برگزیده های پرشین تولز

ورود به وب انگلیسی | سایت من

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
اقا سلام . خواستم کارایی رو که دارم می کنم وقتی وارد وب انگلیسی شدم رو با بقیه به اشتراک بزارم و تا بقیه اشتباهات منو تکرار نکنن یا راحت تر بتونن بیان بالا . این مطلب هر 2 هفته آپدیت میشه :
---------------------------------------------

زمینه فعالیت سایت
( سایت دانلودی + محتوا محور )

هزینه های صورت گرفته :

1. دامنه بین المللی نزدیک 200 هزار تومان سالانه - نت افراز
  2. هاست 2 گیگ اروپا ماهانه 18 هزار تومان - شتابان هاست
  3. هزینه تولید محتوا ( خیلی متغیر هست و از 2 دلار بابت 500 کلمه شروع میشه و تا 30 دلار بابت 500 کلمه اما به طور میانگین 6 دلار بابت هر 500 کلمه میدم ) - فری لنسر
  4. هزینه خرید قالب نزدیک 60 دلار- کد کنیون
  5. هزینه سئو داخلی سایت و برطرف کردن ارورهای مختلف نزدیک 100 دلار
  6. هزینه طراحی کارهای گرافیکی سایت نزدیک 30 دلار - فری لنسر در انجمن های خارجی
  7. هزینه سئو خارجی سایت ( بدون خرید بک لینک ) ماهانه 380 دلار - فرد سئو کار هندی هست و فعلا به مدت 3 ماه کار میکنیم تا ببینیم چطور هست .
  8. ادمین نیمه وقت ( ماهانه 400 هزار تومان )
  9. هزینه سرور مجازی ماهانه 110 هزار تومان و 90 هزار تومان - سوپرهاست
  10. هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل 800 دلار - فری لنسر خارجی
  11. هزینه لینک سازی خارجی : 200 دلار( سالانه ) + 14 دلار ماهانه / 14 دلار برای سوار شدن PBN ها

راه های درامد زایی سایت :

در ابتدا بگم که نمیخوام با ادسنس فعالیت داشته باشم چون سایت دانلودی ( نیمه دانلودی ) رو قبول نمیکنه و میخوام از بقیه مثل Mediahub استفاده کنم همچنین برای روش CPA از Lospollos .

1. پاپ آپ
  2. تبلیغات بنری
  3. تبلیغات اسپانسری
  4. تبلیغات داخل اپلیکیشن
  5. پست مهمان ( Guest Post )
  6. پرداخت به ازای دانلود
  7. کوتاه کننده ی لینک
  8. فروش ترافیک

میزان درامد :

اپلیکیشن موبایل ( اندروید ) : هدف گرفتن +50 هزار نصب فعال هست که با این مقدار میتوانیم حدس بزنیم که 10 هزار یوزر فعال داشته باشیم راوزانه تا 80 دلار درامد خواهیم داشت . البته تا سال دیگه قرار هست به 40 هزار یوزر فعال برسانیم که میشه روزانه حدود 300 دلار

سایت : هدف گرفتن روزانه 20 هزار ای پی هست که با این میزان می توان حدس زد حداقل 100 - 150 دلار کسب کرد

چطور لینک سازی کردید ؟
ما هیچ پکیجی خریداری نکردیم و همه ی لینک ها با دامین های رنک دار و اکسپایر شده و به صورت PBN و Web2.0 می باشند . همچنین خرید +20 هزار سوشیال سیگنال
------------------------------------------------------------------

میزان کل بودجه : نزدیک 120 میلیون تومان ( برای 6 ماه )

------------------------------------------------------------------
هدف از زدن این تاپیک

من خیلیارو میدیدم که میومدن میگفتن 4 مطلب بزار ماهی 10 تومن میگیری ولی فقط میخواستم بگم اینطوری نیست و خیلی رقابت سختی هست . حالا این نصف دردسرایی که داره و تا وقتی واردش نشی نمیفهمی چه خبر . و اینکه من پولدار نیستم و نیومدم پز پولمو بدم برای این کارا ماشینمو فروختم .

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
به نظر من چون تجربه وب انگلیسی نداری، یکم ریسک کردی...

من یک تجربه رو در این زمینه می گم که البته این مورد در اول کار است:
سایت انگلیسی زدم در زمینه آموزش کامپیوتر و موبایل.
80 پست.
20 تا 30 ورودی روزانه.

الان چون سرم شلوغ است وقت ندارم بهش برسم ولی به نظرم اگر روزی یک پست با همون کیفیت ارسال می کردم امکان موفقیتش بود.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
خیلی ممنون از اینکه تجربه هاتو در اختیار دیگران قرار میدی . امیدوارم سایتت پیشرفت کنه و خیلی خوشحال میشم هرماه نتیجه کارو اینجا قرار بدی.
اگه ایران زندگی میکنی چطوری با شبکه های تبلیغاتی کار میکنی ؟ ( حساب بانکی و دلاربه ریال..)
ممنون میشم درباره لینک سازی و سئو و کلا بالا اوردن سایت تو وب خارجی بیشتر توضیح بدی و اینکه این هزینه هایی که برا این دوتا کردی جواب داد ؟
الان تو این یه ماه چقد بازدید گرفتی؟
نظرت درباره سایت خدماتی برا وب خارجی چیه ؟ با وجود این همه رقیب جواب میده بنظرت؟(کیفیت اندازه رقیب باشه)

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
ممنون اطلاعات جامع بود
خب اینکه ادم ماشینشو بفروشه و به این کار بزنه جرات زیادی میخواد . الان از همین ماشین میشه ماهی حداقل سه تومن در بیاری
اینکه اینقدر دقیق اطلاعات رو نوشتی واسم جالب بود ولی من همیشه واسم سواله کسی که سئو کار هست چرا خودش یه سایت نمیزنه تا مثلا روز 10 کا بازدید بگیره درامد روزانه 100 دلاری داشته باشه
البته اگر شخصی خودش به زبان مسلط باشه چقدر هزینه ها و ریسک کار کمتر میشه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
به نظر من چون تجربه وب انگلیسی نداری، یکم ریسک کردی...

من یک تجربه رو در این زمینه می گم که البته این مورد در اول کار است:
سایت انگلیسی زدم در زمینه آموزش کامپیوتر و موبایل.
80 پست.
20 تا 30 ورودی روزانه.

الان چون سرم شلوغ است وقت ندارم بهش برسم ولی به نظرم اگر روزی یک پست با همون کیفیت ارسال می کردم امکان موفقیتش بود.

اگه تجربه داشتم که اینقدر هزینه نمیکردم و چون تقریبا میشه گفت اولین تجربه هست ( قبلا توی بلاگ اسپات بلاگ داشتم حدودا 30 - 80 تا ورودی داشت ) و اینکه همه ی جوانب رو در نظر گرفتم که کمترین امکان شکست وجود داشته باشه .

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
خیلی ممنون از اینکه تجربه هاتو در اختیار دیگران قرار میدی . امیدوارم سایتت پیشرفت کنه و خیلی خوشحال میشم هرماه نتیجه کارو اینجا قرار بدی.
اگه ایران زندگی میکنی چطوری با شبکه های تبلیغاتی کار میکنی ؟ ( حساب بانکی و دلاربه ریال..)
ممنون میشم درباره لینک سازی و سئو و کلا بالا اوردن سایت تو وب خارجی بیشتر توضیح بدی و اینکه این هزینه هایی که برا این دوتا کردی جواب داد ؟
الان تو این یه ماه چقد بازدید گرفتی؟
نظرت درباره سایت خدماتی برا وب خارجی چیه ؟ با وجود این همه رقیب جواب میده بنظرت؟(کیفیت اندازه رقیب باشه)
مرسی داداش .
حساب بانکی خارج از کشور دارم مال پدر گرامی هست ( البته میخوام 4 5 ماه دیگه ازش استفاده کنم )
اکانت پیپال هم قیمتش 450 تومن هستش وریفای شده میتونی بخری
درباره ی روش لینک سازی و بالا اوردن سایت هم براتون تو یه پاسخ دیگه میدم چون اینجا طولانی میشه ولی کلا کار زمان بری هست و سایت هنوز 1 ماه سن داره . بعد از یه ماه حدودا 200 تا ای پی دارم ولی خب فعلا روی محتوا و درست کردن ارشیو تمرکز دارم

بستگی به خدماتی که میدی داره اگه در سطح رقبا ولی با قیمت کمتر می تونی ارائه بدی + هزینه تبلیغات ( Facebook ads + Youtube + google ads ) رو داری بهتر شروع کنی . چون سایت خدماتی رو باید برندی بیاری بالا

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
مرسی داداش .
حساب بانکی خارج از کشور دارم مال پدر گرامی هست ( البته میخوام 4 5 ماه دیگه ازش استفاده کنم )
اکانت پیپال هم قیمتش 450 تومن هستش وریفای شده میتونی بخری
درباره ی روش لینک سازی و بالا اوردن سایت هم براتون تو یه پاسخ دیگه میدم چون اینجا طولانی میشه ولی کلا کار زمان بری هست و سایت هنوز 1 ماه سن داره . بعد از یه ماه حدودا 200 تا ای پی دارم ولی خب فعلا روی محتوا و درست کردن ارشیو تمرکز دارم

بستگی به خدماتی که میدی داره اگه در سطح رقبا ولی با قیمت کمتر می تونی ارائه بدی + هزینه تبلیغات ( Facebook ads + Youtube + google ads ) رو داری بهتر شروع کنی . چون سایت خدماتی رو باید برندی بیاری بالا
ایشالا موفق بشید و به حقتون برسید.

چند تا مطلب ارسال کردی تا الان؟
و این که IP هات از کدوم کشوره بیشتر؟
آیا کپی رایت رو رعایت می کنید؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
توضیح کوتاه درباره ی لینک سازی وب انگلیسی

اولین نکته ای باید بگم این هست که به هیچ وجه پکیج های لینک سازی رو خریداری نکنید . خود من بالای 400 دلار هزینه کردم و و واقعا در حد 100 دلار هم نبودن بهترین پکیج هایی بودن که توی وب انگلیسی میشه پیدا کرد .

برای لینک سازی بهینه و با کیفیت بهتر هست دامین های اکسپایر شده ( بین المللی ) خریداری کنید که حداقل دارای مشخصات زیر باشه :

PA +20
DA +20
TF +15
CF + 15
Spam score : 100% free
moz rank : +2

سعی کنید که لینک هایی که خریداری می کنید در زمینه کاری خودتون باشه یعنی اگه سایتی درباره ی سلامتی زدید نباید دامنه gamer234.com رو لینک کنید درسته که تاثیر گذار هست ولی خب نه به اندازه کافی . دقت کنید حتما قبل از خرید آرشیو دامنه رو چک کنید https://archive.org/web/ و اینکه دامنه پنالتی نشده باشه !
برای ساخت PBN باید نکات خیلی زیادی رو رعایت کنید که یه موقع به فنا نرید !
  1. حتما از هاستینگ های مخصوص ساخت PBN مثل https://www.seekahost.com استفاده کنید
  2. برای شروع می توانید از 10 تا شروع کنید و با توجه به درامدتون لینک هارو افزایش بدید
  3. ای پی های سایت هایی که برای لینک سازی ( PBN ) میسازید باید متفاوت باشه
  4. همه چی باید کاملا عادی جلوه کنه ( صفحه تماس با ما . لوگوی اختصاصی . درباره ی ما . Faq و ... )
  5. سایت ها باید دارای محتوا بدون لینک هم باشند
  6. بیشتر از 8 بار به سایت اصلی خودتون لینک ندید ( 2 بار عادی هست ) در یک سایت
  7. دامنه ها باید با اسم های مختلف و اطلاعات whois متفاوت ثبت شوند چون اگه گوگل متوجه بشه همه ی چی میپره !
  8. خودتون میتونید با سرچ کردن دامنه های رنک دار خوبی پیدا کنید اما می تونید از سایت های متفاوتی مثل http://purequalitydomains.com و https://www.serpchampion.com/buy-expired-domains/ و همچنین انجمن معروف blackhatworld.com بخرید
  9. اگه بودجه بیشتری دارید و می دونید که محتوای به درد بخور و درجه یک دارید می تونید از پست مهمان هم استفاده کنید و یک سری سایت ها هستن که پست مهمان رایگان ارائه میدن
  10. برای ساخت لوگوی رایگان در چند ثانیه میتونید از https://www.namecheap.com/logo-maker استفاده کنید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
ایشالا موفق بشید و به حقتون برسید.

چند تا مطلب ارسال کردی تا الان؟
و این که IP هات از کدوم کشوره بیشتر؟
آیا کپی رایت رو رعایت می کنید؟

فدات داداش .

حدودا 2400 . کشورهای tier1 مثل کانادا و آمریکا
نه تقریبا

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
تشکر از اینکه تجربیاتتون رو با بقیه به اشتراک میزارید.

امیدوارم طبق برنامه‌ریزی‌هاتون پیش برید و به اهدافتون برسید.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
تولید محتوای کم هزینه تر :

خیلیا بودجه کافی رو ندارن تا بتونن پول محتوا رو بدن ولی خب یک سری سایت ها هستن که بیشتر برای تولید محتوا برای لینک سازی ( رپرتاژ ) و سایت های دانلود استفاده می شن که سه موردش رو براتون میزارم :

https://wordai.com/index.php - بازنویسی مطالب . بهترین سرویس هست در وب انگلیسی
https://articlegenerator.org - تولید کننده ی محتوا
https://www.articlegeneratorpro.com - تولید کننده ی محتوا

از دو مورد پایینی برای گرفتن ورودی در سایت محتوا محور استفاده نکنید چون نتیجه نمیده و خیلی readable نیست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

mahdi4mag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آدرس سایتتون رو هم اگه بذارید خوبه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,053
یه پیج داخل فیس بوک بزن.. فالور جمع کن..
بعد هر پست جالبی که ارسال میکنی هم توی پیج فیس بوکت به اشتراک بذار..اینطوری فالور ثابت برای خودت جمع میکنی و معطل رتبه گوگل نمیشی...
فقط یادت باشه برای همه پست ها این کارو نکنی..مخاطبا فراری میشن!!

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
بسیار عالی .. مطمئنا موفق میشید... چون اصولی و دقیق دارید کار می کنید
در مورد سئوی خارجی بخصوص پی بی ان خیلی دقت کنید فقط به امتیار موز اسکم تکیه نکنید حتما کامل بررسی کنید بخصوص بک پروفایل دامنه ها رو هندی ها و جدیدا بنگلادشیا خیلی واردن تو پی بی ان های سیاه
شروع کار هم فقط با یه دامنه شروع کنید لایه های بعدی رو چرخشی رو دامنه بزنید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
در صورت امکان آدرس سایتتنون رو هم بزارید

آدرس سایتتون رو هم اگه بذارید خوبه

متاسفانه الان نمیشه دو ماه دیگه میزارم
-------------------------------------
یه پیج داخل فیس بوک بزن.. فالور جمع کن..
بعد هر پست جالبی که ارسال میکنی هم توی پیج فیس بوکت به اشتراک بذار..اینطوری فالور ثابت برای خودت جمع میکنی و معطل رتبه گوگل نمیشی...
فقط یادت باشه برای همه پست ها این کارو نکنی..مخاطبا فراری میشن!!

فیسبوک زیاد با کار من کنار نمیاد توی ردیت و توییتر و یتویتبو فعالیت بیشتری دارم . فیسبوک همش بن میکنه . آره حواسم هست اسپم نشه

درود
بسیار عالی .. مطمئنا موفق میشید... چون اصولی و دقیق دارید کار می کنید
در مورد سئوی خارجی بخصوص پی بی ان خیلی دقت کنید فقط به امتیار موز اسکم تکیه نکنید حتما کامل بررسی کنید بخصوص بک پروفایل دامنه ها رو هندی ها و جدیدا بنگلادشیا خیلی واردن تو پی بی ان های سیاه
شروع کار هم فقط با یه دامنه شروع کنید لایه های بعدی رو چرخشی رو دامنه بزنید

خیلی ممنون لطف داری .
آره همه ی جوانب رو در نظر گرفتم . برای همینم یه سئو کار هندی گرفتم که هیچی از زیر دستم در نره . ممنون بابت راهنمایی

بالا