برگزیده های پرشین تولز

نیاز به فارسی ساز منو های 6300

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام.دوستان من یکی از 6300 ها جدیدن خریدم.خودش منو فارسی و همه چی فارسی دلره!کیپدش هم فارسی هستش.فقط یه سوال دارم شاید هم بی ربط باشه...برنامه های این گوشی رو ازکجا میشه پیدا کرد...یعنی اصلا سیمبین می خوره؟؟؟مال من حتی دفترچه انگلیسی هم نداره عربی هستش...ممنون میشم به من هم جواب بدین

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
نه بابا سیمبین چیه دیگه ! این گوشی جاواست ! و بهتره بدونید اگه نمی دونید که گوشی های جاوای نوکیا برنامه های بیشتر از 1 مگ رو اجرا نمیکنه !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی دوستان گوشی رو بردم فلش هم کردن 6 تومنم گرفتن و فارس هم شد !

نتیجه = نگرانی من بی خود بود !

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نه بابا سیمبین چیه دیگه ! این گوشی جاواست ! و بهتره بدونید اگه نمی دونید که گوشی های جاوای نوکیا برنامه های بیشتر از 1 مگ رو اجرا نمیکنه !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی دوستان گوشی رو بردم فلش هم کردن 6 تومنم گرفتن و فارس هم شد !

نتیجه = نگرانی من بی خود بود !
یعنی الان واسه گوشی ما یه دیکشنری پیدا نمیشه؟اکه هست کجا هست؟

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
متاسفانه من یکی که تا حالا پیدا نکردم اکثر دیکشنری های خوب بالا 1 مگ هستند !

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
متاسفانه من یکی که تا حالا پیدا نکردم اکثر دیکشنری های خوب بالا 1 مگ هستند !
من تو jrmob.com چند تا فایل جاوا پیدا کردم اما متاسفانه تو سایت موجود نبود...یعنی اسمش بود خودش نه.راستی یه کمکککککککک!گوشی من شارجش رو درس نشون نمیده! یعنی یهو میبینی شارجش نصف شد!یا مثا شارجش کامل اما وقتی خاموش روشن می کنم میبینیم داره تموم میشه...اشکال از چیه؟فروشنده گفت اشکال از شارج اوله هست و من درست شارج نکردم اولین بار!من که به مغزم فرو نمیره این حرفها نظر شما پیه؟احساس می کنم قالب کردن بهم :D

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آخه می گن باید گوشی رو برای بار اول 12ساعت کامل شارژ کنی و البته خیلی ها هم مخالفن ! ولی می بینید برای شما این مشکل پیش اومده

birak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان ...
شاید این مورد ارتباط مستقیم به همین گوشی نداشته باشه ( نوکیا 5300 ) .. اما ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن که گوشی نوکیا 5300 رو چطوری می شه فارسی کرد ؟ برنامه جاوا باید ریخت ؟ فونت باید ریخت ؟ یا مثل 6300 هست یا ؟ اگر برنامه ای موجوده لینکش رو معرفی کنند ...
ممنون

دانشجو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان ...
شاید این مورد ارتباط مستقیم به همین گوشی نداشته باشه ( نوکیا 5300 ) .. اما ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن که گوشی نوکیا 5300 رو چطوری می شه فارسی کرد ؟ برنامه جاوا باید ریخت ؟ فونت باید ریخت ؟ یا مثل 6300 هست یا ؟ اگر برنامه ای موجوده لینکش رو معرفی کنند ...
ممنون

من تجربه ام را در اینجا نوشتم، ببنید بدردتان می خورد:​
http://forum.persiantools.com/t93308.html

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان گوشی من دیفالت زبان فارسی داشت با آپدیت گوشی زبان فارسیش پریده کسی میدونه چطور میشه فارسی کرد

البته برای کسی هستش مجبوره از زبان فارسی استفاده کنه منم با اپدیت گوشی کار و خراب کردم (

بالا