برگزیده های پرشین تولز

نیازمند کمک هستم برای خرید گوشی !

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از alireza_juve :
به بودجه ایشون 6101 نمیخوره ولی به شدت 6020 رو تایید میکنم که قیمتش حدود 130 نومنه و عالیه .. کا 300 و اینها رو هم بیخیال شو .. همون 6020 رو بگیر خداست!

6101 فکر کنم ارزون شده باشه و همین حدود 150 باشه.

چون ایشون براشون آنتن دهی خیلی مهمه من فکر میکنم یا بهتره موتورولا وی 3 بگیرند یا یکی از مدلهای نوکیا رو. گوشی که خوب آنتن نمیده حالا 3 تا آهنگ ام پی تری هم پخش کنه. از نظر خوش ساختی و محکم بودن هم نوکیا خیلی بهتر از سونی اریکسونه

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
6101 فکر کنم ارزون شده باشه و همین حدود 150 باشه.

چون ایشون براشون آنتن دهی خیلی مهمه من فکر میکنم یا بهتره موتورولا وی 3 بگیرند یا یکی از مدلهای نوکیا رو. گوشی که خوب آنتن نمیده حالا 3 تا آهنگ ام پی تری هم پخش کنه. از نظر خوش ساختی و محکم بودن هم نوکیا خیلی بهتر از سونی اریکسونه
متاسفانه بحث آنتن دهی خیلی قدیمی شده خواهش میکنم تکرار نکنین هیچ دلیل محکم و استواری مبنی بر اینگه کدوم بهتره وجود نداره دیگه وسط نکشین و با محکم بودن خیلی موافق نیستم چون قابهای نوکیا xpress on هستند که اگه محکم زمین بخوره قابش باز میشه و احتمکال صدمه خوردن هست

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به هر حال انتخاب آخر با ایشونه و حرفهایی که باید زده میشد زده شد

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از alireza_juve :
یه جمله میگم و بعد جوابتون رو میدم : بهتره ادم جای نصیحت بقیه اول خودش رعایت کنه شما یادم هست که گفتی اسپیکر 6670 ضعیفه و کند کار میکنه مبنای منطقی هم واسه این حرفت نیاوردی

مبنای منطقی داره و اونم اینه که CPU اش هست 120 mhz که در مقایسه با 6630 اصلا هیچ حرفی نمیتونه بزنه....همین طور 7610 هم همین مشکل رو داره...منم باهاشون کار کردم هردو کند هستند...باز 6630 اوضاعش خیلی بهتره

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
بله صفحه اش بهتره راحت شدی چرا ازم تقلید میکنی اینو من در برابر داریوش به کار بردم و در مورد گوشی من با 12 مگ حافظه واست 6 تا 7 تا آهنگ میریزم با کیفیت خوب که کافیه واسه این گوشی در ضمن لازم نیست آهنگ بخونه طرف میتونه رینگتون ام پی تری بریزه تازه تا 12 تا آهیگم میشه ریخت به شرطی که کیفیتش پایین باشه و 1 مگ حافظه بمونه بله خوب برتری داره آخه با 3.5 مگ حافظه آدم چی کار میتونه بکنه؟

اقا شما از درگیری بدت نمیاد مثکه! تقلید چیه مرد حسابی؟ چرا هر پستی میزنی یه تیکه هم میندازی توش! من اصلا یادم نمیاد شما با ایشون چه بحثی کردی که بیام ازش استفاده کنم !! اصلن با شما نمیشه بحث کرد ..

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
اقا شما از درگیری بدت نمیاد مثکه! تقلید چیه مرد حسابی؟ چرا هر پستی میزنی یه تیکه هم میندازی توش! من اصلا یادم نمیاد شما با ایشون چه بحثی کردی که بیام ازش استفاده کنم !! اصلن با شما نمیشه بحث کرد ..
عزیز جام من هیچ وقت با دعوا حرف نمیزنم اونم شوخی بود علامت تعجبی یادم رفت بذارم! منظورمم این بود که ا.نجا که گفتی منتظر این حرف ازتون بودم منم همین جمله رو عینا به داریوش گفتم با شکما نمیشه حرف زد چرا میزنی

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Sony Ericsson!! :
مبنای منطقی داره و اونم اینه که CPU اش هست 120 mhz که در مقایسه با 6630 اصلا هیچ حرفی نمیتونه بزنه....همین طور 7610 هم همین مشکل رو داره...منم باهاشون کار کردم هردو کند هستند...باز 6630 اوضاعش خیلی بهتره

مگر اسپیکر آن باشه چقدر به سی پی یو فشار میاره؟ اینو دیگه همینجوری زیر سیبیلی رد نکنید اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
عزیز جام من هیچ وقت با دعوا حرف نمیزنم اونم شوخی بود علامت تعجبی یادم رفت بذارم! منظورمم این بود که ا.نجا که گفتی منتظر این حرف ازتون بودم منم همین جمله رو عینا به داریوش گفتم با شکما نمیشه حرف زد چرا میزنی

اولا من به شما جسارت نمیکنم چه برسه بزنمت! بعد هم من از کجا بدونم شما وسط یه بحث جدی یاد جناب داریوش میفتی میخوای یه شوخی هم بکنی!! ضمنا شما اشاره نکردی کجای حرفمو گفتی! یهو میگی تقلید نکن .. به هر حال سوء تفاهم بوده .. بنده هم با شما دعوا ندارم که هیچ خوشحال میشم بحثایی کنیم چیزای بیشتری بهم انتقال بدیم ..

