سایت ساز وبزیکسب درآمد

همه چیز در مورد mp3 player ipod

شروع موضوع توسط ipod remix ‏7 ژانویه 2006 در انجمن مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

1. SonyStyle

SonyStyle Registered User

با کمال میل احسان خان! [​IMG] [​IMG]
    iTrip یه فرستده FM هستش که صدای خروجی ipod رو بر روی موج FM پخش میکنه و اینجوری تمام وسایلی که به نوعی رادیو FM دارن، میتونن از صدای ipod استفاده کنن!
    iTrip نسل های مختلفی داره.. و تقریبا برای هر نسل از ipod یک مدل iTrip تولید شده! مثلا iPod Video فقط با این iTrip کار میکنه که جدیدترینش هم هست... [​IMG]
    در مقایسه با Car Kit... بیشتر میشه گفت مزیتش در با کلاس تر بودنشه!! [​IMG] و اینکه سیم نداره!! [​IMG] من خودم ندارم، ولی کیفیتشو گوش کردم... میشه گفت اگه یه Car Kit عالی بگیرین، تفاوتی احساس نمیکنین! در کل کیفیت پخشش خوبه، ولی نمیشه گفت قطعا از Car Kit بهتره! بالاخره همیشه چیزای Wireless از نوع Wired کم کیفیت تر هستن! ولی خب iTip واقعا صدای شفافی داره ولی بازم میگم، با یه Car Kit درجه 1 میشه به اون کیفیت رسید! [​IMG] و صد البته به کیفیت دک ماشین هم بستگی داره!! [​IMG]
    در کل پیشنهاد میکنم اگه سیم Car Kit مزاحمتی براتون نداره، بهتره که Car Kit درجه 1 تهیه کنین! [​IMG] خیلی هم ارزون تر میشه! [​IMG]

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. SonyStyle

ممون! :blush:
    1-2!! - خب من برتری هر کدوم رو با هم مقایسه کردم، و دیدم اندازه و وزن برام مهمتر از ساپورت فرمتهای مختلف هستش! [​IMG] الان هم یه برنامه Download کردم که اکثر فرمت هارو به MP4 و Setting مخصوص ipod تبدیل میکنه!! خیلی هم کیفیتی عالی ای داره! [​IMG] در مورد LCD هم با اینکه Apple میگه 64K هستش، ولی من یکی باور نمیکنم!! [​IMG] واقعا خیلی خیلی بیشتر از 64K کیفیت داره!! [​IMG] موبایل من با اینکه 256K هستش، ولی نصف iPod هم کیفیت نداره!!! [​IMG] یطور خلاصه گم که کیفیت تصویرش 100% راضی کننده ست! و خب بی نهایت ظریفه... [​IMG] (فکر کنم نیازی به گفتن نبود!!! [​IMG] )
    3-برای هر فایلی شما میتونین اینکارو بکنین! هیچ مشکلی هم وجود نداره! فقط برای فایل هایی که میخواین توی خود ipod ازشون استفاده کنین (Music / Video / Photo) باید از برنامه iTunes برای Transfer استفاده کنین! [​IMG] ولی برای حمل و نقل عادی از همون طریقی که شما گفتی میشه!
    4- شما احتمالا فروشگاه هیتاچی رو میگی که خیلی از محصولات Apple رو هم داره! [​IMG] راستش منم اول می خواستم از اون بخرم، ولی دیدم جاهای دیگه ارزون تر میدن! [​IMG] من از فروشگاه دیجیتال خریدم که دقیقا نقطه مقابل درب ورودی میرداماد هستش! یعنی پشت کافی شاپ! گارانتی هم فقط international داره که تو ایران معتبر نیست! [​IMG] [​IMG]
    5- از درست هم درست تره! [​IMG] [​IMG] من فعلا پلاستیک روش رو نکندم برای همین قضیه! یه روز اینجوری کار کردم، دیدم پشتش هم که استیل هستش پر خش شد!!! [​IMG] (البته اصلا تابلو نیست!! [​IMG] ) بعد دیگه برای اینکه بد تر نشه، توی اون بسته بندیه اولی اش بستمش و با چسب بستمش! [​IMG] البته یه چسب مخصوص که دقیقا سایز ipod هستش رو دیدم تو اینترنت میفروشن که گفتم دوستم برام از US گرفت، ولی حالا تا ماه دیگه که بیاره برام، باید با همین بسازم! [​IMG]

