خودته دیگه

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
روزی 60 تومن تو مشهد !؟ بعد شما حساب کردی اگه 60 تومن کار کنه بین 10 تا 15 تومن پوله بنزینشه ؟ 30 تومن بده به شما ! 15 هم بده بنزین ! 15 تومن خودش برداره ؟ میشه ماهی 450 تومن :دی
:دی من صافی رو میگم 60 تومن وگرنه ریاضی که بلدم داداش :دی
دوست عزیز فکر نکنم کسی اینجور قبول کنه به نظر من که شما یه حقوق ثابت تعیین کنید برای کار و کل درامد رو خودتون ببرید بعدشم تصادف جزئی از کاره راننده موظف نیست پدر من خودش چندتا دستگاه داره ولی اینجوری فکر نکنم کسی برای شما کار کنه ما دستگاه داریم که نوش 380 میلیون پولشه (هرچند الان دیگه الان نوش پیدا نمیشه به دلیل تحریم)ولی راننده نه سفته میده نه قبول خسارات میکنه حقوقم ثابته شما مثلا 450 تومن حقوق ثابت بذار و ماشین رو بده دست راننده اینجوری به نفع خودته دیگه
فعلا که 2 تا راننده این مدلی داریم باهاشون کار میکنیم هم من راضی ام هم اونا.ببین چه دستگاهی داره بابات؟ مهمه که چی داری تو این کار حقوق ثابت نمیشه تعریف کرد چون راننده وقتی حقوقش ثابت باشه دلش واسه من نمیسوزه.اینی که پدر شما چه دستگاهی رو داده راننده معلوم نیست اما تاکسی تو شهری درآمد ثابت نداره

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بعدم درباره تصادف توضیح دادم دوستان راننده زمانی موظف نیست خسارت تصادف رو بده که مقصر طرف مقابل باشه اما وقتی راننده مثلا بدلیل سرعت زیاد تصادف میکنه موطف خسارت هم بده

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
:دی من صافی رو میگم 60 تومن وگرنه ریاضی که بلدم داداش :دی

فعلا که 2 تا راننده این مدلی داریم باهاشون کار میکنیم هم من راضی ام هم اونا.ببین چه دستگاهی داره بابات؟ مهمه که چی داری تو این کار حقوق ثابت نمیشه تعریف کرد چون راننده وقتی حقوقش ثابت باشه دلش واسه من نمیسوزه.اینی که پدر شما چه دستگاهی رو داده راننده معلوم نیست اما تاکسی تو شهری درآمد ثابت نداره

اهان پس اینطور اینم راهیه دیگه بعد پول بنزینم با اون دیگه؟البته تاکسی ها سهمیه دارن فکر کنم درسته؟
لودر ولوو و کوماتسو با چند تا دستگاه دیگه مثل کمر شکن و اینا کارای پیمانکاری انجام میدن
حالا شاید شهر شما کسایی باشن قبول کنن اینو امیدوارم راننده های خوبی پیدا کنی دادا موفق باشی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
پول بنزین از دخل برداشته میشه یجورای پای 2 تامونه چون درآمد من و راننده از همون دخله.
حدس زدم پدر شما ماشین سنگین داره اونا کنتراتیه خوب حقوق ثابتم توش تعریف شده.
والا این سفته و شناسنامه هم واسه همینه که خیالم راحت باشه رانندم خوب دربیاد.ممنون یا علی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ببخشید دوست من اما این شرایط شما عجیب غریبه!!

والا مادیدیم اف هاش میدن دست راننده 200 میلیون قیمتشه اینطور شرایطی واسش نمیذارن!
کجاش عجیبه؟ بگید تا براتون حلش کنم

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
بهرحال ايشون مايل هست اينجوري شرايط تعيين كنه و حتما هم افراد بدبختي پيدا ميشن كه زير بار اين شرايط برن .
ولي ما هم تا حالا نديديم كسي برا ماشين سفته و شناسنامه طرف رو بگيره !!! بماند كه قضيه تصادف و دخل و خرج هم عجيبه !
اميدوارم موفق باشي

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
واسه من :دی؟ واسه اون بنده خدایی باید حلش کنی که میخاد برات کار کنه.

نه من که فقط دیدم و تعجب کردم .

بهر حال موفق باشید

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
لژيونر عزيز
به نظرم براي همچين مواردي از نزديكان و افراد اطراف خودتون جويا بشيد براي گرفتن راننده بهتر باشه تا فضاي نت .
خودتون هم گفتيد كه افرادي با همين شرايط دارن باهاتون كار ميكنند پس نبايد در گرفتن افراد جديد هم مشكلي داشته باشيد .
موفق باشي

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بهرحال ايشون مايل هست اينجوري شرايط تعيين كنه و حتما هم افراد بدبختي پيدا ميشن كه زير بار اين شرايط برن .
ولي ما هم تا حالا نديديم كسي برا ماشين سفته و شناسنامه طرف رو بگيره !!! بماند كه قضيه تصادف و دخل و خرج هم عجيبه !
اميدوارم موفق باشي
آقا مگه دارم برده میگیرم میگی بدبختن.شما اگر شرایط رو نداری اسپم دادنت چیه دیگه
واسه من :دی؟ واسه اون بنده خدایی باید حلش کنی که میخاد برات کار کنه.

نه من که فقط دیدم و تعجب کردم .

بهر حال موفق باشید
خوب کدوم قسمتشو میگی تعجب؟ بگو تا حلش کنم اگه سفته نگیرم شناسنامه نگریم راننده غیبش بزنه چیکار کنم؟ اگر نگم خرج تصادف با راننده بعد سر سرعت زیاد و بی احتیاطی تصادف کرد من ضرر کردم.اگر نگم درصدی حساب میکنیم که اون کار نمیکنه دلش واسه من نمیسوزه الان کجای اینا عجیبه؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
لژيونر عزيز
به نظرم براي همچين مواردي از نزديكان و افراد اطراف خودتون جويا بشيد براي گرفتن راننده بهتر باشه تا فضاي نت .
خودتون هم گفتيد كه افرادي با همين شرايط دارن باهاتون كار ميكنند پس نبايد در گرفتن افراد جديد هم مشكلي داشته باشيد .
موفق باشي
اتفاقا برادر یکی از راننده ها هم همکار ما شده چند روزی هست اما هنوزم نیاز داریم

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوستان بد متوجه نشید نه بیگاریه نه اذیت کردن نه میخواد در حق کسی ظلم بشه من فقط و فقط میخوام خیالم راحت باشه تا ضرر نکنم اگه یک آدم صاف و ساده پیدا شه یک همکاری دوستانه داریم با هم در هر حال همچنان یک نفر یا 2 نفر دیگه لازم داریم

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ینظر من خیلی دور از منظق نیست...بالاخره طرف میخواد ماشینش رو دست یک غریبه بده! همینجوری بده بره؟؟

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
دوستان بد متوجه نشید نه بیگاریه نه اذیت کردن نه میخواد در حق کسی ظلم بشه من فقط و فقط میخوام خیالم راحت باشه تا ضرر نکنم اگه یک آدم صاف و ساده پیدا شه یک همکاری دوستانه داریم با هم در هر حال همچنان یک نفر یا 2 نفر دیگه لازم داریم

تو این دوره زمونه
کار شما کاملا منطقی و بر اساس اصول بازاره...
البته اگه در مورد درآمد مطمئن باشین

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ینظر من خیلی دور از منظق نیست...بالاخره طرف میخواد ماشینش رو دست یک غریبه بده! همینجوری بده بره؟؟
آخ قربون دهنت منم همین رو میگم نمیشه که ماشین رو داد دست یکی بگیم برو خوش باش
تو این دوره زمونه کار شما کاملا منطقی و بر اساس اصول بازاره...البته اگه در مورد درآمد مطمئن باشین
ممنون از حق دادنتون.درامد که همین حدوده حالا اگر راننده شک داشت یکی 2 روز امتحانی کار میکنه میبینه خودش میصرفه یا نه

poyantbr

Registered User
لایک‌ها
609
سلام
من تمامی نظرات رو با دقت خوندم
به نظر من 99 % حق با شما هستش فقط...............
یه لطفی کن شما که داری اشتغال زایی میکنی ثواب هم میکنی یه کاری کن
اگه راه داره از راننده 20 تومن بگیر اگر نه ضرر میکنی 25 بگیر اینجوری هم خدا ازت راضیه هم خلق الله راضی ثواب کارتم بیشتر
اگه بد میگم بگو بد میگی ( فکر کنم خیلی ها با من و نظرم هم عقیده باشن )
یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا