• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

واردات و فروش | Wii U | PlayStation 4 | Xbox One Titan Fall Pack | پایینترین قیمت در سراسر ایران |

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
تا 2ماه آینده احتمال کاهش قیمت هست؟؟
برخی از بازی ها مثل Dead Rising 3 هم برای فروش هست؟

وقت بخیر

درهم تا چند روز اینده بالاتر هم میره ! من حتی قیمت فردا رو نمیتونم تضمین کنم !

راستی ریجن 1 و 2 استاندارن ایکس باکس با توجه به قیمت درهم آلان چنده جدودا؟؟
چون اصلا باندل تایتان فال به درد ایران نمی خوره با این سرعت کم اینترنت و حجم بالای بازی (40گیگ) تقریبا امکان دانلود وجود نداره!

استاندارد فعلا موجود نیست

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
حق با شماست باز تو بازار ارز نوسان افتاد!
تا 2 ماه آینده استاندارد میارید؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
حق با شماست باز تو بازار ارز نوسان افتاد!
تا 2 ماه آینده استاندارد میارید؟

برای پک استاندارد تا اخر هفته اینده تماس بگیرید که خودم دبی هستم اگر موجود باشه برای نهایتا 2 روز سفارش میگیرم

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
سلام.اگر wiiu سفارش بدم از لوازم جانبیش میتونید یک عدد wiimote با موشن پلاس داخلی و یک نانچاک اصل wiiu هم برام بیارید؟قیمت این ویموت و نانچاک رو چقدر حساب میکنید؟
اصلا امکان خرید wiiu غیرباندل یا پک بیسیک نیست؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام.اگر wiiu سفارش بدم از لوازم جانبیش میتونید یک عدد wiimote با موشن پلاس داخلی و یک نانچاک اصل wiiu هم برام بیارید؟قیمت این ویموت و نانچاک رو چقدر حساب میکنید؟
اصلا امکان خرید wiiu غیرباندل یا پک بیسیک نیست؟

وقت بخیر

وی یو فعلا تعداد محدودی موجوده که فقط باندل تموم بشه دیگه این قیمت نمیتونم تقدیمتون کنم , لوازم جانبی هم میتونم براتون تهیه کنم ولی فعلا قیمت ندارم , بیسیک هم میتونم بیارم قیمتش هم 1.280 , از فردا هم اگر درهم پایین نیاد که نمیاد اختلاف قیمت برای تمامی کنسول ها اعمال میکنم

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
سلام خوب هستيد
ببخشيد بنده كنسول بخوام مبلغو ميتونيد به دلار دريافت كنيد؟
يا مثلا از سايتي چيزي كه شما منبع كنسولاتون هستو تهيه ميكنيد رو بنده پرداخت كنم؟
اصلا امكانش هست؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام خوب هستيد
ببخشيد بنده كنسول بخوام مبلغو ميتونيد به دلار دريافت كنيد؟
يا مثلا از سايتي چيزي كه شما منبع كنسولاتون ميشهمبلغو به دلار پزداخت كنم؟
امكانش هست؟

درود بر شما

دوست گلم فرقی نمیکنه چه ریال چه دلار اخر باید چنج کنم به درهم , حتی همونجایی که کنسول میرم تحویل میگیرم هم دلار بدم بازم به درهم حساب میکنن یعنی هیچ تفاوتی نداره

اگر هم دربندرعباس اشنایی داشته باشید میتونم دلار حضوری ازتون بگیرم چون از جای دیگه حواله کنید بازم یه مبلغ اضافی میگیرن

اگر هم شما از قبل دلار دارید که چه بهتر الان قیمتش بالاست میتونید همین صبح چنج کنید و بعد مبلغ برای بنده واریز کنید

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
نه من منظورم دلار انلاينه نه فيزيكي
مثلا به حسابه پي پالت واريز كنم؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
توجه :

دوستان گلم نهایتا تا 2 روز اینده با قیمت مناسب میتونم سفارش بگیرم اگر قصد خرید دارید سریعتر اقدام کنید , چون تا اخر هفته دارم میرم دبی و پروسه اکسچنج کردن پول هم برام سخته و قیمت خیلی بالایی در میاد و حتی در مواردی مجبور میشم سفارش مشتری کنسل کنم , و دوستانی که از 48 ساعت پیش بهشون شماره کارت دادم بابت واریز مبلغ و هنوز اقدامی نکردن مجبورم سفارش کنسل کنم

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
دوست عزیز ببخشید نهایت تا چه زمانی فرصت داریم کنسول سفارش بدیم ? دوستانم سوال کردن !

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوست عزیز ببخشید نهایت تا چه زمانی فرصت داریم کنسول سفارش بدیم ? دوستانم سوال کردن !

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

وقت بخیر

فقط تا فردا با قیمت پست اول میتونم تقدیم کنم , چون امروز ویزا اوکی شده فردا دارم میرم بلیت بگیرم و پول حواله بزنم دبی ! چون از این تاریخ بگذره خودم دبی هستم و هر کسی هم اقدام کنه بعد از واریز باید برای اکسچنج کردن هم هزینه اضافی پرداخت کنم و در مواردی مجبور میشم سفارش کنسل کنم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان خوشبختانه دیروز ویزا اوکی شد و امروز رفتم بلیت گرفتم برای روز جمعه 5 اردیبهشت , 25 اوریل به مدت 1 هفته تا 12 اردیبهشت یا 2 می , دوستانی که از قبل بهشون قول دادم روزی که برگشتم فرداش اجناس براشون ارسال میشه و باقی اجناس ( PS4 , مانیتور .... ) هم چند هفته بعد که رسیدن تحویل میدم , اگر قصد خرید دارید نهایتا تا یکی 2 روز اینده اقدام کنید چون ارز روز به روز داره داره بالاتر میره دیروز درهم 880 بود امروز 890 تا 900 تومنه و از اون تاریخ به بعد سفارش گرفتم تبدیل به پروسه خیلی سختی میشه و مجبورم کنسل کنم

tebkar3

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان خوشبختانه دیروز ویزا اوکی شد و امروز رفتم بلیت گرفتم برای روز جمعه 5 اردیبهشت , 25 اوریل به مدت 1 هفته تا 12 اردیبهشت یا 2 می , دوستانی که از قبل بهشون قول دادم روزی که برگشتم فرداش اجناس براشون ارسال میشه و باقی اجناس ( PS4 , مانیتور .... ) هم چند هفته بعد که رسیدن تحویل میدم , اگر قصد خرید دارید نهایتا تا یکی 2 روز اینده اقدام کنید چون ارز روز به روز داره داره بالاتر میره دیروز درهم 880 بود امروز 890 تا 900 تومنه و از اون تاریخ به بعد سفارش گرفتم تبدیل به پروسه خیلی سختی میشه و مجبورم کنسل کنم
جناب آقای آشوری سفارش من (PS4 + FIFA 14) که داده بودم هم 12 اردیبهشت که برگشتین ارسال میکنید ؟
اولویت ها مشخص هست چجوریه ؟ من چندمین اولویت هستم ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا