برگزیده های پرشین تولز

نیاز به یک هکر در راه خیر

beautylife22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برای هک شبکه وایرلس کسی هست پیغام بدید
هک تقریبا متوسط ولی نیاز به شل گرفتن از سیستم و نفوذ ! نیاز به اطلاعات داخل سیستم داریم :)
چه قدر بابتش پول میدین ؟

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
دوست عزیز به نظر شما این الان کار خیر هستش ؟؟ بعدشم برا این نوع هک نیاز به سخت افزار هستش و فکر نمی کنم دوستان هکر بخوان با تمام وسایلشون بیان به مکان شما و بدون هیچ هزینه ای این کار رو انجام بدن .

emperatoor875

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تورو خدا اگه میدونید کمکم کنید . از یکی پرسیدم گفت باید کل دیتابیست رو پاک کنی یا بک آپ ریستور کنی به میزبان سایتم گفتم گفت بک آپ ها مال یک هفته پیش هست . من نمیخوام مطالب سایتم به مشکل بربخوره . اگه میدونید کمکم کنید ممنون
روی صفحه ارور دیتابیس میاد ولی نمیدونم مال کجاست ؟؟ اینم آدرسش www.lovesome.ir
:(

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
با سلام به همه دوستان
پذیرش سفارشات هک سایت ، وبلاگ ، سرور و...
پذیرش سفارشات بررسی سایت و سرور از نظر امنیت
پذیرش سفارشات بالابردن امنیت سایت ها
تضمینی
قیمت توافقی
پ.خ بدید یا با آیدی ام در تماس باشین:
mohammad0026

با تشکر
مسیح تیم

badbod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه زمان استفاده از سرور اکسپایر شده که اصلا هیچ دسترسی به سرور نخواهی داشت و امکان نداره. سوال مهم اینه که شما هاستینگ دارید یا سرور؟ بهر حال اگه واقعا سایت خودتون باشه، اگه اکسپایر نشده باشه که با تماس با ارائه دهنده سرور یا هاستینگ تمام اطاعات لازم را به شما می دهند و اگر هم اکسپایر شده باشه بازم برای انتقال اطلاعات میتونید با ارائه دهنده سرور یا هاستینگ تماس بگیرید که خودشون اینکارو میکنن یا پسورد موقت به شما می دن تا خودتون اینکارو بکنید. پیشنهاد من به شما اینه که حتما با ارائه دهنده سرویس تماس بگیرید، مشکل شما توسط اونا و احتمالا بدون هزینه انجام میشه!
اگر سرور خودتون نیست که داستان کلا فرق میکنه! و می بایست از روش های هک استفاده کنید که بسته میزان امنیت سرور می تونه متفاوت باشه که البته دیگه در راه خیر نیست.
اگه نیاز به راهنمایی داشتید بفرمائید تا کمکتون کنم.

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اگه زمان استفاده از سرور اکسپایر شده که اصلا هیچ دسترسی به سرور نخواهی داشت و امکان نداره. سوال مهم اینه که شما هاستینگ دارید یا سرور؟ بهر حال اگه واقعا سایت خودتون باشه، اگه اکسپایر نشده باشه که با تماس با ارائه دهنده سرور یا هاستینگ تمام اطاعات لازم را به شما می دهند و اگر هم اکسپایر شده باشه بازم برای انتقال اطلاعات میتونید با ارائه دهنده سرور یا هاستینگ تماس بگیرید که خودشون اینکارو میکنن یا پسورد موقت به شما می دن تا خودتون اینکارو بکنید. پیشنهاد من به شما اینه که حتما با ارائه دهنده سرویس تماس بگیرید، مشکل شما توسط اونا و احتمالا بدون هزینه انجام میشه!
اگر سرور خودتون نیست که داستان کلا فرق میکنه! و می بایست از روش های هک استفاده کنید که بسته میزان امنیت سرور می تونه متفاوت باشه که البته دیگه در راه خیر نیست.
اگه نیاز به راهنمایی داشتید بفرمائید تا کمکتون کنم.
لطفا تایپیک قدیمی رو بالا نیارید.

Takpar_R

Registered User
لایک‌ها
177
با سلام به همه دوستان
پذیرش سفارشات هک سایت ، وبلاگ ، سرور و...
پذیرش سفارشات بررسی سایت و سرور از نظر امنیت
پذیرش سفارشات بالابردن امنیت سایت ها
تضمینی
قیمت توافقی
پ.خ بدید یا با آیدی ام در تماس باشین:
mohammad0026

با تشکر
مسیح تیم
به قول رشید ( اصفونی) ... وای خــدــــــــــــــــــــــــ ا

r.programer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز کار شما به صورت زیر باید صورت بگیره لطفا کامل دقت کنید :

1- شما ابتدا باید بدونی آیا هاست (فضا وب سایت ) رو از شرکتی خریدید یا اینکه سرور اختصاصی داشتین یا سرور مجازی
2- اگه هاست اشتراکی باشه با درخواست از مدیر و اعلام موقعیت شاید بشه کاری کاری کرد و اما اگه نشد
3- اگه سایت شما روی هاست اشتراکی بود شما لطف می کنی یک هاست می گیری از اون طرف شل آپلود می کنی از پنل بعد اقدام به روت شدن می کنی ( بستگی به امنیت داره شل رو آنتی سرور بشناسه نشناسه شل پریوایت باشه یا ) و یا اینکه اقدام می کنی به عملیات Brutforce attach با نرم افزاری خاص اگه روی سرور اشتراکی باشه شما با کرک کنترل پنل هاست که معمولا Cpanel هستش جلو می ری خیلی راحت
و اما طریق دیگه کرک Ssh از طریق آی پی سرور هستش که آی پی سرور رو بدست میاری و کرک.

و اما اگه سرور سایت اختصاصی بود پرداخت انجام ندادی تا این تارخی که صد درصد سرور فرمت و به کس دیگه ای فروخته شد اگه مجازی هم بود همینطوری.

ولی اگه سرور اعتبار داره برای هک هر سروریباید آی پی رو داشته باشی تا با انالیز سرور و تست انواع نفوذپذیری ها بهش وارد بشی.

در یک کلام بگم دوستانی که لطف کردن 50 هزار تومن قیمت دادن فکر کنم اشتباهی شده براشون چون قرار نیست عین فیلم های ایرانی با چهار تا کلیک تو 30 ثانیه کار تموم بشه بله عزیزم دیتاسنتر ایمنی داشته باشه کانفیگ سرور فایروال پشت سرور اختصاصی گذاشته باشه اوووووو داستانی داره که بخوام تعریف کنم خواب میرید.

من نمی دونم اکثر دوستان حرفاشون خنده داره ( یکی یا هک نمی دونی یکی هم نمی دونه هم چیزی میگه به مسئله ربط نداره)

r.programer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینم ادامه ماجرا پست قبلیم

یکی از بچه ها تو یکی از پستا اومد whois گرفت گذاشت بدون اینکه بدونه چیکار داره می کنه فکر کرده هر هویز گرفتنی اطلاعات کاملی می دنه اینو نمی دونست که دامنه پارک شده روی یک سرویس عمومی پارک دامین هستش واطلاعاتی که نشون می داد اصلا کار ساز و بدرد طرف نمی خوره.

من با هویز فهمیدم dns اختصاصی داشته این یعنی اینکه یا طرف هاست رو از جایی خریده ازش دی ان اس اختصاصی گرفته و یک هزینه اضافی داده یا بازم می تونه دلیل واسه سرور اختصاصی باشه ( اینو گفتم چون بعضیا فکر می کنن WHOIS که گرفتن DNS اختصاصی بود یعنی اینکه طرف حتما سرور اختصاصی داره که می خواستم بگم اشتباه فکر می کنن)

DNS اختصاصی چیست : اینی که می گم عمومی و کلی هستش واسه دامنه وقتی WHOIS بگیرید از دامنه MAMAL.COM تو قسمت DNS نوشته باشه NS1.MAMAL.COM یا NS2.MAMAL.COM یا NS3 و .... این NS بعدش عدد و نام اصلی دامنه بیاد یعنی دی ان اس اختصاصی .

این اطلاعات دامنه که من هویز گرفتم این اطلاعات صاحب قبلی دامنه هستش الان شما هویز عادی بگیرید این مشخصات نمایش داده نمیشه.

Domain Name: HAMWEBLOGI.COM

Registrant:
N/A
reza davari (@yahoo.com)
arak st.
Tehran
Tehran,0098
IR
Tel. +98.9123751440

Creation Date: 08-Dec-2010
Expiration Date: 08-Dec-2011

Domain servers in listed order:
ns1.hamweblogi.com
ns2.hamweblogi.com

Administrative Contact:
N/A
reza davari (@yahoo.com)
arak st.
Tehran
Tehran,0098
IR
Tel. +98.9123751440

Technical Contact:
N/A
reza davari (@yahoo.com)
arak st.
Tehran
Tehran,0098
IR
Tel. +98.9123751440

Billing Contact:
N/A
reza davari (@yahoo.com)
arak st.
Tehran
Tehran,0098
IR
Tel. +98.9123751440

r.programer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینم ختم ماجرا و خداحافظی دوستمون از اطلاعاتش

جسارت نباشه اما اگه یکی از افرادی که قصد کمک داشت و پست می ذاشت هکر بود کافی بود اطلاعات این دوست رو آنالیز کنه و به چیزایی که من رسیدم برسه بعد بیاد بگه چقدر میدی ؟

دوستی که تاپیکو باز کردی این آی پی سرورت بود 199.201.122.166 احتمالا یا سرورت اختصاصی یا مجازی بود .

دیتاسنتری که سرورت توش بود سیناپتیکا (SYNAPTICA) هستش که اگه اشتباه نکنم تو کانادا و مدیرش یک ایرانی هستش که که تو انجمن وب هاستینگ تالک یوزر داره برید تو این انجمن که گفتن تو بخشاش دنبال فروش سرور اختصاصی کانادا از SYNAPTICA بگردید پیداش می کنید.

چون سایت شما اسکریپت احتمالا اختصاصی داشت و مهم بود شاید بک اپ یا چیزی برای روز مبادا مشتریاشون بگیرند شاید شاید شاید.

اما آی پی سرور مورد نظر در شبکه اینترنت فعال نیست یعنی از هیچ راهی هک نمیشه پالکی پول مفت به کسی ندید چون معمولا هکر به اون چیزی که شما دنبالشی قیمت اینطوری بهت نمیده

بالا