برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون K850 ٠

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
نه دوست عزیز، شما جزء همون گروهی هستی که وقتی گفتم K850i قویترین دوربین 5 مگاپیکسلی را خواهد داشت، موضوع رو انکار می کردید.
وقتی ندانسته حرف میزنی حق داره بیچاره ! نکنه تو سونی اریکسون آشنا داری تونستی به این زودی با این گوشی عکس بگیری و با N95 مقایسه کنی؟
یعنی چی که در سطح سونی اریکسون گوشی خوبی به نظر میاد ؟؟!!
منظورتون این هست که نوکیا با انداختن گوشی های بدون استفادۀ گرون قیمت به مردم و مخفی شدن پشت اسم NOKIA و Symbian OS، خیلی سطح بالایی داره دیگه ؟؟؟؟

به هر حال K850 روی کاغذ به N95 کاملا برتره ! ولی نباید الان قضاوت کنیم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
یکسری اطلاعات دسته اول:

* Auto-rotates pictures depending on how you hold the camera

* You now can select the speed of BestPic (how long between pictures)

* Manual ISO setting in camera! (ISO 400/200/100/Auto)

* Animated slideshows with music "and different moods". "Tag your photos to find them faster".

* Memory card reader supports cards "up to 4 GB". Does this mean SDHC?

* The RSS reader now supports downloading podcasts and other enclosures. RSS ticker on standby screen.

* Web browser is now Access NetFront 3.4 (which has advanced AJAX javascript support and support for frames)

* Music player has "rhythm and light effects"

* Mobile TV support in the new media menu, "organize your channels into favorites"

* Ships with accelerometer-powered games (tilt your phone to turn, etc).

* Bluetooth is now EDR (enhanced data rate)

* No defined co-branding area (nowhere to stick an obnoxious operator logo)

* No external antenna connector (for car kits)

* They've removed HSCSD support

* No more IR

* No more play key

* Smart search in the address book (filters contacts as you enter more and more of a name)

* The HSDPA support is 3.6 MBps

R@R#M@N

Registered User
لایک‌ها
2
خاب اینم جدیدترین عکسها از ک 850 (بازم خواستین جایی بذارین منبعو بگین) :

01.jpg

02.jpg

17.jpg

04.jpg

03.jpg

08.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

18.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

اینم از تنظیمات دوربین (چیزی که معلومه نشون میده ک850 واقعآ حرفه ای ه چون میشه ایزو رو به صورت دستی تغییر داد)

16.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بله N95 هم 5 مگاپیکسلی هست و هم اسمارت و هم اسم کارل زایس رو یدک میکشه! ولی آیا تنظیمات دوربینش هم مثل K850 حرفه ای هست؟!
زمانی که می گفتین تنظیمات K800 خیلی کامل تر و پیشرفته تره من چیز بیشتری به غیر از یک یا دو مورد که چندان مهم نبود تو منوهاش پیدا نکردم ! الان یادم نیست چی بودن ولی تو یکی از تاپیک های این فروم نوشته بودمشون !
در مورد N95 و K850 هم نباید انتظار داشته باشیم بعد از 7-8 ماه اختلاف در تاریخ معرفی اونها سونی اریکسون بیاد امکاناتی کمتر از N95 رو اولین دوربین 5 مگاپیکسلیش بذاره !

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
لحظه موعود فرا رسید !!!!!!!!
عکس با دوربین ک850 :
من با دیال آپ آن میشم ! نمی تونم همه رو ببینم ! ولی اون عکس گله و شیرینیه یه چیزی تو مایه های عکس های افتضاحیه که قبل از ورود N95 به بازار تو اینترنت پخش شدن ! توی سایز بزرگ پر از نویزه و لبه های اشیا تاره و مشخص نیست !

