برگزیده های پرشین تولز

ورود به وب انگلیسی | سایت من

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
پس الان زدی تو چه کار ؟;)

دو تا پروژه دارم میبرم جلو یکیش برای وب ایران و یکیش خارج که اولای کار هنوز.ولی برای چند ماه دیگه یوتیوب و اینستاگرام | یه تیم 3 تایی جمع کردم و خودمم تو ویدیو نیستم

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام.هاستینگ خارجی خوب که پرداخت به ازای دانلود داشته باشه میشناسین معرفی کنین؟

برای فیلم اگه میخواید خیلی زود پاک میشن و اگر ترافیک بگیرید شاید هفته اول بپره مگه اینکه ربات طراحی کنید تا تومات جایگزین کنه. تماشای آنلاینم زیاد هست که به ازای بازدید پول میدن فقط کافیه سرچ کنید "Openload alternatives"

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
برای فیلم اگه میخواید خیلی زود پاک میشن و اگر ترافیک بگیرید شاید هفته اول بپره مگه اینکه ربات طراحی کنید تا تومات جایگزین کنه. تماشای آنلاینم زیاد هست که به ازای بازدید پول میدن فقط کافیه سرچ کنید "Openload alternatives"

اپن لود اصلا خوب نبود لعنتی ! تبلیغ پورن باز میکرد وقتی امبد میگرفتی برای استریم !

ولی
دائمی زنده بود

من الان از vidia استفاده میکنم عالی هستش ! پردازشگر سریع داره

و پول خوبی هم میده

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دو تا پروژه دارم میبرم جلو یکیش برای وب ایران و یکیش خارج که اولای کار هنوز.ولی برای چند ماه دیگه یوتیوب و اینستاگرام | یه تیم 3 تایی جمع کردم و خودمم تو ویدیو نیستم
1- از تجربیاتت برامون بگو خیلی وقت آپدیت نکردی ؟
2- چه توصیه هایی برای کار کردن تو وب انگلیسی داری ؟
3- چه راههای درامد زایی از نظر سایتهایی که با ما ایرانی ها مشکل نداشته باشند و تائید مدارک نخوان و پرداخت مناسبی برای ما دارند رو معرفی میکنی؟
4- سایت همکاری در فروش خارجی مناسب برای ما چی سراغ داری؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
منم برام سواله که همکاری در فروش خوب که با ایرانی ها کار کنه هست یا نه
حالا در هر زمینه ای باشه مهم نیست.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
منم برام سواله که همکاری در فروش خوب که با ایرانی ها کار کنه هست یا نه
حالا در هر زمینه ای باشه مهم نیست.
برای وریفای کردنشون از مدارک فیک یا واقعی استفاده کنید وقتی می تونید اکانت پی پال بخرید اینا که دیگه کاری ندارن!ولی قبل از شروع هر کاری بدونید میخواید چطوری پول در بیارید چون خیلیا هستن که میگن اقا ما 2 هزار تا ورودی داریم چیکار کنیم پول در بیاریم که این خیلی بد

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
ولی بهتون بگم که چورن خیلی پول خوبی توشه!رقابت زیاد ولی یه قلقایی داره بدون کمترین هزینه می تونید پول خوبی در بیارید (اینجا نمیشه گفت)

اصلا توصیه نمیشه ! اصلا درامدی هم نیست

شما نیاز به یک فروم پورن داری بتونی لینک هاتو معرفی کنی !

حالا چطوری میخواهید ریلیز کنید ؟

از خود نهنگ های اونجا باید ری اپلود کنید که میبنده اکانتتون رو !

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اصلا توصیه نمیشه ! اصلا درامدی هم نیست

شما نیاز به یک فروم پورن داری بتونی لینک هاتو معرفی کنی !

حالا چطوری میخواهید ریلیز کنید ؟

از خود نهنگ های اونجا باید ری اپلود کنید که میبنده اکانتتون رو !

نه من یه روش دیگه ای دارم پیاده میکنم D: یعنی با همکاری دوستان

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
نه من یه روش دیگه ای دارم پیاده میکنم D: یعنی با همکاری دوستان
امیدوارم نتیجه بگیره

پورن بی بی 2005-2006 فیلم های ریلیزر ها ری اپلود میکردم

بهم میگفتن احمق فازت چیه !