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از dead_chatter :
متاسفانه بحث آنتن دهی خیلی قدیمی شده خواهش میکنم تکرار نکنین هیچ دلیل محکم و استواری مبنی بر اینگه کدوم بهتره وجود نداره دیگه وسط نکشین و با محکم بودن خیلی موافق نیستم چون قابهای نوکیا xpress on هستند که اگه محکم زمین بخوره قابش باز میشه و احتمکال صدمه خوردن هست

خیر. این مهمترین بحثه. هر کسی هم میتونه دقت کنه ببینه این همه گوشی توی خیابون هست چند نفر با گوشیشون مشکل دارند و چند نفر کمتر مشکل دارند. البته روی اینترنت میشه حاشا کرد ولی توصیه من به ایشون اینه که بحث آنتن دهی رو جدی بگیرند و هرگز در این دام نیوفتند که همه گوشی ها یکجور آنتن دهی دارند خیر اصلا اینطور نیست! آنتن دهی گوشیها با هم فرق داره . گاهی کم گاهی زیاد. بنابراین اگر محل کارتون مشکل آنتن دارید در انتخابتون حتما دقت کنید.

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
خیر. این مهمترین بحثه. هر کسی هم میتونه دقت کنه ببینه این همه گوشی توی خیابون هست چند نفر با گوشیشون مشکل دارند و چند نفر کمتر مشکل دارند. البته روی اینترنت میشه حاشا کرد ولی توصیه من به ایشون اینه که بحث آنتن دهی رو جدی بگیرند و هرگز در این دام نیوفتند که همه گوشی ها یکجور آنتن دهی دارند خیر اصلا اینطور نیست! آنتن دهی گوشیها با هم فرق داره . گاهی کم گاهی زیاد. بنابراین اگر محل کارتون مشکل آنتن دارید در انتخابتون حتما دقت کنید.
وقتی من گفتم قدیمی شده منظور این نیست که مهم نیست منظور اینه که دیگه مطرح نیست بله یه زمانی نوکیا بهترین آنتنو داشن اونم فقط نو ایران اما الان ابدا اینطور نیست من هم قصدم راهنمایی نه به دام انداختن تو یه بحث سعی کنین احترام بقیه رو نگه دارین

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از DariushAgah :

من در بحثی که با ایشون داشتم به انتن دهی اشاره نکردم چون این مساله ایه که بارها مطرح شده و دوستان نمیپذیرند .. یعنی نمیخواهند بپذیرند اگه اختلاف زیاد هم نباشه ولی نمیشه ادعا کرد یکسانه .. به هیچوجه نمیشه .. حداقل من در مورد سامسونگ خودم به عینه به این رسیدم که سامسونگ انتنش بده خیلی هم بده .. در مورد سونی هم از دوستام که دارن شندیم که به تجربه خودشون گفتن نوکیا بهتر انتن میده حالا به مقدار کمی ... ولی این مساله یکسان بودن انتن گوشیا رو به هیچوجه قبول ندارم

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
اولا من به شما جسارت نمیکنم چه برسه بزنمت! بعد هم من از کجا بدونم شما وسط یه بحث جدی یاد جناب داریوش میفتی میخوای یه شوخی هم بکنی!! ضمنا شما اشاره نکردی کجای حرفمو گفتی! یهو میگی تقلید نکن .. به هر حال سوء تفاهم بوده .. بنده هم با شما دعوا ندارم که هیچ خوشحال میشم بحثایی کنیم چیزای بیشتری بهم انتقال بدیم ..
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=642961&postcount=28
اینجا بهش گفتم منتظر این حرف بودم!به هر حال معذرت میخوام اگه بی احترامی شد

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بابا این همه user سونی تو همین سایت خودمون هست هیچ کدوم تا حالا نشده بیان بگن سونی بد انتن میده...من نمیدونم دیگه چجوری باید ثابت کرد انتن سونی خوبه؟؟ میخوای از مخابرات نامه بیارم برات؟؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
من در بحثی که با ایشون داشتم به انتن دهی اشاره نکردم چون این مساله ایه که بارها مطرح شده و دوستان نمیپذیرند .. یعنی نمیخواهند بپذیرند اگه اختلاف زیاد هم نباشه ولی نمیشه ادعا کرد یکسانه .. به هیچوجه نمیشه .. حداقل من در مورد سامسونگ خودم به عینه به این رسیدم که سامسونگ انتنش بده خیلی هم بده .. در مورد سونی هم از دوستام که دارن شندیم که به تجربه خودشون گفتن نوکیا بهتر انتن میده حالا به مقدار کمی ... ولی این مساله یکسان بودن انتن گوشیا رو به هیچوجه قبول ندارم
در این صورت باز هم نوکیا آنتن بهتری نداره من امتحان نکردم اما تو پستها گفته شده موتورولا بهترین آنتنو داره.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از alireza_juve :

در مورد سامسونگ هم بد قضاوت نکنید...این گوشیهای جدیدش مثل D600 ,E730 ,E720 ,X700 رو من با هر 4 تاش کار کردم و فوق العاده هم خوب بودن و اصلا مشکلی نداشتن...خواهش میکنم این که نوکیا از همه تو انتن بهتره رو بی خیال بشید...من خودم به عنوان کسی که زیاد گوشی میاد تو دستم و خودم هم زود زود عوض میکنم و خیلی خیلی تا حالا گوشی دیدم و دستم گرفتم میگم که نه سونی نه سامسونگ الان واقعا چیزی کم ندارن تو انتن دهی...حالا میتونید قبول نکنید ولی این رو من خودم برام ثابت شده هست و برای خرید این برندها 1 لحظه هم راجع به انتنشون فکر نمیکنم..ممکنه بقیه موارد رو مثل دوربین و....رو مقایسه بکنم ولی برای انتن اصلا تفاوتی قایل نیستم و دیگه هیچ فرقی نداره اینها با هم

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا این همه user سونی تو همین سایت خودمون هست هیچ کدوم تا حالا نشده بیان بگن سونی بد انتن میده...من نمیدونم دیگه چجوری باید ثابت کرد انتن سونی خوبه؟؟ میخوای از مخابرات نامه بیارم برات؟؟

سونی اریکسون عزیز! من نگفتم انتن سونی بده .. من گفتم از دوستام که هم سونی داشتن هم نوکیا پرسیدم .. اونا گفتن نوکیا کمی بهتر انتن میده .. نگفتن بد انتن میده .. الان فقط سامسونگه منه که بد انتن میده!!!!!! .. ولی اون بحث تساوی انتن ها رو همچنان نمیپذیرم ..

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
در این صورت باز هم نوکیا آنتن بهتری نداره من امتحان نکردم اما تو پستها گفته شده موتورولا بهترین آنتنو داره.

موتورولا در ایران کلا جا نیوفتاده که زیاد بشه روش مانور داد من خودم هم نداشتم دوستای زیادی هم ندارن که تاحالا موتورولا داشته باشن ولی از بچه های همینجا شنیدم که اونم در ایران خوب جواب داده ...

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از alireza_juve :

به هر حال ایشون گوشی رو برای جایی میخوان که مشکل آنتن داره . اگر سامسونگ بگیرند که کلا باید مشکل داشته باشند. با سونی اریکسون هم کارشون راه میوفته ولی کیفیت مکالمه با نوکیا را نخواهد داشت. یکی از دوستان توی سایتهای جنوب ماموریت میره و گوشی که جواب کارشو داده نوکیا 2600 بوده . اما توی استفاده معمولی و جاهایی که آنتن در حد نرمال وجود داره بین گوشیها معمولا فرق زیادی حس نمیشه. اما زیاد اصرار هم ندارم فقط لازم میدونم اینو تذکر بدم

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در مورد سامسونگ هم بد قضاوت نکنید...این گوشیهای جدیدش مثل D600 ,E730 ,E720 ,X700 رو من با هر 4 تاش کار کردم و فوق العاده هم خوب بودن و اصلا مشکلی نداشتن...خواهش میکنم این که نوکیا از همه تو انتن بهتره رو بی خیال بشید...من خودم به عنوان کسی که زیاد گوشی میاد تو دستم و خودم هم زود زود عوض میکنم و خیلی خیلی تا حالا گوشی دیدم و دستم گرفتم میگم که نه سونی نه سامسونگ الان واقعا چیزی کم ندارن تو انتن دهی...حالا میتونید قبول نکنید ولی این رو من خودم برام ثابت شده هست و برای خرید این برندها 1 لحظه هم راجع به انتنشون فکر نمیکنم..ممکنه بقیه موارد رو مثل دوربین و....رو مقایسه بکنم ولی برای انتن اصلا تفاوتی قایل نیستم و دیگه هیچ فرقی نداره اینها با هم

نظر شما محترمه .. من در مورد آ 800 خودم گفتم چون واقعا کیفیت مکالمش در بسیاری جاها ضعیف و انتنش هم خوب نیس معمولا ... شاید در گوشیای جدید بهتر شده باشه که حتما شده ولی من تجربه خودم رو که دارم گفتم ..

بالا