• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

والیبال

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,718
روسیه فعلا یک ست از لهستان گرفته امیدوارم بتونه ببره.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
این تیم روسیه انگار واسه کسب تجربه اومده. زیاد بهش امیدی نیست. همون ظاهرا باید خودمون توی آزادی همچین تمیز کار لهستان رو یکسره کنیم، که اونم کار خیلی سختی بنظر میاد ولی شاید نشدنی نباشه.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
البته دانش والیبال چیزی نیست که با متن های طولانی بدست بیاد اما محض اطلاع دانشمندان والیبال کشورمون:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی رقابت‌های لیگ جهانی 2 بازیکن ایرانی در بین برترین های این رقابت ها قرار گرفته اند.

در بین بهترین اسپک‌زن های این مسابقات، میلاد عبادی پور، جوان خوش آتیه کشورمان با 55% موفقیت در به ثمر نشاندن اسپک‌هایش،برترین اسپک زن مسابقات است. هم چنین شهرام محمودی، با 53% موفقیت، در جایگاه پنجم قرار دارد.

بهترین مدافع لیگ جهانی‌ هم، مطابق ادوار اخیر سید محمد موسوی از کشورمان است. موسوی با 0.63 در هر ست، در رده اول قرار گرفته است.

کاپیتان سعید معروف، با میانگین 3.22 در هر ست در جایگاه چهارم برترین پاسور ها قرار دارد.

در جمع بهترین دریافت کننده‌ها، فرهاد قائمی با 35.71 درصد در جایگاه دهم قرار گرفته است.

شهرام محمودی هم 78 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن ایران و نهمین بازیکن امتیاز آور جام است.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
به نظر من تیم ما بهترین تیم گروهه اگه درست تدارک ببینن براش. ببینین حالا که چند تا بازی کرده چه تمیز آمریکا را 3-0 بردیم در حالی که جو ورزشگاه تو بازی اول تو لس آنجلس هم به نفع ما بود.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
به نظر من تیم ما بهترین تیم گروهه اگه درست تدارک ببینن براش. ببینین حالا که چند تا بازی کرده چه تمیز آمریکا را 3-0 بردیم در حالی که جو ورزشگاه تو بازی اول تو لس آنجلس هم به نفع ما بود.
آره درسته، توی آمریکا هم جو ورزشگاه به سود ما بود، اما این کجا و آن کجا. اصلا آزادی با اون سر و صدا و بوق کر کننده و نعره و فریادهای وحشتناک بغل گوش بازیکن حریف رو، نمیشه با جو سالن توی لس آنجلس مقایسه کرد.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جان اسپرا سرمربی تیم ملی آمریکا که حالا نزدیک به یک هفته است در تهران به سر می برد بعد از شکست برابر تیم ملی ایران در بازی مهم عصر جمعه در گفت و گو با رسانه های آمریکایی لب به تحسین از تیم ایران گشود. او با خبرنگاران رسانه های آمریکایی درباره این بازی سخن گفت و از میزبانی ایران تعریف کرد. جان اسپرا گفت: «صادقانه باید بگویم میزبانی شان عالی بود. هتل عالی، غذاهای خوب و خوشمزه، استراحت کافی و زمین خوب برای تمرین و البته برخورد عالی مردم با من و تیمم. از این نظر هیچ مشکلی نداشتیم. ما بازی را در زمین مسابقه باختیم و این شکست دلایل مختلفی داشت. راستش بهانه ای از میزبانی آنها نداشتیم اما آنچه باعث شکست مان شد، طرفداران پرشورشان بودند که یک لحظه آرامش نداشتند. ما به دیدن این همه تماشاگر در سالن عادت نداشتیم، رفتیم و شوکه شدیم. سرویس های مان را از دست دادیم و نتوانستیم خوب باشیم و باختیم. بازی در آن سالن جلوی آن همه تماشاگر و آن همه سر و صدا واقعا دشوار بود!»

او درباره دیگر دلایل شکست شان هم گفت: «ما از مسافرتی طولانی به تهران رسیدیم. بازی در سفر همیشه سخت است. برای بازی دوم کمی به جو ورزشگاه آشناتر شدیم و فکر می کنم بازی بهتری داشته باشیم. راستش با جوی که من جمعه دیدم، این تیم ایران می تواند همه بازی هایش را در ورزشگاه آزادی ببرد و در این صورت حتی می تواند تیم اول گروه ما باشد. من بعد از باخت اول مان کمی نگران شدم. حالا 5 بازی دیگر داریم که باید اقلا 3 تای آنها را ببریم تا خیال مان از صعود راحت شود چون دیدید که لهستانی ها باز هم روس ها را بردند. حالا که با شما حرف می زنم، خیلی خوشحالم چون ما در دور رفت و در خانه حداکثر امتیاز ممکن را بدست آوردیم و حالا کارمان کمی ساده تر شده است.»

