برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
درود!

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=36616&highlight=قبله&page=2

Rockston گفت:

با تشکر از استادان بزرگواری که نوشته های من را خوندن و نظر هم دادن
من در ادامه باید بگویم یکی دیگر از اعجاز قران مقدار تکرار عبارات است مثلا در قران 2560 مرتبه نام الله آمده است
یک روز یکی از دوستان من که واقعا آقای به تمام معنا بود (از نظر رفتار و گفتار)به موضوعی پی برد و آن این بود که ایشان یک روز با وضو رو به قبله با تمرکز حواس و دلی خالی از تمام کینه ها و بدیها همین مقدا به گفتن یا الله مشغول شد وقتی کار ایشان تمام شده بود با کمال تعجب دیدم که ایشان دارای قدرت درونی شده بود که میتوانست قبل از این که شخصی حرف بزند بفهمد که او برای چه کاری پی وی آمده است ..ما در اینجا می بینیم که ایمان و اعتقاد به خدا و پاک بودن میانبری برای فعال کردن انرژی های درونمان هستند من از دوستان تقاضا دارم حرفهای من را به حساب حزب الله بازی نگزارند اینها تمام واقعیات هستند و من دوست ندارم کسی با این تفکر که بابا اینو ولش کن افراطی با این مطالب برخورد کند من شاید انسان بدی باشم ولی اعجاز قران را نمی توان دروغ فرض کرد پس من از استادان گرانقدر که هر کرام گنجینه ای از علم هستند تقاضا دارم اگر اشکالی در گفته های من وجود دارد به من تذکر بدهند تا من خود را اصلاح کنم...

ادعای شما از اساس غلط و دروغ و بی پایه است!

در قرآن ، کلمه الله 2698 بار تکرار شده است:

http://www.maarefquran.com/Files/pajohesh.php?id=48&pageId=7
- لفظ جلاله «اللَّه» در قرآن كريم 2698 بار به كار رفته است12 كه اين مضربى از عدد 19 است: (142*19)

در همان سایت در قسمت پی نوشت:

- تعداد تكرار كلمه «اللَّه» در قرآن طبق شمارش المعجم المفهرس محمد فؤاد عبدالباقى 2698 مرتبه مى‏باشد، اما در كتاب المعجم الاحصائى دكتر روحانى 2699 بار ذكر شده است.

http://www.qurannet.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=3

کلمه خدا (الله) در سراسر قرآن با حروف بزرگ و پر رنگ نوشته شده است. در گوشه سمت چپ پايين در هر صفحه ،
مجموع تعداد دفعاتي که کلمه خدا از ابتداي قرآن تا آن صفحه تکرار شده است، نوشته شده. شماره نوشته شده در گوشه سمت راست پايين صفحه، مجموع شماره آياتي است که کلمه خدا در آن تکرار شده است. آخرين صفحه کتاب، يعني صفحه 604، جمع کل تعداد تکرار کلمه الله را در قرآن نشان ميدهد که 2698 مرتبه است، يا 14219

.

ببینید آقای عزیز، من خودم یک آدم مذهبی هستم، و البته نه از نوع خشک و متعصب که دنبال بت ساختن از یک شخصیت باشم،

در هر حال، بهتره اگر می خواهیم مردم به مذهب گرایش پیدا کنند، از راه درست این کار بکنیم.

بارها دیده شده یک ادعا های مطرح میشه، مثلا در فلان دانشگاه آمریکا تحقیق شده که اگر فیلم پورد ببینید، بینایی شما کم می شود!خب اگر این جور باشد ، باید تا لان این هنر پیشه ها کور شده باشند!!

یا اینکه فلان روانشناس در فلای کشور اروپایی تحقیق کرده و گفته اگر از ذکرهای اسلامی استفاده بشود ، برای حتی کسانی که اعتقادی به اسلانم ندارند باعث ایجاد آرمش می شود!

من یکشیعه علی هستم!
پیرو مردی که برای رسیدن به قدرت ، رسیدن به خلافت و *****، حاضر نشد دروغ بگوید!
مردی که حاضر نشد صداقت را زیر پا بگذارد، هر چند به قیمت این تمام شد که سیزده سال از حقش ، که ***** مملکت بود ، محروم شد!

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
درود!

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=36616&highlight=قبله&page=2

Rockston گفت:

ادعای شما از اساس غلط و دروغ و بی پایه است!

در قرآن ، کلمه الله 2698 بار تکرار شده است:

http://www.maarefquran.com/Files/pajohesh.php?id=48&pageId=7

در همان سایت در قسمت پی نوشت:

http://www.qurannet.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=3

کلمه خدا (الله) در سراسر قرآن با حروف بزرگ و پر رنگ نوشته شده است. در گوشه سمت چپ پايين در هر صفحه ،

ببینید آقای عزیز، من خودم یک آدم مذهبی هستم، و البته نه از نوع خشک و متعصب که دنبال بت ساختن از یک شخصیت باشم،

در هر حال، بهتره اگر می خواهیم مردم به مذهب گرایش پیدا کنند، از راه درست این کار بکنیم.

بارها دیده شده یک ادعا های مطرح میشه، مثلا در فلان دانشگاه آمریکا تحقیق شده که اگر فیلم پورد ببینید، بینایی شما کم می شود!خب اگر این جور باشد ، باید تا لان این هنر پیشه ها کور شده باشند!!

یا اینکه فلان روانشناس در فلای کشور اروپایی تحقیق کرده و گفته اگر از ذکرهای اسلامی استفاده بشود ، برای حتی کسانی که اعتقادی به اسلانم ندارند باعث ایجاد آرمش می شود!

من یکشیعه علی هستم!
پیرو مردی که برای رسیدن به قدرت ، رسیدن به خلافت و *****، حاضر نشد دروغ بگوید!
مردی که حاضر نشد صداقت را زیر پا بگذارد، هر چند به قیمت این تمام شد که سیزده سال از حقش ، که ***** مملکت بود ، محروم شد!

درود و دوصد درود
بر عقل خرد انديش و واقع بين...گفته هاي شما موزد تاييد است . ما پيزو همان مرديم كه براي خرافات و دروغ شمشير از رو بست و يازش نكرد تا شهيد شد...
و چه ضلمها كه به اسم شيعه و تشيع بر او كردند و انديشه اش را بر تبر زدند در حالي كه هيچ اين ملجم و معاويه اي بر او اين ظلم ها را نكرد...

raminy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تمامی صفحات این تاپتیک را خواندم واطلاعات زیادی بدست آوردم حالا اگه اجازه بدید میخواهم من هم مقداری از چیز هایی که میدونم را یه شما بگم

میدونستید که با تمرکز به چه چیز هایی میشه رسید با همین تمرکز ساده که خیلی ها میگن چیکار میشه کرد
من تمامی مراحلی را که با تمرکز بهش میشه رسید را میگم

تمرکز در اصل باعث فعال شدن نیروهای درونی می شود اما این نیروی درونی که من یا شما در این تاپتیک گفتیم چی نیروی درونی همون ضمیر نا خود آگاه است که با فعال کردن آن انسان به درجه اشرف مخلوقاتی خود میرسد
برای فعال کردن این ضمیر شما باید تمرکز کنید

هر انسان در انجام تمرینات تمرکز فکر از این صافیحا یا مراحل عبور میکند لطفا با دقت بخونید خیلی مهمه این حاصل کلاسهای تمرکز فکری که من گذراندم
1-توجه به شی مورد تمرکز
2-میفهمید چقدر فکرتان شلوغ است
3-به جایی مرسید که هر چه تمرکز میکنید فکر میکنید بی فایده است اما نا امید نشید این نشانه خوبی است یعنی دلرید وارد مرحله بعد میشید
4-به جایی میرسید که احساس میکنید تمرکزتان بیشتر شده
5-مرحله جذب: در این مرحله شما با جسمی که روش تمرکز کردید یکی میشید مثلا اگه بر روی درخت تمرکز کرده باشید حرکت آب در آن را میبینید به نظر من یکی از زیباترین چیزهایی که فرد میبیند همین یکی شدن با اجسام است
6-عدم آشفتگی:در این مرحله شما با اراده خودتون میتونید مدتها روی یک جسم تمرکز کنید مثلا من میخواهم 5 ساعت کتاب بخوانم بدون اینکه حواسم پرت شه این کار را میکنم

بعضی از دوستان از اینجا کار به بعد به تمرکز خود اهمیت بیشتری میدهند مثل خود من
7-تمرکز بی پوشش گذرا :در این مرحله بدون صرف انرژی میتونید تمرکز کنید(بدون خستگی بدون اراده)
8-میتوانید 7 تا 8 ساعت تمرکز کنید بدون صرف انرژی در این مرحله فرد دنباله یک جا میگرده تا تمر کز کنه (من الان دارم به این مرحله میرسم)
9-در این مرحله فرد ادراکات درونی خود را میفهمد
10-در این مرحله زیبا فرد رابطه اش با محرکات بیرون قطع میشود یعنی اگه شما را با چاقو هم بزنند شما هیچ چیز نمیفهمید(حضرت علی (ع) تیری به پاشون خورده بود و دکتر ها نمیدانستند چجوری تیر را در بیارند چون خیلی درد داشته تصمیم میگیرند زمانی که حضرت نماز می خوانند تیر را در بیارند چون حضرت در نماز هیچ چیز را جز نماز نمیفهمیدند)
11-به جایی میرسید که دیگه نه جسمی را میبینید نه فضایی دیگر هیچ چیز نیست
12-در این مرحله که شاید برای همگیتون غیر باور باشه شما تمامی علوم را بدون اینکه یکبار هم خوانده باشید میدانید درک آگاهی نا محدود در کلاس ما یکی از شاگردها قدیمی به آن مرحله رسیده بود و هر سوالی از ادبیات فلسفه و... میپرسیدی میدانست واقعا عجیب بود تو دو یا سه سال به این مرحله رسیده بود
13-این مرحله را هم باور نمیکنید در این مرحله تامل خود به خودی برروی عدم وجود یعنی یک آشنا خودتان از اروپا میاد میگه تو هم اونجا بودی شما میگید نه من نبودم ولی جسم شما در دو جا است یعنی شما نمیدانید کجا بودید ولی جسم شمادر دو جا است شبیه طی الارض ولی طی الارض نیست چون شما نمیدانید کجا هستید ولی به مرور با اراده خود هر جا بخواهید میروید
اما مرحله آخر
14 مرحلهای که همه دوست دارند به آنجا برسند و کاری بسیار آسان است فقط باید تلاش کرد
شاید باور نکنید ولی واقعیت داره در این مرحله فرد به حالت تعلیق در می یاد یعنی زمان برای شما مثبت میشه و شما می توانید آینده را ببینید اسنم دیگر این مرحله بازگشت به آینده است .
دیگه دستام جون نداره میخوام برم تمرکز کنم امیدوارم خوشتون اومده باشه شما هم اطلاعات خود را در اینجا بزارید تا ببینیم یک روزی میشه در بین ما کسی به مرحله آخر برسه اگه کسی رسید بقیه را در جریان بزاره
موفق باشید:)

با سلام
من به شدت تشنه ی این راهم
لطفا منو راهنمایی کنید

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
مدت ها این تاپیک به اعماق رفت

amin734mo

Registered User
لایک‌ها
561

HMD_Amator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت تمامی استادان گرامی
از بحث های شما سپاس گذارم
من یه پسر 15 ساله هستم .
یه بار تمرین فعال سازی چاکرا اول رو 30 ثانیه و چند بار همینطور انجام دادم
صبح اومدم 4 دقیقه انجام دادم ، بعد رفتم با شمشیر چوبی که داشتم ، تمرین شمشیر زنی کردم ( حدود 2 دقیقه )
بعدش که اومدم سرم گیج می رفت و شکم درد گرفته بودم و می خواستم بی افتم .
سابقه نداشت بعد از شمشیر زنی اینطوری بشم !!!
(من نینجوتسو کار هستم)
آیا مربوط به چاکرا میشه ؟

sana25266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستاني كه مايلند يك تكنيك و تمرين عملي در مورد بالا بردن توانايي و به فعل درآوردن نيروي چي و دروني خود دست يابند با دادن اجازه به اينجانب اعلام آمادگي كنند

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
دوستاني كه مايلند يك تكنيك و تمرين عملي در مورد بالا بردن توانايي و به فعل درآوردن نيروي چي و دروني خود دست يابند با دادن اجازه به اينجانب اعلام آمادگي كنند

درود . خواهشمندم که بفرمایید .

