برگزیده های پرشین تولز

نیروی درون

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
جناب پینوکیو عزیز من سبحان هستم نه اف بی آی !!!
در ضمن اهذوران (با ذ نه ز) مخفف انجمن هنرهای ذهن و روح ایران است
شما ثبت نام بکن من تاییدت کنم بعدا که سایت راه افتاد میتونی استفاده کنی....

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موطن آدمی را در هیچ نقشه ای نشانی نیست.....موطن آد
به نقل از hamedsullivan :
اساتید محترم خسته نباشید.

از استاد لینخو خبری نیست؟؟؟
سلام حامد عزيز شرمنده ولي امتحانات حسابي وضعيت رو بيريخت كرده ...
در ضمن دوستان واستيد عزيز با اينكه هنوز سايت اهذوران كار لازم دارد ولي خوشبختانه تالارهاي گفتگوي اهذورا به آدرس :
www.ahzuran.com/forum
dh
www.forum.ahzuran.com
راه افتاده و بيصبرانه منتظر حضور شما در آنجا هستيم ...

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از SHAOLIN :
دوست خوب من سلام .
در مورد آن استاد و شاگرد که فرمودید شی چی ین می باشد و شاگرد او هوا سونگ ( یا خوا سونگ ) است که در مجله ای بسیار قدیمی که فکر می کنم آورد بود که مطالعه کرده ام اگر مجله را در بین انبوه مجلاتم پیدا کردم حتماً متن کاملش را برایتان می گذارم .
راستی شما کجا بودید که بعد از این همه وقت مطالب قدیمی ما را دوباره زنده کرده اید ؟ و البته ما را به یاد گذشته شیرین این تاپیک بهمراه اساتید عزیزمان انداختید . واقعآً که سبب خیر شدید . از همین جا به دوستان و اساتید خوبم طوطی ، رضا بابا زاده ، دراگون ، سبحان عزیز ، و دیگر اساتید که واقعاً یادشان بخیر . البته از همین جا شما را به سایت اهزوران دعوت می کنم هر چند خودم تا بحال هر کاری کرده ام نتوانستم به سایت راه پیدا کنم چون هنگام ورود مشکلی نیست اما وقتی پسورد و اسم را می دهم تا وارد موضوع جدید و نوشتار سایت بشوم تا حالا که نشده است . از دوستان تمنا می کنم وضعیت سایت را بهبود بخشند .
در ضمن دوست خوبم سئوال کرده اید که خود من چه تواناییهایی درارم که دیگران ندارند و چون این سئوال را فقط شما پرسیده اید مطالب زیر را تقدیم شما می کنم .
ابتدا بگویم که اینجانب تخصص اصلیم در ورزش رزمی می باشد یعنی در سه سبک شائولین ، خواشان و چانگ چوان فعالیت دارم چندیست که وارد 18 هجدهمین سال فعالیتم در هنر رزمی شده ام . و در کنار هنر رزمی چون اعتقاد دارم که ورزش رزمی بدون ایجاد و تمرینات و فعالیت نیروهای درون و ذن به جای نخواهد رسید به فعالیت در مورد جمع آوری سی دیهای تمرینی و کتابهای ایجاد نیروی ذهنی ( درونی ) به همراه جمع آوری مجلات کتابها و در آخر طبقه بندی آنها و رفتن به محضر اساتید خوبم مثل استاد مبین در مشهد و استاد احمدی البته بصورت محدود و تحقیق در موارد بسیاری موفق به ایجاد تعادل بین روح و ذهن خودم بصورت جزئی ولی به نظر خودم بسیار کار آمد شدم چرا می گویم کار آمد بعد از پایان این مبحث دلایل آن را برایتان می نویسم . اما این حقیر چون تنش های کاری و محیطی برایم بسیار ناراحت کننده بود به این احساس رسیدم که در کنار زدن مشت و لگد و تمرینات قدرتی و انفجاری چیزی کم است که آن همان ایجاد تمرکز و نیروی درون و تمرکز حواس و آرامش بخشی بود . زمانی بود که هیچ گاه نمی توانستم افکار خود را در اختیار داشته باشم مانند میلیونها نفر دیگر که در این زمانه و عصر ماشینی به این مشکل حاد کرفتار هستند و تنها کاری که از دستشان بر می آید رفتن به یک روانپزشک و خوردن یک سری داروهای آرامش بخش می باشد وبس . اما من چون این روش را می دانستم به ایجاد این نیرو در درون خودم همت گماشتم و به اهداف زیر دست پیدا کردم . در آخر مطالبم دوست دارم به مسائلی اشاره کنم که می دانم مطالعه آن برای شما و دیگران خالی از لطف نیست . اول به شما بگویم که ما همیشه بعد از شنیدن مطالبی مثل ایجاد نیروی درون و ذن و تمرکز حواس ناگهان افکارمان ناخود آگاه به بلند پروازی می پردازد و بعد از شنیدن آن انتظار داریم هر فردی که در این راستا فعالیت می کند یا بر روی آّ ب راه برود و یا اینکه بر روی آتش و انواع کارهای خارقلاده انجام دهد اما قافل از آن که هیچ کدام آنها را نمی توان به ابتدایی ترین چیزهای بدست آمده از این تمرینات که همانا آرامش فکری و روحی و روانی . ایجاد تمرکز حواس ( مثلاً اینکه در طول روز افکار منفی و مخرب بر ذهن و روان او راه نیابد ) و ایجاد تعادل روحی و روانی چون ایجاد تعادل خود مقوله بسیار مهمی در این راستا بشمار می آید .
اینک اهدافی که خود اینجانب به آن دست یافته ام به از پرواز روح و انجام بسیاری از کارها برایم در زندگی روزمره و ورزشم مفید بوده است .
1 - اینجانب یک موهبت خدایی در وجودم احساس مس کردم که شاگرادان و هنرجویان این حقیر شاهد و گواه آن بوده اند . وآن این بود که هر گاه شخص غریبه ای را می دیدم و با او به گفتگو می پرداختم تقریباً بسیاری از افکار و رفتار و کلاً شخصیت او را بدست می آوردم آن هم در یک دو جلسه هر چند که آن شخص بخواهد فریبکارانه رفتار کند باز هم می توانستم تشخیص درست خود را راجع به آن فرد داشته باشم و با استفاده از تمرین تمرکز و تمرینات نیروی درون و تنفسهای متفاوت این روند را بهبود بخشیدم بصورتی که اینک افراد را حتی با نوشتار و گفتار از راه دور تا حدود زیادی می توانم تشخیص دهم که چه نوع روحیات و افکاری دارد من در پی ام به افرادی که با آواتارهای مختلف در سایت فعالیت دارند برای شما بعضی از آنها را بصورت شخصی و خصوصی بیان می کنم اما بشرط آن که تمامی گفته ها بین خود ما بماند .
2 - در هنگام صحبت با افراد قبل از اینکه صحبت خود را بخواهند بیان کنند ( مثلاً در بحثها و صحبتها ) قبل از بیان متوجه این که ایشان تقریباً چه می خواهند بگویم می شوم که در این مورد در حال تقویت آن هستم .
3 - چهره افراد را با یک نگاه می توانم در این که ایشان تقریباً چه نوع فردی هستند تشخیص دهم ( البته چهره همیشه گویای باطن افراد نیست و استثا هم دارد ) اما من با این توانایی توانسته ام بسیاری موارد به داد خود و دیگران برسم ( یک مثال چند تا از خواستگارهای خواهر زاده هایم را با یک جلسه دیدار شناختم و همین امر باعث نجات یکی از خواهر زاده های بهتر از جانم شد . ( چون فرد واقعاً تو دار و نقاب زنی بود که خدا رو شکر ایشان را شناختیم ) اما یه بدی هم داره تقریباً هر جا خواستگار بین فامیل و آشنا و ... هست من بدبخت باید بروم )
4 - ایجاد تعادل روحی و روانی که باعث دیر فراموشی و آرامش درونی برای شده که این یکی باور کن از همه چیز برای مهم تر بوده و هست چون هیچ چیز مانند آرامش فکری و روحی و روانی نیست .
5 - بعضی مواقع ( همیشه نه ) مواردی را مانند تصادفات قبل از وقوع و درگیریها را می توانم حدس بزنم که این مورد جزئی بوده و هنوز به مرتبه بالا دست نیافته ام .
6 - رویدادها را تا حدود زیادی قبل از وقوع درک می کنم مثلاً ( پیش خود احساس می کنم که یکی از دوستانم همین حالا برای دیدن من دارد می آید و یا دوستم را یک لحظه در ذهنم مجسم می شود که در عین ناباوری همان اتفاق می افتد ) البته این موضوع هم برایم به ندرت اتفاق می افتد اما در ماه حداقل یکبار انجام می پزیرد.
7 - حرکات مشکوک و نامحسوس و زیر نظر داشتن های افراد را بسیار زود متوجه می شوم که مثلاً ایشان دارد مرا زیر نظر می گیرد و یا در حال تعنه زدن و یا تعریف و ..... البته دورادور و نامحسوس از جانب ایشان را درک می کنم که این امر هم بسیار تا حالا به من کمک کرده است .
دوست خوبم در آخر بگویم که رسیدن به اهداف بلند در این را ستا به وقت زیاد صبر زیاد و پشتکار بسیار زیاد بستگی دارد که امید همه ما و شما دوست عزیز هم به این امر مهم دست یابیم . اگر سئوالی در این رابطه بود خوشحال می شوم که کمکتان کنم در ضمن یک سری تمرینات ساده اما کار آمد را در اوایل همین تاپیک عرض کرده ام که بسیار مفید و کار آمد است که خودم تمامی آنها را تجربه کرده ام اگر مایل به ادامه این تمرینات هستید در سایت اهزوران منتظر شما هستیم .
در آخر اینکه آواتار شما واقعاً زیباست اگر عین این دوست خوبمان سراغ داشتید ما را هم بی نصیب نگزارید ( شوخی کردم )

سلام استاد سريعآ به فرم هاي اهذوران سربزنيد
در ضمن از هفته بعد به ميمنت اتمام امتحانات بياري دوستان ايشالا ميتركونيم سايت رو.....

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
خوشحالم كه سبب خير شدم(اگر واقعا اينطور باشه ) اميدوارم كه اين تايپيك همواره فعال بمونه.تايپيك واقعا عالي و خوبيه.از شما هم خيلي ممنون كه اينهمه با صبر و حوصله ودقت نظر جواب ميدهيد.سايت اهزوران هم نتونستم وارد بشم.البته دوست خوبمون FBI راهنمايي كردن.راستي دوستان اگر ممكنه معني بعضي لغات و يا اسامي افراد رو در حاشيه توضيح بدن خيلي عالي ميشه واطلاعاتمون بيشتر خواهد شد.(به عنوان يك پيشنهاد).مثلا شائولين يا لينخو كي بودن يا هستن.يا مثلا اي اهزوران يعني چه.البته توتي (و نه طوطي) رو ميشناسم .
پس بطور كلي يكي از توانايي هاي شما رو كه از فعال سازي نيروي درون بدست اومده ميشه در يك كلام اينطور خلاصه كرد.البته بطور كيفي و كمي اون رو كار نداريم:
قدرت فكر خواني ودرون بيني انسانها+آرامش وتعادل دروني، تمركز و آگاهي يا كنترل ذهن و افكار.جالبه.
يك سوال : 18 سال ورزش بخصوص از نوع رزمي كم نيست.فقط ميدونم كه يكي از اصول اين ورزشها تقويت اراده افزايش صبر و حوصله عزت نفس و افزايش قدرت تمركز هست.حتما خيلي تمريناتي از اين تيپ كه براي فعال سازي نيروي درون بكار ميره اونجا استفاده ميشه و رابطه تنگاتنگي بين اين ورزشها واين مسائل برقراره.خودتون چقدر اين 18 سال ورزش رو موثر ميدونيد. براي كسي كه اصلا در اين زمينه(ورزشي) كار نكرده ميتونه تا چه حدي موفقيت در راه بيدار كردن استعدادهاي دروني كسب كنه ونسبت به فردي ورزشكار پيشرفتش تا چه حد كند تر خواهد بود.
ممنون ميشم مقاله اون استاد وشاگرد رو پيدا كني وبيشتر كارهاي شاگرد رو توصيف كني.البته فكر ميكردم اونها ايراني هستن.بد نيست در كنار مطالب آموزشي اين تايپيك به معرفي اساتيد ايراني در اين زمينه هم پرداخته بشه.مثلا اساتيد هيپنوتيزم.علوم روحي. يوگا و....اين آشنايي ها ميتونن منشا خير و جالب باشن.
ضمنا هر وقت خواستيد يه پي ام در مورد خودم بزنيد. خوشحال ميشم.
يك مطلب ديگه.آيا تمريناتي كه در اين تايپيك معرفي ميشوند.مثلا تمرينات آقاي توتي يا ساير دوستان بر طبق اصول كلاسيك وبه صورت مرتب وگام به گام براي يك شاگرد مبتدي هستند يا خير.آيا مي شود به صورت يك كلاس درس مرحله اي از اين تايپيك استفاده كرد.
اگر ممكنه در مورد فالون دافا هم سوال من رو جواب بديد .
آواتارم هم قابل شما رو نداره.راستش نه خودش رو سراغ دارم و نه عينش رو

با عرض سلام به دوست خوبم .
.(به عنوان يك پيشنهاد).مثلا شائولين يا لينخو كي بودن يا هستن.يا مثلا اي اهزوران يعني چه.البته توتي (و نه طوطي) رو ميشناسم .
جناب پینوکیو . لینخو اسم مستعار یک هنرپیشه داخل سریال افسانه شجاعان بود که در حدود 3 سال پیش ( اگه درست گفته باشم ) از تلوزیون خودمان پخش شد . یک سریال رزمی بسیار زیبا در مورد هنر رزمی چین که قصد معرفی هنر ووشو در تمامی سبکهای ووشو را داشت از جمله این سبکها - خواشان، شائولین ، خانشن ، خنشان ، وودانگ و بسیاری دیگر از سبکهای اصیل چینی ، هنر پیشه ای که در نقش لینخو ایفای نقش می کرد پس از این سریال به شهرت زیادی در چین رسید و بخاطر نوع بازیگری و تسلط او در ایفای نقشش بسیاری از دوستداران در ایران به او علاقه مند شدند بدین جهت دوستان عزیزی در این تاپیک مثل استاد عزیز آقای رضا بابازاده عنوان و عکس آواتار خود را به این هنر پیشه اختصاص داده اند . ( البته باید عرض کنم که ایشان فقط و فقط در حد بازیگر هستند و صرفاً به اجرای یک سری تکنیک طبقه بندی شده آموزش دیده بودند )و ایشان یک رزمی کار واقعی نیستند .
در مورد شائولین هم ما در تاپیک چانگ چوان به طور مفصل در مورد این سبک اصیل رزمی صحبت کرده ایم . اما خلاصه شده آن این است . این سبک در اصل اسمش از جنگل گرفته شده است ( شائولین در زبان چینی به معنی جنگل می باشد ) این معبد که در کوهها و بین جنگلهای شمالی چین قرار گرفته مرکز بوجود آمدن و سرمنشاء هنرهای رزمی جهان می باشد. البته در شرق خواشان نیز به همراه وودانگ از فعالیتهای بعدی این معابد بشمار می رود که البته از لحاظ کاربردی بسیار متفاوت با یکدیگر هستند . شائولین نام یک ورزش اصیل رزمی در چین است که هنرجویان و راهبان زیادی را در خود پرورانده است . این سبک در دو روش درونی و بیرونی تمرین می شود .
يك سوال : 18 سال ورزش بخصوص از نوع رزمي كم نيست.فقط ميدونم كه يكي از اصول اين ورزشها تقويت اراده افزايش صبر و حوصله عزت نفس و افزايش قدرت تمركز هست.حتما خيلي تمريناتي از اين تيپ كه براي فعال سازي نيروي درون بكار ميره اونجا استفاده ميشه و رابطه تنگاتنگي بين اين ورزشها واين مسائل برقراره.خودتون چقدر اين 18 سال ورزش رو موثر ميدونيد. براي كسي كه اصلا در اين زمينه(ورزشي) كار نكرده ميتونه تا چه حدي موفقيت در راه بيدار كردن استعدادهاي دروني كسب كنه ونسبت به فردي ورزشكار پيشرفتش تا چه حد كند تر خواهد بود.
کاملاً درسته صحبت شما منطقی و درست در جهت هدف این ورزشها و تمرینات درونی است . انجام ورزشهای رزمی به همراه تمرینات مدیتیشن و تمرکز فکر شما را به ایجاد نیروی درون رهنمون می شود . این دو در کنار هم برای تمامی اهداف مفیدند و هر کدام مکمل یکدیگر هستند هر چند متاسفانه 90% از هنرجویان و اساتید به فکر ایجاد تعادل در هر دو مقوله نیستند و یک سری فقط به نیروی درون می پردازند که این خود کاهلی و عدم تنوع را در فرد ایجاد می کند که به دلزدگی و خستگی روحی و جسمی فرد تمرین کننده می انجامد و یک سری هم بدون در نظر گرفتن تمرکز و تمرینات نیروی درون فقط به اجرای حرکات بیرونی مثل - زدن مشت و لگد و حرکات و تکنیکها می پردازند که این دسته از افراد نیز به هیچ عنوان را به جایی نخواهند برد چرا که اجرای تمرینات بدون تمرکز و نیروی درون چیزی تو خالی و پوک و بی خاصیت می باشد . پس جواب شما در این خلاصه می شود که ورزش رزمی ( حتی اگر هم رزمی کار نمی کنید باید توام باشد با یک سری حرکات نرمشی و کششی و انعطافی ) بهمراه تمرینات تمرکز و مدیتیشن می تواند شما را با سرعتی بسیار زیادتر به هدف برساند .
من در این 18 سال به چیزی بالاتر از ثروت و مقام دست پیدا کردم آن هم سلامتی و بشاشیت ، تمرکز فکر ، بدنی سالم ، روح و روانی شاداب ، و افکاری مثبت که همچنان در حال تقویت آن هستم چون هیچگاه نمی توان ادعا کرد که به آخر آن رسیده ایم . و البته ایجاد یک کلاس خوب با هنرجویان علاقه مند که همین نکات مرا کافیست .

يك مطلب ديگه.آيا تمريناتي كه در اين تايپيك معرفي ميشوند.مثلا تمرينات آقاي توتي يا ساير دوستان بر طبق اصول كلاسيك وبه صورت مرتب وگام به گام براي يك شاگرد مبتدي هستند يا خير.آيا مي شود به صورت يك كلاس درس مرحله اي از اين تايپيك استفاده كرد.

در این تاپیک سعی شده که هم اینجانب و هم دیگر دوستان مطالبی را جهت تمرینات عنوان کنیم که ساده ، کارآمد و حتی المقدور بدون حضور فیزیکی استاد بتواند انجام شود و هنر جو بتواند آنها را تمرین کند . البته من همیشه گفته ام صبر ، پشتکار ، تلاش ، علاقه ، تمرین و تمرین و تمرین است که می تواند شما را به هدف برساند . از رویا پردازی و رفتن به افکار و تمرینات غیر منطقی بپرهیزید .
اگر ممكنه در مورد فالون دافا هم سوال من رو جواب بديد .
در مورد فالون دافا تاپیک دوست خوبمان که جدیداً ایجاد شده گویای بسیاری از مطالب شما و سئوالات شما هستند . والبته تمامی این سبکهای تمرینی ، مثل چی کونگ ، تای چی ، مدیتیشن ، ریکی ، یا همین فالون دافا همگی در یک راستا و دارای یک خدف مشخص تزکیه روحی و روانی و ایجاد تعادل بین روح و جسم و سلامت روح و روان و جسم هستند و نمی تواند ادعا کرد که یکی از دیگری کامل تر است ممکن است که فقط سلایق متفاوت باشد و هر شخصی در یکی از این سبکها به خاطر علاقه و سلیقه خود بیشتر پیشرفت داشته باشد .
با تشکر شائولین .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از S.T.S :
جناب پینوکیو عزیز من سبحان هستم نه اف بی آی !!!
در ضمن اهذوران (با ذ نه ز) مخفف انجمن هنرهای ذهن و روح ایران است
شما ثبت نام بکن من تاییدت کنم بعدا که سایت راه افتاد میتونی استفاده کنی....

من ثبت نام كردم.با شناسه پينوكيو.ثبت نام كه مشكلي نداشت.منظورت از تاييد كردن چيست

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از linkhoo :
سلام حامد عزيز شرمنده ولي امتحانات حسابي وضعيت رو بيريخت كرده ...
در ضمن دوستان واستيد عزيز با اينكه هنوز سايت اهذوران كار لازم دارد ولي خوشبختانه تالارهاي گفتگوي اهذورا به آدرس :
www.ahzuran.com/forum
dh
www.forum.ahzuran.com
راه افتاده و بيصبرانه منتظر حضور شما در آنجا هستيم ...
سلام استاد , امیدوارم در امتحاناتت موفق باشی.

حتما به فروم سر میزنم با کمال میل.

The one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان واساتيد:
خوشبختانه امتحانات تمام شد؛ وما هم ميتوانيم به فروم سري بزنيم.
و بسي خوشحالم كه تعداد دوستان بيشترشده و بنده هم به نوبهُ خودم ورود دوستان جديد را تبريك ميگوييم ، ان شاا... فروم پربار تر شود .
در ضمن شهادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه الزهرا رابه تمامي دوستان تسليت عرض مي كنم .
با تشكر The one

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من ثبت نام كردم.با شناسه پينوكيو.ثبت نام كه مشكلي نداشت.منظورت از تاييد كردن چيست
سلام
دوستانی که تو سایت ثبت نام می کنند نه تو فروم یک میل براشون میاد که روش کلیلک کنند بعد از اون اسمشو نواسه تایید میاد پیش بنده ! این کار رو برای این کردم آخه بعضی از دوستان چند بار ثبت نام می کند
قبلا در فروم هم همینطوری بود اما این حالت رو غیر فعال کردم
با تشکر
سبحان

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یک سوال دارم:

به نظر شما آیا خوردن گوشت , باعث کاهش نیروی درون می شود ؟

ممنون

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
یک سوال دارم:

به نظر شما آیا خوردن گوشت , باعث کاهش نیروی درون می شود ؟

ممنون

به هیچ عنوان مشکلی ندارد .

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از SHAOLIN :
به هیچ عنوان مشکلی ندارد .

به به
باد آمد و بوی عنبر آورد .
کجایید استاد شائولین خوب مارو تنها گذاشتین و سری هم به ما نمی زنین ....

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از S.T.S :
دوستان بایید به فروم اهذوران
http://forum.ahzuran.com

سلام دوستان عزيز
يك سوال از شما داشتم.خيلي محبت ميكنيد اگر جواب بديد.
دريكي از پستها آقاي amirhvr گفته بودند:(فكر كنم صفحه 7 يا 3 باشه)
"خوشحالم كه برايتان جالب بودند و ببخشيد كه كمي با تاخير پاسختان را مي دهم
در مورد سوال اولتان به زودي به طور كامل توضيح مي دهم
وقتي چاكراه ها باز شوند ( مثلا چاكراه اول ) شما قدرت بي وزني و اعمالي كه باورش برايتان سخت است را مي توانيد انجام دهيد .شايد برايتان مسخره يا خنده دار باشد ولي من ديدم كسي را كه تا چاكراه چهارم را باز كرده بود و واقعا به نوعي پرواز كرد و به راحتي ذهن من را خواند و... و حتي بر روي من تاثيراتي با انرژي درونش گذاشت كه
... براي من كه كاملا وجود اين مسائل اثبات شده است چون به چشم ديدم
پيروز باشيد"

خوب خيلي جالبه. براي من كه اصلا خنده دار ويا غير باور نيست.ولي بهر حال جالبه.ايشان با چه كارهايي به اين مرحله رسيده بودند.ممكنه بيشتر از كارهاي ايشان توضيح دهيد. آيا كسي از دوستان افرادي با اين قدرتهاي روحي مي شناسد كه از ايشان در اين تايپيك هم دعوت كنيد.منتظر نظر شما هستم.
ممنون و خدانگهدار

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio2 :
سلام دوستان عزيز
يك سوال از شما داشتم.خيلي محبت ميكنيد اگر جواب بديد.
دريكي از پستها آقاي amirhvr گفته بودند:(فكر كنم صفحه 7 يا 3 باشه)
"خوشحالم كه برايتان جالب بودند و ببخشيد كه كمي با تاخير پاسختان را مي دهم
در مورد سوال اولتان به زودي به طور كامل توضيح مي دهم
وقتي چاكراه ها باز شوند ( مثلا چاكراه اول ) شما قدرت بي وزني و اعمالي كه باورش برايتان سخت است را مي توانيد انجام دهيد .شايد برايتان مسخره يا خنده دار باشد ولي من ديدم كسي را كه تا چاكراه چهارم را باز كرده بود و واقعا به نوعي پرواز كرد و به راحتي ذهن من را خواند و... و حتي بر روي من تاثيراتي با انرژي درونش گذاشت كه
... براي من كه كاملا وجود اين مسائل اثبات شده است چون به چشم ديدم
پيروز باشيد"

خوب خيلي جالبه. براي من كه اصلا خنده دار ويا غير باور نيست.ولي بهر حال جالبه.ايشان با چه كارهايي به اين مرحله رسيده بودند.ممكنه بيشتر از كارهاي ايشان توضيح دهيد. آيا كسي از دوستان افرادي با اين قدرتهاي روحي مي شناسد كه از ايشان در اين تايپيك هم دعوت كنيد.منتظر نظر شما هستم.
ممنون و خدانگهدار
سلام
یکی از دوستان من ریکی کار میکرد ! سعی می کرد زیاد چیزی لو نده ! اما تا اونجایی که من فهمیدم مثلا از دور میزد
بشقاب میترکوند ! یا ذهن رو میخوند هاله ها رو میدید
اما من بهترین پیشنهاد رو به شما میدم که تمرینات اهذوران که فعلا در این تاپیک هست انجان بدید !این بهترین راهه
البته اون کلاس ریکی می رفت و یک جورایی انرژیش خیلی بالا بود از مامانش بهش رسیده بود
مامانشم چون زیاد عبادت میکرد خیلی بالاتر از اون بود...:lol:

The_Last_Dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

با عرض تشکر از تمامی اساتیدی که در اینجا مطلب مینوشتند و مینویسند و انشاالله همیشه موفق باشند.از همتون و مطالب خوبتون تشکر میکنم اگه بخوام اسم همتون را بنویسم طولانی میشه!!!!!!!!!

با تشکر فراوان

linkhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از The_Last_Dragon :
سلام

با عرض تشکر از تمامی اساتیدی که در اینجا مطلب مینوشتند و مینویسند و انشاالله همیشه موفق باشند.از همتون و مطالب خوبتون تشکر میکنم اگه بخوام اسم همتون را بنویسم طولانی میشه!!!!!!!!!

با تشکر فراوان

خب استاد من مینویسم :
استید ودوستان به همراه تعدادپست ها شان
shaolin :119
linkhoo:76
totti_mmp:59
amirhvr:16
s.t.s:15
the_last_dragon:12
theone:12
m.rouzbehani:9
rockston:8
roje_aria79:8
annapaquin:8
hadissj:6
pinokio2:6
utan:5
hamedsulivan:5
armanbm:5
وبقیه دوستان که نامشان متاسفانه در خاطر نیست

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت شما دوستان و اساتید محترم

خیلی وقته که به این بخش سر نمی زنیم
فکر کنم دیگه این همه تاخیر جایز نباشه

سلام
اينايي كه ريكي كار مي كنن ميگن حتما بايد يك نفر شما رو همسو كنه يعني چاكراهاتون رو باز كنه مي خواستم بدونم شما ها تاييد مي كنيد يا نه؟

بله دوست عزیز من هم در این باره زیاد شنیده ام
یک استاد باید به شما کمک کنه تا شما بتونید چاکراهتون رو باز کنید
هر چند که بدون کمک می شه ولی نه به اون قدرت و سرعتی که با استاد می شه انجام داد
من از استاد لاهوت پور که سابقه ی زیادی در این زمینه داشتند کمک گرفتم
به امید خدا سعی می کنم تا ایشون رو دعوت کنم تا به این بخش بیاند و بیشتر توضیح بدهند

ممنون و خدانگهدار

خوشحالم که شما به این موضوعات علاقه دارید و به باد مسخره نمی گیرید
فکر می کنم یک بار توضیح دادم یا بصورت pm و یا همین جا ولی دوباره می گم
برای اولین بار کافیه تا فقط بر روی چاکراه اول تمرکز کنید و تنفستان را معتوف به این نقطه کنید

امید وارم اساتید هر چه زود تر به این فروم بیایند تا بتوانیم بیشتر از مطالب ارزندشان استفاده کنیم
موفق و پیروز باشید..

بالا