برگزیده های پرشین تولز

هــــــارد مکستور اکسترنـــــال 500 گیگ 55 تــــــــــومان

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
نه شما 2005 هستی عزیزم
ماشالا با این همه پست
فقط موندم چرا درجا زدی!!!
مدیر انجمنی چیزی نشدی حتما یه علتی داره:p

آی دی تاریخ بالا هم ملاک نیست من خودم چند تا آی دی از 2005 دارم خواستید بگید پ خ کنم براتون
2005 - 2008 حتی 2003 هم داشتم با پست بالا که به دلایلی دیگه خودم باهاش نیومدم ادمین هم زحمت حذفش رو کشیدند

مهم فعالیت ممکنه یه نفر یه آی دی بسازه 3 سال باهاش نیاد ولی یه نفر با یک آی دی روزی 3 ساعت در تالار فعالیت کنه شایدم بیشتر ;)

در مورد فروشنده تاپیک من صحبتم مستقیم با ایشون نبود ولی بدگمانی ما در PT نسبت به آی دی های تازه وارد زیاد شده
بهتره شرایطی برای کاربران تازه وارد تعیین کنند که کاربر بعد از مثلا 50 پست بتونه لا اقل تاپیک باز کنه اینجوری اعتماد ها هم کم میشه

وقتی ایشون از مشتری بالای 50 کالاش رو به 40 میرسونه اگر جای شکی هم نبود شک بوجود میاد چون شخصا تا 60 تومن خریدار بودم و حتی در تاپیک گفتم 80 واقعا هم سر حرفم بودم تا این موضوع اول به خودم ثابت بشه برای اثباتش به خودم حاضر بودن 20 تومن اضافه ضرر بدم این کارو هم میکردم

ولی....
همچنان من سر پست هام هستم و برعکس سایرن اصلا ار پست هایی که زدم متاسف نیستم چون چیزی که با منطق هر ادم کم سوادی هم سازگاره نیازی به فکر زیاد نداره

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
نه شما 2005 هستی عزیزم
ماشالا با این همه پست
فقط موندم چرا درجا زدی!!!
مدیر انجمنی چیزی نشدی حتما یه علتی داره:p

چرا میزنی:D
منظورم این بود همینطور که شما به ایشون اعتماد ندارید ایشون هم به شما اعتماد نداره
درضمن بنده کلاسم بیشتر ازیناست که بخوام مدیر یا همکار بشم:lol:
تا دلتونم بخواد توی این تالار خریدوفروش کردم
موفق باشید

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

اول از همه خوشحالم که کسی از ایشون خرید نکرد چون حدس میزدم که پولشو از دست میده و عذاب وجدانش فقط برای من میموند..

دو روز پیش که ایشون اون پست را زدند و چند قلم کالا منجمله همین هارد را برای فروش گذاشتند بنده به ایشون پیغام خصوصی دادم و گفتم که هاردتون را میخوام و چون یکی دیگه از بچه هام هم هارد را خواسته بود ( فکر میکنم آقا سیروس ) من گفتم که در تاپیک اعلام نکنند که باعث سوء تفاهم بشه و من قیمت بالاتری دادم ..

همون شب ایشون به من پیغام داد که من این هارد را به شما میفروشم به شرط اینکه نصف مبلغ را همین امشب به کارتم انتقال بدی ...و تاکید میکردند حتما همین امشب چون به پولش نیاز دارند ...بهرحال برای صحبتهای بیشتر با هم چت کردیم ..

ساعت دقیقا ده و نیم شب بود و من خونه یکی از دوستان بودم براشون توضیح دادم که این موقع نمیتونم و فردا کل مبلغ را میریزم ..فقط تنها شانسی که آوردم این بود که همون شهری بودم که ایشون گفت من زندگی میکنم یعنی شیراز ...به همین دلیل گفتم چی از این بهتر شما اول هارد را با پیک بفرست به آدرسی که بودم و من پول کل هارد را همون شب به پیک میدم ..

ولی از همونجا بامبول ایشون شروع شد .... اول گفتند هارد دستم نیست و اداره است و فردا هم با پیک نمیتونم بفرستم چون با پیک کار نمی کنم و فقط با پست میفرستم ...ولی بازم به ایشون شک نکردم ...از اونجا کار ایشون شک برانگیز بود :که میگفت جایی هستم که به ده هزار تومان احتیاج پیدا کردم و اگه این پولو ندم نمیتونم از اونجا خارج بشم ...و همینطور حاظر شدن هارد را با زیر قیمت بدهند فقط به شرطی که پولو شب به کارتشون انتقال بدم ...وبقول خودشون نجاتشون بدم ..راستش با توجه به اینکه هم اطاقی ام اصلا راضی به اینکار نبود ولی بازم به هر نحوی بود دلم نیومد تو این حال تنهاش بزارم و شرط را بر این گذاشتم که یکی از مدیران و حتی یکی از کاربران قدیمی ایشون را تایید کنند ولی بازم ایشون طفره رفتند و گفتند تازه عضو شدند ..

به هر حال آخر سر از ایشون عذر خواهی کردم و با بد بیراههای ایشون مواجه شدم ...بهرحال این دو روز را سکوت کردم و نخواستم خللی در فروششون اتفاق بیفته و پیش خودم گفتم شاید تمام حرفهاشون راست بوده و بنده زیاده از حد شکاک بودم و شاید به پول این هارد نیاز مبرم داشته باشند .ولی حالا که میبینم که ایشون اصلا فروشنده نبوده و فقط به دلیل دیگه ای پا به این فروم گذاشتند دیگه دلیلی به ادامه سکوتم ندیدم ...متاسفانه از همون اول ایشون حرفهاشون با تناقص گویی زیادی شروع کردن ..یکجا میگفتند هارد 500 گیگه و در جایی دیگه میگفتند یک ترابایته ....یکبار میگفتند یک هارده و در جای دیگه میگفتند دو هارد دارم ..

در آخر هم تمام پیغامهای بنده و ایشون موجوده و در صورت نیاز میتونم همینجا برای روشن شدن اذهان قرار بدم ..ولی باز هم امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و ایشون در کارشون صادق باشند ...

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
آخه رضا جان این هم راه خوبی نیست مثلا من نوعی میام یه 8800 میخرم 800 تومن کلی عکس هم میگذارم و میگم واسه فروشه اصلا خودمم وای میسم کنارش بهش تکیه میدم عکس میندازم :D بعد میگم آقا 800 تومن رو 200
3 نفر هم که بیاند 200 رو بریزند میشه 600 بعدم گوشیو که مثلا 800 خریدم تو بازار میفروشم 600 اینجوری چقدر کاسبم ؟؟؟

فردا میام یه آی دیگه میسازم و یه کالای دیگه..............

تو خیال خودم میگم 1 نفرم که طمع کنه گول بخوره کافیه بعد یه مدت صبر میکنم با یه آی دی دیگه این روال کاری آقا فرشاد بود بعید نیست بازم جناب بافنده بخواد خیال ببافه :D:D

ولی مطمئن باشید آقا فرشاد هیچ وقت من رو فراموش نمیکنه بدجوری حالشو گرفتم اگه اینو بخونه بازم بدو بیراه میگه
بهش ثابت کردم خیلی هم زرنگ نیست ;);)

در آخر معیارتون عکس یا حتی پست های بالا نباشه اول طرف مورد معامله رو خوب بشناسید حتی اگه شده معامله 10 تومن باشه

لا اقل آماره فروشنده یا خریدار رو از 2 3 کاربر دیگه بپرسید نه بعنوان ضمانت چون هیچ کسی کسی دیگرو تضمین نمیکنه حتی دوستانی که به منم پ خ دادند که فولانی رو تائید میکنی فقد گفتم باهاش معامله داشتم مشکلی نبوده و.. ولی همین هم خوبه لا اقل می دونید کارش این نیست یوزر معمولیه خدایی نکرده کلاه بردار نیست

موفق باشید

دقیقا.موافقم.ولی این اقا خیلی مشکوک می زنه.

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
آقا این یوزر صاحب تاپیک به شدت من رو یاد اونی میندازه که یه هارد به پویان فروخت. rap3r یا همچین چیزی.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
با سلام

اول از همه خوشحالم که کسی از ایشون خرید نکرد چون حدس میزدم که پولشو از دست میده و عذاب وجدانش فقط برای من میموند..

دو روز پیش که ایشون اون پست را زدند و چند قلم کالا منجمله همین هارد را برای فروش گذاشتند بنده به ایشون پیغام خصوصی دادم و گفتم که هاردتون را میخوام و چون یکی دیگه از بچه هام هم هارد را خواسته بود ( فکر میکنم آقا سیروس ) من گفتم که در تاپیک اعلام نکنند که باعث سوء تفاهم بشه و من قیمت بالاتری دادم ..

همون شب ایشون به من پیغام داد که من این هارد را به شما میفروشم به شرط اینکه نصف مبلغ را همین امشب به کارتم انتقال بدی ...و تاکید میکردند حتما همین امشب چون به پولش نیاز دارند ...بهرحال برای صحبتهای بیشتر با هم چت کردیم ..

ساعت دقیقا ده و نیم شب بود و من خونه یکی از دوستان بودم براشون توضیح دادم که این موقع نمیتونم و فردا کل مبلغ را میریزم ..فقط تنها شانسی که آوردم این بود که همون شهری بودم که ایشون گفت من زندگی میکنم یعنی شیراز ...به همین دلیل گفتم چی از این بهتر شما اول هارد را با پیک بفرست به آدرسی که بودم و من پول کل هارد را همون شب به پیک میدم ..