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
گوشی خوبی به نظر میرسه ولی بازم کیپدش طراحیش همچین جالب نیست مخصوصا اون کلیدای به هم چسبیده بالای کلیدای اعداد که فکر میکنم همون کلید Call و Off باشن بنظر یکمی ریز و نافرمن میان شاید اگه نقرهای نبودن بهتر بود (این سونی اریکسون اخرش نمیتونه یه کیپد درست طراحی کنه ) با این حال گوشی خوبیه از اون نوار ابی دورش خیلی خوشم اومد اگه توش نور Led داشت خیلی خدا میشد جوی استیکشم اگه با نور Led رنگ میگرفت خیلی زیبا میشد با این حال نباید بی انصاف بود از کیپدش که بگزریم طراحیش در کل نسبت به گوشی های قبلی سونی اریکسون بهتر شده اگه دوربینش 2 مگا پیکسل بود شاید تصمیم میگرفتم میخریدمش امیدوارم فقط جنس بدنش چیپ نباشه .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بحرين جان پست شما پاک شد
قضيه داستان سرايی که نيست // نظر خودتون رو مثل سايرين بگين و حاشيه پردازی نکنيد
//

از Noisy و Amiin میخوام بحثهايی که % ای ارتباط با این قسمت يعنی " K850 " ندارن رو مطرح نکنن // ساير گوشيهای هر خصوصيتی داشتن قبلا راجبه 'شون بحث شده ( قسمتهای نامربوط حذف شدن )
قسمتهای مربوط 5 مگاپيکسلی باقی موندن

R@R#M@N

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان بخصوص آقا محمد (بحرین) نظری در مورد عکسها ندارن
کلی سرچ کردم واسه پیدا کردنشون
47.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
عکسای این کا 850 از نظر من که خیلی زاقارته(پاک آبروی هر چی 5 مگا پیکسلیه برد)!
نمیدونم شاید باز هم مشکل از من باشه
33tmg0h_th.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
47.gif

یکی از دلایلی که هنوز سایت های گردن کلفت و اینکاره مثل mobile-review ,mobile-burn,gsmarena , و خیلی های دیگه از گوشی ریویو نزاشتن همینه که دوربین گوشی هنوز 100 درصد کامل نشده...هنوز درست کار نمیکنه..فلش به موقع روشن نمیشه و از این چیزها...ترجیح دادن صبر کنن تا نسخه نهایی بیاد بعد شروع کنن به تست عکس...

اینه که کلا دیدن این عکس ها هیچ فایده ای نداره...باید صبر کنید...من تضمین میکنم K850 بشه بهترین 5 مگاپیکسلی بازار...صبر کنید و ببینید...

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
47.gif

والا من يه داستان زيبا نوشته بودم ولي متاسفانه مدير محترم اومدن وزحمت كشيدن و حذفش كردند :cool:

هم نظرم رو راجع به كَوشي كَفته بودم ، وهم به صورت طنز مراحل ساخت كا 850 رو توضيح داده بودم ، ولي جه فايده بست حذف شد .:(:eek:

راجع به عكسها هم ممنونم واقعا زحمت كشيديد .

راستي اكَه كسي متن قصه رو خواست برام P.M بزنه !

با تشكر

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
از Noisy و Amiin میخوام بحثهايی که % ای ارتباط با این قسمت يعنی " K850 " ندارن رو مطرح نکنن // ساير گوشيهای هر خصوصيتی داشتن قبلا راجبه 'شون بحث شده ( قسمتهای نامربوط حذف شدن )
قسمتهای مربوط 5 مگاپيکسلی باقی موندن
ای خدا بگم چیکارت کنه ! کلی وقت گذاشتم واسه نوشتن اون
4003.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
جاش نیست ولی میگم

میبینم که محمد این 2-3 روز که این گوشی ها معرفی شدن پیدات نبود و وقتی ابها از اسیاب افتاد رسیدی؟

چی شد؟ 5 مگاپیکسلی دروغ بود؟ گوشی 8 گیگ حافظه خالی بندی بود؟ چرا این 2-3 روزه هیچی پست ندادی...در صورتی که میدونم از همون روز اول تمام اینها رو دیدی و شنیدی...
این دو سه روزی که فروم داشت روزهای آرومی رو سپری میکرد بحرین بن شده بود!!!
یه چیز دیگه این فیلم برداریش بلاخره mpeg 4 شد قطعا!!؟؟

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر استاد بزرگ///کم پیدایی چرا؟ خوبی؟

بنده‌نوازی و بزرگ‌منشی می‌فرمایید استاد!
ما همین لالوها می‌لولیمو مطالب خوب شما رو می‌خونیم.

