برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 player ipod

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
جناب SonyStyle میشه در مورد همون iTrip یه کم توضیح بدین؟ نسبت به CarKit مزیتی هم داره؟ خودت تست کردی؟ منظورم بیشتر کیفیت پخشه
با کمال میل احسان خان!
26.gif
27.gif

iTrip یه فرستده FM هستش که صدای خروجی ipod رو بر روی موج FM پخش میکنه و اینجوری تمام وسایلی که به نوعی رادیو FM دارن، میتونن از صدای ipod استفاده کنن!
iTrip نسل های مختلفی داره.. و تقریبا برای هر نسل از ipod یک مدل iTrip تولید شده! مثلا iPod Video فقط با این iTrip کار میکنه که جدیدترینش هم هست...
23.gif

در مقایسه با Car Kit... بیشتر میشه گفت مزیتش در با کلاس تر بودنشه!!
24.gif
و اینکه سیم نداره!!
21.gif
من خودم ندارم، ولی کیفیتشو گوش کردم... میشه گفت اگه یه Car Kit عالی بگیرین، تفاوتی احساس نمیکنین! در کل کیفیت پخشش خوبه، ولی نمیشه گفت قطعا از Car Kit بهتره! بالاخره همیشه چیزای Wireless از نوع Wired کم کیفیت تر هستن! ولی خب iTip واقعا صدای شفافی داره ولی بازم میگم، با یه Car Kit درجه 1 میشه به اون کیفیت رسید!
34.gif
و صد البته به کیفیت دک ماشین هم بستگی داره!!
35.gif

در کل پیشنهاد میکنم اگه سیم Car Kit مزاحمتی براتون نداره، بهتره که Car Kit درجه 1 تهیه کنین!
23.gif
خیلی هم ارزون تر میشه!
27.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از pnmail99 :
سلام

پس بالاخره از بین ipod video و zen vision m یکی رو انتخاب کردی؟ مبارک باشه

چند تا سوال داشتم:

2) 1) اگه دلیل انتخاب ipod رو بگی ممنون میشم چون منم می خوام یکی از اینارو بخرم ولی مردد هستم کدوم رو انتخاب کنم.

3) میشه بدون نصب نرم افزار و به صورت Plug & play و از طریق windows explorer فایل های data رو ریخت توی Ipod video?

4) گارانتی هم داره؟ از کجا خریدی تا اونجا که می دونم فقط یه مغازه تو پایتخت اونا رو میفروشه طبقه همکف سمت راست!

5) توی فورم های خارجی نوشتن که Ipod ها خیلی زود روشون خش می افته. درسته؟

ممنون از راهنماییت

ممون! :blush:
1-2!! - خب من برتری هر کدوم رو با هم مقایسه کردم، و دیدم اندازه و وزن برام مهمتر از ساپورت فرمتهای مختلف هستش!
21.gif
الان هم یه برنامه Download کردم که اکثر فرمت هارو به MP4 و Setting مخصوص ipod تبدیل میکنه!! خیلی هم کیفیتی عالی ای داره!
23.gif
در مورد LCD هم با اینکه Apple میگه 64K هستش، ولی من یکی باور نمیکنم!!
24.gif
واقعا خیلی خیلی بیشتر از 64K کیفیت داره!!
30.gif
موبایل من با اینکه 256K هستش، ولی نصف iPod هم کیفیت نداره!!!
33.gif
یطور خلاصه گم که کیفیت تصویرش 100% راضی کننده ست! و خب بی نهایت ظریفه...
17.gif
(فکر کنم نیازی به گفتن نبود!!!
22.gif
)
3-برای هر فایلی شما میتونین اینکارو بکنین! هیچ مشکلی هم وجود نداره! فقط برای فایل هایی که میخواین توی خود ipod ازشون استفاده کنین (Music / Video / Photo) باید از برنامه iTunes برای Transfer استفاده کنین!
23.gif
ولی برای حمل و نقل عادی از همون طریقی که شما گفتی میشه!
4- شما احتمالا فروشگاه هیتاچی رو میگی که خیلی از محصولات Apple رو هم داره!
23.gif
راستش منم اول می خواستم از اون بخرم، ولی دیدم جاهای دیگه ارزون تر میدن!
32.gif
من از فروشگاه دیجیتال خریدم که دقیقا نقطه مقابل درب ورودی میرداماد هستش! یعنی پشت کافی شاپ! گارانتی هم فقط international داره که تو ایران معتبر نیست!
33.gif
25.gif

