برگزیده های پرشین تولز

هنرهای رزمی در نیروهای نظامی (کارشناس متخصص reza-vc)

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
خب البته تا کسی خودش کماندو نباشه نمیتونه از این دوره ها سر در بیاره چون حفاظت اطلاعات بسیار شدیده ولی بطور کلی دوره جنگ الکترونیک برای از کار انداختن رادار های دشمن و ایجاد اختلال تو قلب پادگان دشمن هست
بذار یه مثال خیلی ساده بزنم ( البته من تو ارتش امریکا نیستما:D)
ولی مثلا نیروهای امریکایی میخوان به یه پادگان موشکی دشمن حمله کنن ... سازمان سیا اول اطلاعات کامل در مورد اون پادگان و اطرافش رو در اختیار کماندوهای دلتا فورس میذاره بعد یه تیم 4 5 نفره از دلتا رو هلی برن میکنن اطراف پادگان دشمن .. این تیم باید مخفیانه به قلب دشمن نفوذ کنه رادار ها رو از کار بندازه و راه های پشتیبانی از پادگان رو ببنده و بقول معروف از داخل فلج کنه دشمن رو بدون اینکه دیده بشه
وقتی کارش تموم شد رنجر هایی که اطراف پادگان مستقر شدن شروع به حمله کردن میکنن و با اموزش هایی که دیدن و سلاح های خوبی که داره و همینطور پشتیبانی موشکی و نیرو هوایی دشمن رو به راحتی شکست میدن ( درحالتی که عملیات موفقیت امیز باشه )
بعد شما اخبار رو میبینی که میگه رنجر های امریکایی فلان جارو گرفتن درحالی که کار اصلی رو سیا و دلتا انجام دادن:) درکل کماندوها همیشه عملیات هاشون با حفاظت شدید اطلاعاتی همراه هست و بقول معروف مثل سایه هستن و در عین حال نقش بسیار بسیار مهمی دارن واسه همین هم امریکا و بریتانیا و روسیه و ... اینقدر پول خرجشون میکنن
نه پسر گل
یکی مثل من میره داخل
به عنوان کارمند تازه کار یا مربی ،بازرس هر چی
اطلاعات کسب میشه (اگر نیاز به اطلاعات باشه)
قرار به سرقت باشه انجام میشه چه اطلاعاتی چه تسلیحاتی
قرار بر نابودی هم باشه همین شکل
یا من کار فرماندگان پایگاه میسازم اگر فقط این باشه
قرار بر نابودی هم باشه شب که صبح بشه میشه
پادگان اشباح
همین0-

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
اقا رضا لطفا راه ارتباطی تون رو بزارین حداقل یه ایمیل بزارین
نه پسر جان