برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوكيا N95 ٠

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
برنامه های مخصوص ان 95 را کجا تو کدوم فروم باید دانلود کرد؟
همین فروم، فروم موبایلستان، سایت series60v3.com و ...
در ضمن من گوشیم فکر کنم اپدیت شدست.
از کجا باید بفهمم؟
نرم افزار Nokia Software Updater رو دانلود کن و باهاش چک کن ببین ورژن جدیدتری اومده یا نه. تو بعضی از فروم ها هم ورژن های جدید رو اعلام می کنن تو گوگل سرچ کن.
از اول هم این برنامه ها روش اینستال شده بود:
unidic که دیکشنری انگلیسی به عربیه
mobigenie
islamic organizer
که تاریخ نصبشونم میزنه 10-8-2007 یعنی 2 روز پیش!! چرا؟
:blink:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
دوستان متاسفانه تا الان من نقشه ايران رو براي ان 95 بيدا نكردم !

ظاهرا همجنين نقشه اي وجود نداره .

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0
کسی نمی خواد بگه این نقشه ها فرمتشون چیه و کجای موبایل باید ریخته بشن؟
بقیه ی نقشه ها کجای گوشی هستند؟(آدرس)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
دوست عزيز با استفاده از برنامه Map Loader نقشه ها رو بايد داونلود كنيد ، اين برنامه رو از سايت اصلي نوكيا ميتونيد داونلود بكنيد .

اما متاسفانه خيلي از كشورها من جمله ايران رو نداره .

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0
این دانلود و map loader که داری میگی، از داخل موبایله؟
یعنی از رو موبایل باید دانلود کنی؟
اگه رو کامپیوتر دانلود کنی چی؟ بعدش کجای موبایل باید بریزیشون؟

اون یه برنامه که دوستمون امین گفت:Nokia Software Updater
را از کجا باید گیر آورد؟
من ورژن موبایلم 11.0.026 هست. از شماها چنده؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اون یه برنامه که دوستمون امین گفت:Nokia Software Updater
را از کجا باید گیر آورد؟
برو اینجا مدل گوشیتو انتخاب کن Update via PC رو بزن بعد چند بار که Next رو بزنی دانلود باز میشه.

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0
من رو گوشی قبلیم(sx1) یه سری sms رو مموری کارتم داشتم که الان کپیشون کردم رو مموری N95 تو قسمت مخصوص به مسیج ها.
تو گوشی هم وقتی دریافت مسیج را از phone memory به memorycard تغییر میدم میبینمشون.
ولی سوال من اینه که چجوری میشه این مسیج هارو از تو خود قسمت مسیج ها به روی phone memory کپی کرد؟

سوال دوم این که چرا فایل های با پسوند jar را نمیتونم با بلوتوس ارسال کنم؟
برام پیغام خطا میده
تنها کاری که تونستم بکنم این بود که پسوندشو rename کنم بعد سند کنم.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
من رو گوشی قبلیم(sx1) یه سری sms رو مموری کارتم داشتم که الان کپیشون کردم رو مموری N95 تو قسمت مخصوص به مسیج ها.
تو گوشی هم وقتی دریافت مسیج را از phone memory به memorycard تغییر میدم میبینمشون.
ولی سوال من اینه که چجوری میشه این مسیج هارو از تو خود قسمت مسیج ها به روی phone memory کپی کرد؟

سوال دوم این که چرا فایل های با پسوند jar را نمیتونم با بلوتوس ارسال کنم؟
برام پیغام خطا میده
تنها کاری که تونستم بکنم این بود که پسوندشو rename کنم بعد سند کنم.

سلام
1- وقتی بخوای محل ذخیره شدن پیام هارو تغییر بدی از شما پرسده میشه که میخوای پیام های قبلی رو کپی کنی تو محل جدید یا نه

2- از برنامه (مدیریت فایل)Fexplorer استفاده کن . میتونی تمام فرمت ها رو بلوتوث کنی / به طور طبیعی و با ارسال معمولی فقط بعضی فرمت ها رو میتونی بفرستی.

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
تو gheymat.com یه فروشگاه قیمتش رو زده 320 تومن.من حتی با قیمت پایین تر هم پیدا کردم ولی سریال تقلبی.اما نمی دونم میشه اطمینان کرد.منظورم اینه که چرا قیمتش اینقدر پایینه؟یعنی مشکلی داره که قیمتش پایینه؟
اینم لینک قیمت .کام:http://www.gheymat.com/?pcode=50002027

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
تو gheymat.com یه فروشگاه قیمتش رو زده 320 تومن.من حتی با قیمت پایین تر هم پیدا کردم ولی سریال تقلبی.اما نمی دونم میشه اطمینان کرد.منظورم اینه که چرا قیمتش اینقدر پایینه؟یعنی مشکلی داره که قیمتش پایینه؟
اینم لینک قیمت .کام:http://www.gheymat.com/?pcode=50002027

به این قیمت ها اطمینان نکن
رنج قیمتش مشخصه دورو بره 600 تومنه
یا خالی بندی نوشته یا از این تقلبی هاست که شبیه n95 در اوردن

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
1- وقتی بخوای محل ذخیره شدن پیام هارو تغییر بدی از شما پرسده میشه که میخوای پیام های قبلی رو کپی کنی تو محل جدید یا نه

2- از برنامه (مدیریت فایل)Fexplorer استفاده کن . میتونی تمام فرمت ها رو بلوتوث کنی / به طور طبیعی و با ارسال معمولی فقط بعضی فرمت ها رو میتونی بفرستی.

1.ولی از من فقط همون دفعه اول پرسید.

2.من با برنامه ی Y-browser هم نتونستم. Fexplorer هم رو گوشیم اجرا نشد.
شما خودت امتحان کردی؟
Fexplorer را داری؟ بهتر از Ybrowser هست؟
یه برنامه ای از سری پایین که من خیلی باهاش حال می کردم اون فایل منیجر بود که محیط آبی رنگ داشت.
چون کار باهاش خیلی راحت بود و یه سری دکمه های شرتکات برا cut copy paste properties و غیره داشت، مثل دکمه های * # 0 5 و غیره. اینجا هم همچین نرم افزاری داره؟

3.آیا نمیشه کاری کرد که همه ی ترانه های موجود رو گوشی توی پخش موزیک، یا همه ی فیلم ها و عکس ها توی گالری نیاند؟
یا مثلا بشه لیسی درست کرد و فقط از یه پوشه ی خاص آهنگ توش بریزی؟ دیگه نخوای بین همه ی اهنگ ها بگردی و انتخاب کنی؟

4.اون نرم افزاری که تو بخش نرم افزارها برا روشن کردن LED فلاش گذاشتن رو گوشی شماها کار کرده؟

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
به این قیمت ها اطمینان نکن
رنج قیمتش مشخصه دورو بره 600 تومنه
یا خالی بندی نوشته یا از این تقلبی هاست که شبیه n95 در اوردن

راستشو بخوای تو شهرخودمون همون 700 تومنه ولی میگه میره از لب مرز میاره که اینطور قیمتش پایینه.حالا اگه تقلبی باشه از کجا میشه فهمید ؟ این تقلبی ها چطوری هستند؟می ترسم بگیرمو خراب از اب دراد؟ اما چند وقت پیش برای یکی از اشناها که اورده میگه خوب داره کار می کنه و ازشم راضیه !!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
راستشو بخوای تو شهرخودمون همون 700 تومنه ولی میگه میره از لب مرز میاره که اینطور قیمتش پایینه.حالا اگه تقلبی باشه از کجا میشه فهمید ؟ این تقلبی ها چطوری هستند؟می ترسم بگیرمو خراب از اب دراد؟ اما چند وقت پیش برای یکی از اشناها که اورده میگه خوب داره کار می کنه و ازشم راضیه !!

نه نه.امکان نداره . از مرز هم بیارن اینقدر نیست
ببین اول از همه مشخصات ظاهری گوشیه که باید کپی خود n95 باشه
یه سری گوشی ها هستن که فقط یه اختلاف کوچیک تو قیافه دارن مثلا دکمه هاش یه ذره با N95 فرق میکنه
به نظر من که 600 تومن پول به n95 ندی بهتره
جدیدا خیلی ها اصلشم که میخرن باز ایراد داره

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
1.ولی از من فقط همون دفعه اول پرسید.

2.من با برنامه ی Y-browser هم نتونستم. Fexplorer هم رو گوشیم اجرا نشد.
شما خودت امتحان کردی؟
Fexplorer را داری؟ بهتر از Ybrowser هست؟
یه برنامه ای از سری پایین که من خیلی باهاش حال می کردم اون فایل منیجر بود که محیط آبی رنگ داشت.
چون کار باهاش خیلی راحت بود و یه سری دکمه های شرتکات برا cut copy paste properties و غیره داشت، مثل دکمه های * # 0 5 و غیره. اینجا هم همچین نرم افزاری داره؟

3.آیا نمیشه کاری کرد که همه ی ترانه های موجود رو گوشی توی پخش موزیک، یا همه ی فیلم ها و عکس ها توی گالری نیاند؟
یا مثلا بشه لیسی درست کرد و فقط از یه پوشه ی خاص آهنگ توش بریزی؟ دیگه نخوای بین همه ی اهنگ ها بگردی و انتخاب کنی؟

4.اون نرم افزاری که تو بخش نرم افزارها برا روشن کردن LED فلاش گذاشتن رو گوشی شماها کار کرده؟

1- یه کاری بشه کرد فکر کنم
گوشیو یه PC وصل کن بعد با Nokia Phone Browser که اگه Nokia PC Suite نصب کرده باشی تو Mycomputer میاد
برو تمام پیام هارو کپی کن تو یه فولدر تو یکی از درایو هات بعد محل ذخیره پیام ها رو به phonememory تغییر بده
دوباره پیام هارو paste کن.

2- به نظر من Fexplorer بهتره
من خودم باهاش کارکردم و خوب هم هست . فایل Utz که تم سونی اریکسونه رو با نوکیا فرستادم برای یه سونی اریکسون.باید این برنامه رو برای گوشیه خودت پیدا کنی جتما برنامه مدیریت فایل برای N95 هست حالا شاید Fexplorer نباشه

3- میتونی Track list درست کنی . از تو گالری این کارو انجام بده.مثلا 7 تا اهنگ رو تو یه Track list ذخیره کنی

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوكياهاي تقلبي كه معمولا با ماركهاي Nokla N95 و يا از اين قبيل وارد بازار شدن چيني هستن و بزرگترين مشكلشون اينه كه مثل N95 هاي واقعي داراي سيستم عامل نيستن!! وايرلس ندارن. دوربينشون در حد دوربين هاي گوشي اصل نيست. از لحاظ وزني سبكتر هستن و بقيه مواردي كه ديگه فرصت نبود تست كنم.
وقتي قيمت گوشي حدود 600 دلا به بالاست(فكر كنم) ديگه چطور ميشه با اين قيمت ها وارد بازارشون كرد؟
هيچ گروني بي حكمت و هيچ ارزوني بي دليل نيست(البته استثنا هم داره :d)

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0
1- یه کاری بشه کرد فکر کنم
گوشیو یه PC وصل کن بعد با Nokia Phone Browser که اگه Nokia PC Suite نصب کرده باشی تو Mycomputer میاد
برو تمام پیام هارو کپی کن تو یه فولدر تو یکی از درایو هات بعد محل ذخیره پیام ها رو به phonememory تغییر بده
دوباره پیام هارو paste کن.