4. IKEA

IKEA Registered User

Sony جان چند تا سوال هم من داشتم:
    1)در مورد عمر باطریشه میگن چون LCD بزرگی داره مصرف باطریش زیاده دقیقا تاحالا بدون وقفه از video کار کشیدی ببینی چند ساعت دوام داره؟
    2) خودش شارژر داره؟ یا باید جداگانه خرید؟
    3) نوع باطریش هم بگی ممنون میشم:happy: :)

5. SonyStyle

اینهم جوابات!! [​IMG]
    1- بدون وقفه 2:15!!! با ولوم 70% !! [​IMG] میشه گفت بزرگترین نقطه ضعفش همینه.... [​IMG]
    2-تو جعبه اش فقط کابل USB هست که خب با اون هم شارژ میشه! [​IMG] ولی اگه شارژ AC منظورته، باید جدا بخری! [​IMG]
    3- باطریش Built-in هستش و از نوع Lithium-Polymer !! [​IMG]
    میگم یه جورایی iPod Info Center شدم!! [​IMG] ولی خوشحال میشم کمک کنم! بازم سوالی بود در خدمتم! [​IMG] [​IMG]

6. samuraii40

samuraii40 Registered User

دوست عزیز شما تا کنون صداش رو با گوشی w800 sony ericsson مقایسه کردید.میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.چون من فرومهای خارجی رو خوندم و دیدم که کیفیت صداش کمتره.چون من w800 دارم و میخواستم یک ipod هم بگیرم.

7. SonyStyle

شما داری چی رو با چی مقایسه می کنی؟؟؟؟
    میشه لینک اون فروم رو بدی؟؟ [​IMG] واقعا برام جالبه چی اون تو گفتن! [​IMG] به هر حال شما مطمئن باش کیفیتش بیشتره نباشه، کمتر نیست! [​IMG] از اون گذشته، من به شخصه اصلا W800 یا هر موبایل دیگه ای رو به عنوان MP3 Player قبول ندارم! [​IMG] هر چقدرم که کیفیت داشته باشه، مگه چند ساعت باتریش دووم میاره؟؟ 512MB هم که هیچی نیست!! [​IMG] حتی اگه 160تومن هم بدین و MS Duo 2GB بگیرین، باز هم محدودیت حجم دارین... که تازه خیلی هم گرون در میاد... [​IMG]
    به هر حال من سر کیفیت شرط میبندم ipod از W800 بهتره... [​IMG] هر چند که بنظر من اصلا محصولاتی نیستن که قابل مقایسه باشن... اون یه موبایله، و این یه HDD MP3 Player !! [​IMG] [​IMG]

8. samuraii40

در مورد باطریش باید بگم که من تا 25 ساعت هم کار کردم و جواب داده در مقابل 12 ساعت ipod.
    در ضمن من کاری به اندازه حافظه ندارم چون برای من کیفیت مهم تره و بعد گنجایش.در ضمن شما نمیگید که به همراه داشتن موبایل+ Mp3 player کاری مشگل هستش ولی اگر گوشی به اندازه کافی با کیفیت و دارای حجم قابل قبولی باشه مفید تره.
    در ضمن شما که عشق سونی هستید بعید بود که این حرف رو بزنید.چون اگر sony بخواد مجصولی با کیفیت بالا بزنه کسی نمیتونه با اون رقابت کنه چه برسه به اپل که حاضرم شرط ببندم اگر پشتش رو باز کنی میبینی که چند تا از ای سی هاش ماله sony هستش.
    در اخر اگر مقایسه ای انجام دادید خوشحال میشم جوابتون رو بشنوم.

9. samuraii40

در ضمن ممنون میشم اگر یک عکس از هدفون ipod بگذارید.

10. SonyStyle

1. من جونم واسه Sony میره! [​IMG] ولی ارتباطی بین Sony و Sony Ericsson وجود نداره!! [​IMG] این فقط یه ترفند تجاری برای جمع کردن مشتری هر دو گروهه! همین! [​IMG] نمیگم Sony Ericsson گوشی بدیه! خیلی هم خوبه! [​IMG] ولی اینکه شما میگی در مورد کیفیت بی ارتباط با این قضیه ست... [​IMG]
    2. واقعا اگه 25 ساعت MP3 باهاش گوش دادین باید بگم که واقعا تعجب کردم! [​IMG] [​IMG]
    3. تا اونجا که من میدونم، فرقی بین برد W800 و K750 وجود نداره.. [​IMG] و از اونجا که من خودم K750 دارم، میگم که کیفیت ipod بهتره... [​IMG] البته فراموش نکن که Earphone هم 50% قضیه رو تشکیل میده! شما اون Earphone های In-Ear رو به Creative هم وصل کنی، کلی کیفیتش خوب میشه!!!! [​IMG] [​IMG]
    4. در یک MP3 Player فقط کیفیت ملاک نیست... حجم، امکانات و چیزای دیگه ای از جمله User Friendly بودن دستگاه هم ملاکه... [​IMG] من مطمئنم شما اگه 2روز با ipod کار کنی، میفهمی چرا من میگم W800 رو جزو MP3 Player ها بحساب نمیارم! [​IMG] اصولا سیستمشون متفاوته!!! [​IMG]

راستی! [​IMG] Apple اونقدر یا Sony چپ هست که عمرا باهاش همکاری نکنه! [​IMG] [​IMG] ولی توی ipod Video هم چیپ Samsung پیدا میشه، هم Philips هم ،Toshiba!!!! [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

11. samuraii40

دوست عزیز خوشم میاد که شما هم مثل من علاقه وافری به شرکت sony دارید.
    در ضمن از شما این حرف بعید بود.نوشته walkman هک شده بروی w800 یک اسم تجاری مربوط به خود شرکت sony هستش و نه ericsson(بعلاوه musicdj-photodj-videodj-playnow-memorystick).و اگر تکنولوژی sony در این گوشی نبود غیر ممکن بود که اریکسون بتونه به این درجه از کیفیت برسه.شما در این گوشی به وضوح میتونید تمام ردپاهای مربوط به sony رو ببینید.حتی هدفون گوشی هم نمونه کپی شده هدفون MDR-EX71 سونی هستش.در یک گوشی همراه شرکت اریکسون بیشتر قسمتهای مربوط به مخابرات گوشی و ارتباطات رو بر عهده داره و شرکت سونی قسمتهای مربوط به .multimedia

12. SonyStyle

سامورایی جان! من که نگقتم Sony Ericsson از خودش در آورده و Sony رو به اسمش چسبونده که! [​IMG] بله، Sony Ericsson از ادغام بخش مخابراتی Sony با Ericsson تشکیل شده، و Sony هم توش سهام داره... [​IMG] [​IMG]
    منم دقیقا حرفم در مورد اون لوگوی Walkman بود! بیشتر از اینکه Sony در ساخت W800 مشارکت داشته باشه، اجازه داده که Sony Ericsson از این اسم استفاده کنه برای محصولش تا فروش بیشتری داشته باشه! این بدین معنی نیست که بخش MP3 Player این گوشی رو Sony طراحی کرده... [​IMG]
    حالا بحث رو منحرف نکنیم دیگه! [​IMG] به همون موضوع ipod تو این تاپیک بپردازیم بهتره!! [​IMG] [​IMG] [​IMG]

