برگزیده های پرشین تولز

همه وبمسترها جواب بدن لطفا؟

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
درسته بنظر منم محصولات مرتبط با بانوان میتونه خیلی پر فروش باشه

من خودم اینستا میرم فقط فیلم می بینم ، بشه رو فیلم خصوصا داستان هایی که این پلنگا میسازن کار کرد و سر و ته کلیپ ها رو ساخت بنظرم میشه موفق شد

حالا پلنگ هم نباشه مهم نیست فقط در ارتباط با موضوع باشه و فالوور فعال و واقعی نه با برنامه و ربات فالوور گرفته باشه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من که اخیرا با یه دوستی حرف زدم فعال در شبکه های اجتماعی کلا اعتقادمو به سایت از دست دادم

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
https://www.khabaronline.ir/news/1218197/معاون-دادستان-کل-حکم-قضایی-فیلتر-اینستاگرام-صادر-شده-اما

تابناک نوشت: سرپرست معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور در گفت‌وگو با پیوست خبر از صدور حکم قضایی برای فیلتر اینستاگرام داد.

جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) در این باره گفت:‌ «اینستاگرام یک بار فیلتر شد و دولت گذشته وعده داد که با کمک فیلترینگ هوشمند می‌تواند این فضا را کنترل کند اما متاسفانه در این زمینه هم هزینه‌های بالایی صورت گرفت ولی به نتیجه‌ای نرسیدیم. هم اکنون دستور قضایی برای فیلتر این سرویس داریم و نظر اکثریت شورای عالی فضای مجازی نیز مبنی بر فیلتر شدن این سرویس است.»

او در ادامه افزود:‌«طبق مصوبات شورای عالی فضای مجازی ترافیک اینستاگرام از یک سطح بالاتر نباید میرفت که متاسفانه رفت و از طرفی براساس مصوبات این شورا باید دولت برای فعالیت این شبکه در کشور مجوز صادر می‌کرد که این کار هم انجام نشده است.»

براساس اظهارات او در حال حاضر به صورت یک طرفه دستگاه قضایی می‌تواند با توجه به انجام نشدن مصوبات شورا اقدام کند اما فعلا منتظر اجماع نظر در این زمینه هستیم ولی اگر صبر کردن فایده نداشته باشد دادستان کشور تصمیم لازم را خواهد گرفت.

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
ببینید این چیزایی که گفتید هیچکدوم ایده ای جدیدی داخلش نبود من تقریبا همه راهها رو امتحان کردن

شماره یک: سمت سایت نرو مگر اینکه یه ایده جالب داشته باشی، یه چیزی که تک باشه واقعا تو این دوره زمونه ای که شبکه های مجازی اومدن کار خیلی سخت شده

شماره دو: تلگرام من خودم یه کانال زدم با حدود 40 هزار تا ممبر هم رسیدم اولا با این ممبرها درامد خیلی جالی نداشت دوما اینکه نگهداری ش خیلی سخته، کانال های تلگرامی رو هر کاری کنی از یه حدی بالاتر نمی تونن برن، خیلی دچار ریزش میشه، قبل از اینکه کار رو شروع کنی باید مطمئن بشی تا اخرش میخوای چی کار کنی و باید برنامه منظمی داشته باشی تا ممبر از دست ندی که این کار تقریبا سختیه

شماره سه: پیام رسان های داخلی ارزش کار کردن نداره، اگه تو این بخش تصمیم ت محکمه بهتره که همون کانال تلگرامی ت رو با اندکی تغییر و خلاقیت روی کانال سروش و بقیه هم پیاده کنی مثل همون کاری که من کردم

شماره چهار:اینستاگرام رو خیلی دوس دارم لازم نیست پیچ سه چهار کا بخری، تو اینستاگرام راحت میشه به اون تعداد فالور رسید، حالا اگه عجله داری میتونی روی خرید پیج حساب کنی فقط باید حواست باشه که پیچ فیک بهت ندن، تعداد لایک و کامنت و میزان ویو هر مطلب باید با تعداد فالور ها هماهنگ باشه، در صورتی که ایده ی جدید توی سایت نداری من اینستاگرام رو بهت پیشنهاد میکنم، ولی اینم بدون که حتی اگه فالور بالای پانصدکا هم داشته باشی ممکنه حتی به درامد یه سایت پویا و قوی نزدیک هم نشی

البته اینم بگم شا خودت استخون خرد کرده ی وب مستری هستی، به هر سمتی بری حرفایی برای گفتن داری

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
البته اینم بگم شا خودت استخون خرد کرده ی وب مستری هستی، به هر سمتی بری حرفایی برای گفتن داری
ممنون داداش از توضیحات و تجربیاتی که وقت گذاشتی به اشتراک گذاشتی
آخه من ی مدت (چند سالی) از فضای وب دور بودم ، دقیقا قبل اینکه تلگرام بیاد گند بزنه به وب ایران ، از وبمستری فاصله گرفتم ...
الانم ترسم از فیلتر اینستاست ک در حال حاضر احتمالش بالاست
بهرحال ممنون...

