• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

والیبال

persion25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دمشون گرم واقعا گل کاشتن

persion25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب اگر همینطور باشیم از لهستانم میشه کمه کمش ۴ امتیاز گرفت و صعود رو قطعی کرد .... پیش به سوی برزیل ...دمشون گرم ...

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
بچه هایی که بازیای اون گروه رو نیگاه کردن ایتالیا و برزیل مثه ساله پیشن؟ تغیر خاصی نکردن؟(تو ترکیب مخصوصا)

saaraaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:general310::general310::general310::general310::general310::general310::general310::general310::general310::general310:

saaraaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویدئو اجرای زنده آسرایی قبل از بازی ایران و آمریکا

فریدون آسرایی خواننده محبوب موسیقی پاپ، شب گذشته و قبل از بازی تیم های والیبال ایران و آمریکا با اجرای دو قطعه موسیقی از ترانه های خود تماشاگران حاضر در ورزشگاه را به وجد آورد.
او ابتدا ترانه گل هیاهو (آهای خوشگل عاشق) که بسیار پر طرفدار نیز هست را اجرا کرد که مورد استقبال شدید ١٢٠٠٠ تماشاگر حاضر در سالن قرار گرفت و جالب این بود که اکثر مردم با تلفن های همراه خود مشغول تصویر برداری از این اجرا بودند. وی سپس ترانه (بوی سیب) که ویژه شهدا مفقود الاثری است که بعدها پیکر مطهر آنها به وطن باز می گردد و در همین رابطه سروده شده است را به خاطر هم زمانی با بازگشت پیکرهای مطهر ١٧٥ شهید غواص به وطن اجرا کرد که شدیدا مورد استقبال تماشاگران حاضر در سالن قرار گرفت

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سال گذشته، یکی از بزرگترین ایراداتمون این بود که واسه اسپک زدن و امتیازگیری، فقط و فقط غفور رو داشتیم، و بقیه چندان نمیشد روشون حساب باز کرد. همین باعث شد اون بازیهای آخر لیگ جهانی و همینطورم جام جهانی، با خستگی مفرط غفور، دیگه کسی رو جایگزینش نداشته باشیم. ضمن اینکه شهرام محمودی هم مصدوم بود و این داستانا... .
اما امسال، همه شون ماشالا اسپک میزنن. قدرتی و قشنگ هم میزنن خداییش. عبادی پور، محمودی، موسوی، میرزاجانپور، و حتی غلامی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اند. (دستکم توی این چند بازی اخیر). یادمه پارسال اون بازیهای آخر، دیگه حتی توپ های مال خودمون (سرویس حریف) هم نمیتونستیم بخوابونیم و هی بیخودی امتیاز میدادیم. اما امسال از چپ و راست از روی دست بازیکنان حریف آبشار میزنن.

persion25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آره خیلی بهتر شدن

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستانی که پارسال تا تونستن به ما و کواچ و عبادی پور فحش دادن و خودشونو از کواچ داناتر میدونستن بیان تحویل بگیرن.

Sent from my unknown using Tapatalk

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
مرسی از پاسخ فقط یعنی امسال روسیه و استرالیا یکیشون حذفن؟
ساله پش مگه لهستان اخر نشد پس چرا هنو تو لیگه؟
خواهش میکنم.
حذف که نه...میوفتن تو سید 2...و با تیم های ضعیف تر هم گروه هستن سال بعد.مثل بلغار سال پیش که الان جزو گروه های Aو B نیست.
لهستان یادم نی چندم شد سال پیش.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
اصلا هیچ معیار دقیقی برای حذف شدن از هشت تیم وجود نداره,تصمیم نهایی با فدراسیون جهانی هستش,ولی اگر چهارم بشیم قاعدتا احتمال سقوطمون به دسته پایین تر زیاد میشه
چون فدراسیون هم ترجیح میده این هشت تیم ثابت نمونند,دقیقا ما هم به همین شیوه وارد این هشت تیم شدیم
ولی حالا که اومدیم توی هشت تیم باید با چنگ و دندون توی همین گروهای A و B بمونیم
بازی کردن با فنلاند و ... چیزی نصیبمون نمیکنه که هیچ سطحمونم پایین میاره
الان فرانسه و کانادا کاملا مستعد حضور در دو گروه برتر هستند

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
متاسفانه نتونستم این 2بازی رو ببینم :( همش تو جاده در حال رانندگی :(
کسی بازی رو record کرده یا کسی میتونه یه لینکی از 2تا بازی بده دانلود کنم؟ ترجیحن 1080p

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
اصلا هیچ معیار دقیقی برای حذف شدن از هشت تیم وجود نداره,تصمیم نهایی با فدراسیون جهانی هستش,ولی اگر چهارم بشیم قاعدتا احتمال سقوطمون به دسته پایین تر زیاد میشه
چون فدراسیون هم ترجیح میده این هشت تیم ثابت نمونند,دقیقا ما هم به همین شیوه وارد این هشت تیم شدیم
ولی حالا که اومدیم توی هشت تیم باید با چنگ و دندون توی همین گروهای A و B بمونیم
بازی کردن با فنلاند و ... چیزی نصیبمون نمیکنه که هیچ سطحمونم پایین میاره
الان فرانسه و کانادا کاملا مستعد حضور در دو گروه برتر هستند
آره دقیقا. فرانسه بدجور واسه ما شاخ و شونه میکشه. پارسال هم که هر کاری کردیم حریفش نشدیم.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
تعریف سرمربی آمریکا از مهمان نوازی ایرانیان: با ما بهترین برخورد را انجام دادند؛ ممنون ایران

اینم جنبه های فرهنگی گردشگری !!

photo_2015-06-21_14-44-45.jpg

متاسفانه نتونستم این 2بازی رو ببینم :( همش تو جاده در حال رانندگی :(
کسی بازی رو record کرده یا کسی میتونه یه لینکی از 2تا بازی بده دانلود کنم؟ ترجیحن 1080p
سایت طرفداری داره (قسمت ویدئو) ، من بازی اول فول مچ بازی رو دانلود کردم بازی دوم هم احتمال زیاد داره .

.

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
آره دقیقا. فرانسه بدجور واسه ما شاخ و شونه میکشه. پارسال هم که هر کاری کردیم حریفش نشدیم.
فرانسه سال پیش که اصلا به ما نخورد ک کنم( پیارسال بهم خوردیم)
دیروز بازیش رو با کره دیدم خعلی شاخ نبود.
اگه دست ما بیافتن میشن خراب و پاره:D

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
فرانسه سال پیش که اصلا به ما نخورد ک کنم( پیارسال بهم خوردیم)
دیروز بازیش رو با کره دیدم خعلی شاخ نبود.
اگه دست ما بیافتن میشن خراب و پاره:D
چرا دیگه,در فاینال سیکس بهشون خوردیم,آخرین بازیمون بود فکر کنم که سه هیچ باختیم

بالا