• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چيز درباره Emulator ها

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
ميشه لطفا بگيد كه فرمت nes و فرمت smc براي چه Emulator هايي هستند...؟

ممنون ميشم اگه لينك دانلودي از اون Emulator ها بهم بديد :)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
nes ها برای شبیه سازهای Nintendo Entertainment System هستن و SMC ها برای شبیه سازهای Super Nintendo Entertainment .
بازیهای NES دیگه خیلی قدیمی هستن اما اگر خواستی شبیه ساز دستگاه NES اینا بهترینهاشن:
http://www.emulator-zone.com/doc.php/nes/
برای Super Nintendo هم اینها که در بینشون من خودم SNES9x رو توصیه می کنم:
http://www.emulator-zone.com/doc.php/snes/
موفق باشید

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از irgamer :
nes ها برای شبیه سازهای Nintendo Entertainment System هستن و SMC ها برای شبیه سازهای Super Nintendo Entertainment .
بازیهای NES دیگه خیلی قدیمی هستن اما اگر خواستی شبیه ساز دستگاه NES اینا بهترینهاشن:
http://www.emulator-zone.com/doc.php/nes/
برای Super Nintendo هم اینها که در بینشون من خودم SNES9x رو توصیه می کنم:
http://www.emulator-zone.com/doc.php/snes/
موفق باشید

ممنون از كمكت :)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
خواهش می کنم و موفق باشید :)

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mammad :
آره برا منم جالب بود.نميدونم هم بازم نسخه داره داره يا نه.

اما اگه فكر ميكني بازي سختيه يه كلكي ميتوني بزني.ميتوني هر وقت كه گل زدي سيو كني بعد بازي كني اگه بازم گل زدي كه دوباره سيو ميكني وگرنه لود ميكني ديگه احتياجي نيست از اول بازي كني.بازي اولش خيلي سخته آخر هر كاري كردم 6-6 بازي تو پنالتي بردم البته با همون كلك سيو و لود چون كامپيوتر هميشه يه مسير برا شوت زدنو پريدن دروازبان داره.
حتي اگرم بازي زو بردي بازم save state كن چون هر دفعه كه بازي رو شروع كني دو ساعت دمو نشون ميده هيچ جوري هم نميره!!
بازيهاي بعديشم راحته تازه سوباسا برگردون هم ياد ميگيره كه راحت تيمارو لوله ميكني ميري جلو!فقط اوليش خيلي سخته.

نه بابا اين قدرها هم سخت نيست. فقط بايد روش بازي رو توش عوض كرد. چون ما به روش قبلي سري هاي ژيشين اين بازي عادت كرده بوديم. من تا تعداد گلهام 2 رقمي نشه راضي نميشم. همين بازي دوم را 10-2 بردم. اون 2 تا گل را هم دلم سوخت گذاشتم بزنند. لم اين كار اينه: موقعي كه شك داري چه كار بايد بكني بايد سيو كني و تمام اون كارهارا دونه به دونه امتحان كني. بعضي مواقع يك شوت ساده هم گل ميشه. مخصوصا جلوي دروازه يا موقعي كه شك داري از special ها استفاده كني.

Kave_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من دنبال بایوس playstation2 می گردم چون emulator من فقط با بایوسش کار می کنه هر چی هم سرچ کردم چیزی گیر نیاوردم کسی این فایل یا شبیه اونو داره برام بفرسته ممنون می شم SCPH39001.BIN اسم فایلش هست در ضمن شنیدم خوده شرکت Sony یه برنامه توپ داده که تمام بازی های پی 2 روی کامپیوتر و با سرعت خفن اجرا میشن ولی در اختیار عموم نزاشته کسی چیزی می دونه در این مورد ؟

اگه این بایوس رو کسی داره برام بفرسته ثواب داره :blush:
[email protected]
یا لینکی هم باشه ممنون می شم

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من 2 تا لینک براتون می فرستم :)
از اون برنامه هم که گفتید Sony ساخته اطلاعی ندارم.
موفق باشید

Kave_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای مدیر دستتون درد نکنه لینک اول به خوبی دانلود شد ولی لینک دومی مثل اینکه اشتباه بود چون خطا میداد !!

Kave_777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین emulator در حال حاضر چیه ؟ و از کجا میشه دان کرد که فوتبال Ps2 رو بشه روش اجرا کرد من PCX2 روش اجرا کردم جواب نداد کسی می دونه ؟

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان من نياز به يه اموليتور براي بازي كردن متال گير ساليد 3 دارم ممنون مي شم كسي به من كمك كنه :)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Kave_777 :
سلام به همه دوستان
من دنبال بایوس playstation2 می گردم چون emulator من فقط با بایوسش کار می کنه هر چی هم سرچ کردم چیزی گیر نیاوردم کسی این فایل یا شبیه اونو داره برام بفرسته ممنون می شم SCPH39001.BIN اسم فایلش هست در ضمن شنیدم خوده شرکت Sony یه برنامه توپ داده که تمام بازی های پی 2 روی کامپیوتر و با سرعت خفن اجرا میشن ولی در اختیار عموم نزاشته کسی چیزی می دونه در این مورد ؟

اگه این بایوس رو کسی داره برام بفرسته ثواب داره :blush:
[email protected]
یا لینکی هم باشه ممنون می شم

سلام اقا خوبيد در مورد ps2 بايد گفت كه هيچ شركتي emulatori نساخته و اگرم بسازه خودشو تو دردسر خيلي بزرگي ميندازه نمي دونم چنتا تون bleem رو كه براي ps1 emulator ميساخت ميشناسين ولي اخرش اين شد كه sony از دستش شكايت كرد و درش رو تخته كردن يادم چند سال پيشا تو سايتشم يه كمك زده بود و توضيح داده بود كه سوني ازشون شكايت كرده پشتيبانيش كنيد كه دره شركت بسته نشه .
پس اگه شركتيم توانااي ساخت emulator ps2 رو داشته باشه ميدونه با ساخت اين برنامه خودشو تو دردسر بزرگي ميگذاره و حالا اينكه سوني بخواد خودش emulatori بده يعني ps2 تعطيل اگه مثلا شما ميدونستيد كه بازيهاي ps2 رو رو كامپيوتر ميشه اجرا كرد هيچ وقت حاضر بوديد پول بره ps2 بديد پس خيلي غير منطقيه پس احتمالا زماني emulator به صورت قانوني مياد كه ps2 هم مثله ميكرو بشه

DT_OL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يكي به من بگه اين بازيه paper mario ه N64 رو از کجا و چجوری دانلود کنم. :rolleyes:

navid_gh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگي
آقا من وقتي بازي Harvestmoon64 رو براي n64 بازي ميكنم وقتي كه جايي يه ذره حجم بالا ميره بازي كند ميشه
جون من بگيد چي كار كنم
ممنون :(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
سلام،
خوب لابد بعضی بخشهاش برای شبیه ساز و دستگاهتون سنگینه؟
موفق باشید

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من یه جستجوی کوچیک کردم ولی چیزی پیدا نکردم، معذرت می خوام اگه این موضوع قبلن مطرح شده.

آیا امکان emulate کردن بازی های GC بر روی PC هست؟

navid_gh

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون
خوب یه شبیه ساز خوب بهم برای نینتندو 64 معرفی کنید من از Project64 مصرف میکنم
ولی متاسفانه من رمم 128 مگه :wacko: :(

بالا