• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

واردات و فروش | Wii U | PlayStation 4 | Xbox One Titan Fall Pack | پایینترین قیمت در سراسر ایران |

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reza bz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشيد ميشه دليل تونو بپرسم؟؟

patriot1112

Registered User
لایک‌ها
87
سلام داداش 3ds هم داريد؟يا باندلي چيزي مياريد واسه 3ds?

8706612

Registered User
لایک‌ها
88
ببخشید خیلی مزاحم شدم.
از کدوم سایت ایرانی میتونم بخرم؟

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
جناب اشوری عزیز یک سوال داشتم ببخشید :
کسانی که در این چند روزه سفارش خرید PS4 میدن زودترین زمانی که کنسول به دستشون میرسه چه روزی هست ؟؟
ممنون میشم.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
جناب اشوری عزیز یک سوال داشتم ببخشید :
کسانی که در این چند روزه سفارش خرید PS4 میدن زودترین زمانی که کنسول به دستشون میرسه چه روزی هست ؟؟
ممنون میشم.

درود بر شما

دوست گلم تاریخ از نیمه دوم تا اواخر اردیبهشت هست تا کمتر از 1 هفته دیگه هم سفارشات میبندم بعد از اون افرادی که سفارش دادن کنسول با همون قیمت تقدیمشون میکنم فروش فوری هم در همون تاریخ دارم ولی قیمت بالاتر از سفارشی هست , قیمت فروش فوری هم نهایتا 20 تومن زیر بازاره !

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
ببخشید خیلی مزاحم شدم.
از کدوم سایت ایرانی میتونم بخرم؟

خواهش میکنم دوست گلم , بنده اطلاعی ندارم ولی تو بازار بگردید به احتمال زیاد پیدا میکنی

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
درود بر شما

دوست گلم تاریخ از نیمه دوم تا اواخر اردیبهشت هست تا کمتر از 1 هفته دیگه هم سفارشات میبندم بعد از اون افرادی که سفارش دادن کنسول با همون قیمت تقدیمشون میکنم فروش فوری هم در همون تاریخ دارم ولی قیمت بالاتر از سفارشی هست , قیمت فروش فوری هم نهایتا 20 تومن زیر بازاره !
سول دیگه اینکه داشتم ممکه بعضی از دوستان هم براشون پیش بیاد :
اگر کنسول رو از طریق تیباکس برای ما ارسال کنید هزینه کرایه تیباکس رو حضوری باید به مامور تیباکس پرداخت کنیم ؟؟ درسته ؟؟ معمولا برای تهران چقدر هزینه میشه ؟؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سول دیگه اینکه داشتم ممکه بعضی از دوستان هم براشون پیش بیاد :
اگر کنسول رو از طریق تیباکس برای ما ارسال کنید هزینه کرایه تیباکس رو حضوری باید به مامور تیباکس پرداخت کنیم ؟؟ درسته ؟؟ معمولا برای تهران چقدر هزینه میشه ؟؟

بله سوال خیلی خوبی بود

بله هزینه به دفتر یا حالا مامور تیپاکس پرداخت میکنید , معمولا تعرفه ارسال به تهران ارزونتر از همه جای ایرانه کیلو 1500 ولی شهرستان کیلو 3 تا 3500

Reza bz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جناب اقاي اشوري اگه توجه كنين من خيلى ريلكس و مؤدبانه از شما چند سؤال پرسيدم و در اخر سؤال اول هم نوشتم بد برداشت نكنين ولي فك كنم شما اشتباه متوجه شديد من فقط پيشنهاد دادم. ياعلي

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
بله سوال خیلی خوبی بود

بله هزینه به دفتر یا حالا مامور تیپاکس پرداخت میکنید , معمولا تعرفه ارسال به تهران ارزونتر از همه جای ایرانه کیلو 1500 ولی شهرستان کیلو 3 تا 3500
ببخشید معمولا خود مامور تیباکس میاره بسته رو تحویل میده یا باید بریم دفتر تیباکس تحویل بگیریم ؟؟
شما گفتی برای تهران کیلو 1500 تومان ! حدودا این کنسول PS4 چند کیلو هست و چقدر میشه نهایت نهایت هزینه تیباکس برای تهران ؟؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
جناب اقاي اشوري اگه توجه كنين من خيلى ريلكس و مؤدبانه از شما چند سؤال پرسيدم و در اخر سؤال اول هم نوشتم بد برداشت نكنين ولي فك كنم شما اشتباه متوجه شديد من فقط پيشنهاد دادم. ياعلي

دوست گلم بنده قصد ناراحت کردن شما رو ندارم ولی تمامی توضیحات واضح هست , و تنها پیشنهادی هم که میتونم بدم از بازار تهیه کنید

موفق باشی

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
میشه بگین رجیون های ps4 هرکدوم برای کدوم مناطق هست ؟

وقت بخیر

ریجن 1 امریکا

ریجن 2 اروپا + ژاپن

ریجن 3 اسیا

هیچ تفاوت کیفیتی هم با هم ندارن

ببخشید معمولا خود مامور تیباکس میاره بسته رو تحویل میده یا باید بریم دفتر تیباکس تحویل بگیریم ؟؟
شما گفتی برای تهران کیلو 1500 تومان ! حدودا این کنسول PS4 چند کیلو هست و چقدر میشه نهایت نهایت هزینه تیباکس برای تهران ؟؟

بستگی داره به منطقه گاهی اوقات زنگ میزنن میگن بیاید تحویل بگیرید , گاهی اوقات هم تحویل درب منزل هست

برای تهران نهایتا 10 , 12 تومن

sharas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلا یه wiiu هزینه پستش چقدر در میاد؟ واسه اهواز

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
سوال مهم دیگه اینکه روی کنسول PS4 که شما میارین اکانت هدیه نیست ؟ اکانت یک ماهه رایگان ؟ یا هر اکانت رایگان دیگه ؟؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
مثلا یه wiiu هزینه پستش چقدر در میاد؟ واسه اهواز

دوست گلم فردا تماس بگیرید با شرکت تیپاکس بفرمایید دستگاهی که از بندرعباس ارسال بشه تا اهواز با وزن مثلا 3 , 4 کیلو چند میشه ! چون اطلاع ندارم

سوال مهم دیگه اینکه روی کنسول PS4 که شما میارین اکانت هدیه نیست ؟ اکانت یک ماهه رایگان ؟ یا هر اکانت رایگان دیگه ؟؟

فرقی نداره هر PS4 که وصل کنید به نت برای اولین بار میتونید از چند روز پلاس رایگان استفاده کنید فراموش کردم دقیقا چند روز بود !

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
راستی شما حتما کنسول رو برای ارسال بیمه میکنید ? شرکت تیپاکس بیمه میکنه ? چقدر هزینه اضافه میشه ?

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
راستی شما حتما کنسول رو برای ارسال بیمه میکنید ? شرکت تیپاکس بیمه میکنه ? چقدر هزینه اضافه میشه ?

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

اطلاع ندارم فردا با شرکت تیپاکس تماس بگیرید

خوشبختانه تا به حال با هر سیستم پستی که ارسال کردم مشکلی به وجود نیومده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا