• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چيز درباره Emulator ها

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اتفاقا تو باز 13 تا ROM به اضافه SNES Station رو می فروشن به قیمت بازی DVD!! در کل یه سی دی میشه با حجم حدود 20 مگابایت!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بچه ها من دنبال بازي هاي

Secret Of Mana I

Secret Of Mana II​

كسي هست بتونه يه كمكي بهم بكنه...

راستش نميدونم براي چه سيستمي هستش...

ممنون ميشم اگه Emulator مربوط به بازي رو هم لينكش رو بديد...

منتظر جوابتون هستم..

فعلا

مكس

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
در romnation.net قسمت بازیهای SNES نسخه ی 1 هست ;)

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من شبيهساز Project64 رو دارم و زمانی که میخوام رام paper mario رو اجرا کنم میگه.in a permanent loop that cannot be exited Emulation will now stop.
Verify ROM and ROM setting
کمکم کنید.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من با همين شبيه ساز بازي رو اجرا كردم و مشكلي نداشت. احتمالا ايراد از رام هست.
براي احتياط اين شبيه ساز رو هم امتحان كن.البته با اين بدون صدا و با مشكل گرافيكي اجرا ميشه ولي ميتونه نشون بده ايراد از رام هست يا نه.

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/n64/1964/1964_099.exe

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Ajabshirkhan :
من با همين شبيه ساز بازي رو اجرا كردم و مشكلي نداشت. احتمالا ايراد از رام هست.
براي احتياط اين شبيه ساز رو هم امتحان كن.البته با اين بدون صدا و با مشكل گرافيكي اجرا ميشه ولي ميتونه نشون بده ايراد از رام هست يا نه.

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/n64/1964/1964_099.exe
آره ايراد از رامه آخه تو راهنماي اون شبيهسازهم چيزي در اين باره بود. :(

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
بچه ها كي يه سايت واسه رامهاي Dreamcast سراغ داره؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Night Wolf جان من هر سایتی سراغ دارم قسمت dreamcast که دارن سرکاریه! یعنی میشه rom های دستگاه های SNES,GBA,NES و... رو گرفت اما قسمت PS2,Dreamcast,Xbox و مانند اینها بعد از کلی vote و از اینجور کارها آخرش یا میگه درست انجام ندادی یا میگه سرورمون خراب شده بعدا بیایید!!
دو نکته هم هست:
1-تا اونجایی که من می دونم دیسکهای dreamcast حجمی حدود 1 گیگابایت داشتن بنابراین هرچقدر هم فشرده بشن باز حجمشون برای download برای ما زیاده.
2-اینطور که rammstein می گفت هیچ شبیه ساز کاملی برای Dreamcast وجود نداره و تقریبا فقط demo بعضی بازیها رو اجرا می کنن.
موفق باشی.

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
آقا علی دمت گرم
ولی چه خبره 1 گیگ. من دنبال بازی شنمو بودم میخواستم ببینم این همه تعریفش میکنن چیه؟

Neon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميخواين ادامه بدين...من تازه داشتم گرم ميشدم.

Neon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دنبال يه بازيم كه يه زماني تو يكي از كلوپاي محلمون اومد و هنوز گرم نشده بوديم باهاش كه طرف جمع كرد و رفت از اونجا...سبكش مثل شورش بود يعني مرحله اي بود و بايد همينجوري دشمن ميكشتي! فقط يادمه كه تو بعضي مراحلش دشمنات غير از آدم،دايناسور هم بودن و یه چیز دیگه که یادمه اسم یکی از آدمایی که میشد انتخاب کرد و باز کرد مصطفی بود!!! یه لباس سبز رنگی هم تنش بود...راستش من خیلی دنبال این بازی گشتم بتونم بخرمش اما جایی پیدا نکردم.اگه کسی اسمشو میدونه یا لینک دانلودشو داره ممنون میشم بهم بگه...اینم بگم شورشو درسته قورت میده... :medieval:

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rammstein_persia :
همونطور كه حتما ميدونيد,در مقوله بازي Emulator ها به برنامه هايي اطلاق ميشن كه امكان اجراي بازيهاي Console هاي بازي مختلف رو روي PC به ما ميدن.
مثلا شما ميتونيد با داشتن برنامه Emulator مربوطه بازيهاي دستگاههاي مختلف از جمله آتاري,نينتندو,سگا,پلي استيشن,كمودور 64 ,آميگاو.....رو روي كامپيوترتون اجرا كنيد.
البته به غير از نرم افزار اموليتور كه بايد داشته بتشيد و براي هر دستگاهي متفاوت هست,بايد خود اون بازي كه به صورت يك فايل ROM و يا در مورد پلي استيشن سي دي بازي هست رو هم داشته باشيد.

در اينجا من ميخوام يك سري از اموليتورهاي مشهور و خوب براي هر دستگاه رو معرفي كنم و البته اگه بر فرض شما اين اموليتور يا مشابهش رو داريد,خيلي واجبه كه هميشه اخرين ورژن رو داشته باشيد تا بازيها به بهترين نحو اجرا بشن. ;)

براي شروع از اموليتور دستگاه ATARI 2600 شروع ميكنم.
بهرتين اموليتور براي آتاري 2600 ,برنامه Stella X version 1.1.3A هست.كه تحت ويندوز و ويندوز XP هم خيلي عالي اجرا ميشه و ساند رو هم كاملا ساپورت ميكنه.

اين اموليتور رو ميتونيد از آدرس زير دانلود كنيد :

http://www.emulator-zone.com/files/emulators/a2600/stella/stellax-1.1.3a-win32.zip

اين برنامه مجاني هست و حجمش هم 396 كيلوبايت هست.

كار جالبي رو كردي من اين جا رو تازه ديدم.
اما به نظر من Z26 بهتره.مخصوصا تو صدا.

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد PS2 و كلا دستگاههاي جديد و روي بورس,بايد بگم كه غير از GBA يا همون
Game Boy Advance كه يه دستگاه دستي قابل حمل هست,در حال حاضر براي دستگاههاي
Sega Dreamcast , Sony Playstation2 و Microsoft XBOX اموليتوري كه بتونه بازيهاي اينها رو اجرا كنه وجود نداره.
البته براي هر كدوم از اينها چند اموليتور وجود داره كه يا در مراحل ابتدايي هستند و يا نهايتا ميتونن فقط دموي اول بلازيها و انيميشن هاي توي اون رو پخش كنن.ولي هيچ اموليتوري در حال حاضر وجود نداره كه بتونه حتي يك بازي و يا يك مرحله از بازيهاي اين دستگاههاي جديد رو اجرا كنه.
اصلا تقريبا امكان نداره كه بشه براي ps2 يا كلا براي اونايي كه دي وي دي دارن امولاتور درست كرد.چون كد منطقه
اي تو ش از بين رفته.مگر اينكه بتونين يه دي وي دي اصل گير بيارين.

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معرفي تعدادي از بهترين بازيهاي دستگاه SEGA Mega-Drive (كه با اموليتور GENS رامهاش قابل اجرا هستن)

SONIC THE HEDGEHOG
سونيك رو كه همه ميشناسين..يه بازي سبك Platformer عالي كه سمبل سگا هم هست.با سرعت بالا و گرافيك زيبا و موزيك زيبا.براي دستگاه سگا مگا درايور بيشتر از 5 بازي سونيك مجود هست كه من اسماشون رو مينويسم يكي از يكي قشنگتر هستند.

Sonic The Hedgehog
Sonic The Hedgehog 2
Sonic 3
Sonic & Knuckles

SHINOBI
سري بازيهاي شينوبي هم كه خيلي عالي هستند..يك بازي اكشن پلتفورمر,كه يك نينجا هست و واقعا قشنگه.من از اين سري اين دو رو پيشنهاد ميكنم و از نظر گرافيك و سرعت و موژزيك و همينطور روال بازي واقعا عالي هست و اصلا هم قديمي بنظر نمياد و مطمئنا لذت خواهيد برد :

Shadow Dancer
Super Shinobi 3

GOLDEN AXE
سري بازيهاي GOLDEN AXE رو حتما اكثرا ميشناسيد,چون شماره 1 اين بازي براي كامپيوتر هم اومده بود و البته ورژن كامپيوتر از نظر گرافيك,سرعت و خصوصا موزيك و صدا بسيار ضعيفتر از ورژن سگا هست! و اين در حاليه كه حجم رام سگا تقريبا نصف حجم اين بازي روي پي سي هست!
اين بازي هم سبك اكشن پلتفورمر هست.شما ميتونيد بين چند جنگجو يكي رو انتخاب كنيد بازي حال و هواي باستاني راده و از تبر,شمشير و اينجور سلاحها + جادو براي مبارزه استفاده ميشه.
از اين سري من شماره 3 رو پيشنهاد ميكنم كه حرف نداره و واعا قشنگ هست

Golden Axe 3

STREETS OF RAGE
اين سري بازيها توي ايران به اسم "شورش در شهر" معروف هستند.ممكنه رام به اسم Bare Knuckle يافت بشه.
بازي اي هست اكشن پلتفورمر,كه با مشت و لگد و سلاحهاي مثل چاقو و ميله آهني و..بايد توي خيابونها راه بيفتيد و بجنگيد.
من از اين سري,اين دو رو پيشنهاد ميكنم :

Streets Of Rage 2
Streets Of Rage 3

Contra : HardCorps
اينهم يه بازي بزن بزن جالب هست با گرافيكهاي زيبا,با موجودات فضايي و اينها بايد بجنگيد با انواع اسلحه هاي عجيب غريب.بازي خيلي قشنگيه.

چند تا بازي ديزني هم هست كه احتمالا ورژنPC اونها رو ديديد,اما مال سگا رو حتما بگيريد چون موزيك و گرافيك خيلي بهرتي نسبت به نسخه PC دارن :
Aladdin
Lion King
The Jungle Book
The Beauty & Beast
Pochahuntas

اين هم يه بازي هواپيمايي كه فقط اكشن هست وخيلي قشنگه:
After Burner 2

بازيهاي مبارزه اي هم زياد هست..(از اينها كه دو به دو بايد مبارزه كرد) :

Mortal Kombat 2
Street Fighter 2
Art Of fighting

از بازيهاي پلتفورم /اكشن جالب ديگه اينها رو حتما بگيريد :
Pit Fall
The Second Samurai
Pirates Of Dark Water
Doom Troopers
Alien 3
Prince Of Persia
Awesome Posum
Bubsy
Comix Zone
Urban Strike
Earthworm Jim 1
Eartworm Jim 2
Garfield
Jurassic Park
Jurassic Park Rampage
Micky Mania
NBA JAM
Robo Cop vs Terminator
Splater House 2
Splater House 3
Tazmania
Teenage Mutant Ninja Turtles :Hyperstone Heist

ديگه براي اينها توضيح ننوشتم..چون خيلي زياد هستن..اما اينها بازيهايي هستن كه با گذشت زمان هم اصلا تكراري نميشن..موزيك خوب,گرافيك زيبا و سبك بازي معتاد كننده و عالي.
خصوصا اگه با بازيهاي قديمي PC حال ميكرديد,حتما اينها رو امتحان كنيد تا ببينيد چقدر اينها نسبت به بازهاي PC هم دوران خودشون پيشر فته تر و بهتر بودن.و بر عكس بازيهاي PC قديم,اينها هنوز هم با گذست اين همه سال قابل بازي و لذت بخشن.
البته فكر مي كنم sunset of riders هم چيز بدي نيست.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به ابن بخش خوش آمدید :)
امیدوارم با وجود نبودن Rammstein_persia به کمک شما این تاپیک دوباره فعال بشه ;)
موفق باشید

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يكي دو سال پيش ياد بازي هواپيما آتاري افتادم. :) هيچي ديگه تو اينترنت گشتم و تمام رومهاي آتاري 2600
رو دانلود كردم.برام خيلي جالب بود كه بعد از مدت خيلي طولاني دوباره آتاري بازي كنم.بدجوري حس نوستالوژيك داشت.بعد از اون ديگه آلوده اموليتر هاي مختلف شدم...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
پس احتمالا بازیهای جدید اما برای دستگاه هایی مثل GBA هم باید براتون جالب باشه نه؟ :)
موفق باشید

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :
پس احتمالا بازیهای جدید اما برای دستگاه هایی مثل GBA هم باید براتون جالب باشه نه؟ :)
موفق باشید
نه بابا :D من زياد اهل بازي نيستم فقط اينا خاطرات خيلي دور رو ياد آوري مي كنه.البته انصافا هنوز هم جذابن.
مخصوصا سگا.

bigfoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه تو اين فروم درباره كمودور چيزي گفته نشده.درسته كه گرافيكش خيلي پايينه (يه كم از آتاري بالاتر!)
ولي زمان خودش خيلي برو بيا داشت.رومهاش تو اينترنت راحت گير مياد(با پسوند d64 براي كمودور 64 و...).البته كمودور يه كامپيوتر مثه آميگا بود و باهاش بيسيك و ... كار مي كردن.از شبيه ساز هاي معروفشم Vice هستش.البته من زياد باهاش كار نكردم و درباره اموليترهاي ديگش هم اطلاعي ندارم.

بالا