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
لهستان رو تا حالا نبرده ایم، نه؟
نمیدونم چرا، ولی با هیچکدوم از بازیکنانشون مشکلی ندارم، بجز اون Kubiak که خیلی دلم میخواد قیافه شو پس از باخت به خودمون ببینم. نمیدونم، بقیه هم همین احساس رو به این یارو دارند یا نه. از اون قیافه هاست که دلت میخواد محکم با مشت بکوبی دماغش با صورتش یکی بشه.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
لهستان رو تا حالا نبرده ایم، نه؟
نمیدونم چرا، ولی با هیچکدوم از بازیکنانشون مشکلی ندارم، بجز اون Kubiak که خیلی دلم میخواد قیافه شو پس از باخت به خودمون ببینم. نمیدونم، بقیه هم همین احساس رو به این یارو دارند یا نه. از اون قیافه هاست که دلت میخواد محکم با مشت بکوبی دماغش با صورتش یکی بشه.
چرا پارسال تو لیگ جهانی تو تهران دو بار بردیم لهستانو
در مورد کوبیاک نظر من هم به شوما تزدیک عست :D

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جان اسپرا سرمربی تیم ملی آمریکا که حالا نزدیک به یک هفته است در تهران به سر می برد بعد از شکست برابر تیم ملی ایران در بازی مهم عصر جمعه در گفت و گو با رسانه های آمریکایی لب به تحسین از تیم ایران گشود. او با خبرنگاران رسانه های آمریکایی درباره این بازی سخن گفت و از میزبانی ایران تعریف کرد. جان اسپرا گفت: «صادقانه باید بگویم میزبانی شان عالی بود. هتل عالی، غذاهای خوب و خوشمزه، استراحت کافی و زمین خوب برای تمرین و البته برخورد عالی مردم با من و تیمم. از این نظر هیچ مشکلی نداشتیم. ما بازی را در زمین مسابقه باختیم و این شکست دلایل مختلفی داشت. راستش بهانه ای از میزبانی آنها نداشتیم اما آنچه باعث شکست مان شد، طرفداران پرشورشان بودند که یک لحظه آرامش نداشتند. ما به دیدن این همه تماشاگر در سالن عادت نداشتیم، رفتیم و شوکه شدیم. سرویس های مان را از دست دادیم و نتوانستیم خوب باشیم و باختیم. بازی در آن سالن جلوی آن همه تماشاگر و آن همه سر و صدا واقعا دشوار بود!»

او درباره دیگر دلایل شکست شان هم گفت: «ما از مسافرتی طولانی به تهران رسیدیم. بازی در سفر همیشه سخت است. برای بازی دوم کمی به جو ورزشگاه آشناتر شدیم و فکر می کنم بازی بهتری داشته باشیم. راستش با جوی که من جمعه دیدم، این تیم ایران می تواند همه بازی هایش را در ورزشگاه آزادی ببرد و در این صورت حتی می تواند تیم اول گروه ما باشد. من بعد از باخت اول مان کمی نگران شدم. حالا 5 بازی دیگر داریم که باید اقلا 3 تای آنها را ببریم تا خیال مان از صعود راحت شود چون دیدید که لهستانی ها باز هم روس ها را بردند. حالا که با شما حرف می زنم، خیلی خوشحالم چون ما در دور رفت و در خانه حداکثر امتیاز ممکن را بدست آوردیم و حالا کارمان کمی ساده تر شده است.»

واقعا دمشون گرم که بهونه الکی نمیارن. دلیل پیشرفتشونم همینه.
حالا ایران به لهستان باخت 20 تا دلیل اوردن از اینکه نمیدونم ویدیو چک رو تو سالن نشون ندان یا زمین کج بوده یا حواسه بچه ها به دخترای لهستانی جذب شده.
فوتبالشم همینیم. با تیم 170 دنیا مساوی کردن میگن بد شانسیم!

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
حالا ایران به لهستان باخت 20 تا دلیل اوردن از اینکه نمیدونم ویدیو چک رو تو سالن نشون ندان یا زمین کج بوده یا حواسه بچه ها به دخترای لهستانی جذب شده.
از همون موقع که این خبرو خوندم دارم فکر میکنم که چقدر فرهنگ سازی کردند این جماعت که الان به اینجا رسیدن,خیلی راحت میان از تیمی که بهش باختن تمجید میکنن,اونم از تیمی که سابقه چندانی بین تیمهای مطرح جهان نداره

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
شانس آوردیم نباختیم! اونم به ترکمنستان... واقعا باید عین 11 تا شون میرفتند خودشونو مینداختند زیر تاکسی...
فوتبال ایران اصلا ارزش اینکه بخوای درباره ش حرف بزنی هم نداره.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
Moving-picture-Iran-flag-waving-in-wind-animated-gif-1.gif

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
فعلا دهن امریکا رو سرویس کردیم. خدا کنه ست اخر جو گیر نشن سرویس خوب بزنن صاف شیم.اخر ست دوم یکم جوگیر شدن اونا.

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
واقعا این مرندی رو باس طلا گرفت.
دیگه وقتشه ظریف اینقدر منت نزاره بره به دخترش برسه

بالا