برگزیده های پرشین تولز

نیازمند کمک هستم برای خرید گوشی !

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگر قصد خوابوندن کل کسی رو دارین که با 66 کتلتش هی قیف میاد یا اینکه میخواید وقتی گوشیتونو از جیبتون در میارید همه بگن بچه مرفه بیدرد رو نگاه کن ویا اینکه میخواید با گوشیتون کل سیستم 206 دوستتون رو بخوابونید این مطلب کوتاه رو بخونید.
خب اولین و کل بخوابونترین گوشی بازار خب معلومه دیگه i-mate JASJAR شما فقط کافیه دره گوشی رو باز کنید تا کلها خوابیده بشه اگر حریف کمی قدر بود یه p910 مثلا دستش بود ناامید نشید کافیه فقط به اندازه 90 درجه صفحه نمایش گوشی رو بچرخونید تا بفهمه جریان چیه دیگه لازم نیست کار دیگهای بکنید (پردازنده 520 مگاهرتزی سیستم عامل ویندوز و صفحه نمایش 640 480x از دیگر نشانهای بارز این گوشیه )

imate-jasjar_01.jpg

JasJar.jpg

اگه میخواید کل مایه داری و شیک بودن رو بزارین خب کافیه یه کت و شلوار کروات تنت کنی و بعد گوشی 8800 خودتون رو از جیبتون در بیارین و الکیم که شده یکمی جلو دهنتو بگیرید و باهاش حرف بزنید میتونی در حین صحبت چند تا معامله چند ده میلیون تومانی هم انجام بدی که همه بفهمن این گوشی مایه داراست حتما هم لازم نیست کسی بفهمه دوربینش VGA هست اگرم بازم طرف دوزاریش نیفتاد که گوشیت با کلاسه کافیه یه سمباده برداری بیفتی به جونه شیشه روی صفحه نمایش اونوقت همه میفهمن که شیشش ضد خشه استفاده از کلید در این گوشی لازمه برای مشخص شدن اینکه بدنه گوشی از فلزه شما احتیاج به یه کلید داری که به گوشی بزنید تا همه از صداش بفهمن که بدنش فلزیه و یا حتی میتونی بگی صفحه کلیدش کاره دسته .

nokia-8800-00.jpg

standlrg.jpg

حالا اگه خواستی کله اهنگ بندازی کافیه که گوشی w800 تو خاموش کنی و به 30 ساعت با هاش اهنگ پخش کنی در این حالت سخترین حریفها هم در مدت 30 ساعت خسته میشن و کلشون میخوابه (دوربین 2 مگا پیکسلی و شارژ خیلی خوب از موارد دیگه این گوشیه)

sonyericsson-w800-00.jpg

برای خابوندن کل حریفها در پخش اهنگ از بلندگوی گوشی کافیه گوشیه w550 خودتو روشن کنی و یه اهنگ دوبس دوبس توش بزاری میتونی برای حریف توضیح بدی که این گوشی سیستم دالبی پرولاجیک 2 رو ساپورت میکنه و میتونه با انواع سیستمهای صوتی کل بندازه البته اون موقعه حریف انقدر کف کرده که دیگه به درستی مطالب فکر نمیکنه (دوربین 1.3 مگا پیکسلی و در چرخشی و قیمت مناسب از موارد دیگه این گوشیه)

sonyericsson-w550-00.jpg

اگه طرف از این عینکیا بود که قیافش شبیه خورهای کامپولوتر بود و عشق برنامه میتونی این n70 رو در بیاری فقط قبل از رو کردن گوشی کافیه یه دی وی دی برنامه سیمبین بخری و این دی وی دی رو با تمام محتویاتش داخل مموری copy , paste کنی فقط با نشون دادن لیست برنامهای گوشی حریف کاملا از زندگی ناامید میشه و کلش میخوابه(دوربین 2 مگا پیکسلی سیستم عامل سیمبین از موارد دیگه این گوشیه)

nokia-n70-00.jpg

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
توضیحات جالبی بود.....ممنون!!

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
بابا تو دیگه کی هستی ! ممنون از این توضیحات کاملتون !
من دو تا سوال برام پیش اومد !
i-mate JASJAR قیمتش چقدره ( واقعا من الان تو کفش موندم ... )
این 8800 چنده ؟
بازم ممنون

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
البته طرف ( کسی که میخوام باهاش کل بندازم ) دیگه اینقدرام پیشرفته نیست !
یکم پایین تر بیایین !
ممنون

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
jasjar حدود 950 هست

8800 هم 700 تومن هست

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از aarash :
البته طرف ( کسی که میخوام باهاش کل بندازم ) دیگه اینقدرام پیشرفته نیست !
یکم پایین تر بیایین !
ممنون
به نظر من شما یا w800 بگیر یا n70 به بودجتم میخوره البته n70 فکر کنم 440 تومن باشه ولی w800 یه حدود 100 تومنی ارزونتره

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از saeid_2001 :
برای خابوندن کل حریفها در پخش اهنگ از بلندگوی گوشی کافیه گوشیه w550 خودتو روشن کنی و یه اهنگ دوبس دوبس توش بزاری میتونی برای حریف توضیح بدی که این گوشی سیستم دالبی پرولاجیک 2 رو ساپورت میکنه و میتونه با انواع سیستمهای صوتی کل بندازه البته اون موقعه حریف انقدر کف کرده که دیگه به درستی مطالب فکر نمیکنه (دوربین 1.3 مگا پیکسلی و در چرخشی و قیمت مناسب از موارد دیگه این گوشیه)

sonyericsson-w550-00.jpg

فقط مواظب باشید گوشی طرف مقابل 6270 نوکیا نباشه

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
به نظر من شما یا w800 بگیر یا n70 به بودجتم میخوره البته n70 فکر کنم 440 تومن باشه ولی w800 یه حدود 100 تومنی ارزونتره
درسته

اگر نیازشون سیستم عامل هست باید N70 بخرن
اگر نیازشون موزیک - عکس و ظرافت گوشیه باید W800 بخرن

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اره مواظب باش گوشی طرف 6270 نباشه چون بد جور حالش گرفته میشه با 6270....صداش نسبت به w550i کمتره...

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
خوبه ! ولی زیادی به پول من نزدیک نیستن ؟ :دی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از Sony Ericsson!! :
اره مواظب باش گوشی طرف 6270 نباشه چون بد جور حالش گرفته میشه با 6270....صداش نسبت به w550i کمتره...
اوکی ! فکر کنم کم کم اینجا جنگ بشه !!!
خوب اینقدر تعریف 6270 ( درباره 6280 هم یک توضیحی بدید ) میکنید یکم هم دربارش توضیح بدید ممنون میشم !
بعد w800 خیلی ظریفه ؟ ( یعنی میخوام ببینم از نظر ضربه مقاوم هست یا خیلی ظریفه و با یک ضربه کوچیک هم صدمه میبینه ! )
ممنون و منتظر !

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب بابا با هر گوشی ادم هفت سنگ بازی کنه خراب میشه خوب....

کلا اگه باهاش درست رفتار بشه خوبه مشکلی نداره...

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از Sony Ericsson!! :
خب بابا با هر گوشی ادم هفت سنگ بازی کنه خراب میشه خوب....

کلا اگه باهاش درست رفتار بشه خوبه مشکلی نداره...
نه نوکیا 3310 اگه باهاش فوتبال هم بازی کنند فکر نکنم باکیش بشه ! :دی
اوکی ممنون

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کلا از اون نظر گوشیهای سونی اریکسون ظریفترند من خودم یه 6600 دارم که تا الان 5-6 باز در اثر ضربه خوردن قابش شکسته و مجبور شدم قابشو عوض کنم ولی خوده گوشی سالمه سالمه در ضمن اگه از مغازه دارها هم بپرسی برگشتی گوشیای نوکیا تو بازار از هم گوشیا کمتر یکی از دلایلی هم که میبینی اکثر مغازه دارها نوکیا رو به همه توصیه میکنن هم همینه شما هم اگه پولت به n70 نمیرسه میتونی روی 6681 هم حساب باز کنی اونم گوشی خوبیه ولی خب n70 یه چیز دیگست ولی w800 یا حتی k750 هم گوشیهای خوبین

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
نوکیا سگ جونه ولی سونی اریکسون ظریفه و خیلی مواظبت می خواد
کلا اگه آدمی هستین که خیلی خوب نمی تونید مراقبت کنید ، یا حالشو ندارید مدلهای ظریف سونی اریکسون خیلی
براتو مناسب نیست
هر چند من یک S700 دیده بودم که رنگ نقره ایه قابش سیاه شده بود !!! ولی هنوز نفس می کشید

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از aarash :
اوکی ! فکر کنم کم کم اینجا جنگ بشه !!!
خوب اینقدر تعریف 6270 ( درباره 6280 هم یک توضیحی بدید ) میکنید یکم هم دربارش توضیح بدید ممنون میشم !
بعد w800 خیلی ظریفه ؟ ( یعنی میخوام ببینم از نظر ضربه مقاوم هست یا خیلی ظریفه و با یک ضربه کوچیک هم صدمه میبینه ! )
ممنون و منتظر !

هیچ جنگی در کار نیست. این اطلاعات فقط به نفع شماست که نتیجه گیری کنید
فردا هم اگر سونی اریکسون گرفتید و دیدید خش افتاد و اینها جا نمیخورید یا وقتی نوکیا گرفتید و دیدید پخش ام پی تری پلیرش از سونی اریکسون کمی پایینتره چیزیه که انتظارشو داشتید

به هر حال از نظر من صدای دابلیو 550 کیفیت نسبتا خوبی داره بلندی صدا بیشتر از گوشیهای نرماله نه خیلی زیاد البته .
6280 و 6270 هم جدید اومدن و اگر قصد خرید دارید حداقل باید تا اردیبهشت صبر کنید قیمتش به قیمت واقعیش نزدیک بشه . 6280 از نظر عکس از گوشیهای سونی اریکسون بهتره فقط ماکرو نداره ولی 6270 بیشتر معروفیتش به خاطر صدای بلند و با کیفیتشه . دابلیو 550 که چیزی نیست جلوش . اینها جدیدترین گوشیهای بازارند و طبیعتا بهترند
ولی دابلیو 800 گوشی خوبیه جدیدا قابهای شیشه ای هم اومده که 10 تومنی هست دور گوشی رو میگیره و گوشی خوبیه کلا اگر قیافشو بپسندید ولی اینکه فکر کنید چیز خاصیه که بقیه گوشیها همردش نیستند نه اینطور نیست

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از DariushAgah :
هیچ جنگی در کار نیست. این اطلاعات فقط به نفع شماست که نتیجه گیری کنید
فردا هم اگر سونی اریکسون گرفتید و دیدید خش افتاد و اینها جا نمیخورید یا وقتی نوکیا گرفتید و دیدید پخش ام پی تری پلیرش از سونی اریکسون کمی پایینتره چیزیه که انتظارشو داشتید

به هر حال از نظر من صدای دابلیو 550 کیفیت نسبتا خوبی داره بلندی صدا بیشتر از گوشیهای نرماله نه خیلی زیاد البته .
6280 و 6270 هم جدید اومدن و اگر قصد خرید دارید حداقل باید تا اردیبهشت صبر کنید قیمتش به قیمت واقعیش نزدیک بشه . 6280 از نظر عکس از گوشیهای سونی اریکسون بهتره فقط ماکرو نداره ولی 6270 بیشتر معروفیتش به خاطر صدای بلند و با کیفیتشه . دابلیو 550 که چیزی نیست جلوش . اینها جدیدترین گوشیهای بازارند و طبیعتا بهترند
ولی دابلیو 800 گوشی خوبیه جدیدا قابهای شیشه ای هم اومده که 10 تومنی هست دور گوشی رو میگیره و گوشی خوبیه کلا اگر قیافشو بپسندید ولی اینکه فکر کنید چیز خاصیه که بقیه گوشیها همردش نیستند نه اینطور نیست
اوکی ممنون ! والا ما هر چی گفتیم یک عکس + قیمت این 6270 و 6280 بزارید زبونمون مو در آورد !
منتظرم یکی در مورد این دو تا گوشی توضیح بده !
در ضمن از دوستان که به من کمک میکنند کمال تشکر رو دارم !
ممنون

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از aarash :
اوکی ممنون ! والا ما هر چی گفتیم یک عکس + قیمت این 6270 و 6280 بزارید زبونمون مو در آورد !
منتظرم یکی در مورد این دو تا گوشی توضیح بده !
در ضمن از دوستان که به من کمک میکنند کمال تشکر رو دارم !
ممنون

(جفت گوشيها دوربين 2 مگا پيکسلي دارن و حافظشون با کارت sd قابل ارتقا هست و جفتشون هم راديو دارند و شارژ مناسبي هم نسبت به گوشيهاي ديگه نوکيا دارن که 5 ساعت شارژ مکالمست جفت گوشيها هم جاوا هستند و از سيمبين خبري نيست و همچنين جفتشون درگاه usb و Bluetooth 2 دارند و Infraredدارند و صفحه نمايش 256 k و از خاصيتهاي ظاهريشون خب در کشواي شونه )

حالا فرقاشون در چيه خب اولين فرق در اندازه کوچکتره 6280 نسبت به 6270 است و وزن کمتر از نظر ظاهر هم به نظر من ظاهر 6280 بهتره البته خيلي فرقي ندارند فرق بعدي اينه که کيفيت صداي 6270 بدليل استفاده از بلندگوهاي استريو با افکت صداي 3d خيلي بهتره که حتي با گوشي سوني اريکسون w550 مقايسش ميکنن تفاوت ديگه وجود دوربين دوم در 6280 که البته در ايران هنوز استفادهاي نداره)
در کل جفتشون گوشيهاي خوبي هستند من از موقعيتشون تو بازار خودمون اطلاعي ندارم فقط 6280 بايد گرونتر باشه.

مشخصات دقيقتر اينجا :http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1199&idPhone1=1198

خب 6270 اينه :

no6270_01.jpg
no6270_00.jpg

اينم 6280:

no6280_01.jpg
no6280_00.jpg

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
دستت درد نکنه !
کسی قیمتشو داره ؟ اگه داره ممنون میشم بزاره !

laminor2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم قصد خرید 6270 را دارم ولی نمی دونم چرا ساخت فنلاند ندارند یا ساخت آلمان هستند و یا made in nokia و من هم می ترسم بخرم و دوباره تجربه تلخ یک گوشی به تمام معنا آشغال (3230) :wacko: برام تکرار بشه چون اون هم آلمانی بود . قیمت حال حاضر 6270 حدود 340 هزار تومان هست و در پک هم یک کارت حافظه 128 مگابایت داره و کابل usb . اگر کسی از دوستان این گوشی را تست کرده به خصوص کیفیت پخش mp3 در هنزفری گوشی و کیفیت ال سی دی ؟؟:happy:

بالا