برگزیده های پرشین تولز

وام 25 خرید خودرو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
کاش این وام 80% قیمت ماشین رو برای مسکن میدادن. واقعا اگر به فکر من جوون بودن نه خودروساز، کدوم ارجحیت داشت؟ ماشین یا مسکن؟
الان در معمولی ترین نقاط تهران آپارتمان نوساز زیر متری 3.5 پیدا نمیشه. 40 متری هم بخوای بخری میشه 140 تومن!!! یعنی باید وام 110 تومنی بدن نه 80 تومنی... که البته برای همین هم باید 40 تومن حتما داشته باشیم که 6 ماه بزاریم خاک بخوره!!!

فقط امیدوارم افرادی که واقعا نیاز دارن برن وام بگیرن و همه ملت نرن صف بکشن. و باز هم امیدوارم کسی ضرر نکنه!!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اما شمل میفهمین....از همه بهترین
کسی اگه بخره از سر احتیاج نیست.....از سر خریت و خیانت هست؟

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
میدونم چی میگی شما میگی شاید به درد یک نفر خورد درست اما ایا این بدبخت بیچاره ای که شما میگی ماهی 500 600 قسط ماشین باس بده؟واقعا حقش اینه؟
به جای اینکه بگن اقا بیاید ماشین رو 30٪ ارزون میکنیم نصفش هم بدون بهره قسطی بدید میان همون ماشین گرون رو بهره 16٪ میکشن روش!

• Like
Reactions: pzs

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
اصلا این وام رو چه کسی قراره بده و با چه شرایطی؟ در مورد همه چی گفتمان شد جز در مورد اصلی..

sunflower1

Registered User
لایک‌ها
65
پراید بخری ۴۱ میلیون !!
خنده داره اصلا
ترجیح میدم همون پول رو ذره ذره جمع کنم و ی پراید مدل پایین تر و بعد ۲ _۳ سال بخرم ...تا اینکه ۴۱ میلیون پول ی پراید صفر رو بدم و اخرش هم هر روز ی جایش خراب بشه و باز خرج تعمیرش کنم

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اصلا این وام رو چه کسی قراره بده و با چه شرایطی؟ در مورد همه چی گفتمان شد جز در مورد اصلی..
مثل اینکه بانک ها میدن و مثل همه وام ها باید چک و ضامن معتبرو سفته و هزارتا داستان دیگه ....

Sent from Great Honor 4C

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
میدونم چی میگی شما میگی شاید به درد یک نفر خورد درست اما ایا این بدبخت بیچاره ای که شما میگی ماهی 500 600 قسط ماشین باس بده؟واقعا حقش اینه؟
به جای اینکه بگن اقا بیاید ماشین رو 30٪ ارزون میکنیم نصفش هم بدون بهره قسطی بدید میان همون ماشین گرون رو بهره 16٪ میکشن روش!
به این میگن وام.....از کرامات کمپین ما این هست که نمیدونه وام چیه و با هوچی گری،میخواد فرصتی که برای برخی افراد،فرصت طلایی هست رو بخاطر منافع خودشون،سلب کنه
اون طرحی که شما میگین مربوط به اقتصاد کمونیستی هست
پراید بخری ۴۱ میلیون !!
خنده داره اصلا
ترجیح میدم همون پول رو ذره ذره جمع کنم و ی پراید مدل پایین تر و بعد ۲ _۳ سال بخرم ...تا اینکه ۴۱ میلیون پول ی پراید صفر رو بدم و اخرش هم هر روز ی جایش خراب بشه و باز خرج تعمیرش کنم
شما میدونین وام چیه؟این همه سال به وام اعتراض نکردی،حالا وامی که بدرد بدبختی میخوره و بدرد صما نمیخوره رو باید تخریب کرد
این وام برای کسی که نقدینگی نداره و لنگ یه ماشین بوده،اون بدبختی که 7 ساله داره زن و دو تا بچه اشو با موتور جابجا میکنه و ..... خوبه

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
http://akhbarbank.com/vdcc01q1.2bq4p8laa2.html

بازپرداخت 42 میلیون تومانی بابت 25 میلیون وام!

دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶
کد مطلب: ۳۸۳۵۴

اخبار بانک: بازپرداخت وام 25 میلیونی خودرو که بتازگی دولت نوید پرداخت آن را داده است حدود 42 میلیون تومان می شود.

هادی نادرزاده استاد- به گزارش اخبار بانک، در بسته خروج از رکود که دولت به تازگی منتشر کرده تسهیلات خودرو به ۲۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

قرار است از نیمه آبان ماه این تسهیلات توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز پرداخت شود.

در بسته خروج از رکود دولت که چند روز پیش از آن رونمایی شد نرخ تسهیلات خودرو ۱۶ درصد تعیین شده است.

مدت زمان بازپرداخت این وام ۲۵ میلیون تومانی نیز ۷ ساله تعیین شده که در سیستم بانکی و با محاسبه نرخ ۱۶ درصد جالب است بدانید هر قسط این وام حدود ۴۹۷ هزار تومان می شود.

اگر اقساط ماهیانه ۴۹۷ هزار تومانی را در ۸۴ ماه (۷ سال) ضرب نماییم کل پرداختی تسهیلات گیرنده به بانک حدود ۴۲ میلیون تومان می شود.

به عبارت ساده تر شخص از بانک ۲۵ میلیون وام خودرو دریافت می کند و در مدت ۷ سال باید بیش از ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بانک پرداخت کند.

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
http://akhbarbank.com/vdcc01q1.2bq4p8laa2.html

بازپرداخت 42 میلیون تومانی بابت 25 میلیون وام!

دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶
کد مطلب: ۳۸۳۵۴

اخبار بانک: بازپرداخت وام 25 میلیونی خودرو که بتازگی دولت نوید پرداخت آن را داده است حدود 42 میلیون تومان می شود.

هادی نادرزاده استاد- به گزارش اخبار بانک، در بسته خروج از رکود که دولت به تازگی منتشر کرده تسهیلات خودرو به ۲۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

قرار است از نیمه آبان ماه این تسهیلات توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز پرداخت شود.

در بسته خروج از رکود دولت که چند روز پیش از آن رونمایی شد نرخ تسهیلات خودرو ۱۶ درصد تعیین شده است.

مدت زمان بازپرداخت این وام ۲۵ میلیون تومانی نیز ۷ ساله تعیین شده که در سیستم بانکی و با محاسبه نرخ ۱۶ درصد جالب است بدانید هر قسط این وام حدود ۴۹۷ هزار تومان می شود.

اگر اقساط ماهیانه ۴۹۷ هزار تومانی را در ۸۴ ماه (۷ سال) ضرب نماییم کل پرداختی تسهیلات گیرنده به بانک حدود ۴۲ میلیون تومان می شود.

به عبارت ساده تر شخص از بانک ۲۵ میلیون وام خودرو دریافت می کند و در مدت ۷ سال باید بیش از ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بانک پرداخت کند.

کامنتای پای مطلبشم جالبه :general304::general304::

pixel.gif

۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۳:۱۵:۵۶

یعنی واقعا فکر کردین دولت به فکر مردمه؟؟؟؟؟؟ (48831)

۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۴:۱۸:۰۵

فقط به دنبال سر کیسه کردن مردم هستند؟ اخه چرا اینجوری میکنید با ما؟؟؟ (48833)

۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۴:۳۳:۳۵

خوبه والا بعد میگن نرخ سود بانکی باید کاهش پیدا کنه (48835)

۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۷:۴۶:۰۷

واقعا" متوجه نشدم یعنی این پولو منظور 42میلیون را عرض میکنم بدیم پراید بخریم...خدایا عقل به وام گیر عطا بفرما. (48850)

۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۰۰:۲۷:۱۱

مردم عزیز اگه همین روال نخریدن خودرو ادامه پیدا کنه بخدا مجبورن ارزون کنن مقاومت کنید این نوع وام دادن نشونه ضعیف شدن خودروسازهاس (48878)

۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۰۲:۴۶:۴۳

خیلی عالیه اینجوری یه پراید ۵۰میلیون میفته بعد ۷سال هم اگه تو تصادف باهاش نمیریم شاید۶تومن بفروشیمش (48882)

