برگزیده های پرشین تولز

همفکری برای بالا اوردن سایت خدماتی

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
سلام رفقا
من به همفکری برای بالا اوردن یه سایت خدماتی احتیاج دارم

با چند تا برنامه نویس و اینا هم صحبت کردم ،
منتها یا فراخ بودن یا از اینا که میخوان یه چیزی سمبل کنن پول بگیرن

به نظرتون چطوری اجرا کنم این داستانو ؟
خیلی حوصله ی کد نویسی و این چیزا ندارم.
ولی خب سواد عمومی تحت وب دارم ؛ کمی..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,043
اول بیزینس پلنت رو مشخص کن..
کامل طرحت رو بریز.. جوانب رو بررسی کن..
بعد استارت بزن..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,240
اول اینکه به @l3est کار نده
399.gif

دوم به نظرم یک قالب آماده انتخاب کنید و بدید نصب کنن و شبیه دموش کامل بالا بیارن (معمولا کسایی که میفروشن خودشون نصب میکنن)
برای اون قسمت سفارش خدمات نیاز به یک پلاگین اختصاصی هست که اون رو باید بدید بنویسن و ارتباطی با قالب نداره

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
اول بیزینس پلنت رو مشخص کن..
کامل طرحت رو بریز.. جوانب رو بررسی کن..
بعد استارت بزن..
یه پلن کلی دارم تو ذهنم
ولی به نظرم اونقدرام قرار نیست پیچیده باشه

اول اینکه به @l3est کار نده
399.gif

دوم به نظرم یک قالب آماده انتخاب کنید و بدید نصب کنن و شبیه دموش کامل بالا بیارن (معمولا کسایی که میفروشن خودشون نصب میکنن)
برای اون قسمت سفارش خدمات نیاز به یک پلاگین اختصاصی هست که اون رو باید بدید بنویسن و ارتباطی با قالب نداره
اون طرح قبلی رو که بهت گفتم رو فعلا در انتظار نگه میدارم ،
این چیزی که میخوام اجرا کنم کمی ساده تره
چه خدماتی ؟
{ هرچی مهین گفت برعکسش عمل کن
bw8ervi7bti5yioud2un.gif
، سمت وردپرس اصلا هم نرو
1048.gif
}
یه وبسایت معرفی میخوام داشته باشم برای تعمیرات آیفون تصویری . یه چیزی که توش هم چند تا آموزش باشه ، هم بتونم مشتری جذب کنم ، خصوصا" از کرج
از تهران و اطراف هم که بود ، خب بهتر
ولی فکر میکنم نیاز به یه سئوی قوی هم دارم ، در این حد که یارو سرچ کرد "آیفون تصویری" یا تعمیر ، یا کرج
نمیگم اولین لینک ، ولی من تو صفحه اول باشم حداقل

همین ، چیز دیگه ای نمیخوام :دی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
اینی که مهین گفت، همونیه که گفتی

کلا از کسی که فقط با وردپرس کار کرده مشاوره نگیر همه چیو وردپرس میبینه به نظرش گوگل هم باید با وردپرس میزدن که با منابع سخت افزاری 10.000 برابر هر دقیقه ارور 500 بده
f_crazybiah2m_2571e0e.gif
وردپرس برای سایت خدماتی گزینه خوبی نیست. اگر سایت محتوا محوره میتونه گزینه خوبی باشه

اول گفتی خدماتی بعد شد معرفی بالاخره کدومه؟
think.gif

داخل سایت به جز مطلب (یا محصول) اتفاق خاصی میفته؟ مثلا آنلاین وقت میگیرن یا سفارش ثبت میکنن؟ یا پرداخت آنلاین انجام میشه؟
یا فقط توضیحات هست و کنارش شماره گذاشتی که برای خدمات تماس بگیرن؟
شاید منظورمو بد رسوندم ،
منظورم یه وبسایته که مشتری حضورا" مراجعه کنه. یا بگه ما خودمون بریم بالا سرش :دی

شماره و این چیزا بذارم ، آدرس و غیره و غیره

البته تو این قسمتش باید با شماها همفکری کنم ببینم کدومش بهتر جواب میده و انرژی کمتری ازم میگیره.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,240
کلا از کسی که فقط با وردپرس کار کرده مشاوره نگیر همه چیو وردپرس میبینه به نظرش گوگل هم باید با وردپرس میزدن که با منابع سخت افزاری 10.000 برابر هر دقیقه ارور 500 بده
f_crazybiah2m_2571e0e.gif
وردپرس برای سایت خدماتی گزینه خوبی نیست. اگر سایت محتوا محوره میتونه گزینه خوبی باشه

آره بده اختصاصی بنویسن کار که تموم شد تو بمونی یه تلفن خاموش و یه مشت باگِ ناتموم
f_biah2crazym_a5.gif

برای اینکه عمق فاجعه رو درک کنی کدی که یکی دیگه نوشته رو بده یکی دیگه بگو میخوام اینو اضافه کنم یا تغییر بدم، هیچکی قبول نمیکنه و میگه من ادیت انجام نمیدم
282.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,240
الان یادم اومد بست میخواست 60 میلیون پست رو با وردپرس روی هاست اشتراکی پارمیدا هاست بالا بیاره همش ارور 500 میداد برای همین از وردپرس ناراحته
khatere.gif

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732
یعنی میخوای یه بیزینس باشه که مشتری از هر نقطه تهران زنگ بزنه توی هر منطقه یه تعمیرکار باشه بره آیفون رو براشون تعمیر کنه؟

یا یه سایتی واسه خودت که مشتری جذب کنی؟ بنظرم برا جذب مشتری تبلیغ توی اینستگرام بیشتر تاثیر داره تا سایت زدن

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
یه پلن کلی دارم تو ذهنم
ولی به نظرم اونقدرام قرار نیست پیچیده باشه

اون طرح قبلی رو که بهت گفتم رو فعلا در انتظار نگه میدارم ،
این چیزی که میخوام اجرا کنم کمی ساده تره

یه وبسایت معرفی میخوام داشته باشم برای تعمیرات آیفون تصویری . یه چیزی که توش هم چند تا آموزش باشه ، هم بتونم مشتری جذب کنم ، خصوصا" از کرج
از تهران و اطراف هم که بود ، خب بهتر
ولی فکر میکنم نیاز به یه سئوی قوی هم دارم ، در این حد که یارو سرچ کرد "آیفون تصویری" یا تعمیر ، یا کرج
نمیگم اولین لینک ، ولی من تو صفحه اول باشم حداقل

همین ، چیز دیگه ای نمیخوام :دی
اینی که گفتی خدماتی نیست ، محتوا محوره ، یه قالب سبک هم پیدا کن استفاده کن . محتوای آموزشی و معرفی اتصاصی بذار بالا و پایین پست ها هم شماره تلفن و آدرس بذاری...
سئو یه سری نکات پایه ای داره اونارو بخون بعد دو سه ماه پول بده برات سئو کنن ، ولی محتوا حرف اول رو میزنه
ب سایت هم اکتفا نکن پیج اینستا بزن لوکیشن و هشتگ مربوط به شهر سرچ کن برو کامنت بذار

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798

یه چیزی شبیه این منظورمه ،
ولی بیشتر میخوام روی قسمت تعمیراتش مانور بدم ، تا فروشگاهش

خداییش اینستاگرام برای صنف ما جواب نمیده انگار ، یه پیچ برای پروژکتور دارم . فقط تماشاچی هستن. اطلاعاتی میدم که حاصل چند سال تجربمه. ولی خیلی مردم توجه نمیکنن
اینستا برای لباس و خوشگل کننده و کلفت کننده و اینا بیشتر جوابه انگار. دوستم یه پیج لباس بچه زده ، بعد از 1 ماه افتاده رو چرخه فروش

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,240

یه چیزی شبیه این منظورمه ،
ولی بیشتر میخوام روی قسمت تعمیراتش مانور بدم ، تا فروشگاهش

خداییش اینستاگرام برای صنف ما جواب نمیده انگار ، یه پیچ برای پروژکتور دارم . فقط تماشاچی هستن. اطلاعاتی میدم که حاصل چند سال تجربمه. ولی خیلی مردم توجه نمیکنن
اینستا برای لباس و خوشگل کننده و کلفت کننده و اینا بیشتر جوابه انگار. دوستم یه پیج لباس بچه زده ، بعد از 1 ماه افتاده رو چرخه فروش

@balabala شیطون بلا تو به عنوان پیر میکده بیا قضاوت کن
سایتی که سیسکو برای نمونه داده، بهترین گزینه برای راه اندازیش وردپرس نیست ؟ با هزینه بسیار معقول کار جمع میشه

پ ن : الان طلا ملا میگه نه باید از اسکرپیت مارکت ساز استفاده کنی
sharmandegi.gif

پ ن 2 : سیسکو حواست باشه بست و احسان کینگ از فروش هایی که بهشون شده ناراحتن و میخوان از تو انتقام بگیرن و بندازنت تو چاله
284.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
@balabala شیطون بلا تو به عنوان پیر میکده بیا قضاوت کن
سایتی که سیسکو برای نمونه داده، بهترین گزینه برای راه اندازیش وردپرس نیست ؟ با هزینه بسیار معقول کار جمع میشه

پ ن : الان طلا ملا میگه نه باید از اسکرپیت مارکت ساز استفاده کنی
sharmandegi.gif

پ ن 2 : سیسکو حواست باشه بست و احسان کینگ از فروش هایی که بهشون شده ناراحتن و میخوان از تو انتقام بگیرن و بندازنت تو چاله
284.gif
همونطور که ذکر کردی منم نظرم اینه که سیستم کربنی عزیز از مارکت ساز استفاده کنه
150fs127095.gif
البته بدون درخواست هیچ تغییر در کد و قالب
150fs127095.gif
درغیر این صورت پیشنهاد میکنم با هزینه بسیار اندک یک قالب وردپرس مطالبه کنه و پیر قالبزن رو در بیاره
150fs127095.gif

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
اگه تنها کار میکنی اتوماتیک کردن ثبت سفارش و پرداخت و... به صرفه نیست. ولی اگه حداقل 10-20 تا نیرو باشه رو هر کدوم کارمزد بگیری اختصاصی به صرفه میشه
اینو به نظرم با یه قالب مثل generatepress, schema, typology + افزونه cf7 میتونی راه بندازی
برای بیعانه هم افزونه پرداخت مبلغ دلخواه و شماره کارت میشه گذاشت.
فعلا بصورت آزمایشی میخوام تنها کار کنم ، ببینم چجوریه داستانش.اگه مراجعه ی قابل قبولی باشه ، نیرو اضافه میکنم.یه چند تا تازه کار هم بهم پیام دادن برای آموزش. همونا رو میذارم برای کار کردن .جوونن ، تجربه میشه براشون.

@balabala
به نکته خوبی اشاره کردی ،
من انقدر که برای این سایت های اینشکلی هزینه کردم و پول دور ریختم ، که دیگه حاضر نیستم تکرار کنم یه اشتباهو
یه چیز سبک و رند و روون میخوام که با هزینه اقتصادی ، پولسازی کنه . سریع مشتری جذب کنه
همونطور که ذکر کردی منم نظرم اینه که سیستم کربنی عزیز از مارکت ساز استفاده کنه
150fs127095.gif
البته بدون درخواست هیچ تغییر در کد و قالب
150fs127095.gif
درغیر این صورت پیشنهاد میکنم با هزینه بسیار اندک یک قالب وردپرس مطالبه کنه و پیر قالبزن رو در بیاره
150fs127095.gif
پیر قالب زن رو چطوری دربیارم استاد ؟ بگید امادگیشو داشته باشم

جای این حرفها اگه یوزر پس هاست رو داده بود تا الان سایتشو بالا آورده بودیم و بیزی داشت رو سئوش کار میکرد
1212067475.gif
خدایی من خودم بیشتر از همه عجله دارم

با بیزی هم صحبت میکنم که قبول زحمت کنه و از خجالتش دربیام.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
پیر قالب زن رو چطوری دربیارم استاد ؟ بگید امادگیشو داشته باشم
تو بده بچه ها کارو بعد بعنوان مشاور تکنیکی منو استخدام کن فقط توی قول و قرار یا قراردادت اول ذکر کن هر تغییر و درخواستی بدون هزینه باشه
150fs127095.gif
چشماتو باز میکنی میبینی دیجیکالا تحویل گرفتی
150fs127095.gif

(ولی از شوخی گذشته همون وردپرس برای شروع خوبه بزن بره
150fs127095.gif
)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,240
به نکته خوبی اشاره کردی ،
من انقدر که برای این سایت های اینشکلی هزینه کردم و پول دور ریختم ، که دیگه حاضر نیستم تکرار کنم یه اشتباهو
یه چیز سبک و رند و روون میخوام که با هزینه اقتصادی ، پولسازی کنه . سریع مشتری جذب کنه

به نظر من الان قالب اختصاصی نیاز نیست
هزینه قالب رو بزار برای محتوای سایت که زودتر تو گوگل بالا بیاد
بالا آوردن تو کلماتی که مد نظرت هست سخت نیست و با محتوای خوب و چند تا بک لینک درست سریع بالا میاد و ورودی میگیری

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
این چیزی که من دارم میبینم اصلا نیاز به قالب اختصاصی نداره و الکی هزینه تراشی میکنی
بعدا که به درامد خوبی رسیدی (قطعا میرسی),میدی برات بزنن

سرمایت رو بزار روی سئو که خب بیزینس هست کمکت میکنه منم تا جایی که سوال داشته باشی همه چیو جواب میدم بهت که اوکی شی ایشالا

چون بچه کرجی هواتو داریم
s503.gif

بالا