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
ببینید این چیزایی که گفتید هیچکدوم ایده ای جدیدی داخلش نبود من تقریبا همه راهها رو امتحان کردن

شماره یک: سمت سایت نرو مگر اینکه یه ایده جالب داشته باشی، یه چیزی که تک باشه واقعا تو این دوره زمونه ای که شبکه های مجازی اومدن کار خیلی سخت شده

شماره دو: تلگرام من خودم یه کانال زدم با حدود 40 هزار تا ممبر هم رسیدم اولا با این ممبرها درامد خیلی جالی نداشت دوما اینکه نگهداری ش خیلی سخته، کانال های تلگرامی رو هر کاری کنی از یه حدی بالاتر نمی تونن برن، خیلی دچار ریزش میشه، قبل از اینکه کار رو شروع کنی باید مطمئن بشی تا اخرش میخوای چی کار کنی و باید برنامه منظمی داشته باشی تا ممبر از دست ندی که این کار تقریبا سختیه

شماره سه: پیام رسان های داخلی ارزش کار کردن نداره، اگه تو این بخش تصمیم ت محکمه بهتره که همون کانال تلگرامی ت رو با اندکی تغییر و خلاقیت روی کانال سروش و بقیه هم پیاده کنی مثل همون کاری که من کردم

شماره چهار:اینستاگرام رو خیلی دوس دارم لازم نیست پیچ سه چهار کا بخری، تو اینستاگرام راحت میشه به اون تعداد فالور رسید، حالا اگه عجله داری میتونی روی خرید پیج حساب کنی فقط باید حواست باشه که پیچ فیک بهت ندن، تعداد لایک و کامنت و میزان ویو هر مطلب باید با تعداد فالور ها هماهنگ باشه، در صورتی که ایده ی جدید توی سایت نداری من اینستاگرام رو بهت پیشنهاد میکنم، ولی اینم بدون که حتی اگه فالور بالای پانصدکا هم داشته باشی ممکنه حتی به درامد یه سایت پویا و قوی نزدیک هم نشی

نکات خوبی اشاره کردید البته این نکته را هم باید در نظر داشت که سایت درآمدش مستمر هست و کافیه درست عمل بشه هر چند الان از رونق افتاده اما کدوم نوعش معمولا تفریحی ها هرچند همونا هم الان اونایی که خوب هستن ماهی یکی دوتومن در میارن دیگه بزگا که هیچ سایت سایت خدماتی عالی هست و جاشو نه تلگرام می تونه بگیره نه اینستا اما در مورد اینستا من خودم قبولش دارم اما از بعد وبمستری بهش وقتی نگاه می کنم و دیشب هم زیاد روش فکر کردم معمولا در اینستا دو نوع پیج موفق عمل می کنه یا طرف خودش بتونه یه دلقک بازی دربیاره یا اینکه هرکاری اونجا بتونه بکنه برا جذب فالور که هر دو مورد دور از شان وبمستران عزیز هست

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
@madman2011 به نظر من توی وب ایران فعالیت کردن دیگه فایده نداره ! مخصوصا فعالیت توی شبکه های اجتماعی که به نسیمی از باسن بند شده , هر لحظه شیلتر شدنش امکان پذیره , چه بسا که میخوان اینستا رو هم شیلتر کنن !

وبمستری و ایجاد سایت هم مثل قدیم نیست , رقابت سخت شده , مخصوصا سایتای رقبا که به هر روشی شده میخوان بکشنت پایین ! از گزارش به عمو فیلترچی گرفته تا ...
اگر تخصصی نداشته باشید و دنبال ایجاد سایتایی باشید که همه میتونن ایجاد کنن و محتوا اختصصای نتونید تولید کنید و خدماتی ارائه ندید , فقط وقتتون رو تلف کردید

