برگزیده های پرشین تولز

همه چیز پیرامون مبحث کافی نت و گیم نت

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.(در مورد Image و بازیابی میتونی به تاپیک هایی که در مورد برنامه ghostو سایر برنامه های این شکلی زده شده مراجعه کنی)

لطفا در این مورد خود شما بیشتر شرح بدید

باسپاس فراوان

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی دقیقا مثل Dvd Rom خود سیستم میشه از اون استفاده کرد و یه برنامه رو بعنوان مثال روی سیستم فاقد Dvd Rom نصب کرد؟

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
راستي براي تاسيس يه گيم نت به مدركي ، اجازه نامه اي ، چيزي نيازي نيست ؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
لطفا در این مورد خود شما بیشتر شرح بدید

باسپاس فراوان
ببینید یکسری برنامه ها هستن که میتونن از یک درایو یا کل هاردتون یک بک آپ بگیرن تا در موقع لزوم اون رو عینا برگردونن فرض کنید روی یکی از کلاینت هاتون یه ویندوزر دارید با تمام برنامه ها و گیم هایی که نصب کردید اگر به هر دلیل ویندوزتون خراب بشهمیدونید چقدر زمان میبره تا دوباره از اول نصب کنید و تمام درایور ها، برنامه ها و بازهای لازم رو دوباره نصب کنید تازه اون هم با بازی های سنگین الان اما با اون برنامه Image گیری و بک آپ گرفتن از درایو ویندوزتون میتونید در مدت خیلی کمتر (تقریبا باسرعت 1-2 گیگا بایت در دقیقه بسته به شرایط ) درایو رو بازیابی کنید.
حالا اگه شما همه کلاینت هاتون سخت افزار مشابه داشته باشن کافیه رو یک دونه از اونها ویندوز و سایر موارد رو نصب و از روی اون با کمک همین برنامه ها بر روی هارد سیستم های دیگه منتقل کنید.
برای اطلاعات بیشتر میتونید اینجا رو ببینید

یعنی دقیقا مثل Dvd Rom خود سیستم میشه از اون استفاده کرد و یه برنامه رو بعنوان مثال روی سیستم فاقد Dvd Rom نصب کرد؟
وقتی شما DVD-rom رو به اشتراک میگذاری یعنی محتوای هر دیسکی که توش قرار میدی به اشتراک گذاشته میشه و میتونی ازش استفاده کنی. کلا اگه بتونی از امکاماتی که شبکه بهت میده خوب استفاده کنی خیلی به نفعتمیشه و هم تو کوتاه مدت و هم در بلند مدت باعث صرفه جویی و بهره وری میشه برات

راستي براي تاسيس يه گيم نت به مدركي ، اجازه نامه اي ، چيزي نيازي نيست ؟
والا من خودم آخرش نفهمیدم به یه رویت شنیدم باید از فدراسیون ورزش های عمومی مجوز بگیری ، یه بار هم نمیدونم گفتن از کجا ولی در کل به گیم نت به اندازه کافی نت گیر نمیدن

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من یه زمانی قرار بود با یکی شریکی یه گیم نت بزنیم ولی این قدر سر این قسمت مدرکش موندیم و گشتیم که بی خیال شدیم
فدراسیون ورزش و ماشین آلات اداری و ماشین آلات ورزشی و یه سه چهار تا جایی دیگه به ما گفتن که هر کدوم رو می رفتیم می گفت به ما مربوط نمی شه برین ... جا دیگه اعصابمون خرد شده بود از یه طرف هم یه کم فشار از طرف خانواده اومد بعد از این مدت گشتن آخر بی خیال شدیم

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
فكر نكنم گرفتن مدركش خيلي سخت باشه! مهمتر يه جاي مناسب براي راه اندازي گيم نت هستش يكي از دوستام يه جاي پرت گيم نت زد مجبور شد جمعش كنه چون جوز بچه دبستاني ها كسي نميومد گيم نتش !!! سعي كن رو جاي مناسب خيلي كار كني

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دارم کافی نت راهندازی می کنم و می خوام بنا به دلایلی(سرعت، کمبودن پهنای باند فعلی ADSL که ماهاه 2گیگ هست و...) از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم.
حالا یک مساله پیش می اد که همهی سایت ها باز هستند!
خوب برای فیلتر کردن برنامه های مختلفی دیدم و کار هم کردم.
حالا می مونده لیست سایت هایی که باید فیلتر بشن . از دوستانی که آی اس پی دارند کمک می خوام تا این لیست رو در اختیام بگذارند.

در ضمن یک روش دیگر هم به ذهنتون رسید بگید. من خودم روش استفاده از یک وی پی ان داخل ایران به ذهنم رسید ولی چون سرعت رو کم می کنه و گیرم هم نمی اد احتمالا روش مناسبی نخواهد بود!

ممنون

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من دارم کافی نت راهندازی می کنم و می خوام بنا به دلایلی(سرعت، کمبودن پهنای باند فعلی ADSL که ماهاه 2گیگ هست و...) از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم.
حالا یک مساله پیش می اد که همهی سایت ها باز هستند!
خوب برای فیلتر کردن برنامه های مختلفی دیدم و کار هم کردم.
حالا می مونده لیست سایت هایی که باید فیلتر بشن . از دوستانی که آی اس پی دارند کمک می خوام تا این لیست رو در اختیام بگذارند.

در ضمن یک روش دیگر هم به ذهنتون رسید بگید. من خودم روش استفاده از یک وی پی ان داخل ایران به ذهنم رسید ولی چون سرعت رو کم می کنه و گیرم هم نمی اد احتمالا روش مناسبی نخواهد بود!

ممنون

بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون کنم اینه که با نصب نرم افزار های مورد نیاز ترافیک را تقسیم کرده و فقط محتویات تصویری و دانلودی را از روی ماهواره و باقی را از خط مخابرات دریافت کنید .

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای پخش ترافیک از آنتامدیا بندواید منیجر می خوام استفاده کنم ولی برای تفکیک فایل و باثی چیز ها از هم و کاری که شما پیشنهاد دادید چه برنامه ای هست؟
ممنون

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای پخش ترافیک از آنتامدیا بندواید منیجر می خوام استفاده کنم ولی برای تفکیک فایل و باثی چیز ها از هم و کاری که شما پیشنهاد دادید چه برنامه ای هست؟
ممنون

===========
در ضمن اگر ممکنه بگید باید کجا ها برم برای مجوز؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
من نمیدونم برای چی مسخواید فیلتر کنید، اگر بخاطر ضوابط و باطل شدن مجوز و... هست که لا ماهواره ممنوعه و همین که بفهمن از ماهواره سرویس میگیرید تمومه. اما اگه برای کارهای دیگه است برنامه های فیلترینگ هست منتها من خودم باهاشن خیلی کار نکردم اما برنامه ای ندیدم که کسی ازش راضی باشه

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه فیلتر کردن هست ولی لیستی که باید فیلتر بشه نیست!
حالا این برنامه که فایل رو از متن جدا می کنه رو از کجا گیر بیارم.؟؟؟
یکی گفت Squit هست اسمش ولی تو وب چیزی دربارش پیدا نکردم.
آقا شدیدا راهنمایی می خوام

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمیدونم برای چی مسخواید فیلتر کنید، اگر بخاطر ضوابط و باطل شدن مجوز و... هست که لا ماهواره ممنوعه و همین که بفهمن از ماهواره سرویس میگیرید تمومه. اما اگه برای کارهای دیگه است برنامه های فیلترینگ هست منتها من خودم باهاشن خیلی کار نکردم اما برنامه ای ندیدم که کسی ازش راضی باشه
هم برای مجوز هم دلم می سوزه بیان اینجا این سایت ها رو ببینند. این پولش خوردن ندارد.

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
هم برای مجوز هم دلم می سوزه بیان اینجا این سایت ها رو ببینند. این پولش خوردن ندارد.
بخش دومش رو قبول دارم منتها برای مجوز سعی کن اصلا نفهمن دیش داری
در مورد برنامه هم شرنده من چیزی سراغ ندارم:(

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک برنامه یکی معرفی کرد به نام Squit ولی هر چی گشتم چیزی دربارش پیدا نکردم.

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخوام یک نسخه فارسی گیم پورت درستو حسابی بخرم کمک کنید؟؟!!

اگر لینک دانلود رایگانش رو دارید قرار بدید لطفا

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون کنم اینه که با نصب نرم افزار های مورد نیاز ترافیک را تقسیم کرده و فقط محتویات تصویری و دانلودی را از روی ماهواره و باقی را از خط مخابرات دریافت کنید .
بی صبرانه منتظر توضیح بیشتر شما و معرفی نرم افزار مذکور هستم.

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تهران نت عزیز این پچ که گذاشتید منظور همون کرکشه؟

با همین دو تا کار انجام میشه ونیازی به کرک داره یا نه؟

-----------------------------------------------------------------
پچ رو کجا بریزیم؟؟؟

================================
یادداشت مدیر : لطفا برای طولانی نشدن تاپیک و در نتیجه خواندن راحت تر آن برای افرادی که برای اولین بار سر می زنند , از زدن پست های کوتاه خودداری کنید . ( ممنون از حس همکاری شما )

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بی صبرانه منتظر توضیح بیشتر شما و معرفی نرم افزار مذکور هستم.

Squid جزو نرم افزار های کشینگ هست , از خانواده بزرگ Security

Squid تحت لینکوس ( یونیکس ) هست که علاوه بر امکان کشینگ فعالیت های دیگر نیز انجام می دهد ( اما قدرت اصلی در همان کشینگ هست )

در معادل نسخه ویندوز می توان به
کش اکسپرس
آیزا سرور

اشاره کرد که قدرتمند ترین ها هستند .

مقالات اسکوید ( Squid ) :

http://www.deckle.co.za/squid-users-guide/Special:Search?search=squid

بالا