Ateimory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یه پسر 15 ساله هستم .
صبح اومدم 4 دقیقه انجام دادم ، بعد رفتم با شمشیر چوبی که داشتم ، تمرین شمشیر زنی کردم ( حدود 2 دقیقه )
(من نینجوتسو کار هستم)

نه خير
شما نفستون رو با ريتم حركاتتون تنظيم كنيد
در حين شمشير زني شكمتان را ٥٠٪ قفل كنيد
و مواظب باشيد رگ هاي گردنتون بيرون نزنه چون باعث خون رساني بيشتر به مغز ميشه كه خودش عامل سرگيجه ميشه

Ateimory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نام خدا
من می خواهم درباره نیروهای درونی مطلبی بگویم و قضاوت درباره آن را به خود شما واگذار می کنم
اول اینکه ما مسلمانان و شیعه ها چیزهای بسیار عظیمی داریم که آنها را ول کرده و به کارهای دیگری برای فعال کردن نیروی درونی خود می پردازیم.
یکی از این چیزها های عظیم قران است در قران سورههای است که نیروهای فوق العاده به انسان می دهند مثلا امام علی (ع کی روی شین زن نشسته و بهخ یک نقطه خیره شده است در صورتی که ما می بینیم ایشان دارای نیروی درونی بسیار زیادی می باشد چنانکه در خیبر را به تنهایی از جا کنده است.
ما می توانیم با ترک گناهان و روی آوردن به خوبیها و قرائت قران و تمرکز در نماز نیروی مافوق آن چیزی که تا به حال هیچ رزمی کاری پیدا نکرده را بدست آوریم
سخن کوتاه میکنم
طواف دل کن که کعبه پنهان است.

مطالب شما درست است كه ميفرماييد ما در دين اسلام چيزهاي بسيار عظيمي داريم و اين بر هيچ كس پوشيده نيست
اما نيروي درون يك نيروي خداداديست و هيچ چيز ماوراي الطبيعه اي قرار نيست اتفاق بيفته
همه ي انسان ها از اين نيرو بهره مي بردند اما كم كم به علت افزايش امكانات زندگي اين نيرو به فراموشي سپرده شده است
من به عنوان كسي كه ٦ سال هست كه در اين زمينه فعاليت ورزشي ميكنم خدمتتون ميگم كه اين نيرو به هيچ عنوان رابطه اي با دين ندارد و كاملا مبحث جداگانه اي هست
و حتي به هيپنوتيزم يا ذن يا اينگونه صحبت ها مربوط نيست البته با اين مباحث بعضي مواقع متاسفانه قاطي ميشود
افزايش نيروي درون دقيقا شبيه به افزايش نيروي عضلات بدن مي ماند
مثلا براي قوي كردن جلو بازو بايد يك سري تمرين را با قوانين خاصي فرد انجام دهد تا بعد گذشت زمان عضله قوي شود
نيروي درون هم دقيقا همينگونه است و با يك سري تمارين ساده قابل افزايش است
البته اين تمرينات با گذشت زمان سخت تر ميشود ولي تا آخرين تمرين هم ربطي به دين پيدا نمي كند و يك فضل الهي در ظرف وجود تمام انسانهاست

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
من یه پسر 15 ساله هستم .
(من نینجوتسو کار هستم)
نخیر دوست من مربوط به جوزدگی میشه ...

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
دوستان بنده هم دیروز 5 دفعه افطار کردم آیا بنظر شما این همه افطار من مربوط به نیروی درون میشه؟؟؟

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
بالا