برگزیده های پرشین تولز

همه چیز پیرامون مبحث کافی نت و گیم نت

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
سلام . خوبين ؟ دوستان عزيز من ميخوا يه كافي و گيم نت بزنم . -12 تا سيستم براي گيم نت بگيرم و 4 تا براي كافي نت چون بسيار مبتدي هستم و از شبكه و ... هيچي نميدونم اومدم تا شما دوستان عزيز كمكم كنيد ....

1. تو گيم نت ساعتي حساب ميشه ؟*يا مسابقه ميزارن ؟ حق عضويت ميگيرن ؟ يه توضيح كامل درباره نحوه كار گيم نت ؟
2. براي گيم چه سيستم هايي بگيرم ؟ مثلا گرافيك چند ؟*رم و ... ؟؟* دست دو بگيرم ؟* يا نو ؟؟
3. دقيقا سوال 2 براي ايترنت اما ؟
4. چه چيزهايي بايد بگيرم ؟؟ مودم ؟* كارت شبكه يا ... ؟؟؟
5. برنامه مناسب چيه كه كافي و گيم نت را اداره كنم ؟ ( به منشي دادم اداره كنه نتونه دست تو پولا ببره )

خلاص فكر كنيد براي خودتون داريد ميزنيد و هيچي بلد نيستيد پس لطفا كمكم كنيد توضيحات بسيار دقيق ..

من در مورد کافی net چيزی نميگم،اما تجربه های که در مرده game net دارم رو بهت ميگم
اولين که game net داری خيلی کار سختيه ،خيلی به جايی که داری ميزنی بستگی داره
1-ساعتی حساب ميشه ،خودت ميتونی با توجه به برنامه game پورت ،قيمتش رو تعيين کنی
2-چون بازی counter stirke تو ايران قضيش منتفی شده ،تو مسابقه واسه اين بازی نميتونی زياد حساب کنی،بدشم واسه مسابقه گزاشتن game نتت نياز به اعتبار داره تا ازش استقبال بشه
کلاً کر خيلی سختيه الان هم متأسفانه بهترين game net های تهران ،دارن دونه دونه بسته ميشن
4-بايد کارت شبکه و هاب تهيه کنی
5-برنامه خوب هم همون game port هست
نظر خودمم اينکه کار سختيه ،توش دستم هم زياد شده،اما اگه حرفه اي کار کنی موفق ميشی

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
از جوابتون ممنونم .

سوال های 2و3 موندش !!

برای مسابقه کلا توضیح میدی من اصلا تا حالا گیم نت هم نرفتم !! چی کار میکنن کی جایزه میده و .. .؟؟

من تو تبریز هستم . . نه تهران دوست عزیز

---- در باره سود دهیش و درامد روزانه یا ماهیانش اگه بگین ممنون میشم ..

بازم ممنونم از جوابتون ..

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
واسه سيستم ها بايد 1 کاری کنی که بازی های جديد رو تا حد خوبی جواب بده فک کنم حدود 400 در بياد
واسه مسابقه هم نبايد عجله کنی ،همون طور که گفتم بايد دنبال اعتبار باشی همچنين گمير های خوب واسه game نتت
واسه مسابقه هم ميتونی مثلاً واسه بازی وار کرف يا کانتر،از پول وروديه واسه جايزه استفاده کنی يا اين که يه اسپانسر گير بياری ،تبليغ کنی ،جايزه هرو هم اون بده
در مورد سود دهی هم هم چی بستگی به خودت و جو game net و سيستم ها داره،من هم گمنتی ديدم که روزی تا 120 تومان در اورده هم گمنتی که به زور به 15 ميرسه
از من ميشنوی چند تا آدم کار بلد گير بياد ،چون اگه اولش نتونی دلسرد ميشی ،جمش ميکنی:د:د
البته من از اوضاع تبريز خبری ندارم اما ميدونم که تو تهران ديگه اينکار جواب نميده

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
البته بستگي به جاش داره. اگه يه پشتوانه سرمايه خوب داري و ترس برت نمي داره و مي توني اجاره زياد بدي و صبر داشته باشي و جاي خوب گير بياري بعد از يه مدت كارت سكه ميشه.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
نه سرمایه کم دارم . برای 15 - 16 تا کامپیوتر مغازه چند متری میخواد ؟

-------
دوستان عزیز کی چند تا عکس درباره دکوراسیون کافی نت و گیم نت داره ؟

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان عزیز اگر برای شما مقدور است لینک دانلود برنامه ی Net Administrator را قرار دهید!

ABOLFAZLE115

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشيد

دوستان عزیز اگر برای شما مقدور است لینک دانلود برنامه ی Net Administrator را قرار دهید!

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
سلام دوستان

از کسانی که صاحب کافی نت هستن دعوت به همکاری میشه...

اگه مایل هستین با من تماس بگیرید

email : [email protected]

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
سلام دوستان
یه سوال مهم داشتم

یه کافینت تو اصفهان هست که وقتی میری یه کارت اعتباری بهت میده و تو پشت هر سیستمی که دوست داشتی میشینی،بعد آخر سر که کارت تمام شد کارت رو ازت میگیره و میگیره جلو یه دستگاه مثل کارت خوان اتوبوس یا کارت خوان سلف دانشگاه،اونوقت اون دستگاه نشون میده که تو دقیقا چه مدت از سیستم استفاده کردی و باید چقدر پول بپردازی

این شیوه واقعا عالی و راحته

اگه کسی چیزی در مورد این سرویس میدونه لطفا بگه،ممنونم

ABOLFAZLE115

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
یه سوال مهم داشتم

یه کافینت تو اصفهان هست که وقتی میری یه کارت اعتباری بهت میده و تو پشت هر سیستمی که دوست داشتی میشینی،بعد آخر سر که کارت تمام شد کارت رو ازت میگیره و میگیره جلو یه دستگاه مثل کارت خوان اتوبوس یا کارت خوان سلف دانشگاه،اونوقت اون دستگاه نشون میده که تو دقیقا چه مدت از سیستم استفاده کردی و باید چقدر پول بپردازی

این شیوه واقعا عالی و راحته

اگه کسی چیزی در مورد این سرویس میدونه لطفا بگه،ممنونم
این نرم افزار ارشیا میباشد که واقعا عالیه من یکی که در مورد امکاناتش کم آوردم

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام دوستان - من گیم نت دارم 6 تا سیستم داره + یه سرور که میشه 7 تا
حدودا 2 روزه که کانتر 6 تا سیستم از مشکل پیدا کرده یعنی میره توی بازی و دوباره از بازی میپره بیرون

کسی میدونه چه مشکلی هست؟ همه بازی ها مثل وارکرافت و جی تی ای و فوتبالو بقیه راحت اجرا میشن نمیدونم مشکل از کجاست

بنظرتون از چه کانتری برای شبکه استفاده کنم که کمترین لگ و بهترین بازده رو داشته باشه ؟

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
سلام دوستان - من گیم نت دارم 6 تا سیستم داره + یه سرور که میشه 7 تا
حدودا 2 روزه که کانتر 6 تا سیستم از مشکل پیدا کرده یعنی میره توی بازی و دوباره از بازی میپره بیرون

کسی میدونه چه مشکلی هست؟ همه بازی ها مثل وارکرافت و جی تی ای و فوتبالو بقیه راحت اجرا میشن نمیدونم مشکل از کجاست

بنظرتون از چه کانتری برای شبکه استفاده کنم که کمترین لگ و بهترین بازده رو داشته باشه ؟

سلام همکار
من هم خیلی سال ها پیش این مشکل رو داشتم
بعد از دو ماد در به دری مشکلم با تنظیم تاریخ سیستم ها درست شد
کانتری که داشتم به تاریخ چند سال بعد گیر میداد و تا میرفتم داخل مینداخت بیرون

بالا