برگزیده های پرشین تولز

واقعا 200 هزار بازی میخرید

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
راستش من بازی هامو‌بین ۴۰ تا ۹۵ می خرم [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
چطوری؟ دست دوهاش هم 110 تومنه.

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

با سیستم شیرینگ این کار رو می کنیم
البته بگم فروشنده نیستما

صرفا جهت کمک و مشاوره می گم

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
چطوری؟ دست دوهاش هم 110 تومنه.

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk
شرینگ دیجیتال یا خرید دیجیتالی که بازی رو تا 80 تومن هم میدن ولی مفتش گرونه
شما همون دسته دوم بخر دسته دوم هم بفروش . بازی معمولا جدید که میاد 200 220 اینا قیمت داره دسته دومش هم یکی دو ماه بعدش بیاد رو 180 و اینا میچرخه یه مدت بیشتر که بگذره با 160 170 اینا میتونی بگیریش 140 150 تومن هم بدیش بره . نه دردسر دانلود کردن فایل و کار با psx و اکانت و اینا رو داری نه مورد دیگه ای

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
شرینگ دیجیتال یا خرید دیجیتالی که بازی رو تا 80 تومن هم میدن ولی مفتش گرونه
شما همون دسته دوم بخر دسته دوم هم بفروش . بازی معمولا جدید که میاد 200 220 اینا قیمت داره دسته دومش هم یکی دو ماه بعدش بیاد رو 180 و اینا میچرخه یه مدت بیشتر که بگذره با 160 170 اینا میتونی بگیریش 140 150 تومن هم بدیش بره . نه دردسر دانلود کردن فایل و کار با psx و اکانت و اینا رو داری نه مورد دیگه ای

اخه اکانت ها رو هم حتی می فروشیم به همدیگه!
اینجوری مثلا اگه 80 بخری 45 هم بفروشی
هر بازی 35 در میاد! دیتا بازی ها رو هم برای هم می فرستیم که نخواد دانلود کنیم

اما خرید بازی معمولا 180-190 در میاد! نهایتا میشه 150 تا 130 فروختش

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
اخه اکانت ها رو هم حتی می فروشیم به همدیگه!
اینجوری مثلا اگه 80 بخری 45 هم بفروشی
هر بازی 35 در میاد! دیتا بازی ها رو هم برای هم می فرستیم که نخواد دانلود کنیم

اما خرید بازی معمولا 180-190 در میاد! نهایتا میشه 150 تا 130 فروختش
والا رفیق من نمیدونم چی رو خریدین و کی فروختین و چکار کردین کلا :D ولی من خودم دو تا از آخرین بازیام که call of aw و evil within رو هرکدوم 170 خریدم و کالاف رو دادم 155 اویل رو هم دادم 150
تقریبا با هرکدوم هم 1 ماه بازی کردم . تازه برای فروش که گذاشتم سر و دست شکوندن ملت برای خرید نمیدونستم جواب کیو بدم
نمیدوتنم شاید با این اوضاع شرینگ و مرینگ اوضاع بازار دسته دوم یه مقدار خوابیده باشه ولی من خودم به شخصه همه چی به کنار حس اون قاب بازی و اون دیسک و دفترچه رو با دیجیتالی اون بازی عوض نمیکنم

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
والا رفیق من نمیدونم چی رو خریدین و کی فروختین و چکار کردین کلا :D ولی من خودم دو تا از آخرین بازیام که call of aw و evil within رو هرکدوم 170 خریدم و کالاف رو دادم 155 اویل رو هم دادم 150
تقریبا با هرکدوم هم 1 ماه بازی کردم . تازه برای فروش که گذاشتم سر و دست شکوندن ملت برای خرید نمیدونستم جواب کیو بدم
نمیدوتنم شاید با این اوضاع شرینگ و مرینگ اوضاع بازار دسته دوم یه مقدار خوابیده باشه ولی من خودم به شخصه همه چی به کنار حس اون قاب بازی و اون دیسک و دفترچه رو با دیجیتالی اون بازی عوض نمیکنم

اخه با اینکار می تونیم با پول دوتا بازی ۴-۵تا بازی داشته باشیم
هاردم که ماشالا ۵۰۰ گیگ هست
جا داره

اگه توضیح بیشتر خواستی پخ در خدمتم
تاپیک رو نمیخام منحرف کنم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
من که 4 سال ی بار قطعات کامپیوتر رو واسه بازی عوض میکنم و هر جاهم لگ داشت یکم گرافیکو کم میکنم راحت بازی میکنم هر وقت هم نکشید میرم سیستمو عوض میکنم برای من جای سوال ک کنسول واسه چیه وقتی مثلا ps4 اومد بازیهای جدید میره سمت اون و ps3 رو باید انداخت دور یا چطوری واسه تیراندازی از دسته استفاده میکنن درحالی ک نشونه گیری با موس خیلی راحت تره قیمت بازیهاش هم ک ماشالله درحالی ک برای کامپیوتر میشه دانلود کرد و احتیاج ب رایت نداره مستقیم نصب میشه بدون اینکه پولی بدی واقعا کنسول ب چ دردی میخوره؟

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
من که 4 سال ی بار قطعات کامپیوتر رو واسه بازی عوض میکنم و هر جاهم لگ داشت یکم گرافیکو کم میکنم راحت بازی میکنم هر وقت هم نکشید میرم سیستمو عوض میکنم برای من جای سوال ک کنسول واسه چیه وقتی مثلا ps4 اومد بازیهای جدید میره سمت اون و ps3 رو باید انداخت دور یا چطوری واسه تیراندازی از دسته استفاده میکنن درحالی ک نشونه گیری با موس خیلی راحت تره قیمت بازیهاش هم ک ماشالله درحالی ک برای کامپیوتر میشه دانلود کرد و احتیاج ب رایت نداره مستقیم نصب میشه بدون اینکه پولی بدی واقعا کنسول ب چ دردی میخوره؟
انحصاری کامپیتور خیلی کم هستند و بازی هایی مثل Uncharted Killzone GOW مدیونی اگر بازی نکنی با دسته اولش سخته دستت راه افتاد از ماوس بیشتر حال میده
برای PS3 و Xbox 360 بازی جدید میاد

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
من خیلیا رو توی این فروم و توی مدرسه میشناسم که اینقدر پول میدن
البته شاید همشون بابای پولدار نداشته باشن،بخاطر عشقشون به یک چیزی مثل بازی،از بقیه وسایل مثل کامپیوتر و.. میگذرن:)(املای میگذرن درسته؟)
همینجا هم با 70ت توی بخش کنسول ها میتونید رایگان بازی اجاره کنید برای 2 هفته
با 70 تومن رایگان ؟؟؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
انحصاری کامپیتور خیلی کم هستند و بازی هایی مثل Uncharted Killzone GOW مدیونی اگر بازی نکنی با دسته اولش سخته دستت راه افتاد از ماوس بیشتر حال میده
برای PS3 و Xbox 360 بازی جدید میاد
رفتم بازی کنم دوتا از کلوپ ها جمع کرده بودن شاید هم دسته از موس بیشتر حال بده ولی 200 تومن واسه هربازی اونم تو شهرستان خیلی ظلمه

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
رفتم بازی کنم دوتا از کلوپ ها جمع کرده بودن شاید هم دسته از موس بیشتر حال بده ولی 200 تومن واسه هربازی اونم تو شهرستان خیلی ظلمه
آره بازی های PS4 و Xbox One خیلی گرونند اما PS3 و Xbox 360 جواب میده

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
آره بازی های PS4 و Xbox One خیلی گرونند اما PS3 و Xbox 360 جواب میده
آره میده ولی کم کم بازیهای جدید چون بر پایه گرافیک جدید ساخته میشه واسه ps3 و xbox 360 نمیاد و ب زودی نسلشون مثل ps2 و ps1 منقرض میشه واگه کسی داشت همون بازیهای قدیمو باید هی بازی کنه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
نمیشه زیاد مقایسه کرد چون هر کدوم مزایا و معایبی دارن

اول از همه باید اشاره کرد که کنسول از مریخ نیومده یا با آب درست نشده خود کنسول یه pc ه محدود شده و بهینه شده اس برای گیم - حتی قطعات کنسول بازی همون کمپانی هایی میسازن که قطعات pc تولید میکنن

روی pc بازی ساخته میشه بعد پورت میشه روی کنسل مورد نظر

اما بازی کردن با pc دردسرا خودشو داره مثل نصب داریور ها - نصب چندین dvd بازی - ارور موقع نصب - کار نکردن بازی - مچ نشدن بازی با کارت گرافیک - نیاز به ارتقا سخت افزار و ....... --- ولی کنسول بازی راحت دیسک میندازی تو دستگاه بازی میاد بالا نیاز به نصب درایور- نصب بازی و ..... نداره نیاز به ارتقا هم نداره سخت افزار کنسول تو یک نسل تغییر نمیکنه مثلا ps2 سال 2000 لانچ شد تا 2014 براش بازی اومد

من خودم wii داشتم سخت افزار wii در حد pc پنتیوم 3 ه - روی همچین سخت افزاری تو pc بزور بازی دلتا فورس میکشه اما wii بازی ماریو گلگسی 1 و 2 داره که بهترین بازی نسل هفت شد و این بازی گرافیکی نزدیک به کنسول ها xbox 360 و ps3 داره

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
راستش من بازی هامو‌بین ۴۰ تا ۹۵ می خرم [emoji1]

مثلا چه بازی چرا اینقدر گرونه نکنه من اصحال کهفم خیلی وقته بازی نخریدم گرون شده یا ....؟

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
سلام. چند وقت پیش خواستم ps4 بگیرم ولی وقتی دیدم باید بازی ارجینال باشه اونهم با این قیمتای فضایی بیخیال شدم ( تا قبلش همه بازی ها رو تو پی سی انجام میدادم و مسلما کرک)
خواستم ببینم بقیه واقعا واسه هر بازی 200 هزار میدن؟؟!!!
خدا رو شکر درآمد خوبی به واسطه شغلم دارم ولی با اینحال 200 هزار برای بازی که ماکزیمم دو هفته تا یک ماه میخواد وقتت رو پر کنه خیلی زیاده.

ایکس باکس وان

بازیایی که فنشونم و خیلی بازی می کنمو 220 می خرم ...
بازیای دیگه رو یا اجاره می کنم یا دسته دوم می خرم

یا شریکی به صورت آنلاین و دیجیتال

بالا