برگزیده های پرشین تولز

نیازمند کمک هستم برای خرید گوشی !

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اینا کلا (هم 6280 و هم 6270) جفتشون یا آلمانی دارن یا made by nokia . فنلاند اصلا ندارن...

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از laminor2006 :
من هم قصد خرید 6270 را دارم ولی نمی دونم چرا ساخت فنلاند ندارند یا ساخت آلمان هستند و یا made in nokia و من هم می ترسم بخرم و دوباره تجربه تلخ یک گوشی به تمام معنا آشغال (3230) :wacko: برام تکرار بشه چون اون هم آلمانی بود . قیمت حال حاضر 6270 حدود 340 هزار تومان هست و در پک هم یک کارت حافظه 128 مگابایت داره و کابل usb . اگر کسی از دوستان این گوشی را تست کرده به خصوص کیفیت پخش mp3 در هنزفری گوشی و کیفیت ال سی دی ؟؟:happy:

گوشیهای آلمانی هم دست کمی از فنلاندی ندارند . مشکلات 3230 به خاطر آلمانی بودنشون نبود

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از laminor2006 :
من هم قصد خرید 6270 را دارم ولی نمی دونم چرا ساخت فنلاند ندارند یا ساخت آلمان هستند و یا made in nokia و من هم می ترسم بخرم و دوباره تجربه تلخ یک گوشی به تمام معنا آشغال (3230) :wacko: برام تکرار بشه چون اون هم آلمانی بود . قیمت حال حاضر 6270 حدود 340 هزار تومان هست و در پک هم یک کارت حافظه 128 مگابایت داره و کابل usb . اگر کسی از دوستان این گوشی را تست کرده به خصوص کیفیت پخش mp3 در هنزفری گوشی و کیفیت ال سی دی ؟؟:happy:
در هر صورت هرچي خواستي بگيري با گارانتي معتبر بگير مثلا ايراتل هرکيم گفت نوکيا گارانتي نميخواد حرفشو گوش نده الان ديگه همچي گارانتي ميخواد

highman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه دونه سونی اریکسون s700 بگیر .
خیلی چیزه تیمیزیه .:)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از highman :
یه دونه سونی اریکسون s700 بگیر .
خیلی چیزه تیمیزیه .:)

خرید اس 700 در حال حاضر بزرگترین اشتباهه . گوشی گران با امکانات کم. دادن پول چلو کباب برای نون و پنیر
:rolleyes:

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز
میشه من رو هم راهنمایی کنید تا رستگار بشم ؟:rolleyes:
آقا غرض از مزاحمت اینکه بنده میخوام یه گوشی ارزون و با کیفیت بخرم.
نه قصد کلکل دارم ، نه پولشو ، نه حالشو ، نه.............;)
یه گوشی (گوشکوب!) با قیمت حدود 100 تومن سراغ دارین به من معرفی کنید ؟:blink:
ممنون

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سونس اریکسون کی 300 که خیلی عالیه و اندازه شم خیلی کوچیکه
10285-0.jpg

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از MahdiΩ :
سلام به دوستان عزیز
میشه من رو هم راهنمایی کنید تا رستگار بشم ؟:rolleyes:
آقا غرض از مزاحمت اینکه بنده میخوام یه گوشی ارزون و با کیفیت بخرم.
نه قصد کلکل دارم ، نه پولشو ، نه حالشو ، نه.............;)
یه گوشی (گوشکوب!) با قیمت حدود 100 تومن سراغ دارین به من معرفی کنید ؟:blink:
ممنون

من 6030 نوکیا رو پیشنهاد میکنم که حدود 90 تومنه و گوشی جمع و جور و قشنگیه .. شک نکن که کارتو را میندازه اساسی!

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از dead_chatter :
سونس اریکسون کی 300 که خیلی عالیه و اندازه شم خیلی کوچیکه
10285-0.jpg

این عکسشه ؟
قشنگه ! فقط اون دکمه قلنبه وسطش یه جوریه :rolleyes:
دوربین هم داره که :) کیفیتش چطوره ؟:f34r:
قیمت دقیقش چقدره ؟
===================
من 6030 نوکیا رو پیشنهاد میکنم که حدود 90 تومنه و گوشی جمع و جور و قشنگیه .. شک نکن که کارتو را میندازه اساسی

عکس ازش نداری ؟
مشخصات دقیقتری نداری ازش؟

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
گوشیه ساده ایه .. دوربین نداره .. یعنی کلا به جز رادیو هیچگونه امکانات مولی مدیایی خاصی نداره ولی بسیار سبک و خوشدسته و همینطور رنگ مشکیش خیلی شیکه .. کلا برای صحبت کردن(که هدف اصلی در خرید گوشیه!) بهت حال میده .. بلندگوش قویه و کیفیت صدا موقع مکالمه هم خیلی خوبه .. ضمنا آیفون قوی هم داره .. کلا تو اون رنج قیمت گوشیه مناسبیه ..
ضمنا حدود 15 تومن ارزونتر از کا 300 سونی هست که دوستمون گفت .. ( کا 300 حدود 105 تومنه)

http://www.gsmarena.com/nokia_6030-pictures-1086.php اینجا هم میتونی عکساشو کامل ببینی ..

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MahdiΩ :
این عکسشه ؟
قشنگه ! فقط اون دکمه قلنبه وسطش یه جوریه :rolleyes:
دوربین هم داره که :) کیفیتش چطوره ؟:f34r:
قیمت دقیقش چقدره ؟
اون دکمه نیست نویگیشن کیه که به جویستیک هم معروفه قیمتش خیلی ارزونه حول و حوش 80 یا 90 تومن کیفیت عکسش خیلی خوبه اما فیلمش جالب نیست ام پی تری هم میخونه 12 مگابایت هم حافظه داره

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
من با 6030 کار کردم خیلی جالب نیست تو نوکیا فکر میکنم 6610 از همه انتخاب مناسب تریه اگه دوستمون نوکیا خواست

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
من با 6030 کار کردم خیلی جالب نیست تو نوکیا فکر میکنم 6610 از همه انتخاب مناسب تریه اگه دوستمون نوکیا خواست

بله مسلما 6610 انتخاب بهتریه البته فک کنم گیر نیاد .. نمیدونم درست ولی اگه گیرش بیاد 6610 آی خیلی خوبه البته 120 تومن ایناس فک کنم .. متوجه نشدم 6030 از چه نظر جالب نیس منم کار کردم باهاش البته از طریق سایر اعضای خانواده! خوب بوده که ..ایرادی داره؟

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
اون دکمه نیست نویگیشن کیه که به جویستیک هم معروفه قیمتش خیلی ارزونه حول و حوش 80 یا 90 تومن کیفیت عکسش خیلی خوبه اما فیلمش جالب نیست ام پی تری هم میخونه 12 مگابایت هم حافظه داره

شما مطمئنی قیمتش اینه که گفتی؟ من تو روزنامه دنیای اقتصاد دیروز دیدم زده بود کا 300 رو 105 تومن

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
بله مسلما 6610 انتخاب بهتریه البته فک کنم گیر نیاد .. نمیدونم درست ولی اگه گیرش بیاد 6610 آی خیلی خوبه البته 120 تومن ایناس فک کنم .. متوجه نشدم 6030 از چه نظر جالب نیس منم کار کردم باهاش البته از طریق سایر اعضای خانواده! خوب بوده که ..ایرادی داره؟
سرعت کیفیت خود گوشی امکانات راحتی از تمام این جهات ایراد داره

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
شما مطمئنی قیمتش اینه که گفتی؟ من تو روزنامه دنیای اقتصاد دیروز دیدم زده بود کا 300 رو 105 تومن
حول و حوش گفتم خوب 100 تومن میشه حول و حوش 90 تومن دیگه!!!!

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و ممنون از کمک همگی
یکی گفت سونی اریکسون کی 300 مشکل صفحه داره ! یعنی چی ؟
این که دوربین داره و کیفیت عکسی عالیه خیلی خوبه.
12 مگابایت هم حافظه داره
حافظه اش قابل افزایش هست ؟

راستی نظرتون در مورد گوشی های زیمنس چیه ؟

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستم یه زیمنس ام 50 داره
راحته و خوش دسته
آنتن دهیش خوبه
دوربیـن نداره
سگ جونه

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به خاطر قیمت کمتر صفحه کیفیت نسبتا کمتری نسبت به گوشیهای رده بالاتر داره و حافظه ابل افزایش نیست تو این رده هیچ گوشیی قابل افزایش نیست و فقط کی 300 12 مگابایت حافظه داره که برای این کلاس بسیار زیاد و مناسبه با زیمنس کار نکردم توصیه هم نمیکنم یوزر فرندلی نیست کار باهاش تجربه میخواد!

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
حول و حوش گفتم خوب 100 تومن میشه حول و حوش 90 تومن دیگه!!!!

داداش شما گفتی 80 90 تومن نه 90 تومن! بعدم اینکه شما خودت از من مهندس تری! تلرانس 10-15 تومن تو قیمت 100 تومن خیلی بالاس!!! 105 تومن با 90 تومن تو این رنج قیمت خیلی زیاده!! ;) //// ضمنا در مورد 6030 ! شما 90 تومن میدی انتظار 90 تومن امکانات رو هم داشته باش! ضمنا من به شدت معتقدم تو گوشیهای ارزون نوکیا 100% انتخاب بهتریه نسبت به سونی .. چون اون گوشیه 100 تومنی دوربینش دو زار نمیرزه و سایر امکاناتش هم در حد معمولی و ضعیفه .. ولی با توجه به سگ جون بودن نوکیا و اینکه تو گوشیهای ارزون ملاک کمتر پول دادن و کارایی بیشتره ( نه مولتی مدیا و اینجور چیزا!) من همچنان روی 6030 و البته 6610 آی تاکید میکنم //// من هم در مورد زیمنس اطلاعاتی ندارم ازش خوشم هم نمیاد! شما هم بیخیالش شو!

بالا