برگزیده های پرشین تولز

هواداران تیم ملی پرتغال

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
از نظر مهره تیم خوبیه یعنی به غیر از رونالدو 4...5 نفر شاخص دیگه دارن ولی با این نتیجه ای که گرفتن مثل اینکه امسال هم نمیتونن کاری بکنن .
مربی گفته کریس نمیتونه معجزه کنه ولی به نظرم خیلی هم بقیه نفراتش بد نیستن .
نانی _منچستر
میرلس _چلسی
پپه _رئال
کونترائو _رئال
ریکاردو کاستا _والنسیا
و چند تای دیگه از پورتو و بنفیکا .

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
نتیجه گمراه کننده‌س! به نظرم دیشب پرتغال خوب بازی کرد ولی خط دفاعش افتضاحه! توپ اول که اشتباه دروازه‌بان بود ، گل دوم برونو آلوز پاس گل داد به بازیکن ترکیه ، گل سوم هم که ریکاردو کاستا اومد توپ رو دور کنه اما توپ رو شوت کرد به بدن په‌په و رفت توی گل خودشون! کلا ترکیه 3 تا توپ آورد روی دروازه پرتغال هر سه تاش گل شد. در عوض اینور آلمیدا و رونالدو و بقیه پرتغالی ها کلی موقعیت خراب کردن! در ضمن این آلمیدا افتضاحه! پوستیگا خیلی بهتر از این بازی میکنه!
در کل پرتغال اگه میخواد توی یورو خودی نشون بده در درجه اول مدافع هاش باید با تمرکز بیشتری بازی کنن و بعدش مهاجم‌هاش از توپ‌هایی که گیرشون میاد خوب استفاده کنن در غیر اینصورت خیلی راحت میره قاطی باقالی‌ها!!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
[h=1]طرفدارتيم ملي پرتغال بادوچرخه به يورو 2012 آمد[/h]
[h=2]يک هوادار فوتبال به منظور حضور در يورو 2012 با دوچرخه شخصي خود به جام ملت‌ها سفر کرد.[/h]
00938898.jpg

به نقل از روزنامه بي‌تي چاپ ورشو، خورخه فرانکو که طرفدار تيم ملي پرتغال است و از ما‌ه قبل براي حضور در جم ملت‌ها برنامه ريزي کرده، 7 هفته قبل از منزل خود واقع در حومه شهر ليسبون خارج شد و مسير حضور در کشور اوکراين، يکي از دو ميزبان مشترک جام ملت‌ها را برگزيد.

وي روز گذشته پس از گذشت مسافتي طولاني وارد شهر له‌ويف اوکراين، محل انجام بازي اول تيم کشورش با آلمان (جدال روز شنبه) شد.

فرانکو پس از ورود به اين شهر به برخي از خبرنگاران محلي گفت: خيلي خوشحالم به موقع توانستم خودم را به محل انجام بازي تيم کشورم برسانم. با برنامه‌ريزي دقيقي که انجام دادم، سر وقت وارد شهر «له‌ويف» شدم. اميدوارم پس از انجام چنين سفر دشواري، بتوانم موفقيت تيم پرتغال را در يورو 2012 به چشم ببينم تا خستگي سفر از تنم به کلي خارج شود.

دور نهايي چهاردهمين دوره جام ملت‌ها از روز جمعه با شرکت 16 تيم در 4 گروه 4 تيمي آغاز خواهد شد.

پرتغال در گروه دوم با تيم‌هاي آلمان، هلند و دانمارک مجبور به رقابت است.

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
خوب امشب با آلمان بازی داریم،با اینکه آلمان و مخصوصا اوزیل رو دوس دارم ولی این بازی طرفدار پرتغال هستم.
تو اخبار اومده بود کریس یه مصدومیت جزئی داره (به بازی میرسه) و نانی هم شاید به بازی نرسه که خیلی کارمون رو سخت میکنه.
به امید یه بازی زیبا و پرگل با درخشش کریس و اوزیل :D

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اگه بتونیم آلمان رو شکست بدیم تقریبا 70% راه صعود طی شده چون پبروزی در مقابل دانمارک تقریبا محتمل هست
بشخصه زیاد از بنتو خوشم نمیاد بنظرم مربی ای در سطح تیم ملی نیست اما باید امیدوار باشیم یه چیز جدید رو کنه.

Last edited:

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
به نظرم مساوی عادلانه تر بود،ولی اگه هم قرار بود تیمی ببره اون پرتغال بود.با اینکه توپ دست آلمان بود ولی موقعیت های پرتغال خیلی بهتر بود.
این شماره 18 واقعا اون صحنه گند زد.یه تو سر توپ میزد دروازه خالی رو میتونست گل کنه!
به نظرم آلمان صعودش قطعیه،رقابت بین 3 تیم دیگه خیلی پیچیده است!

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
قدر موقعیت ها رو ندونستن :wacko:

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
:party: :eek::D
عجب بازی بود،اولین بازی درست حسابی و پرهیجانی که تو یورو دیدم.
دم وارلا گرم،معلومه انتقاد پذیره!:lol:واقعا عالی شوت کرد!

راجع به کریس هم ترجیح میدم چیزی نگم :eek:
البته یکم هم بهش حق میدم،خیلی خیلی فشار روشه.هر کی از راه میرسه میگه رونالدو باید تو این یورو بدرخشه!!

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
من همیشه طرفدار اسپانیا و پرتغال بودم... غیر از کریس بقیه عالی بازی کردن مخصوصا نانی.... اون 2 تا تک به تک رو هر کسی میتونست گل کنه دیگه!

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
بازی خیلی خوب و برد خیلی خوبتری بود
کریس اگر موقعیت هاشون گل میکرد خیلی راحت تر و با اختلاف بیشتر بازی رو میبردیم
اون چرخش و ضربه وارلا هم خیلی قشنگ بود

zlatan

Registered User
لایک‌ها
21
مخلص همه طرفداران تیم پرتغال هستم.به امید موفقیتهای بعدی برای پرتغال

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
با وجود اینکه از تیم پرتغال متنفرم اونم بخاظر رونالدوی مغرورش اما بهتون اطمینان میدم پرتغال از این گروه بالا میاد و هلند رو با این اوصاف میتونه به راحتی ببره.

بالا