برگزیده های پرشین تولز

وايمكس ايرانسل

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من تست کردم مشکلی نیست جواب میده . صرفا برای اینکه ایرانسل مفت بری نکنه و مودم وایمکس نمونه روی دستتون . ولی خود سرویس TD LTD مثل وایمکس که ما رو پیر کرد آشغاله آشغال
من خودم شاید جزو ده نفر اولی بودم که وایمکس ثبت نام کردم :general208::general208: و اولین نفری هم بودم که گفتم آشغاله

آقا دمت گرم.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
من تست کردم مشکلی نیست جواب میده . صرفا برای اینکه ایرانسل مفت بری نکنه و مودم وایمکس نمونه روی دستتون . ولی خود سرویس TD LTD مثل وایمکس که ما رو پیر کرد آشغاله آشغال
من خودم شاید جزو ده نفر اولی بودم که وایمکس ثبت نام کردم :general208::general208: و اولین نفری هم بودم که گفتم آشغاله
فقط سیم 4G ایرنسل تست کردی همراه اول جواب نمیده

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
آقا به عنوان ایجاد کننده این تاپیک و پس از تجربه 8 ساله اینترنت های ایرانسل (وایمکس و حالا LTE) میخوام رسما اعلام کنم که:
ایرانسل بی ناموس ترین و دزد ترین و بی شرف ترین و ....ش ترین شرکت ارایه دهنده اینترنت در ایران هست
که پشیزی ارزش برای کاربر قایل نیست و البته نبود قانون حمایت از حقوق کاربر در این مملکت هم مزید بر علت شده که این آقایون این اجازه رو به خودشون بدهند تا هر رفتاری میخواهند با کاربر و سرویس ارایه شده انجام دهند و هیچ اقدامی نتوان کرد.
رسانه ما همین فروم ها و پیج هاست که میتونیم بیایم اطلاع رسانی کنیم و پته این حرام خوران را رو کنیم

vahidc2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یک سیم کارت خریدم تو نمایشگاه تلکام هنوز برام فعالش نکردن بخدا 2 ساعت تو صفش بودیم تا موبتمون شد

M654

Registered User
لایک‌ها
3
آقا به عنوان ایجاد کننده این تاپیک و پس از تجربه 8 ساله اینترنت های ایرانسل (وایمکس و حالا LTE) میخوام رسما اعلام کنم که:
ایرانسل بی ناموس ترین و دزد ترین و بی شرف ترین و ....ش ترین شرکت ارایه دهنده اینترنت در ایران هست
که پشیزی ارزش برای کاربر قایل نیست و البته نبود قانون حمایت از حقوق کاربر در این مملکت هم مزید بر علت شده که این آقایون این اجازه رو به خودشون بدهند تا هر رفتاری میخواهند با کاربر و سرویس ارایه شده انجام دهند و هیچ اقدامی نتوان کرد.
رسانه ما همین فروم ها و پیج هاست که میتونیم بیایم اطلاع رسانی کنیم و پته این حرام خوران را رو کنیم

سلام برادرهم وطن، مجید گرامی
در مورد وای مکس که استفاده نکردم نظری نمی دهم، ولی از جهت که حدود ۴سال گذشته از سرویس های سراسری برای شبکه های اجتماعی، کاربری تحقیق دانشگاهی و فعال مدنی-خبری روزی ۲ساعت کاربری داشتم، ایرانسل ال.تی.ای-همراه، چه از لحاظ پهنای باند، چه کیفیت، بهترین سرویس را ارائه می دهد(بویژه از ۳ماه پیش به این سو)؛ نکته مهمی که باید ذکر کنم، وتاکید کنم که "همراه اول" که توسط مافیای مالی-نظامی **** خریداری شده چنین ویژگی ای ندارد، خرید ایرانسل بر شرکت های دیگر ارجح است، بخاطر سرویس سراسری و اینکه غالب فیلتردور زن ها(از جمله توربو وی.پی.ان، ساندر(به س ی تی.اچ)وی.پی.ان و سایفون امریکا) در قاطبه روز، امکان مرور فیسبوک، تویتر، و دانلود اخبار یوتوب از واسطه لیچر را می دهد.

Last edited:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
خود کارمند پشتیبانی مقصر نیست بنده خدا همش زیر سر مسئولین ایرانسل هست
من هر موقع به مشکل بر می خورم سریع میرم سراغ پشتیبانی و هر چی دلم می خواد نثار مسئولین ایرانسل می کنم
خیلی شیک کارمند میگه من شما رو درک می کنم و پرونده تشکیل میدم برای حل مشکل شما
و طی حدود یک هفته مشکل بر طرف میشه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
خوبه جایگزین شد با tdlte

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
دوستان با توجه به پایان کار وایمکس ایرانسل و مبین نت و خاموش شدن آنتن های این سامانه
همچنین با توجه به اینکه مهلت تعویض مودم های این شرکت ها به پایان رسیده و اون ها دیگه قبول نمی کنند
و با توجه به اینکهدالان تعداد زیادی مودم وایمکس برای هر دوشرکت، دست نردم مونده، آیا این مودم کارایی و خاصیتی دارند؟؟
آیا برای کار خاصی می شه ازشون استفاده کرد؟

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
گذشته از سرویس شخمی که ایرانسل TD-LTE داره ارایه میده ، یه عوضی بازی ای هم برای تلفن پشتیبانیشون هست که اگه ۴۰ نفر پشت خط باشن ، نمیتونی بزاری اسپیکر بری شام بخوری ، هر ۱۰ ثانیه باید ۱ رو بزنی تا پشت خط باقی بمونی و ارتباط رو قطع نکنه ، این نشون میده اینا رسما شا...دن دهنه مشتری

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
گذشته از سرویس شخمی که ایرانسل TD-LTE داره ارایه میده ، یه عوضی بازی ای هم برای تلفن پشتیبانیشون هست که اگه ۴۰ نفر پشت خط باشن ، نمیتونی بزاری اسپیکر بری شام بخوری ، هر ۱۰ ثانیه باید ۱ رو بزنی تا پشت خط باقی بمونی و ارتباط رو قطع نکنه ، این نشون میده اینا رسما شا...دن دهنه مشتری
بعد تازه سیستمشون رو جوری طراحی کردن که تو با اینکه توی صف هستی و ۲۰ نفر منتظرن ، ۱ رو میزنی سری بعد میگه ۳۰ نفر منتظرن ، انگار یه عده ساندویچی فورووو میکنن توش

بالا