2- به نظر من Fexplorer بهتره
من خودم باهاش کارکردم و خوب هم هست . فایل Utz که تم سونی اریکسونه رو با نوکیا فرستادم برای یه سونی اریکسون.باید این برنامه رو برای گوشیه خودت پیدا کنی جتما برنامه مدیریت فایل برای N95 هست حالا شاید Fexplorer نباشه

3- میتونی Track list درست کنی . از تو گالری این کارو انجام بده.مثلا 7 تا اهنگ رو تو یه Track list ذخیره کنی

1.روش جالبی به نظر میاد. ممنون. در اولین فرصت امتحانش می کنم.
3.می شه بیشتر توضیح بدی؟
4.من این دو تا را نصب کردم:
NTorch lite va S60Spot0n
ولی هر دو فقط چراغ قرمز فلاش را روشن می کنه که به درد نمی خوره. برنامه ای نیست که درست روشنش کنه؟

amini_bio

Registered User
لایک‌ها
0

من خودم از اونور مرز گرفتم 600 تومن. لب مرز که جای خود داره!!!!!

نه نه.امکان نداره . از مرز هم بیارن اینقدر نیست
ببین اول از همه مشخصات ظاهری گوشیه که باید کپی خود n95 باشه
یه سری گوشی ها هستن که فقط یه اختلاف کوچیک تو قیافه دارن مثلا دکمه هاش یه ذره با N95 فرق میکنه
به نظر من که 600 تومن پول به n95 ندی بهتره
جدیدا خیلی ها اصلشم که میخرن باز ایراد داره

نظر شما محترم ولی باید از همه اونایی که گوشی را دارند باید تحقیق کنه.
به نظر من که ارزششو داره. از هر لحاظ که بخوای حساب کنی.
بعدشم آدم موقع خرید باید چشاشو باز کنه که چیز خراب و مشکل دار بهش نندازند.
یعنی وقتی می خوای گوشی را بخری باید حداقل 30 دقیقه باید تموم چیزاشو تست کنی!!
مخصوصا اگه گارانتی نداشته باشه.

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
3.می شه بیشتر توضیح بدی؟
NTorch lite va S60Spot0n
ولی هر دو فقط چراغ قرمز فلاش را روشن می کنه که به درد نمی خوره. برنامه ای نیست که درست روشنش کنه؟
دوست عزیز میشه بزارینش منم یه امتحانی بکنم آخه گوشیه من 5700 هست.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
3.می شه بیشتر توضیح بدی؟
NTorch lite va S60Spot0n

3- آهنگ هایی رو که میخوای تو یه مجموعه باشن روی هر آهنگ که اومدی
option - mark / unmark - mark

برای هر آهنگ این کارو بکن
بعد که مثلا شد 6 تا آهنگی که میخواستی ، حالا برو روی یه دونه از آهنگ ها که mark کردی بعد
option - new track list
اسم track list رو بهش بده بعد برات میسازه
اینجوری میتونی به 6 تا آهنگ به طور متوالی گوش بدی

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
موبنا : گوشی نوکیا N95 به عنوان "گوشی رسانه ای اروپا" سال 2008-2007 انتخاب شد.
موسسهEuropean Imaging and Sound Association نوکیا N95 را "دارای کاملترین ویژگی هایی که می توان از یک تلفن همراه انتظار داشت" توصیف کرده است.
به گزارش سایت "موبایل وک" این موسسه مشهور اروپایی آزمایشاتی را روی لوازم الکترونیک مصرفی انجام می دهد و هر سال از هر نوع به برترین آنها جایزه می دهد. هیئت داوران موسسه در تقدیر این گوشی اعلام کردند: این فقط یک گوشی نیست بلکه یک سمبل است. یک نوکیا N95 را در دست خود بگیرید، آنوقت خواهید دید که ابزاری کاملاً هنری و ارتباطی را در دست دارید، یک روش ایده آل برای در دسترس بودن و ارتباط با جهانی که اطرافمان را فرا گرفته است.
به گفته این هیت گواه این ادعا ویژگی های برتر بسیار مطلوب نوکیا N95 از جمله دوربین 5 مگاپیکسلی، ضبط ویدئویی MPEG4 با قابلیت ضبط 30 فرم در هر ثانیه، سرعت بالای انتقال داده های 5/3 مگابایت در هر ثانیه، جستجوگر اینترنتی پیشرفته، شبکه Wi-Fi، کارت حافظه microSD، و ویرایش صوتی تمامی فرمت های موسیقی است

بالا