13. mehdixp

mehdixp Registered User

14. ipod remix

ipod remix کاربر تازه وارد

دوست عزیز sony style سلام
    یه سو ال داشتم
    آیا ipod نسل چهارم همونی که صفحه ی آبی رنگی داره 30 گیگابایتش هست یا نه اگه هست عکسش رو بزار
    فعلا خداحافظ

15. SonyStyle

ipod 4G که شما میگی، یعنی نوع صفحه غیر رنگی فقط در دو مدل 20GB و 40GB عرضه شده! [​IMG]
    مدل 30GB برای ipod photo که در واقع ipod 4G with color display هستش عرضه شده! [​IMG] اینی که شما میگی وجود نداره!!! [​IMG]

16. ipod remix

دوست عزیز سلام
    از راهنماییت متشکرم

17. ipod remix

دوست عزیز sonystyle
    سلام
    چند روز پیش لینک ساخت شارژر ipod رو گذاشته بودی اما لینکش خراب بود.اگه می تونی یه لینک درستش رو بذار .

18. ipod remix

دوباره سلام
    اگه میتونی تمام مدلهای ipod 4g رو با ظرفیتش بزار.خیلی هم ازت ممنون می شم اگه بزاری
    فعلا خداحافظ

19. SonyStyle

اون رو بیخیال شو! [​IMG] برو پایتخت، طبقه همکف، راهرو پشتی سمت چپ یه مغازه هست که شارژ USB داره میده 5 تومن!!! [​IMG]
    از همون بخر! خیلی هم عالیه! جمع و جور و سبک! [​IMG] بگو آداپتور USB میخوام! تو ویترینش هست! فکر کنم مغازه کناری "ابزار پیشرو" میشه... دقیقا اسمش یادم نیست! [​IMG]
    اگه بگی دقیقا مشکلت چیه در مورد مدل ipod ، بهتر میتونم کمکت کنم... [​IMG] به هر حال اینجا هم میتونی تمام نسل های ipod رو ببینی! [​IMG]
    موفق باشی!

20. IKEA

IKEA Registered User

یعنی شما با همین شارژر 5 تومنی USB کار میکنین؟! خطر نداره؟ :D اقا مدلی که داری و بگو یه وقت یه ولت و امپر دیگه
    نباشه 300-400 تومن بره هوا :D
    خیلی عجیبه که هیچی همراهش نداره :( Dock هم نداره نه؟

21. SonyStyle

نه مشکلی نداره! [​IMG] چون خروجی USB یه چیز استاندارده! یعنی 5volt !! [​IMG] من که باهاش میزنم شارژ شه، خیلی هم عالی کار میکنه! 1ساعت هم کمتر طول میکشه شارژ شدنش! [​IMG] نترس، اشتباه نمیخری! چیز تابلویه! 2شاخه اش خطیه و تا میشه تو خودش، سیم نداره، زیرش فقط یه مادگی USB داره! که سیم خود ipod رو میزنی توش! بعدم هم که... [​IMG] Charging
    Dock Stand رو توی جعبه اش نداره! فقط یه تبدیل داره که قطرشو به اندازه بقیه ipod ها میکنه تا توی تمام Accessories هایی که ipod باید روشون بشینه، جا بره!! همین! [​IMG] یه تیکه پلاستیکه در واقع! [​IMG]
    عملا جز CD و Earphone و USB Cable هیچی دیگه نیست تو جعبه اش! [​IMG] عوضش Creative ZEN Vision : M میخری، همـــــــه چی تو جعبه اش هست! [​IMG]
    راستی! من TV Output رو هم راه انداختم! یه کابل معمولی 3 به 1 خریدم! از اینا که یه طرفش فیش Headphone هستش، یه طرفش هم 3تا AV !! (زرد-سفید-قرمز)خیلی خوب پخش میکنه رو TV! [​IMG]

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی