برگزیده های پرشین تولز

فروش واردات بدون واسطه انواع کالکتور گیم و تجهیزات تولید محدود | WWW.EDITIONS.IR |

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
سلام . دوست عزیز بازی Project Cars موجود داری ؟؟
قیمت آخر برام پ.خ کن ...

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام . دوست عزیز بازی Project Cars موجود داری ؟؟
قیمت آخر برام پ.خ کن ...

وقت بخیر

جهت سفارش موجوده ولی تحویل فوری موجود کردن این نوع اجناس تو ایران اشتباهی که همراش ضرره اخرین سری اوردر پرمیوم تحویل فوری موجود کردم که چند ماه طول کشید فروش رفت ولی بعضی از ایتم هایی که میدونم طرفدار داره مثل بتمن لیمیتد خرید کردم که دوستانی که مایل هستن میتونن با پرداخت بیانه رزرو کنند
متاسفانه پایینتر مقدور نیست

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
خسته نباشید
آقا این نسخه کالکتور MGS V رو میتونید تهیه کنید؟؟؟
http://www.konami.jp/mgs5/tpp/en/products/index.php5
100 دلاره، تا برسه اینجا چه قیمتی در میاد؟؟؟

درود بر شما

ما سورس های خودمون داریم جهت تهیه کالکتورها , مسعله اصلی که باعث افزایش قیمت میشه هزینه های پست از سورس های ما در امریکا یا اروپا هست به شرکتمون در امارات بر فرض این بازی کرایسیس 2 میتونم بگم بزرگترین کالکتوری هست که بنده برای مشتریم اوردم و هزینه پست خالص این ایتم از امریکا به امارات شده معادل 400 دلار با پست دی اچ ال یعنی 1.300.000 تومن این فقط هزینه تموم شده تا امارات بوده حالا هزینه های حمل و نقل به ایران به کنار بر فرض این کالکتور کرایسیس اگر 100 دلار هم باشه مشتری با خودش حساب میکنه خب این نهایتا 500 تومن بشه من میخرم در غیر این صورت نه ! ولی مشتری از هزینه های دیگه کاملا بی اطلاع هست بر فرض میگیم 500 خرید کالکتور هست ( مثال زدم ) 1.300 هزینه پستش شده به امارات جمعا میشه 1.800 یه هزینه حمل و نقل تا ایران و یه هزینه هم سود ما در هر صورت ما اگر در راه خدا هم کار کنیم بازم از قیمتی که خریدار فکر میکنه خیلی بالاتر در میاد این موارد توضیح دادم که دوستان به دید باز خرید کنن اگر ایتمی قیمتش فراتر از حد انتظار بود قطعا بی دلیل نیست , شاید هم براتون سوال باشه چطور یه کیس کامپیوتر که سنگین و بزرگتر هست مثلا 150 دلاری شما میفروشید 750 تومن پس اونا هم باید یک میلیون پول پستش باشه ؟ واردات این موارد انبوه هست پس نمیشه با سیستم تک خریدی مثل یه کالکتور اونم با پست مقایسه کرد ( در واردات انبوه تعداد زیادی از یه کالا مثلا پارت 500 عدد از یک دستگاه کیس کامپیوتر از کشور تولید کننده به مقصد با کشتی حمل میشه... ) خوشبختانه این موردی که باعث میشه قیمت ما نسبت به خیلی دیگر از رقبا پایینتر باشه اینه که سیستم حمل و نقلمون از امارات به ایران متفاوته و در هر پارت تعداد زیادی اجناس رو وارد کشور میکنیم دلیل اینکه توضیحات طولانی شد اینه که میخوام برای تمام کاربران که این پست مشاهده میکنن روشن باشه و هیچ نکته مبهمی باقی نمونه

این تاپیک هم به زودی مهم میشه که در دسترس کاربرای بیشتری قرار بگیره

فایل های ضمیمه

• IMG-20150625-WA0002.jpg
    IMG-20150625-WA0002.jpg
    62.4 KB · نمایش ها: 44

Khalaji San

Registered User
لایک‌ها
51
درود بر شما

ما سورس های خودمون داریم جهت تهیه کالکتورها , مسعله اصلی که باعث افزایش قیمت میشه هزینه های پست از سورس های ما در امریکا یا اروپا هست به شرکتمون در امارات بر فرض این بازی کرایسیس 2 میتونم بگم بزرگترین کالکتوری هست که بنده برای مشتریم اوردم و هزینه پست خالص این ایتم از امریکا به امارات شده معادل 400 دلار با پست دی اچ ال یعنی 1.300.000 تومن این فقط هزینه تموم شده تا امارات بوده حالا هزینه های حمل و نقل به ایران به کنار بر فرض این کالکتور کرایسیس اگر 100 دلار هم باشه مشتری با خودش حساب میکنه خب این نهایتا 500 تومن بشه من میخرم در غیر این صورت نه ! ولی مشتری از هزینه های دیگه کاملا بی اطلاع هست بر فرض میگیم 500 خرید کالکتور هست ( مثال زدم ) 1.300 هزینه پستش شده به امارات جمعا میشه 1.800 یه هزینه حمل و نقل تا ایران و یه هزینه هم سود ما در هر صورت ما اگر در راه خدا هم کار کنیم بازم از قیمتی که خریدار فکر میکنه خیلی بالاتر در میاد این موارد توضیح دادم که دوستان به دید باز خرید کنن اگر ایتمی قیمتش فراتر از حد انتظار بود قطعا بی دلیل نیست , شاید هم براتون سوال باشه چطور یه کیس کامپیوتر که سنگین و بزرگتر هست مثلا 150 دلاری شما میفروشید 750 تومن پس اونا هم باید یک میلیون پول پستش باشه ؟ واردات این موارد انبوه هست پس نمیشه با سیستم تک خریدی مثل یه کالکتور اونم با پست مقایسه کرد ( در واردات انبوه تعداد زیادی از یه کالا مثلا پارت 500 عدد از یک دستگاه کیس کامپیوتر از کشور تولید کننده به مقصد با کشتی حمل میشه... ) خوشبختانه این موردی که باعث میشه قیمت ما نسبت به خیلی دیگر از رقبا پایینتر باشه اینه که سیستم حمل و نقلمون از امارات به ایران متفاوته و در هر پارت تعداد زیادی اجناس رو وارد کشور میکنیم دلیل اینکه توضیحات طولانی شد اینه که میخوام برای تمام کاربران که این پست مشاهده میکنن روشن باشه و هیچ نکته مبهمی باقی نمونه

حرف شما کاملا درسته
قصد جسارت نداشتم فقط خواستم ببینم در توانم هست که تهیه اش کنم یا نه

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
درود بر شما

حرف شما کاملا منطقی و درسته
بی زحمت اگر میشه Call of Duty®: Black Ops III Juggernog Edition را هم بررسی قیمتی بکنید که مشخص بشه منتظرش باشیم یا نه !

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
حرف شما کاملا درسته
قصد جسارت نداشتم فقط خواستم ببینم در توانم هست که تهیه اش کنم یا نه

درود بر شما

نه خواهش میکنم دوست گلم بنده این توضیحات دادم تا مساعل قیمتی روشن باشه , اون پک هم به محض اینکه موجود شد لیست میکنم برای فروش

حرف شما کاملا منطقی و درسته
بی زحمت اگر میشه Call of Duty®: Black Ops III Juggernog Edition را هم بررسی قیمتی بکنید که مشخص بشه منتظرش باشیم یا نه !

درود بر شما

بله به زودی موجود میشه پیگیر تاپیک باشید

Khalaji San

Registered User
لایک‌ها
51
درود بر شما

نه خواهش میکنم دوست گلم بنده این توضیحات دادم تا مساعل قیمتی روشن باشه , اون پک هم به محض اینکه موجود شد لیست میکنم برای فروش
دست شما درد نکنه : )

AM$IR

Registered User
لایک‌ها
80
سلام قیمت ها خیلی خوبه

خواستم بدون اینفیموس مال صفحه ی اول هنوز موجوده ؟؟؟

قیمتش ؟؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام قیمت ها خیلی خوبه

خواستم بدون اینفیموس مال صفحه ی اول هنوز موجوده ؟؟؟

قیمتش ؟؟

درود بر شما

اون جز مواردی بوده که قبلا اوردیم و اکثرا هم الان دیگه موجود نیست جهت نمونه عکسا رو پیوست کردم

whit wolf man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
جناب آشوری بنده پیام دادم نسبت به خرید یکسری اجناس بلک بری که تو ایران موجود نیست
چرا پاسخ ندادید؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
جناب آشوری بنده پیام دادم نسبت به خرید یکسری اجناس بلک بری که تو ایران موجود نیست
چرا پاسخ ندادید؟

درود بر شما

شرمنده دوست گرامی حتما حواسم نبوده الان چک میکنم پاسخ میدم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان عزیز تاپیک مهم شد و هر ایتمی که مد نظر هست میتونید اینجا درخواست بدید رسیدگی میکنم

L.Toni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
درود

دوست عزیز لطف کنید قیمت تقریبی این دو مورد زیر رو که براتون قرار میدم رو لطف کنید

Rock Band 4

Guitar Hero Live

روی عنوان ها کلیک کنید

Last edited by a moderator:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود

دوست عزیز لطف کنید قیمت تقریبی این دو مورد زیر رو که براتون قرار میدم رو لطف کنید

Rock Band 4

Guitar Hero Live

روی عنوان ها کلیک کنید

وقت بخیر

این 2 مورد صبر کنید وقتی ریلیز شد با قیمت مناسبی میتونم تهیه کنم

بالا