• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
:general210::|

به قول دوستان داعش بیا منو بخور! :general208:

اینم معرفی شد به گوگل لطف محبت کنید شما هم ریپورت کنید

mehsaz.ir

dlfinder.com

رباتی هوشمند و کپی برداری حرفه ای !!! دوستان گزارش کنید لطفا

معرفی شدن
https://www.google.com/webmasters/tools/spamreportform?hl=en

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
آقا از این سایتایی که گزارش میکنید چیزیم بلاک شده تا حالا؟
این وبلاگ های بلاگ اسکا که یه ماه دارن گزارش میدن هر روزم ورودیش بیشتر میشه فکر کنم یه هقت هشت میلیونی به جیب زده این ماه:D:)

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
iqfun .ir
didany .ir
comu .ir
web .lofty.ir
goftavard .ga
fileclub .ir
fun.libo .ir

Last edited:

XMamalo0

Registered User
لایک‌ها
17
big-check.png
Thank you for submitting a webspam report for http:// dl finder. com/.

newads

Registered User
لایک‌ها
109
آقا از این سایتایی که گزارش میکنید چیزیم بلاک شده تا حالا؟
این وبلاگ های بلاگ اسکا که یه ماه دارن گزارش میدن هر روزم ورودیش بیشتر میشه فکر کنم یه هقت هشت میلیونی به جیب زده این ماه:D:)
کی میگه اینا بازدید خوب دارن؟

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
به نظر من صاحبان سایت ها و وبلاگ هایی که تولید محتوا دارن بهتره که فعالیت خوبی در شبکه های اجتماعی داشته باشن که هم زود ایندکس بشه مطالبشون و هم وردودی بگیرن از شبکه های اجتماعی البته گوگل یه امکانی به اسم فتچ توی وب مستر قرار داده که شما لینک خودتون رو برای ایندکس شدن وارد می کنید بعد از اینکه لینک شما ایندکس شدباید شما خدا خدا کنید که بیان و از محتوای شما کپی برداری کنن چون این کار باعث افزایش اعتبار مطلب شما در گوگل خواهد شد شاید روز اول و دوم مطلب کپی شده از شما رتبه ی خوبی داشته باشه ولی خیلی زود شما جای اونو می گیرید اگه یکم زرنگی کنید می تونید از این مسئله به نفع خودتون استفاده کنید و جای ضرر ، سود کنید

طراحی سایت

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
راهکار ارائه بدید

خسته شدیم از بس ریپورت دادیم

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
تروخدا گزارش بدید پدرمون دراومد

3bot.ir

5bot.ir

1bot.ir

250 نفر آنلاین داره :|

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
ازین مدل ربات کسی داره پ.خ کنه من میخوام

:)
بسی کیف کردیم !
منم خریدارم :D

یعنی من الان اسکریپت lilipad.ir اسکریپت servicebox.ir اسکریپت nethal.ir اسکریپت duzlu.ir اسکریپت offdate.ir و چند تا دیگه را دارم بیام یه سایت مثل اون بزنم ؟

پس انسان بودن چی میشه ؟

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یعنی من الان اسکریپت lilipad.ir اسکریپت servicebox.ir اسکریپت nethal.ir اسکریپت duzlu.ir اسکریپت offdate.ir و چند تا دیگه را دارم بیام یه سایت مثل اون بزنم ؟

پس انسان بودن چی میشه ؟
اولا اینایی که دادی جوجه اسپم هستند ! و رایگانش رو بیا من بهت بدم :)
ثانیا زدن یه سایت که لینک منبع داره چه ربطی به انسانیت داره ؟
طرف توانش هست اسکرپیتی مینویسه که بازدید میگیره و گوگل رو دور میزنه ... چه ربطی به انسانیت داره ؟
لینک به منبع رو ندیدی تو سایت ها ؟

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
اولا اینایی که دادی جوجه اسپم هستند ! و رایگانش رو بیا من بهت بدم :)
ثانیا زدن یه سایت که لینک منبع داره چه ربطی به انسانیت داره ؟
طرف توانش هست اسکرپیتی مینویسه که بازدید میگیره و گوگل رو دور میزنه ... چه ربطی به انسانیت داره ؟
لینک به منبع رو ندیدی تو سایت ها ؟
شما nethal.ir رایگان به من بده من کلیه هامو تقدیم میکنم بهت
شما همون وب مستر نیستی که بن شدی ؟

از نظر شما حرام خواری کار درستی هست اما از نظر من نه چون 3 ساله زحمت میکشم پست اختصاصی با 4 تا نویسنده میزنم چند وقته همین سایت های اسپم بازدید میخورن

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
شما nethal.ir رایگان به من بده من کلیه هامو تقدیم میکنم بهت
شما همون وب مستر نیستی که بن شدی ؟

از نظر شما حرام خواری کار درستی هست اما از نظر من نه چون 3 ساله زحمت میکشم پست اختصاصی با 4 تا نویسنده میزنم چند وقته همین سایت های اسپم بازدید میخورن
شما برو از codak.ir خرید کن اپن سورس بهت میده !
وب مستر ؟ :D هر جا سخن از اسپم است نام وب مستر می درخشد ! من رو چه به وب مستر :|
--------
شما 3 سال پست اختصاصی میزدی با 4 نویسنده الان باید سایت 200 یا زیر 100 ایران بودی من 3 ماهه پست اختصاصی میزنم با یه نویسنده سایت 500 ایران دارم ...
حالا از نظر شمایی که پول رو از کجا درمیاری ! و 3 سال به 4 تا نویسنده با پست اختصاصی میدی (ماهیانه هر نویسنده بالای 1 میل میگیره ... ) خدا میدونه ! چون کسی که برای پول زحمت بکشه این حرف رو نمیزنه ... :)
به هر حال بحث با نادان خود جاهلیتی بیش نیست !

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به زودی تاپیک دانلود رایگان اسکریپت های مشروم ، نت هال و servicebox.ir رو در بخش بایگانی می زنم :)
بعد ببینم کی حرف از انسانیت میزنه ؟​

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
شما برو از codak.ir خرید کن اپن سورس بهت میده !
وب مستر ؟ :D هر جا سخن از اسپم است نام وب مستر می درخشد ! من رو چه به وب مستر :|
--------
شما 3 سال پست اختصاصی میزدی با 4 نویسنده الان باید سایت 200 یا زیر 100 ایران بودی من 3 ماهه پست اختصاصی میزنم با یه نویسنده سایت 500 ایران دارم ...
حالا از نظر شمایی که پول رو از کجا درمیاری ! و 3 سال به 4 تا نویسنده با پست اختصاصی میدی (ماهیانه هر نویسنده بالای 1 میل میگیره ... ) خدا میدونه ! چون کسی که برای پول زحمت بکشه این حرف رو نمیزنه ... :)
به هر حال بحث با نادان خود جاهلیتی بیش نیست !

جوابم رو گرفتم همین الان 4 نفر پیام دادن که همون کاربر وب مستر که سایتش اینه http://persiantools.in/ دزد پس ازت چیزی نخرم اون codak.ir هم یک بار اسکریپت گرفتم کد شده بود استفاده کردم مشکلی باهاش نداشتم ولی گفتن اسپمر حرومه

بله رتبه سایتم با 4 نویسنده خوبه و درآمد از تبلیغات هم دارم اما روز به روز داره به خاطر سایت های شما بازدیدش کمتر میشه

در ضمن نویسنده های من برای هر پست 600 تومن میگیرن ولی فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

پس انسان بودن چی میشه ؟
این ادرسارو از کجا کشیدی بیرون؟ :general105:

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
به زودی تاپیک دانلود رایگان اسکریپت های مشروم ، نت هال و servicebox.ir رو در بخش بایگانی می زنم :)
بعد ببینم کی حرف از انسانیت میزنه ؟​
مشروم که همه جا پخش شده برای learndl بود که اونم حرام خواری مثل وب مستر است

بالا