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
کاش این وام 80% قیمت ماشین رو برای مسکن میدادن. واقعا اگر به فکر من جوون بودن نه خودروساز، کدوم ارجحیت داشت؟ ماشین یا مسکن؟
الان در معمولی ترین نقاط تهران آپارتمان نوساز زیر متری 3.5 پیدا نمیشه. 40 متری هم بخوای بخری میشه 140 تومن!!! یعنی باید وام 110 تومنی بدن نه 80 تومنی... که البته برای همین هم باید 40 تومن حتما داشته باشیم که 6 ماه بزاریم خاک بخوره!!!

فقط امیدوارم افرادی که واقعا نیاز دارن برن وام بگیرن و همه ملت نرن صف بکشن. و باز هم امیدوارم کسی ضرر نکنه!!
والا با حساب من تقریبا باید ۴ تومن بدین و ماهی حدود ۳۰۰
در آخر شما 10 تومن سود پرداخت کردین در ۷ سال

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
من که بعید می دونم وام با بهره ۱۶٪ به کسی بدن .الان بانک ها به زور ۲۴درصدی میدن اونم با ضامن و سند.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
به این میگن وام.....از کرامات کمپین ما این هست که نمیدونه وام چیه و با هوچی گری،میخواد فرصتی که برای برخی افراد،فرصت طلایی هست رو بخاطر منافع خودشون،سلب کنه
اون طرحی که شما میگین مربوط به اقتصاد کمونیستی هست

شما میدونین وام چیه؟این همه سال به وام اعتراض نکردی،حالا وامی که بدرد بدبختی میخوره و بدرد صما نمیخوره رو باید تخریب کرد
این وام برای کسی که نقدینگی نداره و لنگ یه ماشین بوده،اون بدبختی که 7 ساله داره زن و دو تا بچه اشو با موتور جابجا میکنه و ..... خوبه

ماشین لگن که از حلب ساخته شده و کلا چهارتومن افتاده واسه کارخونه میدن 21 تومن مشکل نداره،بعد میگیم یکم ماشین ارزون شه شد کمونیس تی؟ [emoji2]
طرف نون نداره بخوره با موتور به قول شما زن بچه اش رو میبره میاره بعد ماهی 500 600 قسط ماشین بده؟ که تو ترافیک بشینه بنزین بسوزونه.
شما خلاصه به طرز مشکوکی طرفدار این فرصت سوخته !نه طلایی هستی!

Sent from Great Honor 4C

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ماشین لگن که از حلب ساخته شده و کلا چهارتومن افتاده واسه کارخونه میدن 21 تومن مشکل نداره،بعد میگیم یکم ماشین ارزون شه شد کمونیس تی؟ [emoji2]
طرف نون نداره بخوره با موتور به قول شما زن بچه اش رو میبره میاره بعد ماهی 500 600 قسط ماشین بده؟ که تو ترافیک بشینه بنزین بسوزونه.
شما خلاصه به طرز مشکوکی طرفدار این فرصت سوخته !نه طلایی هستی!

Sent from Great Honor 4C

منظورم از کمونیستی این بود که شما فرمودید بیان نصف ماشین رو با قسط بدون بهره بدن........

چرا من نخوام ماشین ارزون بشه؟به نفع منم هست....الان که ماشین ندارم.....فوقشم خواستم بخرم ...میتونم ارزون تر بخرم
اما ارزون شدن باید بر حسب بازار باشه.............
من هیچ سودی از این وام نمیبرم....اما خیلیا میبرن
مطمئنا اگه نخوایم نقش کمپین در رکود بازار خودرو رو انکار کنیم،نقش کمبود نقدینگی رو هم نمیتونیم انکار کنیم......نشانه اش هم رکود در همه چیز هست
شما ها محاسباتتون به عرض اشتباه هست
مثلا قسط پراید حدود 300 میشه
تندر قسطش 500 میشه
اینطور نشون میدین که وام دادن روی خودرو یعنی ماشین رو گرون فروختن.....در حالی که فلسفه وام اینطور نیست
این هم از کرامات کمپین ماست که حرکت اجتماعی رو دارن تبدیل به حرکت دیکتاتوری و دروغ گویی میکنن

Last edited:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
منظورم از کمونیستی این بود که شما فرمودید بیان نصف ماشین رو با قسط بدون بهره بدن........