*
راستی اون نوارهای آبی و سبز دور گوشی هم نورانی هستن دیگه؟ تو تاریکی عجب چیزی بشه این دوربین! (این یه دوربینه که گاهی گوشی هم می‌شه!)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
جوی استیک این گوشی همونیه که دور دکمه های 2 و 5 قرار گرفته؟

به نظر میاد کار کردن باهاشون کمی سخت باشه

آره همونه!!!....البته با توجه به فاصله زیاد شماره ها فکر نمیکنم مشکلی باشه!!!!...توی گوشیها من به یک نتیجه رسیدم: چیزی که از یک گوشی به نظر میرسه با تجربه عملی اون خیلی متفاوته!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یکی از دلایلی که هنوز سایت های گردن کلفت و اینکاره مثل mobile-review ,mobile-burn,gsmarena , و خیلی های دیگه از گوشی ریویو نزاشتن همینه که دوربین گوشی هنوز 100 درصد کامل نشده...هنوز درست کار نمیکنه..فلش به موقع روشن نمیشه و از این چیزها...ترجیح دادن صبر کنن تا نسخه نهایی بیاد بعد شروع کنن به تست عکس...

اینه که کلا دیدن این عکس ها هیچ فایده ای نداره...باید صبر کنید...من تضمین میکنم K850 بشه بهترین 5 مگاپیکسلی بازار...صبر کنید و ببینید...

سر گوشی ن95 دیدی چقدر طول کشید تا روانه بازار شد؟!!!....حالا این ک850 همین دیروز معرفی شده همه توقع دارن همین فرداتو دستشون باشه!!!...تکنولوژی که بالا میره تولید هم سختتر میشه...توقعات هم که ماشا ا....!!!!....خیلی از این روحیه مصرف کنندگی بدم میاد....never ever follow such a habit

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نقل از Sony Ericsson!! :
جاش نیست ولی میگم

میبینم که محمد این 2-3 روز که این گوشی ها معرفی شدن پیدات نبود و وقتی ابها از اسیاب افتاد رسیدی؟

چی شد؟ 5 مگاپیکسلی دروغ بود؟ گوشی 8 گیگ حافظه خالی بندی بود؟ چرا این 2-3 روزه هیچی پست ندادی...در صورتی که میدونم از همون روز اول تمام اینها رو دیدی و شنیدی...
سلام علیکم

وقت شما به خیر

1- فقط به خاطر اینکه گفته بودم
دلتون رو خوش كنيد !!!
توی تاپیک گوشیهای احتمالی سونی اریکسون من رو سه روز بـن کرده بودند ، اصلا من قصد داشتم که خودم تاپیک معرفی گوشهای جدید رو بزنم ولی خوب متاسفانه یک روز قبل از معرفی من رو بن کردند !

2- شما اینجا رو ببینید :
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson-phones-19.php

بعد از پی 990 و کا 800 که گوشیهایی با امکانات جدید در زمان خودشون حساب میشدند سونی اریکسون بیش از 30 گوشی تکراری معرفی کرده بود در طول بیش از 5-6 ماه هیچ گوشی با امکانات جدید و درست حسابی معرفی نشده بود ، چه طوری انتظار داشتید هنوز من طرفدار سونی اریکسون بمونم !

3- حالا هم که این گوشیهای جدید معرفی شدند با امکانات خوب مطمئن باشید تا بعد از سال 2008 گوشی با امکانات خوب و جدید معرفی نخواهد شد !

3- گفتم پنج مگاپیکسل دروغه نگفتم 8 گیگ دروغه حرف نزار دهن من :cool: ، علتش هم اینه که از وقتی که کا 800 معرفی شده بود هر از چندگاهی توی فرومها ووبلاگهای مختلف میگفتن که میخواهد کا 850 معرفی بشه با گوشی 5 مگاپیکسل هر چند یکبار هم با یه عکس جدید رو با فوتوشاپ طراحی میکردند و میزاشتن همه هم دلشون رو خوش میکردند ، ولی شما ببینید ان 95 چه قدر راحت وبدون هیاهو معرفی شد ، ولی اوردنش به بازار هیاهو داشت اونم دیگه نمیشه انداخت گردن شرکتش ، باید انداخت گردن نمایدنگیهای نوکیا در خاور میانه !

4- ای کاش قبل از اینکه این طوری زود قضاوت میکردی میرفتی روی اسم من کلیک میکردی ببینی این مدت من انلاین شدم یا نه :f34r: !

5- امیدوارم که این پست رو ببینی قبل از اینکه اقای علیرضا زحمتش رو بکشه !

والسلام علیکم ورحمه الله

بالا