برگزیده های پرشین تولز

نینجوتسو (کارشناسان soroosh potter و bushido)

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
میشه بیشتر توضیح بدید؟
مثال :
عقاب را نگاه کن بچش از تخم که بیرون میاد بطور غریزی دفاع و حمله را بلده انجام بده تا زمانیکه بزرگ میشه
در نینجتسو باید اینقدر تمرین کنیم تا به مهارت برسیم اما در جیت کان دو بر اساس غریزه حفظ موجودیت خودمون دست و پا را بکار میبریم

ghoghnus-toa

Registered User
لایک‌ها
733
مثال :
عقاب را نگاه کن بچش از تخم که بیرون میاد بطور غریزی دفاع و حمله را بلده انجام بده تا زمانیکه بزرگ میشه
در نینجتسو باید اینقدر تمرین کنیم تا به مهارت برسیم اما در جیت کان دو بر اساس غریزه حفظ موجودیت خودمون دست و پا را بکار میبریم
جیت کان دو چه راهی رو برای انجام حرکات مفید غریزی پیشنهاد کرده؟ منظورم غیر از تمرینات فراوان هست.

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
جیت کان دو چه راهی رو برای انجام حرکات مفید غریزی پیشنهاد کرده؟ منظورم غیر از تمرینات فراوان هست.

از استاد آبتین برپسید ایشون جیت کان دو تجربه زیادی دارند
هر تکنیکی که باعث بشه دفاع و حمله را غریزی با هم انجام بدی

ghoghnus-toa

Registered User
لایک‌ها
733
از استاد آبتین برپسید ایشون جیت کان دو تجربه زیادی دارند
هر تکنیکی که باعث بشه دفاع و حمله را غریزی با هم انجام بدی
البته قبلا در باب این مسئله ناخودآگاهی شدن حرکات صحبت هایی با دوستان داشتیم. عمده تکرار و تمرین بسیار بالا در وهله اول و سادگی حرکات در وهله دومه. گمان میکنم این مورد دوم بیشتر مدنظر شما بوده باشه. درسته؟

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
البته قبلا در باب این مسئله ناخودآگاهی شدن حرکات صحبت هایی با دوستان داشتیم. عمده تکرار و تمرین بسیار بالا در وهله اول و سادگی حرکات در وهله دومه. گمان میکنم این مورد دوم بیشتر مدنظر شما بوده باشه. درسته؟
چیزیکه داخل تمامی تکنیک های جوجیتسو یا اینکه کیوکوشین میبینیم خوب هستند اما با توجه به شرایط قابل تغییر نیستند
بطور مثال ممکنه برای زدن ضربه پا شلاقی دو تیکه کیوکوشین حریف در موقعیت ضربه خوردن قرار نگیره
باید کسری از ثانیه از حریف جلو باشیم این مدیریت دفاع حمله باید بطور غریزی انجام بشه

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
فیلمی کوتاه یکی از اعضای گروه
یکی از اساتید

Last edited:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
این هم صحنه هایی از تکنیکهای بوجینکان نینجوتسو آرِژانتین

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
تشکر می کنم استاد. توضیحات بسیار مفیدی در ویدئو بود ...
خواهش ميكنم استاد
موردي كه هست اين كه سيستم هاي نوين امورزي جايگاه خواصي پيدا كردند و اكثر مردم روش هاي كهنه و كارامد رو فراموش كردند . دليل اين موضوع بر ميگرده به مك دوجوها و روشهاي بدون محرك و پوشالي امروزي است .
و اساتيد ....... سود جو
به هر حال جايگاه روشهاي كهن بسيار قدرتمند و كارا خواهد بود اما بايد به معنا واقعي كلمه استاد بود
با تشكر

ببر سياه

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
خواهش ميكنم استاد
موردي كه هست اين كه سيستم هاي نوين امورزي جايگاه خواصي پيدا كردند و اكثر مردم روش هاي كهنه و كارامد رو فراموش كردند . دليل اين موضوع بر ميگرده به مك دوجوها و روشهاي بدون محرك و پوشالي امروزي است .
و اساتيد ....... سود جو
به هر حال جايگاه روشهاي كهن بسيار قدرتمند و كارا خواهد بود اما بايد به معنا واقعي كلمه استاد بود
با تشكر

ببر سياه

بله متوجه منظورتون هستم استاد عزیز.
همون طور که فرمودید دسترسی به روش ها و سیستم های کهن محدود هست. امروز در فضای اینترنت افراد به راحتی درباره ی همه چیز نظر می دن، اما باید یادمون باشه که دسترسی محدود هست چرا که افرادی که حقیقتا استاد باشند کم هستند و تشخیص شون هم در این بازار شلوغ و پلوغ تبلیغات و رسانه و غیره کار هر کسی نیست.
بنابراین زمانی که قصد داریم حرفی بزنیم و نقدی بکنیم احتیاج به پشتوانه عملی و تحقیقی زیادی داریم و زمان دراز ...

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
خواهش ميكنم استاد
و اساتيد ....... سود جو
با تشكر

ببر سياه
استاد من یک روز از عمرم هم که شده
قبل از مرگم باید به ژاپن هرطور شده و به هر بدبختی شده سفر کنم

هدف من دیدن و یادگرفتن حقایق هست
حتی اگه بهم بگن فقط 48ساعت دیگه زنده ای و یه آرزو کن ، من آرزوم اینه که توی این 48ساعت برم ژاپن و حقیقت هارو ببینم و یاد بگیرم
همون سبک و مکاتب قدیمی و قدرتمندی که وجود داشته و چهارصد سال هست که از بین رفته

من اگه روزی سفر کنم به ژاپن باید کجا برم و چه چیزهایی رو ببینم؟؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,542
دوستان منظورتون از زردیم یا تو سبزش موندیم چیه؟؟؟؟
سلام.
کیوها رو می دونم...منظورم سختیش بود، سختی تمرینات و معلوماتی که با جلو رفتن زیاد می شه. دوستان رنگ کمربند رو گفتن منم همون رو نوشتم وگرنه منظورم نه رنگ کمربند بود نه درجه و کیو...اصل مطلب بود. البته فکر کنم منظور رو نگرفتم و یه چیزی اشتباهی پروندم! شرمنده.
به سبز هم رسیدم ولی نبستم چون کمربند اصلا برام مهم نیست و دان 7 هم بگیرم همین سفید رو می بندم...
هنوز اول راهم این وسط آشنایی با جوجیتسو خیلی کمکم کرد.

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
من اگه روزی سفر کنم به ژاپن باید کجا برم و چه چیزهایی رو ببینم؟؟

قبل از رفتنت روبروي آينه باش و با خودت سفري در آينه كن.
بعد بدون هماهنگي با دوجو مربوطه سفر نكن . چون تو ژاپن شما نميتوني سرزده وارد يك كاميدا دوجو بشي
اونجا بايد رابطي داشته باشي كه كارهات رو هماهنگ كنه با باشگاه . و ورود شما به عنوان يك تماشاگر نه كارآموز تنظيم كنه .براي آموزش 100% سنسي آن باشگاه از شما پول كلاني از شما خواهد گرفت. و واسه گشت و گذار سعي كن يه دنپايي بخري و مواظب باشي تو سالن كلاس از اولش با كفش نري.
در مورد آداب و رسومت صحبت نكن. نشون نده به فرهنگ ژاپني خيلي علاقه داري يه به دنبال آموزش سريع هستي . شما در آنجا تا عضو نشوي تنها شايد بتواني يك ميهمان باشي. اگثر كوريوهاي قديمي به خارجي ها آموزش نميدن.
پول زيادي هم با خودت ببر در اونجا دلسوزي نيست :rolleyes:

ببر سياه

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
قبل از رفتنت روبروي آينه باش و با خودت سفري در آينه كن.
بعد بدون هماهنگي با دوجو مربوطه سفر نكن . چون تو ژاپن شما نميتوني سرزده وارد يك كاميدا دوجو بشي
اونجا بايد رابطي داشته باشي كه كارهات رو هماهنگ كنه با باشگاه . و ورود شما به عنوان يك تماشاگر نه كارآموز تنظيم كنه .براي آموزش 100% سنسي آن باشگاه از شما پول كلاني از شما خواهد گرفت. و واسه گشت و گذار سعي كن يه دنپايي بخري و مواظب باشي تو سالن كلاس از اولش با كفش نري.
در مورد آداب و رسومت صحبت نكن. نشون نده به فرهنگ ژاپني خيلي علاقه داري يه به دنبال آموزش سريع هستي . شما در آنجا تا عضو نشوي تنها شايد بتواني يك ميهمان باشي. اگثر كوريوهاي قديمي به خارجي ها آموزش نميدن.
پول زيادي هم با خودت ببر در اونجا دلسوزي نيست :rolleyes:

ببر سياه
اگر همراه استاد فرجی به ژاپن بریم باز هم باید پول کلان بدیم و...؟

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
[URL=http://upcity.ir/viewer.php?file=28126961659841011115.jpg] [/URL]
海外でもとして多くの人々に知られる「忍者」ですが、真実の姿はほとんど知られておりません。超人的な能力を
持って不思議な術を会得し、黒装束で特異な武術を操り戦う者だったのでしょうか?
戦乱の歴史の中で培われた、生存技術としての忍術と、その術技を駆使して活動した忍者につき、史料と伝承による実態を語らせて頂きます。

نینجو تسو برای اکثر مردم در سراسر جهان شناخته شده هست. ولی تمام حقیقت رو کسی نمیدونه .!!
روشی سری برای رسیدن به تسلط توانایی های بیکران انسان. انچه که شما میبینید به مانند آدمک خیمه شب بازی هست در لباس سیاه و سفید نینجاست.
و نینجوتسو به عنوان یک روش بقا تبدیل شد .حقیقت ‍‍‍‍پنهان و ناشناخته هست

سنسی کاواکامی

ممنون از حسن توجه شما

ببر سیاه

Last edited:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

این کتاب نوشته فوجیتا سیکو (یکی از اساتید بزرگ نینجا) در سال 1928 هست.
این کتاب در مورد 法術行り方絵解 یا قوانین جراحی و طب و فیزیک و فیزیولژی.... هست یا هوو جوتسو یاری کاتا اتوکی

ببر سیاه

Last edited:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
کتابی هست نوشته شده توسط فوجیتا به نام مغز نا متقارن من به سختی نسخه هایی از این کتاب بدست آوردم و این کتاب بسیار عجیب هست مطالبش

ببر سیاه

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
حقیقت نین جوتسو آن چیزی است که نتوانی آن را ببینی ، آن را بیان کنی یا صدای آن را بشنوی......!
"اوتاکه سنسه - **** مدرسه کاتوری شینتو ریو"

بالا