چرا من نخوام ماشین ارزون بشه؟به نفع منم هست....الان که ماشین ندارم.....فوقشم خواستم بخرم ...میتونم ارزون تر بخرم
اما ارزون شدن باید بر حسب بازار باشه.............
من هیچ سودی از این وام نمیبرم....اما خیلیا میبرن
مطمئنا اگه نخوایم نقش کمپین در رکود بازار خودرو رو انکار کنیم،نقش کمبود نقدینگی رو هم نمیتونیم انکار کنیم......نشانه اش هم رکود در همه چیز هست
شما ها محاسباتتون به عرض اشتباه هست
مثلا قسط پراید حدود 300 میشه
تندر قسطش 500 میشه
اینطور نشون میدین که وام دادن روی خودرو یعنی ماشین رو گرون فروختن.....در حالی که فلسفه وام اینطور نیست
این هم از کرامات کمپین ماست که حرکت اجتماعی رو دارن تبدیل به حرکت دیکتاتوری و دروغ گویی میکنن
ببین عزیز
ماهایی که اینجا پست میدیم همه میلیاردرو ماشین بنز تو پارکینگ خوابونده نیستیم!
ماها همه افرادی هستیم با درامد متوسط بعضا رو به پایین!
به نظرم شما دید واقع بینانه ای به قضیه نداری وگرنه همه دارن میگن این وام پوچ! جز شما که اصرار میکنی واقعا فرصت طلایی!
واقعا کلمه فرصت طلایی اینجا معنیش عوض شده!

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ببین عزیز
به نظرم شما دید واقع بینانه ای به قضیه نداری وگرنه همه دارن میگن این وام پوچ! جز شما که اصرار میکنی واقعا فرصت طلایی!

اگه کامنت های منو دقت کرده باشن...گفتم بعضی ها از این وام سود میکنن....اونایی که امکان نداشته بتونن با 4 تومن و ماهی 300 پراید بخرن
این وام یه حق انتخاب هست....حرف من اینه که بزارین هرکس با توجه به شرایطش تصمیم بگیره این فرصت بفعشه یا بضررش
دیکتاتوری راه نیاندازید....همه رو مجبور به عمل به دلخواه خودتون نکنید

بعنوان مثال من شخصا از این وام نه سود میبرم نه زیان.......من الان یه i20 میتونم بخرم....اما نمیخرم چون نیازش ندارم......این فرصت هم برای من نه طلائیه نه پوچ

اما چرا با دیکتاتوری،ایراد اتهام و برچسب زدن (گفتن خائن،گاو،نفهم) و غیر واقعی جلوه دادن حقیقت(توصیف وام بعنوان گرون فروختن خودرو) مردم رو وادار کنین از فرصتشون صرف نظر کنن؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بازگشت مشتریان به بازار خودرو
دنیای اقتصاد نوشت:بانک مرکزی، منابع مالی را با نرخ 14درصد در اختیار بانک‌ها قرار داده و آنها با نرخ 16درصد به خودروسازان ارائه می‌کنند که در واقع همان «عقد دین» است.
دولت در شرایطی تسهیلات 25 میلیون تومانی (در قالب خرید دین و وام) را برای تحریک بازار خودرو در نظر گرفته که به اعتقاد کارشناسان، این طرح احتمالا ثابت می‌کند دلیل اصلی رکود بازار، کمبود نقدینگی مشتریان و قیمت بالای خودروها است.
مطابق با طرح اولیه بانک مرکزی، شرکت‌های خودروساز داخلی معادل 80 درصد قیمت خودرو را تا سقف 25 میلیون تومان،در قالب تسهیلات هفت‌ساله به مشتریان پرداخت می‌کنند. بر این اساس، بانک مرکزی، منابع مالی را با نرخ 14درصد در اختیار بانک‌ها قرار داده و آنها با نرخ 16درصد به خودروسازان ارائه می‌کنند که در واقع همان «عقد دین» است. در طرح دیگر اما مشتریان با مراجعه به بانک‌های عامل، 25 میلیون تومان در قالب وام خودرو دریافت خواهند کرد که البته شرایط بازپرداخت و نرخ سود آن دقیقا شبیه طرح اولیه (عقد دین) خواهد بود.
این در شرایطی است که کارشناسان تاکید می‌کنند تسهیلات 25 میلیون تومانی، تحریک بازار خودرو را در بر داشته و در پی آن، خرید و فروش خودروهای داخلی رونق خواهد گرفت. به اعتقاد کارشناسان، تسهیلات 25 میلیون تومانی همین حالا نیز بازار خودرو را متاثر از خود کرده است، چه آنکه برخی مشتریان به گمان اینکه با آغاز پرداخت این تسهیلات، تقاضا افزایش و قیمت‌ها بالا خواهند رفت، برای خرید دست به کار شده‌اند. کارشناسان تاکید می‌کنند که با اجرایی شدن پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی، به احتمال فراوان مشتریان زیادی راهی بازار خودرو خواهند شد و این موضوع ثابت می‌کند دلیل اصلی رکود در بازار خودرو، به کمبود نقدینگی و بالا بودن قیمت‌ها مربوط می‌شود. آن‌ها عنوان می‌کنند که طی چند سال گذشته، رفته رفته از قدرت خرید مشتریان کاسته شده و از آن سو قیمت خودروها نیز بالا رفته‌اند، در نتیجه خیلی‌ها دست شان از بازار کوتاه مانده و به تبع آن، تقاضا به شدت افت کرده است. به گفته آنها، وقتی تسهیلات 25 میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار گیرد، این موضوع انگیزه و توان خرید را بالا می‌برد و در نتیجه می‌توان به خروج بازار خودرو از رکود (البته به‌صورت موقت) امیدوار بود.

Last edited:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
خوشا بحا حمکرانایی که مردمشون مثل خودشون دیکتاتورن

از حسادته انگار.....اینم کارت ****....ببینم چه حرفی داری
02d8af989e313f511fd9b16ee2de58e9.jpg

بابا پزشک
چه ربطی به پزشک بودن داره ؟
شما که پزشکی داری این حرفارو میزنی چه انتظاری از بقیه میره ؟
مردم چون اعتراض میکنن به ناعدالتی دیکتاتور هستن ؟
انقدر خوردید از ملت نمیتوننید تحمل کنید ؟

اولا پراید میشه 33 تومن،10 تومنم 7 سال دیگه بخرن،با توجه به اینکه 7 سالم باهاش کار مردی خیلی خوبه
بقول آقا میثم،شما فکر کن ۷ سال کرایه کردی،اونم ماهی 400 تا 500 تومن که کمتر از نرخ بازاره
اینو بهش میگن وام...... .وگرنه برای مسکن هم که وام میگیرن،خونه پات 20,30 تومن بیشتر در میاد

38ca6db3449d29ff57f00c7e95c67ea7.jpg

پراید میفته 33 ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل این وام نیست که برای گول زدن مردمه
مشکل اینجاست که پراید قیمت اصلیش 2 میلیون و 900 میفته عزیزم که دارن میندازن به ملت 20 تومن :) خواستی شمارتو بده بیا بریم اثبات کنم همین قیمت میفته
مطمعن باش تو جیب دولت هم داره میره که نمیزاره خودروسازی آزاد بشه :)
وگرنه هیچ جای دنیا هیچ خری 20 تومن نمیده به پراید 2 تومنی ایران هم چون مرد بدبختش راه دیگه ندارن مجبورن میخرن

شما هم برو درستو بخون عمویی حالا نمیدونم چه سودی میبری از دفال این خودروسازای خونخوار که با کیفیت خوبشون هزاران نفرو به بهشت زیبا فرستادند

واقعا اون جمله لیاقت خودته : خوشا به حال حکمرانی که مردمانش تفکر نمیکنند
راستی درس خوندن فقط گرفتن یه کارت نیست مهم شعور آدمه که چقدر با تحصیلات متفاوته

عمویی چون جیب خودت داره سود میبره راضی نشو هزاران نفر دیگه ضرر کنن :)

حرفی ندارم دیگه بابای

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بابا پزشک
چه ربطی به پزشک بودن داره ؟
شما که پزشکی داری این حرفارو میزنی چه انتظاری از بقیه میره ؟
مردم چون اعتراض میکنن به ناعدالتی دیکتاتور هستن ؟
انقدر خوردید از ملت نمیتوننید تحمل کنید ؟

پراید میفته 33 ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل این وام نیست که برای گول زدن مردمه
مشکل اینجاست که پراید قیمت اصلیش 2 میلیون و 900 میفته عزیزم که دارن میندازن به ملت 20 تومن :) خواستی شمارتو بده بیا بریم اثبات کنم همین قیمت میفته
مطمعن باش تو جیب دولت هم داره میره که نمیزاره خودروسازی آزاد بشه :)
وگرنه هیچ جای دنیا هیچ خری 20 تومن نمیده به پراید 2 تومنی ایران هم چون مرد بدبختش راه دیگه ندارن مجبورن میخرن

شما هم برو درستو بخون عمویی حالا نمیدونم چه سودی میبری از دفال این خودروسازای خونخوار که با کیفیت خوبشون هزاران نفرو به بهشت زیبا فرستادند

واقعا اون جمله لیاقت خودته : خوشا به حال حکمرانی که مردمانش تفکر نمیکنند
راستی درس خوندن فقط گرفتن یه کارت نیست مهم شعور آدمه که چقدر با تحصیلات متفاوته

عمویی چون جیب خودت داره سود میبره راضی نشو هزاران نفر دیگه ضرر کنن :)

حرفی ندارم دیگه بابای
1.اتفاقا فقط برای اون دوستمون گذاشتم که فکر نکنه من دوغ میگم......منتها حالا که دیدین دروغ نمیگم به تمسخر روی اوردین
2.هر کسی منعتی داره....یکسری از این وام سود میبرن و میتونن برای رفع نیازشون خودرو تهیه کنن
3.اما اینکه چرا چند نفر این وام رو با منفعت خودشون متضاد میدونن دوست ندارن بقیه هم سود ببرن
4.وام گرفتن فلسفه داره...اگه کسی دلش بخواد وام میگیره....دورغ جلوه دادن وام و گفتن اینکه پراید میشه 50 تومن،یعنی دروغ پردازی و کار غیر اخلاقی
5.من درسم تموم شده .... درس ندارم...کار میکنم
6.از کرامات کمپین ماست که مخالفینش رو خائن،وابسته،نفهم،بیشعور،گاو و ..... میدونه............
همین نشوندهنده رشد فرهنگی کسانی هست که بدنبال این کمپین هستند
7.من از خودرو ساز حمایت نمیکنم..........حرف من واضح هست....بزارین اگه کسی این شرایط بسودش هست بهره برداری کنه
شما چه سودی دارین که نمیخواین ببینی یه شهروند دیگه منفعت ببره؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
ببین عزیز
داداش تو یعنی نفهمیدی این از آدمای ایرانخودرو یا سایپا هست ؟
همین که میگه پراید برات میفته 30 تومن و این یعنی برد کافیبه تا مغزشو بفهمی چه خبره :)

پرایدی که 2 میلیون هست رو میگه ما بخریم 30 تومن تازه برنده هم هستیم :)

میگه مردم براشون فرصت پیش اومده ولی نمیگه که مردم خودشون کمپین راه انداختن

فکر میکنه بازم چند سال پیشه که مردم چشماشون بسته باشه و برن باور کنن اینارو

خدارو شکر مردمکم کم داره چشمو گوششون باز میشه و همین کمپین نشون میده مردم فهمیدن که لیاقتشون خودرو در حد bmw 630 هست که طراحش ایرانیه و بنده چند تا جایزه شده نه فرقونی که 2 تومن نمی ارزه با امنیت 0 ولی بدن 20 تومن

این تابلوعه داره سود میبره که اینطوری دفاع میکنه

بخدا اگه تو جیب منم سود میرفت تشویق میکردم برین وام بگیرین پراید 90 تومن همبیفته میگفتم مردم برنده ان برید بخرید :)

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
داداش تو یعنی نفهمیدی این از آدمای ایرانخودرو یا سایپا هست ؟
همین که میگه پراید برات میفته 30 تومن و این یعنی برد کافیبه تا مغزشو بفهمی چه خبره :)

پرایدی که 2 میلیون هست رو میگه ما بخریم 30 تومن تازه برنده هم هستیم :)

میگه مردم براشون فرصت پیش اومده ولی نمیگه که مردم خودشون کمپین راه انداختن

فکر میکنه بازم چند سال پیشه که مردم چشماشون بسته باشه و برن باور کنن اینارو

خدارو شکر مردمکم کم داره چشمو گوششون باز میشه و همین کمپین نشون میده مردم فهمیدن که لیاقتشون خودرو در حد bmw 630 هست که طراحش ایرانیه و بنده چند تا جایزه شده نه فرقونی که 2 تومن نمی ارزه با امنیت 0 ولی بدن 20 تومن

این تابلوعه داره سود میبره که اینطوری دفاع میکنه

بخدا اگه تو جیب منم سود میرفت تشویق میکردم برین وام بگیرین پراید 90 تومن همبیفته میگفتم مردم برنده ان برید بخرید :)

از کرامات کمپین ما اینه این ادبیات رو دارن،برچسب میزنن
همه وابسته هستند و کارمندن......هیچکی سود نمیکنه....هرکیم شکت نکنه خائنه
برادر من این ادبیات رو 36 ساله دارن تو تلویزیونای لس آنجلسی بکار میبرنن
هرکی یکم تعریف کنه بهش میگن خودش تو حکومته
اینم از شما...اصلا منطق بحث با اتهام زنی جور در نمیاد

من خودم ماشین ندارم...گفتمم....همین الان میتونم با یه جابجایی حساب یه i20 بگیرم........یکم بیشتر جمع کنم یه ماشین 100-120 بگیرم
کارمند جاییم نیستم..حتی کارمند دولتم نیستم
اما این چه منطقیه که اگه کسی از این قضیه ذی نفع بشه،بهش توهین کرد؟

Last edited:

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
والا با حساب من تقریبا باید ۴ تومن بدین و ماهی حدود ۳۰۰
در آخر شما 10 تومن سود پرداخت کردین در ۷ سال

اینکه من میگم امیدوارم کسی ضرر نکنه به خیلی عوامل بستگی داره
یکی که در پست اولم هم گفتم، بحث رفع تحریمهاست. هیچکس نمی دونه دقیقا وضع اقتصاد تا 3-4 ماه دیگه چطوری بشه. به نفع هیچکس نیست که توافق به نتیجه نرسه
ممکنه دلار حتی خارج از اراده دولت بیاد پایین
حتی ممکنه دولت تسلیم مردم بشه و دلار رو پایین بیاره

اگر یادتون باشه گرونی از چند سال پیش اول با بالا رفتن قیمت نفت شروع شد. بعد جهش دلار
قیمت نفت نسبت به 2-3 سال قبل به یک سوم کاهش پیدا کرده. نفت 140 دلاری شده 40 دلار
اما در ایران هیچ چیز ارزان نشد و حتی بنزین گرون شد. صرفا به بهانه قیمت دلار. در حالیکه در دنیا کالاهای وابسته به نفت ارزان شد. از جمله بنزین

ماشینی مثل پراید اگر نتونه فروش سابق رو داشته باشه ممکنه حتی از خط تولید خارج بشه. مردم اسمشو گذاشتن لگن مرگ. اوج جذب نظر منفی
کلا حرکت دولت مشکوکه. ممکنه برنامه هایی داشته باشن برای بازار و فعلا می خوان پول مردم رو بگیرن تا بعد کارشون رو بکنن. اگر چنین کاری کنن، فقط قشر ضعیف ضرر میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا