برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

samavat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من غیر از چیز هایی که من گفتم چیزهای بسیار دیگری هم هست که میشه با تنفس به ان رسید مراحل بالا تمرکز فکر که در پست اولم به شما گفتم
اگه عمری بود فردا طریق صحیح تنفس عمیق هم به شما میگم موفق باشید
سوالی باشه در خدمتم
totti_mmp

من در مورد این قضیه سئوال ندارم ولی یک چیز که سال قبل 84یک آقائی توی شهر ما (بابل) یک کلاسی گذاشت. توی آن در مورد راههای رسیدن به عرفان .تزکیه ینفس صحبت می کرد اسمش هم بو د آقای کیوان مصطفوی
ما بچه های سری دوم کلاس بودیم.
آخر هر جلسه هم چراغ ها رو خاموش می کردند یک موسیقی معمولا از داود آزاد می گذاشتند و مراقبه انجام می دادند . بعد از 9 ماه از طرف مرا جع دولتی به جرم اشاعه فرهنگ دین گریزی و مهدویت اون را در یکی از جلسات دستگیر کردند.وما خیلی سرگردان شدیم البته بعد از چند روز آزادش کردند ولی دیگه از اون خبری نداریم.
ولی مسئله من این که می خواهم بدونم که مر اقبه چه قدر در راه رسیدن به خود سازی چه قدر اهمیت داره؟
واینکه اگر من بخواهم این کار را انجام بدهم بدون استاد حضوری چه طور باید این مسیر را انجام بدهم؟در یکی از جلسات یکی از شاگردان مستقیم استاد چند روز قبل تو یکی از جلسات به من گفت :یکی از چاکراه هایم باز شده می خواه این جریان رو حفظ وقویترش بکنم چه کارهائی را با ید ونباید انجام بدهم .
متشکرم

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
با سلام خدمت شما دوستان و اساتید محترم

خیلی وقته که به این بخش سر نمی زنیم
فکر کنم دیگه این همه تاخیر جایز نباشه

بله دوست عزیز من هم در این باره زیاد شنیده ام
یک استاد باید به شما کمک کنه تا شما بتونید چاکراهتون رو باز کنید
هر چند که بدون کمک می شه ولی نه به اون قدرت و سرعتی که با استاد می شه انجام داد
من از استاد لاهوت پور که سابقه ی زیادی در این زمینه داشتند کمک گرفتم
به امید خدا سعی می کنم تا ایشون رو دعوت کنم تا به این بخش بیاند و بیشتر توضیح بدهند

خوشحالم که شما به این موضوعات علاقه دارید و به باد مسخره نمی گیرید
فکر می کنم یک بار توضیح دادم یا بصورت pm و یا همین جا ولی دوباره می گم
برای اولین بار کافیه تا فقط بر روی چاکراه اول تمرکز کنید و تنفستان را معتوف به این نقطه کنید

امید وارم اساتید هر چه زود تر به این فروم بیایند تا بتوانیم بیشتر از مطالب ارزندشان استفاده کنیم
موفق و پیروز باشید..

من در مورد این قضیه سئوال ندارم ولی یک چیز که سال قبل 84یک آقائی توی شهر ما (بابل) یک کلاسی گذاشت. توی آن در مورد راههای رسیدن به عرفان .تزکیه ینفس صحبت می کرد اسمش هم بو د آقای کیوان مصطفوی
ما بچه های سری دوم کلاس بودیم.
آخر هر جلسه هم چراغ ها رو خاموش می کردند یک موسیقی معمولا از داود آزاد می گذاشتند و مراقبه انجام می دادند . بعد از 9 ماه از طرف مرا جع دولتی به جرم اشاعه فرهنگ دین گریزی و مهدویت اون را در یکی از جلسات دستگیر کردند.وما خیلی سرگردان شدیم البته بعد از چند روز آزادش کردند ولی دیگه از اون خبری نداریم.
ولی مسئله من این که می خواهم بدونم که مر اقبه چه قدر در راه رسیدن به خود سازی چه قدر اهمیت داره؟
واینکه اگر من بخواهم این کار را انجام بدهم بدون استاد حضوری چه طور باید این مسیر را انجام بدهم؟در یکی از جلسات یکی از شاگردان مستقیم استاد چند روز قبل تو یکی از جلسات به من گفت :یکی از چاکراه هایم باز شده می خواه این جریان رو حفظ وقویترش بکنم چه کارهائی را با ید ونباید انجام بدهم .
متشکرم

salam
moragebe bartarin va zaruri tarin rah baraye residan be niruye darun ast .

ostad amire aziz az shoma gele mandam : chera be ahzuran sar nemizanid ????:(

samavat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
باز هم سئوال دارم یکی از خویشاوندانم سال قبل 11 آبان خواهر همسرش بر اثر خود کشی فوت کرد.
او هم آن موقع بار دار بود .الان مدتی است که او وهمسرش به اتفاق فکر می کنند که روح او در منزلشان حضور دارد وکارهائی را انجام می دهد که باعث آزار آنها است مثلا فرششان را باجهر کثیف می کند وبعضی از وسایل منزلشان را می دزد .
وکلا با عث شده که اوضاع بدی داشته باشند.
البته آنها صاحب یک دختر شدند ونام آن مرحومه را روی آن گذاشتند.ومادر بچه فکر می کند که ان دختر برای ادامه مسیرش دارد از کالبد فرزندشان استفاده می کند.(آیا این امکان دارد؟)
حالا هم این خانم افسردگی شدید پیدا کرده چه طور می توانند این روح را که در مدت حیات کوتاهش (26 سال ) این قدر آزارشان داده راضی کنند از زندگی آنها خارج شود تا محیط زندگیشان دوباره آرام شود؟
متشکرم

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ostad amire aziz az shoma gele mandam : chera be ahzuran sar nemizanid ????

سلام استاد
چشم حتما به زودی سر می زنم

سلام
باز هم سئوال دارم یکی از خویشاوندانم سال قبل 11 آبان خواهر همسرش بر اثر خود کشی فوت کرد.
او هم آن موقع بار دار بود .الان مدتی است که او وهمسرش به اتفاق فکر می کنند که روح او در منزلشان حضور دارد وکارهائی را انجام می دهد که باعث آزار آنها است مثلا فرششان را باجهر کثیف می کند وبعضی از وسایل منزلشان را می دزد .
البته آنها صاحب یک دختر شدند ونام آن مرحومه را روی آن گذاشتند.ومادر بچه فکر می کند که ان دختر برای ادامه مسیرش دارد از کالبد فرزندشان استفاده می کند.(آیا این امکان دارد؟)
حالا هم این خانم افسردگی شدید پیدا کرده چه طور می توانند این روح را که در مدت حیات کوتاهش (26 سال ) این قدر آزارشان داده راضی کنند از زندگی آنها خارج شود تا محیط زندگیشان دوباره آرام شود؟
متشکرم

سلام دوست عزیز
به نظر من روح اون شخص نیست که آزار می دهد چرا که روح پس از مرگ در برزخ و جریاناتی دارد که به هیچ وجه مثل توی فیلم ها آزاد نیست که بتونه برگرده و باعث آزارو اذیت بشه
فقط شب جمعه می تواند آزاد باشد که حتما جریانش رو هم می دونید
این عاملی که باعث آزار و اذیت می شه ممکنه جن باشه
من شخصا این چیزایی که می فرمایید رو دیدم در منزل قبلیم در آستارا که بودم (جای شما خالی;) ) با یه جن هم اتاق بودم که یا شعله ی بخاری رو کم و زیاد می کرد یا وسایل رو می نداخت یا یه دفعه سیستمم رو روشن می کرد ازین مردم آزاری ها
این جن ها هم جن های کافر هستند وگرنه به هیچ وجه به بنده ی مسلمان بی احترامی و آزارو اذیت نمی کردند
برای حلش هم می تونید پیش بعضی از علمای دین برید که با دادن دعاو ذکر می تونید جن رو خارج کنید
من هم چند دعا و ذکر دارم اگر تونستم برایتان پیدا می کنم و PM می کنم
من داستان های زیادی درباره ی جن ها شنیده ام که باورش خیلی مشکله ولی حقیقت داره
ذکر بسم الله ... و سوره ی ناس رو فراموش نکنید
موفق باشید..

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
متشکرم

سلام
به نظر من احتمال اينكه جن باشه خيلي كمه . ميتونه باور ها و پندارهاي ذهني اون اشخاص باشه .در ضمن كودكان و نوجوانان مي تونن قدرتهاي خاصي از خودشون نشون بدن كه غير قابل توجيه هستن اما اثبات شدن ...

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام استاد

..

سلام استاد امير ...
اي عجب به پيغامهاي ما هم جواب دادين
استاد ما كماكان منتظر حضور شما در اهذوران هستيم ....

samavat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آیا مراقبه ای است که به وسیله ی آن انسان بتونه از بالا خودش را مشاهده کنه و یا اینکه بتونه درون خودش را به صورت تجسمی از یک موجود (سمبل) خوبی یا بدی مشاهده کنه یعنی به درون خودش آگاه بشه

samavat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام استاد

سلام دوست عزیز
به نظر من روح اون شخص نیست که آزار می دهد چرا که روح پس از مرگ در برزخ و جریاناتی دارد که به هیچ وجه مثل توی فیلم ها آزاد نیست که بتونه برگرده و باعث آزارو اذیت بشه
فقط شب جمعه می تواند آزاد باشد که حتما جریانش رو هم می دونید
این عاملی که باعث آزار و اذیت می شه ممکنه جن باشه
من شخصا این چیزایی که می فرمایید رو دیدم در منزل قبلیم در آستارا که بودم (جای شما خالی;) ) با یه جن هم اتاق بودم که یا شعله ی بخاری رو کم و زیاد می کرد یا وسایل رو می نداخت یا یه دفعه سیستمم رو روشن می کرد ازین مردم آزاری ها
این جن ها هم جن های کافر هستند وگرنه به هیچ وجه به بنده ی مسلمان بی احترامی و آزارو اذیت نمی کردند
برای حلش هم می تونید پیش بعضی از علمای دین برید که با دادن دعاو ذکر می تونید جن رو خارج کنید
من هم چند دعا و ذکر دارم اگر تونستم برایتان پیدا می کنم و PM می کنم
من داستان های زیادی درباره ی جن ها شنیده ام که باورش خیلی مشکله ولی حقیقت داره
ذکر بسم الله ... و سوره ی ناس رو فراموش نکنید
موفق باشید..

آیا امکان نداره چون خودکشی کرده بتونه سرگردان باشه وبتونه آنها را متوجه حضورش بکنه تا به وسیله ی آنها کارهای نا تمامش را سر وسامانی بدهد؟
متشکرم

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آیا امکان نداره چون خودکشی کرده بتونه سرگردان باشه وبتونه آنها را متوجه حضورش بکنه تا به وسیله ی آنها کارهای نا تمامش را سر وسامانی بدهد؟
متشکرم

سلام
دوست عزيز طبق اعتقادات مسلمه مسلمين نمي تونه روح باشه .طبق نص صريح قران روح نمي تونه به اين دنيا برگرده و اثري مادي داشته باشه .يعني امكان تجسيم برا ي روح وجود ندارد پس اين گزينه خود بخود رد است....

vatan123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blush: سلام آقای طوطی
من صالح هستم .14 ساله .لطفا جابه جایی اجسام را به طور کامل در سایت توضیح دهید.
[email protected]

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
:blush: سلام آقای طوطی
من صالح هستم .14 ساله .لطفا جابه جایی اجسام را به طور کامل در سایت توضیح دهید.
[email protected]

سلام بستگی داره چند کیلو باشه.
اگه خیلی سنگین بود من بهت پیشنهاد میکنم از یه چند نفری کمک بگیری و باهم سرشا بلند کنین و حرکت بدید.
میتونی بری باشگاه وزنه برداری این هم خوبه.:p

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خوشحال میشم اگر سری به آدرس گروه نگهبانان روشنایی:

http://groups.google.com/group/say-rooh/topics?hl=fa

اگر خوشتون آمد عضو شین تا با هم این گروه رو به حدی مقول برسانیم. و بتونیم سریع تر وراحت تر با هم ارتبات داشته باشم.

باتشکر :):):):D:D:D:happy::blush::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol::blink:

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از زمان کودکی یک سری نیروهای درونی در وجودم احساس می کردم .خیلی تلاش کردم ولی تا حالا نتونستم
فعالشون کنم .
لطفا روش فعال سازی این نیروها رو برای من بیان کنید.
با تشکر..wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; }

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعی عمومی

--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان خوشحال میشم اگر سری به آدرس گروه نگهبانان روشنایی:

http://groups.google.com/group/say-rooh/topics?hl=fa

اگر خوشتون آمد عضو شین تا با هم این گروه رو به حدی مقول برسانیم. و بتونیم سریع تر وراحت تر با هم ارتبات داشته باشم.

باتشکر :lol :

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو كيستي،كه اينگونه،بي تو بي تابم؟ شب از هجوم خيالت نمي برد خوابم

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تازه با این تاپتیک آشناشدم .
جالب !!!!
اگر اجازه بدین می خوام فعالیت گستردهی در زمینه عرفان و ارتباتش با نیروهای درونی داشته باشم .

mfp_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
او که داعم هوس سوختن ما میکرد کاش می آمدو سوختن ما را تماشا میکرد

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا اینجا چه خبره؟!! می بینم که این تاپیک رو دوستان با هزاران خاطرات خوبش از زیر خروارها خاک بیرون کشیده اند ، اما بازهم برام جالب بود منو به یاد اون زمان با هم بودن دوستان انداخت .ما در سایت تخصصی اهذوران منتظر شما هستیم بیایید تا همین بحث های جالب و آموزنده رو تو این سایت با هم دوباره تجربه کنیم .
باتشکر شائولین www.ahzuran.com

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ای عجب
به به . یادش به خیر استاد ایامی که نیروی درون در پی تی فعال بود....:blush:
از دوستان عزیز خواهشمندیم به سایت اهذوران تشریف بیارن
www.ahzuran.com:cool:

بالا