5- از درست هم درست تره!
33.gif
33.gif
من فعلا پلاستیک روش رو نکندم برای همین قضیه! یه روز اینجوری کار کردم، دیدم پشتش هم که استیل هستش پر خش شد!!!
33.gif
(البته اصلا تابلو نیست!!
30.gif
) بعد دیگه برای اینکه بد تر نشه، توی اون بسته بندیه اولی اش بستمش و با چسب بستمش!
34.gif
البته یه چسب مخصوص که دقیقا سایز ipod هستش رو دیدم تو اینترنت میفروشن که گفتم دوستم برام از US گرفت، ولی حالا تا ماه دیگه که بیاره برام، باید با همین بسازم!
33.gif

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
Sony جان چند تا سوال هم من داشتم:
1)در مورد عمر باطریشه میگن چون LCD بزرگی داره مصرف باطریش زیاده دقیقا تاحالا بدون وقفه از video کار کشیدی ببینی چند ساعت دوام داره؟
2) خودش شارژر داره؟ یا باید جداگانه خرید؟
3) نوع باطریش هم بگی ممنون میشم:happy: :)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Mehrzad6262 :
Sony جان چند تا سوال هم من داشتم:
1)در مورد عمر باطریشه میگن چون LCD بزرگی داره مصرف باطریش زیاده دقیقا تاحالا بدون وقفه از video کار کشیدی ببینی چند ساعت دوام داره؟
2) خودش شارژر داره؟ یا باید جداگانه خرید؟
3) نوع باطریش هم بگی ممنون میشم:happy: :)
اینهم جوابات!!
34.gif

1- بدون وقفه 2:15!!! با ولوم 70% !!
23.gif
میشه گفت بزرگترین نقطه ضعفش همینه....
25.gif

2-تو جعبه اش فقط کابل USB هست که خب با اون هم شارژ میشه!
27.gif
ولی اگه شارژ AC منظورته، باید جدا بخری!
32.gif

3- باطریش Built-in هستش و از نوع Lithium-Polymer !!
18.gif

میگم یه جورایی iPod Info Center شدم!!
22.gif
ولی خوشحال میشم کمک کنم! بازم سوالی بود در خدمتم!
83.gif
90.gif

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما تا کنون صداش رو با گوشی w800 sony ericsson مقایسه کردید.میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.چون من فرومهای خارجی رو خوندم و دیدم که کیفیت صداش کمتره.چون من w800 دارم و میخواستم یک ipod هم بگیرم.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از samuraii40 :
دوست عزیز شما تا کنون صداش رو با گوشی w800 sony ericsson مقایسه کردید.میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.چون من فرومهای خارجی رو خوندم و دیدم که کیفیت صداش کمتره.چون من w800 دارم و میخواستم یک ipod هم بگیرم.

شما داری چی رو با چی مقایسه می کنی؟؟؟؟
میشه لینک اون فروم رو بدی؟؟
33.gif
واقعا برام جالبه چی اون تو گفتن!
77.gif
به هر حال شما مطمئن باش کیفیتش بیشتره نباشه، کمتر نیست!
34.gif
از اون گذشته، من به شخصه اصلا W800 یا هر موبایل دیگه ای رو به عنوان MP3 Player قبول ندارم!
12.gif
هر چقدرم که کیفیت داشته باشه، مگه چند ساعت باتریش دووم میاره؟؟ 512MB هم که هیچی نیست!!
25.gif
حتی اگه 160تومن هم بدین و MS Duo 2GB بگیرین، باز هم محدودیت حجم دارین... که تازه خیلی هم گرون در میاد...
32.gif

