برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون Aino ٠

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
Great!
واقعا خوشم اومد!
چه HandsّFree ه مامانی داره!
biggrin.gif

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
جالب ِ Talk Time رو 13 ساعت برای شبکه ی 2G زده، احتمال داره باتری 1500 میلی آمپری داشته باشه !:f34r:

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
تو پست 14 و 15 گفته شد
By "limited" we mean that you can actually "touch" your way around only in the special touch-optimized multimedia menu and the camera
عجب ، تازه متوجه شدم ، عجب عجب عجب !

واقعا عجب !

این سونی اریکسون کی میخواهد دست از این مسخره بازیهاش برداره نمیدونم ، الان ال جی چند مدل زده با صفحه مالتی تاچ و منوهاش از ایفون هم خوشگلتره، حالا سونی اریکسون مثلا میخواسته یه نو اوری نشون بده به اصطلاح ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
عجب ، تازه متوجه شدم ، عجب عجب عجب !

واقعا عجب !

این سونی اریکسون کی میخواهد دست از این مسخره بازیهاش برداره نمیدونم ، الان ال جی چند مدل زده با صفحه مالتی تاچ و منوهاش از ایفون هم خوشگلتره، حالا سونی اریکسون مثلا میخواسته یه نو اوری نشون بده به اصطلاح ؟

تعجب خیلی زیادی کردی نه؟؟!!:D :D

خوب یادمه 1-2 تا مدل اینطوری هم ال جی داشت قبلا...تو بعضی منوها تاچ گوشی کار میکرد :D

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
ولی من یادم نیست ، به هر حال اینجا تو جی اس ام ارینا پرییوش رو انداختن :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_aino-review-355.php

درباره محدودیت تاچش هم نوشتن :

The Sony Ericsson Aino is the first phone by Sony Ericsson to sport a widescreen and touchscreen display. Yes, the 3-inch screen is actually touch-enabled but only in the multimedia part of the menu and the camera interface

یعنی اینجوری نیست که مثلا یه کیبرد مجازی بهت بده توی صفحه دربیاد برای تایپ اس ام اس ، یامثلا برنامه های جاوایی که بشه با قلم نقاشی کشید و ....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
البته من هرچی فکر میکنم یه چیزی رو نمیفهمم...وقتی رو صفحه بالایی گوشی هیچ کلید فیزیکی نیست دریغ از حتی یک دکمه برای جواب دادن چطوری باید وقتی گوشی زنگ میخوره جواب داد؟

حتما باید اسلایدش باز بشه؟

خدا لعنت کنه docomo ژاپن رو!! // Aino رو اونها برای SE پیشنهاد دادن....طرح گوشی دقیقا مشابه گوشی های باریک و صفحه بزرگ مخصوص ژاپن هست...نمیدونم چون خودشون اینطوری عادت دارن بقیه باید عادت کنن؟؟؟!!

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
مدیر محترم بخش لطفا پاک نشه
خدا لعنت کنه سونی اریکسون رو هرکاری میکنه تا ورشکسته نشه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
البته من هرچی فکر میکنم یه چیزی رو نمیفهمم...وقتی رو صفحه بالایی گوشی هیچ کلید فیزیکی نیست دریغ از حتی یک دکمه برای جواب دادن چطوری باید وقتی گوشی زنگ میخوره جواب داد؟

حتما باید اسلایدش باز بشه؟

خدا لعنت کنه docomo ژاپن رو!! // Aino رو اونها برای SE پیشنهاد دادن....طرح گوشی دقیقا مشابه گوشی های باریک و صفحه بزرگ مخصوص ژاپن هست...نمیدونم چون خودشون اینطوری عادت دارن بقیه باید عادت کنن؟؟؟!!
منم دقیقا میخواستم همینو بگم! اینکه هیچ کلیدی رو صفحه اصلی نیست خیلی مسخره ست! حتی به نظر من دکمه های جهتی هم باید رو صفحه اصلی باشه.

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
دوستان واقعا دقت بکنید متوجه میشید که گوشی ایرادات اساسی داره ، اصلا به نظر من یه همچنین گوشی ای نباید کیبرد میداشت ، اگر هم میخواستن براش بزارن یه کیبرد جمع و جور و خوشگل میزاشتن براش ، دکمه های جواب دادن و قطع تماس هم باید به صورت تاچ زیر صفحه قرار میگرفت ، فکر کنم نزدیک ترین گوشی به این گوشی این مدل ال جی هست :

lg-gd900-1.jpg

فکر کنم سونی اریکسون حول شده این رو همینجوری سریع داده بیرون تا کسی نگه خیلی وقت مدل خاصی معرفی نکردن !!

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
ولی GSMArena تعریف کرد از گوشی

Well, the Sony Ericsson Aino surely did surprise us. The very concept of it is so unlike Sony Ericsson. You've got a huge touchscreen, 8 megapixel camera, Wi-Fi, GPS, plus all the other well-known goodies. We've gotta say that the microSD card support is more than welcome too.

No longer do you have to choose between a Cyber-shot and a Walkman, and no longer should you check out the competition when decent video recording is a must. It seems that Sony Ericsson are changing their game plan and thus maybe even changing the game itself.​

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
البته فکر کنم در نهایت مشکل نداشتن کلید برای جلوی گوشی موقعی که گوشی بسته هست و زنگ میخوره رو اینطوری حل کنن:

اینترفیس تماس و قطع تماس و کلا شماره گیری احتمال زیاد لمسی خواهد شد..مثلا عین گوشی های لمسی دو تا دکمه answer,reject ظاهر میشه که میشه استفاده کرد..

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فکر کنم این محدودیت تاچ به os نداشتش بر میگرده.
مطمئنا برای برقراری مکالمه هم فکری کردن.

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
فکر کنم این محدودیت تاچ به os نداشتش بر میگرده.
مطمئنا برای برقراری مکالمه هم فکری کردن.
اینو تازه دیدم
نحوه جواب و رد تماس این گوشی باحاله! برای رد و تماس دو تا آیکون قرمز و سبز مثل قفل آیفون و عملکرد شبیه قفل ایفون وجود داره ، خیلی باحاله!

= = =

خب برادران چینی طبق معمول بیکار ننشستن و کپی برابر اصل این گوشی رو ساختن :دی

55147o.jpg

/
55148o.jpg

/
55149o.jpg

/
55150o.jpg

منبع
http://media.mabila.ua/ru/news/2009/07/24/15012.html

ترجمه گوگل
http://74.125.43.132/translate_c?hl...le.com&usg=ALkJrhguzD169o_i6QqMOFc5ES_-E15tDQ

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
خب این گوشی که مدتی هست در بازار هم موجوده قیمت امروز 540 تومن

به نظر میاد چیز خوبیه ها..نمیخواین بخرین؟

به نظرم اصلا نمیارزه ، قیافه اش هم از نزدیک دیدم خیلی زشته ، وقتی باز میکنی کیبرد رو خیلی دراز و بد قواره و بی ریخت ، البته باهاش کار نکردم ولی این که محدودیت تاچ داره خودش یه ایراد بزرگه ، اگه بدون کیبرد و صفحه فول تاچ درست میکردن چیز خوبی بود ، اما الان با این قیافه و این اندازه و این قیمت اصلا ارزش خرید نداره !;)

ادم گوشی جاوا صفحه لمسی بخواهد میره سامسونگ جیت یا پیکسون 12 میخره حالش رو میبره !

White Raven

Registered User
لایک‌ها
0
من دیروز این گوشی رو خریدم، البته برای خواهرم، قیمت هم 430
تو همین یه روزه مشکلات ریز و عجیب و غریبی رو تجربه کردم، البته اکثرشون از طرف هندز فری بلوتوث MH-100 بوده و نه گوشی.با جستجویی که توی نت کردم دیدم که ظاهرا این قبیل مشکلات در این هندز فری زیاده و کاربرای زیادی از این قضیه شکایت داشتند...

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مثلا چه مشکلاتی.
من دوستام دارن مشکلی باهاش ندارن.

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
کسی از پی تی تا حالا اینو خریده ؟

بالا