برگزیده های پرشین تولز

هارد دیسکها و حافظه های فلش

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ...خوبید؟... ما سالی یه بار پست میدیم ... ایندفه قسمت بود که اینجا پست بدیم :happy: :happy:

بچه ها من تصمیم گرفتم یه 1 ترا بایتیه black بگیرم و یه 2 ترا بایتیه green ...هر 2 تاش اینترنال... از انجمن های خارجی یاد گرفتم ... از نظر شما تصمیم خوبیه؟....2 ترا رو برای آرشیو میخوام ... و البته نمیخوام raid کنما ...

در ضمن اصلا صداش برام مهم نیست ... تازه هر چی صداش بیشتر باشه بهتره ...برای من حکم راهنماست و گرنه همش باین سرمو ببرم جولوی چراغ کیس ( حرفه ای ها منظورمو گرفتن :rolleyes:)

در ضمن یه سلام هم به آقای دریا کامپیوتر چون من چند سال پیش همش دریا بودم ... twinmos و cooler master ..یادش به خیر... ولی الان افرادشون عوض شده تو مغازه من دیگه نمیشناسمشون :f34r:.. بگذریم

این هاردی که خواستم خیلی برام مهمه از لحاظ ماندگاری ... اصلا نباید خراب بشه ... سرعتش تو مرحله بعد برام مهمه... در ضمن یه حالت دیگه هم وجود داره که به جای اون black یه دونه ssd بگیرم ... نظرتون اینجوری چیه...

:cool:بعدشم اینکه قیمتاشونم بگید ... دقیقشم اگه نمیدونید حدودشو بگید... مدت زمان گارانتیش هم بگید....!

با تشکر :blush:

Last edited:

masoudmoosavy

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها:)
من می خوام هارد اکسترنال بخرم پیشنهادتون چی؟؟
من سیستمم یو اس بی 2 داره
تر جیحا ضد شوک باشه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان گرامی هارد ساتا 3 به بازار اومده یا نه هنوز؟ اگر اومده بهای هارد های ساتا3 چند هست؟

همچنین یک هارد 1 ترابایتی اینترنال هم اکنون چه بهایی داره اگر بخوایم بخریم؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بچه ها:)
من می خوام هارد اکسترنال بخرم پیشنهادتون چی؟؟
من سیستمم یو اس بی 2 داره
تر جیحا ضد شوک باشه
اگر پاسپورتی میخواین هاردهای 500 ترنسند انتی شوک حدود 72 تا 74 تومن هست.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
با درود

دوستان گرامی هارد ساتا 3 به بازار اومده یا نه هنوز؟ اگر اومده بهای هارد های ساتا3 چند هست؟

همچنین یک هارد 1 ترابایتی اینترنال هم اکنون چه بهایی داره اگر بخوایم بخریم؟
اگر اشتباه نکنم مقداری فقط هاردهای سری بلک وسترن ساتا3 موجود بود قدیم که حدودا 50تا 80 درصد از ساتا2 اش گرونتر بود.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

looter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
7365_117176052_1.jpg

Samsung S2

هارد S2 از دسته هاردهاسیی هست که با آداپتور کار می کنه و این یکی از ضعف هاش به حساب می آد . اما قوت هایی هم داره . اول اینکه بدنه ی زیبایی از جنس پلاستیک فشرده براق داره که علاوه بر تحمل بالا در مقابل ضربه جلوه ی خیلی خاصی توی لبه ها داره .
این هارد در شش رنگ مختلف ساخته شده که عکسش رو این زیر می زارم براتون ببینین .
استفاده ازشم خیلی سادست وصل می کنید به دستگاه و خودش می شناسدش و برنامه ی گرفتن پشتیبانشم می آد بالا که می تونین نصبش کنین و ازش استفاده های لازم رو ببرین .
این محصول تو سایز های 250 ، 320 ، 500 و 640 گیگ عرضه شده که این تنوع باعث می شه هر کس با هر وضعیت مالی بتونه ازش یکی تهیه کنه .

این هم مشخصاتی که توی سایت نتبوک لینک ازش گذاشتن ؛
wd4p58l0xhqoq7bgd01.jpg

cpyiohdstmw76sb6d5d2.jpg

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
هارد اکسترنال 1 ترابایت اداپتوری خوب می خواستم
چی بگیرم؟

Hercul

Registered User
لایک‌ها
22
سلام خدمت دوستان محترم
من مي خوام كه يك هارد 1ترا بخرم.(اطلاعاتم خيلي در زمينه ي سخت افزار ناقصه)
راستش سعي كردم كه از صفحات اول يه نگاهي بندازم كه صفخات اول يك سري نمودار بود ولي بعد كه جلوتر اومدم ديدم كه اصلا اسمي از اونايي كه مقايسه شده نيست. يعني اونا هارد نيستن يا قديمي اند؟(ولي اگه درست درك كرده باشم اون ها خانواده هستن و هاردايي كه شما پيشنهاد ميديد هر كدوم جزيي از اين خانواده ها باشن)

حالا در مورد نياز خودم كه چه نوع هاردي مي خوام ميگم.
راستش من تو كار دانلود فيلم وسريال هستم و مي خوام آرشيو خوبي تهيه كنم.

نيازم به هارد اكسترنال در حدي هست كه حدود 1 ماه يكبار (شايد بيشتر يا كمتر) بيارمش به سيستم وصل كنمشو فايل هايي كه دانلود كردم را از هارد اينترنالم كه ظرفيت محدودي داره(120 گيگ) به اون انتقال بدم و بد جداش كنم(پس تا حالا فكر كنم كه مدل هاي پاسپورتي به كارم نمياد,درست ميگم اگه غلط گفتم بگيد. )
مسئله ي سرعت هم زياد مهم نيست (نه كه حالا برا انتقال يه بلوري 20 گيگي يا فيلم 700 مگي 1ربع معطل بشم. )

من جنس خوب ميخوام عمر دار كه تا مدت ها خيالم راحت باشه از دستش(چون ميدونيد با وضع نت ايران رفتن 1 ترا به هوا يعني كه خودم هم به هوا ميرم )

بازم اگه اطلاعات لازم هست بگيد تا در اختيار بگذارم.

در ضمن ممنون ميشم هاردي كه معرفي مي كنيد اطلاعات كاملشم يك جا را معرفي كنيد كه برم بررسي كنم
ببخشيد كه طولاني شد.
آخه از يك اصفهاني هم انتظار ديگه اي نميره كه هميشه دنباله جنس خوب هست.

در نهايت هم ممنون
اگه شما نبوديد نميدونستم با كي مشورت كنم(به اين فروشنده هاي دزد هم يك ريال نميشه اعتماد كرد. )

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بازار پر شده از فلشهاي تقلبي سيليكون پاور - سوني- كينگستون و ترنسند پيشنهاد من برند TWINMOS هست كه هنوز از كنترلرهاي USBEST , چيپهاي ميكرون استفاده ميكند گارانتيش هم معتبره .

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بازار پر شده از فلشهاي تقلبي سيليكون پاور - سوني- كينگستون و ترنسند پيشنهاد من برند TWINMOS هست كه هنوز از كنترلرهاي USBEST , چيپهاي ميكرون استفاده ميكند گارانتيش هم معتبره .
جدی ؟! عجب ! اینهمه اسکل تو ایران دارند این مارکهای تقلبی رو هم میخرند!!!
گارانتی کجاست استااااااااااااااااااد ؟!

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوستان محترم
من مي خوام كه يك هارد 1ترا بخرم.(اطلاعاتم خيلي در زمينه ي سخت افزار ناقصه)
راستش سعي كردم كه از صفحات اول يه نگاهي بندازم كه صفخات اول يك سري نمودار بود ولي بعد كه جلوتر اومدم ديدم كه اصلا اسمي از اونايي كه مقايسه شده نيست. يعني اونا هارد نيستن يا قديمي اند؟(ولي اگه درست درك كرده باشم اون ها خانواده هستن و هاردايي كه شما پيشنهاد ميديد هر كدوم جزيي از اين خانواده ها باشن)

حالا در مورد نياز خودم كه چه نوع هاردي مي خوام ميگم.
راستش من تو كار دانلود فيلم وسريال هستم و مي خوام آرشيو خوبي تهيه كنم.

نيازم به هارد اكسترنال در حدي هست كه حدود 1 ماه يكبار (شايد بيشتر يا كمتر) بيارمش به سيستم وصل كنمشو فايل هايي كه دانلود كردم را از هارد اينترنالم كه ظرفيت محدودي داره(120 گيگ) به اون انتقال بدم و بد جداش كنم(پس تا حالا فكر كنم كه مدل هاي پاسپورتي به كارم نمياد,درست ميگم اگه غلط گفتم بگيد. )
مسئله ي سرعت هم زياد مهم نيست (نه كه حالا برا انتقال يه بلوري 20 گيگي يا فيلم 700 مگي 1ربع معطل بشم. )

من جنس خوب ميخوام عمر دار كه تا مدت ها خيالم راحت باشه از دستش(چون ميدونيد با وضع نت ايران رفتن 1 ترا به هوا يعني كه خودم هم به هوا ميرم )

بازم اگه اطلاعات لازم هست بگيد تا در اختيار بگذارم.

در ضمن ممنون ميشم هاردي كه معرفي مي كنيد اطلاعات كاملشم يك جا را معرفي كنيد كه برم بررسي كنم
ببخشيد كه طولاني شد.
آخه از يك اصفهاني هم انتظار ديگه اي نميره كه هميشه دنباله جنس خوب هست.

در نهايت هم ممنون
اگه شما نبوديد نميدونستم با كي مشورت كنم(به اين فروشنده هاي دزد هم يك ريال نميشه اعتماد كرد. )

هارد A-DATA مدل NH03 خیلی خیلی عالیه

ظرفیت 1 و 1.5 و 2 ترابایت رو داره که پیشنهاد میکنم 2 ترابایت رو بخرید.

productImage517.jpg

productGallery519.jpg

productGallery520.jpg

productGallery523.jpg

Last edited:

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
سلام
از دوستان کسی قیمت هارد 3 ترا اینترنال نداره ؟

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
کسی نمیدونه؟؟؟/

بالا