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
تلگرام اصلا سمتش نرو یه زمانی خیلی خوب ولی الان اصلا نمیشه از صفر یه کانال زد بنظرم اینستاگرام خوبه ولی توجه کن که فالوور گرفن تو اینستا هم خیلی مشکله من خودم پست میزارم گاهی تا بیست هزار ویو میخوره ولی تعداد کسانی که پیج رو فالو میکنن به ده نفر هم نمیرسه کلا بدون هزینه کردن نمیشه کاری کرد چه تو تلگرام چه ایسنتا البته تلگرام که دیگه الان هزینه هم کنی فایده نداره ریزش کانال های تلگرامی فوق العاده بالاست مگر اینکه یه برند باشی برای خودت در زمینه سایت زدن هم بنظرم بازم باید هزینه کنی هر چقدرم محتوات یونیک باشه و ایدت ناب بازم فایده ای نداره.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
من یه سات تفریحی دارم با بازدید 4k و السکا 20 هزار ایران..
میخواستم 1.5 خرج نویسندگیش کنم ..
میگید انجام ندم؟

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
من یه سات تفریحی دارم با بازدید 4k و السکا 20 هزار ایران..
میخواستم 1.5 خرج نویسندگیش کنم ..
میگید انجام ندم؟
اگر از سایت راه درآمد اختصاصی خودتون دارید ارزش داره اما اگر بخواد درآمد شما بعد از تبلیغات کلیکی و پاپ آپ باشه خیر فایده ای نداره

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
اگر از سایت راه درآمد اختصاصی خودتون دارید ارزش داره اما اگر بخواد درآمد شما بعد از تبلیغات کلیکی و پاپ آپ باشه خیر فایده ای نداره
یعنی 120k شدن و درآمد از پاپ آپ از محالاته؟

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
یعنی 120k شدن و درآمد از پاپ آپ از محالاته؟
از محالات نیست اما تا بخواد 120 کا بازدید داشته باشید و مهم تر اینکه بتونید این میزان بازدید رو حفظ کنید باید زحمت زیادی بکشید بعد مگر وقتی پاپ آپ بخواد به شما درآمد بده چقدر درآمد میده ؟ در کل درآمدش اونقدر نیست که نسبت به زحمتش ارزش داشته باشه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی چرا کانال های خیلی معروف تلگرام دچار ریزش شدید و هر روزه شدن ؟؟تقریبا" تمام کانال برند و معروفی که میشناسم با هر موضوعی دارن شدید ریزش می کنن دلیلش چیه ؟اینستا و......که قبلا" هم بودن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
از محالات نیست اما تا بخواد 120 کا بازدید داشته باشید و مهم تر اینکه بتونید این میزان بازدید رو حفظ کنید باید زحمت زیادی بکشید بعد مگر وقتی پاپ آپ بخواد به شما درآمد بده چقدر درآمد میده ؟ در کل درآمدش اونقدر نیست که نسبت به زحمتش ارزش داشته باشه
هر آیپی 2 تومن.. برای یک پاپ آپ
120k میشه روزی250 تومن.. بگو 200 تومن..
1

Last edited:

Arwen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
هر آیپی 12 تومن.. برای یک پاپ آپ
120k میشه روزی 120 تومن.. بگو 100 تومن..
1
اگر هر ای پی 12 تومن باشه
و سیستم خوب شمارش انجام بده حداقل از هر 1000 ای پی ، 5 هزار تومن درامد دارید
یعنی اگر 80 هزار ای پی روزانه داشته باشید ، روزی 400 هزار تومن درامد ، ماهی 12 میلیون
بحث اینه الکی نمی تونید به این میزان ای پی برسید
اگر رسیدی دست منم بگیر :(

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
اگر هر ای پی 12 تومن باشه
و سیستم خوب شمارش انجام بده حداقل از هر 1000 ای پی ، 5 هزار تومن درامد دارید
یعنی اگر 80 هزار ای پی روزانه داشته باشید ، روزی 400 هزار تومن درامد ، ماهی 12 میلیون
بحث اینه الکی نمی تونید به این میزان ای پی برسید
اگر رسیدی دست منم بگیر :(
ببخشید مثل اینکه اشتباه کردم آی پی 2 تومن..
80 هزار تا میشه روزی 160 تومن تقریبا..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
شما 80 هزار ای پی بشو کاریت نباشه
یعنی الان مشکل اعضای این تاپیک اینه که نمیتونن 80k بشن؟
من فکر میکردم صحبت از رقابت روی 300k ا..اونطرفا باشه.. نمیگم آسونه..ولی انتظارم از دوستان بیشتر بود!!

Arwen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
یعنی الان مشکل اعضای این تاپیک اینه که نمیتونن 80k بشن؟
من فکر میکردم صحبت از رقابت روی 300k ا..اونطرفا باشه.. نمیگم آسونه..ولی انتظارم از دوستان بیشتر بود!!
عزیز رفیق من 90کا ای پی داره ، سایتش 80 ایرانه ، ورزش سه هم روزی 300 هزار ای پی نداره

بالا