• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد "همستر"

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
واسه تو تنبل بوده واسه من ورزشكار بود

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
پس تا الان رفته به زادگاهش :ی

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
پيدا نشه تو رو مقصر ميدونم

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
2 تا جيغ و اينا هم نميكشه ادم درش بياره انقدر اين بچه مغروره

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
خدابیامرزتش جووون خوبی بود
ببینم معشوقه نداره ؟ بگیرش هی سوزن بهش بزن برای نجاتش میاد
یاد سمندر خدابیامرزم افتادم یه زمانی اومد از اکواریوم بیرون یه چند روزی نبود گم شده بود دربارش این بگم که خیلی لاتی بود بعد از یه مدت زیر ظرفشویی پیداش کردم
دفعه بعد عملیات فرار از اکواریوم 2 رو پیاده کرد دیگه پیدا نشد عید موقع خونه تکونی دیدم زیر فرش پرس شده خدا بیامرز مثل کایوت که از بالای کوه میوفته یه همچین وضعیتی براش پیش اومده بود

Last edited:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
ولی دمش گرم پای هدفش جون داد

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا پیدا شد یا نه؟
اگر دستی شده باشه راحت باید برگرده.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
پيدا نشد بيخيالش شدم خيلي هم دستي بود
خيلي خانم خوبي بود مغرور بود
احتمالا در رفت
امروز 2 تا بچه خريدم 2 هفتشونه به ياد قبلي اسم يكيشونو گذاشتم عسل

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
آقا حامد شما که شیرازی کسی رو نمی شناسی که همستر بفروشه؟مو بلند می خوام....البته 4راه مشیر و فلکه ی فخر آباد رفتما....ماله اولی که خیلی اوضاعشون بی ریخت بود....آدم دلش می سوخت نگاشون می کرد...دومی هم که مو بلند نداشت:(

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام.
والا شیراز کخه میدومنی همچین وضعیت پت توش خوب نیست.من اکثر کلینیکهای دامپزشکی شیراز رو میشناسم ولی ندیدم این فرم مو بلند یا حتی مو کوتای خوشکل رو داشته باشن.
اگر میخوای بخری حتما از کلینیکها بگیر یا از دوست و آشنا اگر دارن.اینهایی که فخر آباد و 4 راه مشیر هست معلوم نیست چند تا مریضی هم داشته باشن.
کلنیک عفیف آباد و خاکشناسی رو یک سری بزن.من مدتی هست اونجا نرفتم.
توی قدوسی غربی هم یکی هست که اوندفعه که رفتم مورد مناسبی نداشت.1 ماه پیش رفتم.اونجا هم یه سر بزن.
خبرش رو بهم بده.من هم میخوام.
تنکس.

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
ماشالا این کلینیکا که خیلی کارشون درسته!رفتم سپردم واسم بیارن برداشته بود یه همستر پیر اورده بود که از بس بزرگ بود کفه دستم جا نمی شد!!!!!تازه می گفت 1 ماهشه!منم گفتم آقا جون خودتی!!!!30000 تومن هم بابتش می خواست ازم بگیره!خداوکیلی با عصا راه می رفت همستره:Dمنم رفتم فلکه ی فخر آباد گرفتم 6 تومن:p الان 3_4 ماهی هست دارمش خیلی هم سالمه!ولی مو بلند نیست!من از خانوم نوروزی(وبلاگه همستر کوچولو) پرسیدم بهم اطمینان دادن که هیچ مریضی مشترکی ندارن......این قدوسی غربی که می گین دقیقا کجاش؟؟؟ عفیف آباد رفتم فقط از نمونه ی گلد داشت!همون که قهوه ایه یخیلی هم زشته!!!!به کلینیکه خاکشناسی هم یه سر می زنم حتما اگه داشت خبرتون می دم.... از دره کلینیک پاتو بزاری تو می خوان واکسن کاری کنن حیوونه 2 وجبی رو:p حتما هم می خوان شناسنامه بدن!آخه حیوونی که 2 سال عمر می کنه شناسنامه می خواد؟؟؟؟؟

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دی...
عجب.
من هم دنبال مو بلندش هستم.خودم طلایی ش رو دارم.
قدوسی غربی هم از طرف زرگری که بیای سمت راست هست.سر نبش یک کوچه هست.قبل از اون یه رستوران هست.نه اونی که کنار مجتمع پردیس هست.این که میگم جلو تر هست.

من تحقیق کردم بیماری مشترک نداره.
وااکسن هم نداره.
اینها چرت میگن.
شناسنامه هم در صورتی که یک حیوان بهش واکسن زده بشه صادر میشه.اون هم قیمتش 5000 هست.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ماشالا این کلینیکا که خیلی کارشون درسته!رفتم سپردم واسم بیارن برداشته بود یه همستر پیر اورده بود که از بس بزرگ بود کفه دستم جا نمی شد!!!!!تازه می گفت 1 ماهشه!منم گفتم آقا جون خودتی!!!!30000 تومن هم بابتش می خواست ازم بگیره!خداوکیلی با عصا راه می رفت همسترهمنم رفتم فلکه ی فخر آباد گرفتم 6 تومن الان 3_4 ماهی هست دارمش خیلی هم سالمه!ولی مو بلند نیست!من از خانوم نوروزی(وبلاگه همستر کوچولو) پرسیدم بهم اطمینان دادن که هیچ مریضی مشترکی ندارن......این قدوسی غربی که می گین دقیقا کجاش؟؟؟ عفیف آباد رفتم فقط از نمونه ی گلد داشت!همون که قهوه ایه یخیلی هم زشته!!!!به کلینیکه خاکشناسی هم یه سر می زنم حتما اگه داشت خبرتون می دم.... از دره کلینیک پاتو بزاری تو می خوان واکسن کاری کنن حیوونه 2 وجبی رو حتما هم می خوان شناسنامه بدن!آخه حیوونی که 2 سال عمر می کنه شناسنامه می خواد؟؟؟؟؟
دیروز رفتم کلینیک عفیف آباد ولی اونجا هم نداشت.

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان من مدتیه میخوام همستر بخرم کلی سایت و مطلب هم خوندم ولی چون اولین باره میخوام حیوون خونگی بخرم دو دل هستم که یک وقت خوشم نیاد گرچه خودش هزینه ای نداره و هزینه قفس و غذاش و سایر چیزاش فکر کنم از خودش بیشتر بشه برای همین میخوام از شما دوستان کمک بگیرم همچنین به هرکدوم از این سایتا که برای خرید شماره گذاشتم مسیج زدم ولی جوابی نگرفتم تو شیراز اگه جای مطمئن سراغ دارین بگین خارج از شیراز هم جایی که با پست بفرسته و مطمئن باشه سراغ دارین بگین ممنون

IntelCentrino

Registered User
لایک‌ها
0
سلام رفقا،

از وقتی که عکس های این جونده را توی نت دیدم و مطالبی که دوستان در مورد همستر هاشون نوشتن، به شدت مجذوب این جونده شدم.
تا اینکه دیروز عصر به نیت خریدنش با خانومم از خونه زدیم بیرون. جاهایی که گمان میرفت گیرمون بیاد سر زدیم (لازم به ذکر است که من شیراز هستم). فلکه فخرآباد رفیتم و چهار راه مشیر.
چشمتون روز بد نبینه :blink: اول رفیتم فلکه فخرآباد. یه آکواریوم داشت توش کلی موش بود. گفتیم "اینها اسمشون چیه؟" صاحب مغازه گفتش که "اینها بهش میگن همستر". ما هم فرار کردیم و گفتیم حتما فهمیده با زیاد وارد نیستیم، میخوان موش بهمون بفروشن. خلاصه رفتیم چهار راه مشیر :cool:
بازهم چشمتون روز بد نبینه :wacko: چندتا مغازه سر زدیم. اونجا هم همینطور بود. دو تا مغازه که داشتن سوال کردیم. مغازه اول خواستیم مطمئن بشین اینهم میگه همستر هست یا چیر دیگه. باکمال ناباوری گفت اینها همستر هستند و نژادشون هم هندی هست.

باور کنید موش بود.. تقریبا میشد گفت که اصلا مو نداشت و البته دم هم نداشت و صد البته یک چیزی داشت که خیلی توی ذهن میزد. بعضی هاشون در انتهای بدنشون (در واقع در جایی که موش، دم داره) دو تا منگوله داشتن که هر یکیشون تقریبا یک خورده از یک دانه آلبالو کوچک تر بودن. اگر گفتید چی بودن :( ؟

این منگوله ها همون بیضه های همستر های نر بودند که به این شدت چشم نوازی میکردند. واقعا ضایع بود این مورد. فکر میکنم موش که این بیضه هاش پیدا نیست قشگ تر هست.

جای دوم هم به همین شکل بود؛ با این تفاوت که وقتی پرسیدیم که "از چه نژادی هستند؟" جواب داد اینها همستر هستن :eek: ما دیگه کپ کرده بودیم و دپرس دپرس برگشتیم خونه و توی راه هم مدام به هم می گفتیم: "فکر نمیکنم اینهایی که دیدیم همون هایی بودن که توی نت بچه ها داشتند :blink: "

حالا کسی چیزی به ذهنش میرسه بگه؟! چون هنوز هم معتقد هستیم چیزهایی که اونجا بودن 10 درصد هم شبیه تصاویر زیر نبودند.
syrian_hamster_1.jpg

6h8fuz6.jpg

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خوب دوست عزیز لااقل عکسی ازش میگرفتی تا ما هم بتونیم راهنماییت کنیم

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها