برگزیده های پرشین تولز

وزنم پایینه ولی یه ذره شیکم و پهلو دارم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
برای چربی سوزی راهی به جز رعایت رژ.یم سفت و سخت غذایی و ورزش های هوازی متوسط وجود نداره. کرم ، کمربند ، ویبراتور ، دراز و نشست و ... هیچ کمکی نمیکنه دراز و نشت و امثالش برای زیرسازی خوب هستن عضلات اون قسمت رو تقویت کنی تا بعد از چربی سوزی نمایان شه.

amirrezasamimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام 58 کیلو هستم با قد 170 ولی یه ذره شیکم و پهلو دارم دراز نشست کار میکنم ولی خیلی سخته کمربند ویبره حدود 800 هست ارزش داره بخرم؟
یه مشکلی که خیلی از افراد دارن این هست که به ورزش کردن و فعالیت کردن بیشتر فکر میکنن اما به **** غذاییشون دقت نمیکنن. شما اگر ورودی کربوهیدرات و قند بدنت بالا باشه، و به همون اندازه پروتئین کم بخوری، طبیعیه که انسولین بدنت همون قند رو تبدیل به چربی توی نواحی مثل شکم میکنه. اگر ورزش نکنی شکمت خیلی بدتر از این میشه. اینکه الان خیلی کم شکم و پهلو زدی به خاطر اینه که ورزش میکنی. **** غذاییتو در کنار ورزش اصلاح کن.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
پیاده روی عادی رو دست کم نگیرید ، روزی سی دقیقه پیاده روی داشته باشید رو کل بدن تاثیر مثبت میداره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
روزی 10 کیلومتر پیاده روی تند + دویدن نرم انجام میدم
+
**** غذایی بدون چربی/ مصرف سبزیجات + پروتئین + فیبر

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
ببینید لاغری با کم کردن چربی خیلی فرق داره
من خودم بدنسازی کار میکنم قبل کرونا رژ.یم گرفته بودم کلا روالش با رژ.یم لاغری فرق میکرد
من بیشتر تمرکزم روی پروتئین بود
یا یکی از دوستان رژ.یم کتوژنیک گرفته بود
این رژ.یم ها مختص بدنسازیه که کنار چربی سوزی بتونی تا حد ممکن عضله رو حفظ کنی
ولی ر.ژیم لاغری که سوختن عضله مهم نیست خیلی خیلی راحته
با کمی اصلاخ غذایی و کمی هوازی میتونین به نتیجه دلخواه برسین
تو ر.ژیم که من بودم بسیار سخت و تغذیه هم تکراری و چندش اور بود خوردن سینه مرغ و سفیده تخم مرغ هرروزه عذابه ولی نتیجه عالیه
برای بانوان همین اصلاح تغذیه و مقداری هوازی بهترین نتیجه رو میده
دوستان باشگاهی اگه خواستین ر.ژیمم رو ببینید این ای دی moh3en2223 تله پیام بدین لینک لاگ رو براتون بفرستم دوماه هرروز ثبت کردم از هوازی و بدنسازی تا ر.ژیم غذایی و تغییرات رو ببینید
اگه اصرار بر مصرف دارو دارین پیشنهاد من براتون فقط مولتی مینرال و انتی اکسیدانه و ایضا بیوتین و زینک تا توی ر.ژیم موهارو از دست ندین

روح الله ولیانگرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
روزی هزارتا هم دراز و نشست برین تاثیری در کاهش چربی قسمتی از بدن نداره فقط ماهیچه های اون قسمت رو تقویت میکنه
کاهش یا افزایش چربی به صورت کلی در بدن اتفاق می افته
خیلی در باشگاه دیدم که طرف میگه نمیخوام بازو یا سینه ام کوچیک بشه ولی شکمم رو میخوام اب کنم
یا خانم ها میگن نمیخوام باسنم کوچیک بشه ولی شکمم اب بشه
هیچ کدوم مبنای علمی نداره چربی بدن به صورت کلی کم و زیاد میشه
اینکه طرف در وزن پایین هم چربی دور شکم داره فقط برمیکرده به تغذیه اشتباه
خوردن غذا درست قبل خواب
استفاده زیاد از قند های ساده میوه جات کربوی زودهضم
با جایگزینی غذای مناسب و ورزش هوازی و صبر میشه به مرور زمان به اندام ایدال خود رسید
همه کمربند های لاغری موضعی هم فقط و فقط پول حرام کردنه
با تشکر
این دوستمون کامل گفت دیگه

عضله شکم تو باشگاه و با درازنشست درست میشه

تو باشگاه نمیتونی چربی شکم رو کم کنی تو آشپزخونه میتونی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
تاپیک مال سال 2020 بوده مشکل من حل شده ممنون از همه :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

amirrezasamimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام 58 کیلو هستم با قد 170 ولی یه ذره شیکم و پهلو دارم دراز نشست کار میکنم ولی خیلی سخته کمربند ویبره حدود 800 هست ارزش داره بخرم؟
من ندیدم کسی نتیجه از ویبراتور بگیره. نمیگم نتیجه نداره ولی حداقلش من یکی ندیدم!

بالا