به هر حال من سر کیفیت شرط میبندم ipod از W800 بهتره...
23.gif
هر چند که بنظر من اصلا محصولاتی نیستن که قابل مقایسه باشن... اون یه موبایله، و این یه HDD MP3 Player !!
24.gif
23.gif

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد باطریش باید بگم که من تا 25 ساعت هم کار کردم و جواب داده در مقابل 12 ساعت ipod.
در ضمن من کاری به اندازه حافظه ندارم چون برای من کیفیت مهم تره و بعد گنجایش.در ضمن شما نمیگید که به همراه داشتن موبایل+ Mp3 player کاری مشگل هستش ولی اگر گوشی به اندازه کافی با کیفیت و دارای حجم قابل قبولی باشه مفید تره.
در ضمن شما که عشق سونی هستید بعید بود که این حرف رو بزنید.چون اگر sony بخواد مجصولی با کیفیت بالا بزنه کسی نمیتونه با اون رقابت کنه چه برسه به اپل که حاضرم شرط ببندم اگر پشتش رو باز کنی میبینی که چند تا از ای سی هاش ماله sony هستش.
در اخر اگر مقایسه ای انجام دادید خوشحال میشم جوابتون رو بشنوم.

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن ممنون میشم اگر یک عکس از هدفون ipod بگذارید.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از samuraii40 :
در مورد باطریش باید بگم که من تا 25 ساعت هم کار کردم و جواب داده در مقابل 12 ساعت ipod.
در ضمن من کاری به اندازه حافظه ندارم چون برای من کیفیت مهم تره و بعد گنجایش.در ضمن شما نمیگید که به همراه داشتن موبایل+ Mp3 player کاری مشگل هستش ولی اگر گوشی به اندازه کافی با کیفیت و دارای حجم قابل قبولی باشه مفید تره.
در ضمن شما که عشق سونی هستید بعید بود که این حرف رو بزنید.چون اگر sony بخواد مجصولی با کیفیت بالا بزنه کسی نمیتونه با اون رقابت کنه چه برسه به اپل که حاضرم شرط ببندم اگر پشتش رو باز کنی میبینی که چند تا از ای سی هاش ماله sony هستش.
در اخر اگر مقایسه ای انجام دادید خوشحال میشم جوابتون رو بشنوم.
1. من جونم واسه Sony میره!
17.gif
ولی ارتباطی بین Sony و Sony Ericsson وجود نداره!!
12.gif
این فقط یه ترفند تجاری برای جمع کردن مشتری هر دو گروهه! همین!
31.gif
نمیگم Sony Ericsson گوشی بدیه! خیلی هم خوبه!
34.gif
ولی اینکه شما میگی در مورد کیفیت بی ارتباط با این قضیه ست...
35.gif

2. واقعا اگه 25 ساعت MP3 باهاش گوش دادین باید بگم که واقعا تعجب کردم!
105.gif
105.gif

3. تا اونجا که من میدونم، فرقی بین برد W800 و K750 وجود نداره..
23.gif
و از اونجا که من خودم K750 دارم، میگم که کیفیت ipod بهتره...
21.gif
البته فراموش نکن که Earphone هم 50% قضیه رو تشکیل میده! شما اون Earphone های In-Ear رو به Creative هم وصل کنی، کلی کیفیتش خوب میشه!!!!
22.gif
24.gif

4. در یک MP3 Player فقط کیفیت ملاک نیست... حجم، امکانات و چیزای دیگه ای از جمله User Friendly بودن دستگاه هم ملاکه...
34.gif
من مطمئنم شما اگه 2روز با ipod کار کنی، میفهمی چرا من میگم W800 رو جزو MP3 Player ها بحساب نمیارم!
13.gif
اصولا سیستمشون متفاوته!!!
27.gif

