برگزیده های پرشین تولز

همه چيز راجع به GTA Sanandreas

reza3533

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
منم لینک دانلود hot coffee رو می خوام.
لطفاً یکی از بچه ها لینک دانلودشو بهم ایمیل کنه: [email protected]
اگه می شه بگین چه طوری باید اجرا بشه؟ یعنی hot coffee تو GTA چه طوری اجرا می شه؟
ممنون.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
لطفا لینک hot coffee رو از طریق پیغام خصوصی بفرستید و بحثش رو در این تاپیک ادامه ندید.

emilvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ... من یه مشکل دارم .... اونم اینه که تو بازیه جی تی ای نمی دونم چه جوری باید دوست دختر پیدا کرد !!!! هر کی می دونه لطفا جواب بده ...........

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از emilvr :
سلام ... من یه مشکل دارم .... اونم اینه که تو بازیه جی تی ای نمی دونم چه جوری باید دوست دختر پیدا کرد !!!! هر کی می دونه لطفا جواب بده ...........

والا من خیلی وقت پیش بازی کردم ولی اونجور که یادمه وقتی اون پلاگین Hot coffe رو ریختم ... بعدش به بازی یه کلک زدم اون رمز هواپیمای عمود پرواز رو میزدم (الان یادم نیست چی بود ولی تو سایت ها هست ) بعد با اون هواپیما روی شهر ها با ارتفاع خیلی کم پرواز میکردم...از بعضی از نقاط که رد میشدم تو نقشه علامت قلب میومد که همون خونه دوست دختر هاست...

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza3533 :
سلام
لطفاً یکی از بچه ها لینک دانلودشو بهم ایمیل کنه: [email protected]
اگه می شه بگین چه طوری باید اجرا بشه؟ یعنی hot coffee تو GTA چه طوری اجرا می شه؟
ممنون.

پیغام خصوصیت رو چک کن ...

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفاً یکی از بچه ها لینک دانلودشو بهم ایمیل کنه : [email protected]

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
اهوووووووووووووووووووووووووووووووم

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
من یه دوست دختر تو این بازی داشتم که به علت بی تفاوتی به اون ازم قهر کرد !
همون دم خونه بود !
دیگه کجا دوست دوختر داره ؟

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

دوستان عزیز من یه سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم

من تو ی گوگل دنبال یه سری از عکس های sanandreas بودم به یه عکس بر خوردم که یه ماشین bmw مدل جدید تو بازی بود

آیا تا حالا پچی اومده که بشه ماشینهای جدید رو مثل vice city وارد sanandreas کرد.

متشکرم

فعلا خدانگهدار

iran2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
من کمک فوری لازم دارم

کی میدونه چه جوری میشه از GGMM یا همون GTA Garage Mod Manager استفاده کرد؟

همانطور که در عکس میبینید من مسیرش رو درست گذاشتم.ولی وقتی باز میشه چیزی نشون نمیده.

روی RELOAD هم میزنم دوباره چیزی نشون نمیده و همون پیغام میاد که توی عکس هم هستش.

بازی من Gta SanAndreas هست.

لطفا کمک کنید و آموزشش رو کامل بگید.

اینم عکس :

4koea7s.jpg

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه دوست دختر تو این بازی داشتم که به علت بی تفاوتی به اون ازم قهر کرد !
همون دم خونه بود !
دیگه کجا دوست دوختر داره ؟

تموم که کردی یه جت بردار با ارتفاع کم ( خیلی کم ) روی شهر ها پرواز کن ... خونه دوست دخترها روی نقشه میاد ! من با این روش 8 تا پیدا کردم ! فکر کنم کلا 10 تا باشه ... یه دونشون توی یه مزرعه هست خیلی باحاله ... کرکر خندست ...

LuxeTech

Registered User
لایک‌ها
0
من میتونم با همه هواپیماها پرواز کنم به غیر از اون جت شکاری. چطور میشه باهاش پرواز کرد؟ فقط میره بالا و با سرعت خیلی کم به طرفین حرکت میکنه، همین.

کمک کنید تا بتونم باهاش پرواز کنم.

عبد الرحمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)
من ویندوز ویستا دارم. GTA SA روی دستگاه من نصب میشه ولی نه می دونم save های بازیم کجای سیستم ذخیره میشه و نه اینکه میشه تو بازی از cheat یا trainer استفاده کرد. در صورتی که یکی دو سال پیش که سیستمم XP بود، هیچ کدام از این مشکلات رو نداشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.:blush:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
سلام:)
من ویندوز ویستا دارم. GTA SA روی دستگاه من نصب میشه ولی نه می دونم save های بازیم کجای سیستم ذخیره میشه و نه اینکه میشه تو بازی از cheat یا trainer استفاده کرد. در صورتی که یکی دو سال پیش که سیستمم XP بود، هیچ کدام از این مشکلات رو نداشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.:blush:

سلام

اگه پوشه ای تو خود پوشه ی بازی به نام save نباشه یحتمل باید تو داکمنت رفته باشه document

ببین هست یا نه خیر ؟

عبد الرحمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اگه پوشه ای تو خود پوشه ی بازی به نام save نباشه یحتمل باید تو داکمنت رفته باشه document

ببین هست یا نه خیر ؟
اون دو مورد cheat و trainer حل شد. ولی من هم تو پوشه ی بازی و هم تو Document رو گشتم، پوشه ای برای GTA SA پیدا نکردم. جالب اینه که وقتی بازی رو اجرا می کنم، اون یه سیوم سر جاشه و باز هم میشه. من قبلاً که ایکس پی داشتم، پوشه ی GTA SA توی My Document بود.
من حتی اگه بتونم پسوند اون فایل سیو شده رو هم پیدا کنم، با یه سرچ می تونم پیداش کنم.
از توجهتون ممنون

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
دو روز پیش بازی رو نصب کردم رفتم تو کارش الان دیگه ماموریت نمیگیره و نصف نقشه باز نشده فقط دوتا علامت دلار مونده که یکی مربوط به لیسانس رانندگی و یکی دیگه برای خلبانیه
بازی تموم شده ؟ باید لیسانس بگیرم ؟

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دو روز پیش بازی رو نصب کردم رفتم تو کارش الان دیگه ماموریت نمیگیره و نصف نقشه باز نشده فقط دوتا علامت دلار مونده که یکی مربوط به لیسانس رانندگی و یکی دیگه برای خلبانیه
بازی تموم شده ؟ باید لیسانس بگیرم ؟

آخرین ماموریت که انجام دادین چی بوده ؟

بالا