:))

banned میشدیم !

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
1. تجربه به من نشون داده بهترین راه برای ایرانیا مخصوصا کسایی که انگلیسیشون در حد نوشتن نیست سایتای خدماتی و تفریحی مثل آهنگ و فیلم ایناس خیلی هم راحته سئوش میتونی در عرض 5 ماه کم کم به 2 تومن برسی
2.اولین توصیه اینکه اصلا تنها شروع نکنید که به مشکل میخورید قطعا.سعی کنید با خارجی ها یا ایرانی هایی که این کارو انجام دادن شریک شین نه کسی که هیچی بلد نیست.حتما درباره CPA بخونید
3.بستگی داره زمینه کاریتون چی باشه هر کی شروع کرده ولی نمیدونه باید چیکار بیاد بگه من دقیق راهنماییش می کنم.ولی از اینستاگرامم خوب می تونید دربیارید + یوتیوب + PPC + CPA + Sponser
4. من زیاد با همکاری در فروش ها کار نکردم چون علاقه ندارم ولی افیلیت ها Maxbounty و Clickbank عالیه

ولی بهتون بگم که چورن خیلی پول خوبی توشه!رقابت زیاد ولی یه قلقایی داره بدون کمترین هزینه می تونید پول خوبی در بیارید (اینجا نمیشه گفت)
1- تا حالا در مورد سایتها فیلم و اهنگ چیزی ندیدم منتها دیدم از استریم فیلم ها در امد های خوبی بدست اورده بودن در حد ماهی 5 تا 10 هزار دلار
2- cpa راه ساده ای برای درامد منتها یه وریفای کردن از طریق خود سایت داره که من اقدام نکردم و یه نوعی کلاه برداری هم که حساب میشه من به شخصه از نظر کسب چنین پولهایی مشکل دارم
3- بله واقعا الان کار تو جامعه های مجازی تو هر کدوم حرفه ای بشی عالیه و چیزی از سئو کم نداره مخصوصا اگر راه تبلیغ کردن رو یاد بگیری
4-گر سایتهای دیگه باشه بهتره
چورن که اصلا:D

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
1- تا حالا در مورد سایتها فیلم و اهنگ چیزی ندیدم منتها دیدم از استریم فیلم ها در امد های خوبی بدست اورده بودن در حد ماهی 5 تا 10 هزار دلار
2- cpa راه ساده ای برای درامد منتها یه وریفای کردن از طریق خود سایت داره که من اقدام نکردم و یه نوعی کلاه برداری هم که حساب میشه من به شخصه از نظر کسب چنین پولهایی مشکل دارم
3- بله واقعا الان کار تو جامعه های مجازی تو هر کدوم حرفه ای بشی عالیه و چیزی از سئو کم نداره مخصوصا اگر راه تبلیغ کردن رو یاد بگیری
4-گر سایتهای دیگه باشه بهتره
چورن که اصلا:D

استریم پایدار امکان پذیر نیست !

اگر میشد که درامد عالی میشد به جیب زد

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
شما نظرت رو چه متدیه؟

این چیزی که میگم حاصل 5 سال تجربه ام است..

اما نیاز به سرمایه اولیه هست که توقف نزنی

لایو استریم رویداد های ورزشی !

مواد لازم یک سرور فوق قوی بتونه پوشش بده حداقل 2 تا لایو همزمان ( اندکود و رندر ) + iptv

استریم داشتم تا 18هزار تماشا کننده ! +90دقیقه ! هر ساعت 5تا پاپ اپ ! یک درامد عالی میشد ..!!

سورس هم توییچ بود ! منتهی قدیم سخت گیر نبودن هر یک هفته اکانتم میبستن ! الان 10دقیقه طول نمیکشه استریم !!

برای همین از اپارات کمک میگرفتم اپارات هم از زمستان به دلیل فشارها ایپی خارج بست !

هیچ ایده ای ندارم ! جز هزینه بالا برای راه اندازی سرور استریم !

اگر توان سرور خریدن دارید راه اندازی کنید و از توییتر به عنوان معرفی استریم ها کمک بگیرید

در غیر این صورت بهش فکرنکنید چون راهی نیست بشه پایدار اینکارو کرد

از سال 2019 قوانین به شدت سخت گیرانه تر شد

البته دلیلش را سرچ کردم فهمیدم ! ایناهم دون پاشیدن ! چندسال استریمر هارو ازاد گذاشتن ! که ملت به این لایو استریم علاقه مند بشوند

یک هو آمازون پرایم و یوتیوب غول اخر پیداشون شد و همه استریم هارو بستن خودشون دارن با پرداخت مبلغی لایو استریم ورزش دارن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
یه تیم 3 تایی جمع کردم و خودمم تو ویدیو نیستم
شریک اگر خوب بود خدا یکی برای خودش میگرفت;)

یک هو آمازون پرایم و یوتیوب غول اخر پیداشون شد

همیشه همینه , غول های بزرگ اگر منابع درآمدزایی خوبی پیدا کنن هیچ راهی برای مقابله باهاشون نیست
واسه همینه که اکثر پلاتفرم ها , اپلیکیشن ها و هر کوفت و زهرمار دیگه ای یه شرکت با منابع مالی بالا پشتش هست

بهترین ایده هم داشته باشی به محض انتشار سریعا غولهای اون حوزه با منابع مالی قابل توجه ایده تو رو اجرا میکنن و عملا تو و ایده ت محو میشی

شخصا معتقدم دوره و زمونه از صفر شروع کن و تلاش کن به نتیجه میرسی تموم شده

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
این چیزی که میگم حاصل 5 سال تجربه ام است..

اما نیاز به سرمایه اولیه هست که توقف نزنی

هیچ ایده ای ندارم ! جز هزینه بالا برای راه اندازی سرور استریم !

اگر توان سرور خریدن دارید راه اندازی کنید و از توییتر به عنوان معرفی استریم ها کمک بگیرید

چقدر سرمایه میخواد؟
استریم های فیلم سینمایی چطوریاست؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
چقدر سرمایه میخواد؟
استریم های فیلم سینمایی چطوریاست؟
درمورد هزینه سرور استریم ! چیزی که من فهمیدم حتی سرورهای هلندم کم میارن ! روسیه سرورداره که به شدت گران خودتون سرچ کنید

rtmp+ngnix

برای استریم فیلم سینمایی و سریال علاوه بر وب +اندروید ( موبایل - تیوی ) هم اپ بزاری عالی میشه !!!
منتهی این وسط بیزنس پلن یکم متفاوت به جای پاپ اپ شما تبلیغ به ازای نمایش دارید که بهتره ولی خوب مخاطب کمتری هم دارید[رقابت بالاتر ]

هزینه سرور هم ندارید به ان صورت .. گرچه میتونید از اپارات و سایت های ایرانی هم برای امبد استفاده کنید !! مشتریان خارجی جذب کنید + سرور پایدار ایرانی یا سرور ایران بخرید

ولی این وسط پایدار بودن از همه اهمیت بالا تر دارد! چه برای لایو استریم ! چه استریم فیلم و سریال

این سایت مورد علاقه من است ! برای تماشای انلاین عیب بزرگ استفاده از سرور های خارجی رایگان ! که سی روز نمیشه لینک ها پاک میشن باید دستی جایگزین کنه دوباره :)

شما رنک الکسارو ببینید

1586156097654.png

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
اتفاقا شما که تجربه داری تو زمینه ادسنس خیلی مشتاقیم بیشتر از تجربه هات استفاده کنیم
من کاری با ادنسنس و تبلیغات پولی ندارم
سئو رتبه سایت رو نگه میداره ولی ادسنس شارژش تموم بشه رفته
نه تبلیغ دهنده بودم نه تبلیغ گیرنده برای کسب درآمد
همین سایت های فارسی رو بالا نگه داریم هنر بزرگیه، سایت و درآمد انگلیسی بماند.
تولید محتوا انگلیسی مگه به همین راحتیه؟ چه برسه به سئو
سئو توی زبون های عربی، فرانسه و... کم رقابت تره ولی باید زبان کامل بلد باشید.

بالا