راستی!
30.gif
Apple اونقدر یا Sony چپ هست که عمرا باهاش همکاری نکنه!
22.gif
22.gif
ولی توی ipod Video هم چیپ Samsung پیدا میشه، هم Philips هم ،Toshiba!!!!
24.gif
24.gif
33.gif
33.gif

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز خوشم میاد که شما هم مثل من علاقه وافری به شرکت sony دارید.
ولی ارتباطی بین Sony و Sony Ericsson وجود نداره!!
در ضمن از شما این حرف بعید بود.نوشته walkman هک شده بروی w800 یک اسم تجاری مربوط به خود شرکت sony هستش و نه ericsson(بعلاوه musicdj-photodj-videodj-playnow-memorystick).و اگر تکنولوژی sony در این گوشی نبود غیر ممکن بود که اریکسون بتونه به این درجه از کیفیت برسه.شما در این گوشی به وضوح میتونید تمام ردپاهای مربوط به sony رو ببینید.حتی هدفون گوشی هم نمونه کپی شده هدفون MDR-EX71 سونی هستش.در یک گوشی همراه شرکت اریکسون بیشتر قسمتهای مربوط به مخابرات گوشی و ارتباطات رو بر عهده داره و شرکت سونی قسمتهای مربوط به .multimedia

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از samuraii40 :
دوست عزیز خوشم میاد که شما هم مثل من علاقه وافری به شرکت sony دارید.

در ضمن از شما این حرف بعید بود.نوشته walkman هک شده بروی w800 یک اسم تجاری مربوط به خود شرکت sony هستش و نه ericsson(بعلاوه musicdj-photodj-videodj-playnow-memorystick).و اگر تکنولوژی sony در این گوشی نبود غیر ممکن بود که اریکسون بتونه به این درجه از کیفیت برسه.شما در این گوشی به وضوح میتونید تمام ردپاهای مربوط به sony رو ببینید.حتی هدفون گوشی هم نمونه کپی شده هدفون MDR-EX71 سونی هستش.در یک گوشی همراه شرکت اریکسون بیشتر قسمتهای مربوط به مخابرات گوشی و ارتباطات رو بر عهده داره و شرکت سونی قسمتهای مربوط به .multimedia

سامورایی جان! من که نگقتم Sony Ericsson از خودش در آورده و Sony رو به اسمش چسبونده که!
24.gif
بله، Sony Ericsson از ادغام بخش مخابراتی Sony با Ericsson تشکیل شده، و Sony هم توش سهام داره...
34.gif
23.gif

منم دقیقا حرفم در مورد اون لوگوی Walkman بود! بیشتر از اینکه Sony در ساخت W800 مشارکت داشته باشه، اجازه داده که Sony Ericsson از این اسم استفاده کنه برای محصولش تا فروش بیشتری داشته باشه! این بدین معنی نیست که بخش MP3 Player این گوشی رو Sony طراحی کرده...
23.gif

حالا بحث رو منحرف نکنیم دیگه!
27.gif
به همون موضوع ipod تو این تاپیک بپردازیم بهتره!!
22.gif
22.gif
34.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز sony style سلام
یه سو ال داشتم
آیا ipod نسل چهارم همونی که صفحه ی آبی رنگی داره 30 گیگابایتش هست یا نه اگه هست عکسش رو بزار
فعلا خداحافظ

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
دوست عزیز sony style سلام
یه سو ال داشتم
آیا ipod نسل چهارم همونی که صفحه ی آبی رنگی داره 30 گیگابایتش هست یا نه اگه هست عکسش رو بزار
فعلا خداحافظ
ipod 4G که شما میگی، یعنی نوع صفحه غیر رنگی فقط در دو مدل 20GB و 40GB عرضه شده!
23.gif

مدل 30GB برای ipod photo که در واقع ipod 4G with color display هستش عرضه شده!
34.gif
اینی که شما میگی وجود نداره!!!
24.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز sonystyle
سلام
چند روز پیش لینک ساخت شارژر ipod رو گذاشته بودی اما لینکش خراب بود.اگه می تونی یه لینک درستش رو بذار .

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوباره سلام
اگه میتونی تمام مدلهای ipod 4g رو با ظرفیتش بزار.خیلی هم ازت ممنون می شم اگه بزاری
فعلا خداحافظ

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
دوست عزیز sonystyle
سلام
چند روز پیش لینک ساخت شارژر ipod رو گذاشته بودی اما لینکش خراب بود.اگه می تونی یه لینک درستش رو بذار .
اون رو بیخیال شو!
39.gif
برو پایتخت، طبقه همکف، راهرو پشتی سمت چپ یه مغازه هست که شارژ USB داره میده 5 تومن!!!
23.gif

از همون بخر! خیلی هم عالیه! جمع و جور و سبک!
34.gif
بگو آداپتور USB میخوام! تو ویترینش هست! فکر کنم مغازه کناری "ابزار پیشرو" میشه... دقیقا اسمش یادم نیست!
33.gif

اگه بگی دقیقا مشکلت چیه در مورد مدل ipod ، بهتر میتونم کمکت کنم...
33.gif
به هر حال اینجا هم میتونی تمام نسل های ipod رو ببینی!
20.gif

موفق باشی!

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از SonyStyle :
اون رو بیخیال شو!
39.gif
برو پایتخت، طبقه همکف، راهارو پشتی سمت چپ یه مغازه هست که شارژ USB داره میده 5 تومن!!!
23.gif

از همون بخر! خیلی هم عالیه! جمع و جور و سبک!
34.gif
بگو آداپتور USB میخوام! تو ویترینش هست! فکر کنم مغازه کناری "ابزار پیشرو" میشه... دقیقا اسمش یادم نیست!
33.gif

اگه بگی دقیقا مشکلت چیه در مورد مدل ipod ، بهتر میتونم کمکت کنم...
33.gif
به هر حال اینجا هم میتونی تمام نسل های ipod رو ببینی!
20.gif

موفق باشی!

یعنی شما با همین شارژر 5 تومنی USB کار میکنین؟! خطر نداره؟ :D اقا مدلی که داری و بگو یه وقت یه ولت و امپر دیگه
نباشه 300-400 تومن بره هوا :D
خیلی عجیبه که هیچی همراهش نداره :( Dock هم نداره نه؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Mehrzad6262 :
یعنی شما با همین شارژر 5 تومنی USB کار میکنین؟! خطر نداره؟ :D اقا مدلی که داری و بگو یه وقت یه ولت و امپر دیگه
نباشه 300-400 تومن بره هوا :D
خیلی عجیبه که هیچی همراهش نداره :( Dock هم نداره نه؟
نه مشکلی نداره!
22.gif
چون خروجی USB یه چیز استاندارده! یعنی 5volt !!
23.gif
من که باهاش میزنم شارژ شه، خیلی هم عالی کار میکنه! 1ساعت هم کمتر طول میکشه شارژ شدنش!
20.gif
نترس، اشتباه نمیخری! چیز تابلویه! 2شاخه اش خطیه و تا میشه تو خودش، سیم نداره، زیرش فقط یه مادگی USB داره! که سیم خود ipod رو میزنی توش! بعدم هم که...
22.gif
Charging
Dock Stand رو توی جعبه اش نداره! فقط یه تبدیل داره که قطرشو به اندازه بقیه ipod ها میکنه تا توی تمام Accessories هایی که ipod باید روشون بشینه، جا بره!! همین!
31.gif
یه تیکه پلاستیکه در واقع!
24.gif

عملا جز CD و Earphone و USB Cable هیچی دیگه نیست تو جعبه اش!
33.gif
عوضش Creative ZEN Vision : M میخری، همـــــــه چی تو جعبه اش هست!
30.gif

راستی! من TV Output رو هم راه انداختم! یه کابل معمولی 3 به 1 خریدم! از اینا که یه طرفش فیش Headphone هستش، یه طرفش هم 3تا AV !! (زرد-سفید-قرمز)خیلی خوب پخش میکنه رو TV!
8.gif

بالا