ولی از همونجا بامبول ایشون شروع شد .... اول گفتند هارد دستم نیست و اداره است و فردا هم با پیک نمیتونم بفرستم چون با پیک کار نمی کنم و فقط با پست میفرستم ...ولی بازم به ایشون شک نکردم ...از اونجا کار ایشون شک برانگیز بود :که میگفت جایی هستم که به ده هزار تومان احتیاج پیدا کردم و اگه این پولو ندم نمیتونم از اونجا خارج بشم ...و همینطور حاظر شدن هارد را با زیر قیمت بدهند فقط به شرطی که پولو شب به کارتشون انتقال بدم ...وبقول خودشون نجاتشون بدم ..راستش با توجه به اینکه هم اطاقی ام اصلا راضی به اینکار نبود ولی بازم به هر نحوی بود دلم نیومد تو این حال تنهاش بزارم و شرط را بر این گذاشتم که یکی از مدیران و حتی یکی از کاربران قدیمی ایشون را تایید کنند ولی بازم ایشون طفره رفتند و گفتند تازه عضو شدند ..

به هر حال آخر سر از ایشون عذر خواهی کردم و با بد بیراههای ایشون مواجه شدم ...بهرحال این دو روز را سکوت کردم و نخواستم خللی در فروششون اتفاق بیفته و پیش خودم گفتم شاید تمام حرفهاشون راست بوده و بنده زیاده از حد شکاک بودم و شاید به پول این هارد نیاز مبرم داشته باشند .ولی حالا که میبینم که ایشون اصلا فروشنده نبوده و فقط به دلیل دیگه ای پا به این فروم گذاشتند دیگه دلیلی به ادامه سکوتم ندیدم ...متاسفانه از همون اول ایشون حرفهاشون با تناقص گویی زیادی شروع کردن ..یکجا میگفتند هارد 500 گیگه و در جایی دیگه میگفتند یک ترابایته ....یکبار میگفتند یک هارده و در جای دیگه میگفتند دو هارد دارم ..

در آخر هم تمام پیغامهای بنده و ایشون موجوده و در صورت نیاز میتونم همینجا برای روشن شدن اذهان قرار بدم ..ولی باز هم امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و ایشون در کارشون صادق باشند ...

حالا مثلا دلیل محکم آوردی ؟؟

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
با سلام

خوب پس به سلامتی
یه دزد دیگه هم معلوم شد

موفق باشین کاراگاهان عزیز

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
با سلام

بله اولین پیشنهاد من بودم
خدارو شکر من یه جور حس ششم نسبت به اینگونه آدم ها دارم و افراد مثل فرشاد بافنده رو از راه دور تشخیص میدم
واسه همین هم توی پست قبلی گفتم حرف هامو نسبت به ایشون پس نخواهم گرفت
حاضرم برای این آقا فرشاد و امثال اون جایزه بگذارم اگر بتونند حتی 1000 تومن از من بخوره 100 برابرش رو هدیه بهشون میدم
ممنون بابت توضیحاتتون

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
حالا مثلا دلیل محکم آوردی ؟؟

نه دوست عزیز .. بنده خودم را موظف دانستم که تمام اتفاقاتی را که افتاده بود تمام و کمال تعریف کنم دیگه قضاوت را به عهده دوستانی گذاشتم که قرار بود از ایشون خرید کنند.... در آخر هم گفتم که خدا کنه حدسیات بنده اشتباه بوده باشه .

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
قضیه جنایی شد
connie_mini_spin.gif

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
ایشون شیراز نیست...
کار sirous_sus خیلی جالب بود گفتم این پول الکی به کسی نمیده ها:D (شوخی) پشت پرده رو معلوم کرد.

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
بله اولین پیشنهاد من بودم
خدارو شکر من یه جور حس ششم نسبت به اینگونه آدم ها دارم و افراد مثل فرشاد بافنده رو از راه دور تشخیص میدم
واسه همین هم توی پست قبلی گفتم حرف هامو نسبت به ایشون پس نخواهم گرفت
حاضرم برای این آقا فرشاد و امثال اون جایزه بگذارم اگر بتونند حتی 1000 تومن از من بخوره 100 برابرش رو هدیه بهشون میدم
ممنون بابت توضیحاتتون

سیروس جان یه کلاس بزار واسمون از چیز ششم:rolleyes:
شیطونه میگه یه کلاه بافتنی بزارم سرت ها !!!

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
عجب تاپیکی داره میشه

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
چرا میزنی:D
منظورم این بود همینطور که شما به ایشون اعتماد ندارید ایشون هم به شما اعتماد نداره
درضمن بنده :lol:
تا دلتونم بخواد توی این تالار خریدوفروش کردم
موفق باشید

پست من از ایشون بیشتره پس ایشون میتونه به من اعتماد بکنه
نه اقا من جسارت نکردم:D
به بچه های pt بر میخوره هااااااااااااا:lol:

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من اگه کاملا سالم باشه 40میخرمش شیرازم هستم خواستی pm بدید ممنون

Last edited:

Ali_PayamPor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخوام اینجا جواب ندم مجبور می کنید اخه کار آگاهان باهوشان با درایتان .

در جواب به کاربر behzad_zn

شما خودت از من سابقت کمتره واقعا ... واقعا ...

در جواب به کاربر tsonamy_black

عزیز دل درسته من به شما گفتم هارد ادارست ! با پیک کار نکردم × فردا از اداره بر میدارم براتون با پیک میفرستم ایا این یعنی گول زدن ؟

شما به چه دلیلی بنده را متهم میکنید ؟

ایا به نظر خودتان این دلایلتان قانع کنندست ؟

ایا فکر میکنید خیلی باهوشید شما خودتون اصلا سر در نمیاوردید فرق هارد اینترنال با اکسترنال در چیه نمیدونسدید سیستم چت پی تی چیه و ... باز هم میای بر علیه من شعار می دید ؟ چون هارد و ندادم من میخواستم پخ بدم بگم قرار حضوری بزاریم یه جایه شیراز هاردو بدم بهتون اما متاسفانه خودتو همه چیزو خراب کردید .

پ.ن: در جهانی که مردم ان عقرب صفتند زندگی با مار هم نعمتیست.

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دوست عزیز پست کم باشه نمیشه اعتماد کرد؟؟
behzad_zn یکی از دوستای صمیمی منه
شما اگه واقعا فروشنده ای با قیمت خودت اول بفرست من تست کنم
بعد 1 ساعت پول تو حسابته

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم خریدارم به شرط تست اول

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
در جواب به کاربر tsonamy_black

شما به چه دلیلی بنده را متهم میکنید ؟

ایا به نظر خودتان این دلایلتان قانع کنندست ؟

دوست عزیز بنده دلایلی داشتم که اونا را بیان کردم ..به نظر خودم کامل قانع کننده بود ..ولی در آخر هم شما را متهم نکردم ..من اتفاقاتی را که ما بین من و شما رخ داده بود را گفتم ..حالا دوستان خودشون قضاوت میکنند ..ولی خدا را شکر اون شخصی که مد نظر من بود کاملا متوجه شد و این برای من کافیست .

عزیز دل درسته من به شما گفتم هارد ادارست ! با پیک کار نکردم × فردا از اداره بر میدارم براتون با پیک میفرستم ایا این یعنی گول زدن ؟

شما اصلا اشاره ای به پیک فرستادن نکردید و گفتید اصلا با پیک کار نمیکنید و فقط هارد را با پست میفرستید ..شما بودی چه فکری میکردی .. اونم وقتی دو فرد در یک شهر ساکنند .

ایا فکر میکنید خیلی باهوشید شما خودتون اصلا سر در نمیاوردید فرق هارد اینترنال با اکسترنال در چیه نمیدونسدید سیستم چت پی تی چیه و ... باز هم میای بر علیه من شعار می دید ؟ چون هارد و ندادم من میخواستم پخ بدم بگم قرار حضوری بزاریم یه جایه شیراز هاردو بدم بهتون اما متاسفانه خودتو همه چیزو خراب کردید .

خدا وکیلی من اصلا با شما راجب به هارد بحث هم کردم ؟؟ خیلی برام جالبه که میگید فرق بین هارد اینترنال و اکسترنال را نمیدونم ...حالا شما اینو از کجا کفش کردید ؟؟؟ :pفکر میکنم اینم یک شیوه انحراف بحث باشه ...در مورد چت روم پرشین تولز هم که بقول شما من سر در نمیارم باید بگم دلیلی نداشت که با هم چت کنیم من به شما شماره موبایلم را دادم و منتظر بودم با من تماس بگیرید ولی از اونجایی که شما نمی خواستید شماره تلفنتون لو بره نه تماسی گرفتید و نه به خواسته من که گفتم یک شماره تلفن ثابت و یا همراه اول بدید توجه نکردید و از چت روم پی تی استفاده کردید ..که من جوابی ندادم و وقتی چند بار پیغام فرستادید و اصرار کردید ناچارا جوابتون را دادم ..

دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای منحرف کردن بحث شیوه دیگه ای را برگزینید این شیوه ها دیگه کمی قدیمی شده ..

پ.ن: در جهانی که مردم ان عقرب صفتند زندگی با مار هم نعمتیست.

صد در هزار موافقم

بهرحال امیدوارم اگر هاردی در بین باشه بتونید با قیمتی که مایلید بفروشید ..

با سپاس

بالا