• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد سونی اریکسون W960 ٠

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
جدی میگی؟من اصلا به تعداد پستاش نگاه نکردم هرچند ربطی نداره ولی خوب چی بگ والا.امیدوارم اینطور نباشه.

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
بچه ها من هم خیلی ازش خوشم اومده ... فقط نداشتن دوربین قوی و اینکه صفحش 0.2 اینچ از N95 8GB کمتره :D و GPS اش منو ناراحت کرده ...
208.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بچه ها من هم خیلی ازش خوشم اومده ... فقط نداشتن دوربین و اینکه صفحش 0.2 اینچ از N95 8GB کمتره :D و GPS اش منو ناراحت کرده ...
208.gif
24.gif
24.gif

دوربین نداره؟؟
48.gif
پس اون دوربین 3.2 مگاپیکسلی چیه؟ :دی

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
lol :D

شرمنده منظورم دوربین قوی در حد دوربین های 5 مگاپیکسلی الان بود
38.gif

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من هر چی فکر می کنم نمی تونم باور کنم ت ایران 600- 700 بشه خرید؟
یعنی فروشنده ها به سود کم قانع هستند یا اینکه سونی می خواد ارزون بفروشه!
به نظر من تا 3 ماه دیگه میشه به قیمت خوب خرید!
راستی این گوشی زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه ؟ یعنی sms فارسی نمی تونه بگیره یا بنویسه ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,508
وقتی P1 فارسی رو میخونه و مینویسه پس اونم همین طوره دیگه

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
Alibati جان،

همچین هم گوشی خفنی نیست که شما انتظار 1 میلیون تومن ازش داری ها ! :D
به نظر من 600 تومن واسه ی شروع کاملا مناسبه ... قبول دارید که N95 8GB الان از این گوشی بهتره ؟ اگه نه که هیچی ! :D ولی اگه آره قیمت N95 الان 640 تومنه ( دیگه حدودا داره ثابت میشه ) پس خودت قضاوت کن دیگه ! :D

همین N95 8GB اگه صفحه لمسی بود من واسه خرید گوشی انقدر مات و و مبهوت شمارو نگاه نمی کردم
39.gif

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
Alibati جان،

همچین هم گوشی خفنی نیست که شما انتظار 1 میلیون تومن ازش داری ها ! :D
به نظر من 600 تومن واسه ی شروع کاملا مناسبه ... قبول دارید که N95 8GB الان از این گوشی بهتره ؟ اگه نه که هیچی ! :D ولی اگه آره قیمت N95 الان 640 تومنه ( دیگه حدودا داره ثابت میشه ) پس خودت قضاوت کن دیگه ! :D

همین N95 8GB اگه صفحه لمسی بود من واسه خرید گوشی انقدر مات و و مبهوت شمارو نگاه نمی کردم
39.gif

شما ببین چیا برات مهمتره اونوقت انتخاب کن ..

دوربین به اصطلاح 5 مگاپیکسلی + gps یا موزیک پلیر حرفه ای با صفحه لمسی ... من خودم چون از دوربین موبایل استفاده نمیکنم و GPS هم دارم اینه که به w960 فکر میکنم .

آخه من نمیدونم شما ها کار نقشه برداری میکنید یا زمین شناسید یا تو کار عمرانی هستید که GPS میخواهید ؟!!!!!!!!!

دوربین موبایل هم که برای ثبت یادگاری هست نه بیشتر ! در ضمن مگاپیکسل وقتی معنی داره که سایز سنسور بالا بره ..با این سایز کوچک (فرقی نداره چه k850 چه n95) انتظاری نباید داشت

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
جدی میگی؟من اصلا به تعداد پستاش نگاه نکردم هرچند ربطی نداره ولی خوب چی بگ والا.امیدوارم اینطور نباشه.

بعله جدی میگه!!!...خیلی وقت پیش شناسایی شده بود....شما مثل اینکه دیر به دیر اینجا سر میزنی!!!....همون جانور هست!!!

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخرش نفهمیدم هندزفری بلوتوس توی box اش هست یا نه؟ ایشون که با بلوتوس خریده!!!هنوز gsm.ir ورودش نزده مث n82.
اما site se برا خاور میانه try رو اورده

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علی آقا
اسمیلی خنده وقتی روی زمین خوابیده و داره قاه قاه به تو میخنده
در ضمن من جانور شناس هستم
بهتره آواتارتو اصلاح کنی
منظروت چیه تنگنا یعنی چی؟
مرد حسابی میخوای تا آدرسشو بدم بری از فروشنده سوال کنی

شیراز: خیابان اطلسی اطلس موبایل فروشگاه زبرجد همونی که داره به مردم گوشی میفروشه من هستم

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
شما ببین چیا برات مهمتره اونوقت انتخاب کن ..

دوربین به اصطلاح 5 مگاپیکسلی + gps یا موزیک پلیر حرفه ای با صفحه لمسی ... من خودم چون از دوربین موبایل استفاده نمیکنم و GPS هم دارم اینه که به w960 فکر میکنم .

آخه من نمیدونم شما ها کار نقشه برداری میکنید یا زمین شناسید یا تو کار عمرانی هستید که GPS میخواهید ؟!!!!!!!!!

دوربین موبایل هم که برای ثبت یادگاری هست نه بیشتر ! در ضمن مگاپیکسل وقتی معنی داره که سایز سنسور بالا بره ..با این سایز کوچک (فرقی نداره چه k850 چه n95) انتظاری نباید داشت

عزیز مگه GPS فقط مال کارهای نقشه و ... هست که شما انقدر گیر دادی به مهندسیش :D کاربرد عمومی هم زیاد داره مثل دیدن راهها ( ساده ترین استفادش ! )

بعدشم اینکه وقتی شما یه دوربین قوی گوشیت داشته باشه در نتیجه هم یه دوربین خوب دری ( در حد قابل قبول ! ) و هم یک موبایل و هم موزیک پلیر و ... :D پس دوربین خوب روی گوشی خودش می تونه به جای یه دوربین عکاسی هم کاربرد داشته باشه :happy:

در کل من مدل جدیدی از سونی اریکسون فعلا ندیدم که خیلی کامل باشه :eek:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
عزیز مگه GPS فقط مال کارهای نقشه و ... هست که شما انقدر گیر دادی به مهندسیش کاربرد عمومی هم زیاد داره مثل دیدن راهها ( ساده ترین استفادش ! )
پس دوربین خوب روی گوشی خودش می تونه به جای یه دوربین عکاسی هم کاربرد داشته باشه
اگه هر چیزی رو توی یه محدوده مشخص مقایشه کنیم همه چی حله... دوربین و GPS گوشی معلومه به دوربین دیجیتال و دستگاه های GPS حرفه ای نمی رسند ولی برای کاربری متوسط خوب هستند..

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
اگه هر چیزی رو توی یه محدوده مشخص مقایشه کنیم همه چی حله... دوربین و GPS گوشی معلومه به دوربین دیجیتال و دستگاه های GPS حرفه ای نمی رسند ولی برای کاربری متوسط خوب هستند..
من هم نگفتم کار حرفه ای ... برای یک کار معمولی و برای یه آدم معمولی مثل من ! همین چیز های معمولی کافیه ...

بالا