برگزیده های پرشین تولز

هواداران تیم ملی پرتغال

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
اینجوری تاختن به چک و قابلیتهاش یکم بی انصافیه.اگه مدافعانی که جلوش هستند بهتر از این مدافعان چک بودند مسلما وضعیت بهتری داشت. اگه تو یه تیم ضعیف یه بازیکن توانا باشین هنر کردین.چک امسال باعث فهرمانی چلسی شد در کنار خط دفاعی خوبی که داشتن. پس تیر دروازه به دلیل خوش شانسی یه دروازه بان نیست.دلیل بی دقتی مهاجماست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینجوری تاختن به چک و قابلیتهاش یکم بی انصافیه.اگه مدافعانی که جلوش هستند بهتر از این مدافعان چک بودند مسلما وضعیت بهتری داشت. اگه تو یه تیم ضعیف یه بازیکن توانا باشین هنر کردین.چک امسال باعث فهرمانی چلسی شد در کنار خط دفاعی خوبی که داشتن. پس تیر دروازه به دلیل خوش شانسی یه دروازه بان نیست.دلیل بی دقتی مهاجماست

در طوال 1 2 ماه اخیر بیش از 10 مرتبه توپ خورده به تیر دروازه پیتر چک. بخصوص تو بازی رفت و برگشت جلو بارسلون که 4 5 بار اینطور شد. 2 3 بار تو بازی چلسی جلو ارسنال. 2 بار بازی دیشب - یک بار بازی بایرن مونیخ. موارد دیگه ای هم هست که راستش یادم نمیاد.

یعنی این همه تیر دروازه اصلا دلیل بر شانس نیست !! همه اینها ناشی از مهاجمهای بی دقت هستش !!!

یعنی یه مهاجم شوت میزنه توپ داره میره تو دروازه میخوره به چند نفر و چک داره نگاه میکنه و توپ میره میخوره به تیر دروازه !!!! این هم باز ناشی از شانس نیست !!!

چک دروازه بان خیلی خوبیه. یکی از بهترین های دنیا در پست دروازه بانی.
اما خود پیتر چک هم قبول داره که سال 2012 سال شانسش بود. البته بوده سالهایی که بدشانسی هم اورده مثل همون قضیه مصدومیتش که مسلما روی کارش بی تاثیر نیست.

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560

دوست عزیز هیچ کسی منکر توانایی های چک نیست،اگه 2 تا بازی مرحله گروهی یورو که بد بود رو بزاریم کنار میتونیم بگیم یه سال عالی داشته!
دیشب هم خیلی آماده بود و چندین شوت رو به زیبایی از بازیکنای پرتغال گرفت.به نظر من که جز 3-4 دروازه بان برتر دنیاست بدون شک.
ولی خوب واقعا نمیشه گفت خوش شانس نیست،اینکه این همه توپ بخوره به تیر یکم عجیبه.
من که دوسش دارم،مخصوصا به خاطر بازیهای عالیش که باعث قهرمانی چلسی شد.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بخاطر نانی و تنفر از فوتبال اسپانیا امیدوارم پرتغال امشب بازیشو ببره و بره فینال

amir_aloneboy77

Registered User
لایک‌ها
1,362
شتتتتتتتتت. اگه کریستیانورونالدو هندیش نمیکرد نمیرفت پنالتی آخروبزنه شایدامشب پرتغال سعودمی کرد

Amir255

Registered User
لایک‌ها
211
به عنوان یک طرفدار همیشگی اسپانیا واقعا" هیچ لذتی از این بردشون نبردم

پرتغال بیشتر مستحق پیروزی بود

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
حیف شد واقعا.تیمی که بدون شک تا قبل این بازی زیباترین بازیهای جام رو به نمایش گذاشته بود حذف شد.
البته به نظرم خوب کار کردیم،خیلی ها 1% هم به صعود پرتغال شانس نمیدادن چه برسه به نیمه نهایی!بعضی کاربرای همینجا پیش بینی میکردن پرتغال تو گروهش 4 ام بشه!:lol:

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
اسپانیا خیلی خیلی شانسی و بدون شایستگی در فینال حاضر شد
این تیم اصلا لایق قهرمانی نیست
امیدوارم فینال اسپانیا - آلمان نتیجه 4 سال پیش کاملا برعکس بشه

sara.n

Registered User
لایک‌ها
629
به عنوان هوادار اسپانیا بهتون تبریک میگم تیمتون هیچی از اسپانیا کم نداشت (اگه رونالدو و نانی رو فاکتور بگیریم شاید یه چیم بیشتر داشت)پرتغال تا اخرین پنالتی هم پای اسپانیا اومد..ولی خب فلسفه پنالتی بر اساس شانسه...ولی به نظرم عامل اساسی باخت پرتغال نانی بود اصلا ازش خوشم نمیاد....
کاشکی پرتغال سرمربیشو نگه داره...بنتو اینده خوبی خواهد داشت.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
حیف شد دلم میخواست اسپانیا و پرتقال رو در دیدار نهایی مقابل هم میدیدم نه حالا....

با این بازی که 2 تا تیم کردند همون بهتر که تو فینال نبودند....یکی از کسل کننده ترین نیمه نهایی های تاریخ جام ملت ها بود فکر کنم.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
tumblr_m6fuh4gRTR1r3gh8ro1_500.gif

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چیزی که من تو بازی دیشب متوچه شدم این بود که پرتغال چقدر قدرتمند بود...انصافا پرتغال هم لیاقت قهرمانی رو داشت.

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
آقا الان ساعت 6:20 صبح و نیمه اول تموم شد از شانس بد تخمه هم تموم شد. فعلا 2-1 به نفع برزیل.خداوکیلی عجب بازی شده. دهن نیمار رو هم سرویس کردن بس که خطا کردن روش.فکشم جا به جا شده.
سلامت باشید

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
بازی قشنگی بود. نانی تنهایی کار زیادی نتونست بکنه و غیبت رونالدو حسابی به چشم میومد

بالا